Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-22 13:46:42

LOGOUT.hu

OnePlus 2 tudnivalók röviden!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) ittakary válasza kcsa (#1000) üzenetére


ittakary
nagyúr

basszus még hongkongban van a cucc, de már előre keltitek a feszkót :D

nem kell fizetni semmit szerintem

(#1002) kcsa válasza ittakary (#1001) üzenetére


kcsa
veterán

Rendeltél már te is DHL-el szerintem külföldi árut. Ha igen, akkor te is tudod hogy már azelőtt bekérik az adatokat mindig, mielőtt még beérne az országba.

De Balázsnak is azt mondtam hogy addig ne parázzon amíg nem küldik az adatbekérő e-mailt, erre idenézek a topikra és már megszórta félkövérrel :DDD

(#1003) balazs1011 válasza kcsa (#1000) üzenetére


balazs1011
aktív tag

KÖSZI.
Le hagyok taglózva és sokkos állapotban vagyok mindaddig míg pozitív eredmény nem születik.

---Kawasaki VN 800---Huawei Media Pad M3----Piaggio Beverly 500----Oneplus 2 4/64----ZTE Nubia Z7 Max 2/32----JiayuG3 és Jiayu G4S 2/16 fehér----e-mail:balazs1011@freemail.hu---- mobil:20/405-2490 ----

(#1004) Hunujv válasza balazs1011 (#1003) üzenetére


Hunujv
tag

Pedig szerintem is felesleges idegeskedni, nem lesz itt gond. ;)

(#1005) ittakary válasza balazs1011 (#1003) üzenetére


ittakary
nagyúr

lol

(#1006) Zoli_007


Zoli_007
tag

Order státusz meddig szokott Processing lenni? Reggel váltott Pending Shipmentről.

OPO -> OPT -> P20 -> S22

(#1007) erik0306 válasza Zoli_007 (#1006) üzenetére


erik0306
tag

Nekem is ma valtott, remelem nem sokaig, es hamar ideer 😁

(#1008) Hunujv válasza Zoli_007 (#1006) üzenetére


Hunujv
tag

Nekem 3-4 napot volt processingben.

(#1009) Zoli_007 válasza Hunujv (#1008) üzenetére


Zoli_007
tag

Már kicsit dühítő, hogy múlt hét szerdán rendeltem és még mindig nem küldték el... Ennél még a meghívóra várás is jobb. :D

OPO -> OPT -> P20 -> S22

(#1010) mgy válasza Zoli_007 (#1006) üzenetére


mgy
senior tag

Nem lehetjó választ adni, tökre változik a helyzet. Ahogy tegnap is írtam, a dobozon szept. 1-i dátum szerepel, teljesen a készlettől függ. Szerintem (remélem van annyi eszük) egy kicsit azért belehúznak, s nem csak kamuból adják a meghívókat, hanem elkezdik végre tolni a krumplinyomdát.
A tippem szerint nem kell már annyit várnod, mint a hónap elején rendelőknek, de semmiképp sem többet!

(#1011) Hunujv válasza Zoli_007 (#1009) üzenetére


Hunujv
tag

Nagy a verseny... (09.09.) :DD Nekem tegnap elindult Kínából, remélem hétfőre ide is ér.

(#1012) Zoli_007 válasza Hunujv (#1011) üzenetére


Zoli_007
tag

Jó neked :) Én standard shippinggel rendeltem. Én örülhetek ha jövő héten megérkezik. :W

OPO -> OPT -> P20 -> S22

(#1013) tdhenry


tdhenry
tag

Ehhez mit szóltok? Mitől lassab az OPT? 1-2 szotverfrissítes segít majd rajta?
http://youtu.be/GPcvZ7bW1YM

(#1014) Hunujv válasza Zoli_007 (#1012) üzenetére


Hunujv
tag

Szerintem kb. 2-3 nap lesz az eltérés, de remélem a Tiéd is begyorsul a végére. :)

(#1015) zoltb válasza tdhenry (#1013) üzenetére


zoltb
csendes tag

Nemugyanaz az OS

(#1016) vinpilu válasza tdhenry (#1013) üzenetére


vinpilu
senior tag

Igen, ahogy zoltb is rámutatott egy különbségre, a legnagyobb baj, hogy almát hasonlítunk körtével. Hála Istennek én nem fogok két telefonon ugyanazt indítani egyszerre, így nem érdekel, hogy melyik előzi meg a másikat 1 másodperccel. Hang nélkül néztem meg ebéd közben, csak arra lettem figyelmes, hogy az OPT még hűvösebb is. Szerintem túlságosan visszafogták a procit. Jönnek majd a nagyszámú tapasztalatok és lehet, hogy egy frissítés után jobban elengedik.

Érdekes, hogy most már elismerik a One-t flagship killernek, tavaly nyáron ezt kétségbe vonták, igaz talán legfőképp a nehéz beszerzés miatt.

[ Szerkesztve ]

(#1017) Musaka válasza tdhenry (#1013) üzenetére


Musaka
senior tag

Nem tudom mikori video de pl nekem Geekbench 3 sokkal jobb pontszámot produkál mint a videon lévő OPT.

(#1018) tdhenry válasza Musaka (#1017) üzenetére


tdhenry
tag

Az antutu is kevés, de a vidi az elég friss, legalábbis a feltöltés alapján. (Szept. 11)

(#1019) tdhenry válasza vinpilu (#1016) üzenetére


tdhenry
tag

Szerintem meg mindkettő android, mindkettő OP, illene az újabbnak jobbnak lenni. Azért lassab ne legyen az 1 évvel újabb utód, viszont én is arra gondoltam, hogy majd a tapasztalatok alapján a frissítésekkel gyorsulni fog.

(#1020) ittakary válasza vinpilu (#1016) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nekem is ez az érzésem.

Kicsit jobban féltek a melegedéstől mint amennyire kellett volna, ezért kicsit durvább határt húztak a CPUnak.

Szerintem ez frissitéssel korrigálásra kerül, vagy ha mégsem akkor egy másik kernellel könnyen lehet ezen módositani.

Nagyon nagyon érződik, hogy ebben a telefonban SOKKAL több benne van, mint amennyit egyelőre kihoztak belőle :) nagyon megéri megvenni, mert folyamatosan egyre jobb lesz.

(#1021) mgy válasza ittakary (#1020) üzenetére


mgy
senior tag

EPIC!!! :D :D :D

Nagyon nagyon érződik, hogy ebben a telefonban SOKKAL több benne van, mint amennyit egyelőre kihoztak belőle :) nagyon megéri megvenni, mert folyamatosan egyre jobb lesz.

ÚJ OnePlus 2 64GB - 2 év EU garancia -->> http://goo.gl/c1TcY6

(#1022) leslien válasza ittakary (#1020) üzenetére


leslien
nagyúr

Kicsit jobban féltek a melegedéstől mint amennyire kellett volna, ezért kicsit durvább határt húztak a CPUnak.

kíváncsi vagyok ha másik kernel lesz és feljebb húzod akkor is
ugyanúgy fog működni...!? vagy jól tették h féltek... szerinted ők nem próbálták?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1023) vinpilu válasza leslien (#1022) üzenetére


vinpilu
senior tag

De, próbálhatták, csak nem tudnak minden feltételt úgy belőni, mint ahogy majd az ügyfeleknél lesz (telepített appok, felhasználói szokások, akármi), ezért sokkal óvatosabban jártak el.

Lehet, hogy csak magamnak magyarázom, hogy jobb legyen, bár nincs panaszom, nálam még nem fogyott el, nem melegszik ok nélkül és úgy, hogy azt mondanám ez kibírhatatlanul forró, elrontották.

[ Szerkesztve ]

(#1024) Zoli_007 válasza Hunujv (#1014) üzenetére


Zoli_007
tag

Csak panaszkodni kellett egy kicsit. Complete lett az order és van tracking numberem is. :D :C

OPO -> OPT -> P20 -> S22

(#1025) leslien válasza vinpilu (#1023) üzenetére


leslien
nagyúr

sztem pont úgy jó ahogy van... nem érdemes azért a két pillantásért agyon romolni..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1026) Hunujv válasza Zoli_007 (#1024) üzenetére


Hunujv
tag

Még a végén beelőzöl :Y :DDD

(#1027) kcsa válasza ittakary (#1001) üzenetére


kcsa
veterán

No neked, és a többi károgónak üzenem hogy igazam volt (mint mindig :) ), megjött a vámpapír. Úgyhogy most lehet cirkuszolni a jó lassú ticket rendszerben.

(#1028) leslien válasza kcsa (#1027) üzenetére


leslien
nagyúr

és ez honnan lett rendelve?

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1029) kcsa válasza leslien (#1028) üzenetére


kcsa
veterán

Leírom tizedszerre is, mivel mindenki write only: a oneplus.net-ről lett rendelve, meghívóval.

(#1030) Hunujv válasza kcsa (#1029) üzenetére


Hunujv
tag

Ez azért jó nagy k*ség. :( Írtatok már a supportnak?

(#1031) kcsa válasza Hunujv (#1030) üzenetére


kcsa
veterán

először DHL vámkontaktnak írtam, mert a waybillen szerepel hogy DTP (azaz vám és adók kifizetve), azonban más adatok nem kerültek megadásra.

Most vagy a feladó b.szta el, vagy a vámosok izgultak rá egy jó kis adóbevételre.

Ráadásul kénytelen vagyok én írogatni Balázs helyett (pedig áttolnám rá a feladatot :DDD), mivel a Oneplus a megrendelésnél megadott név és cím helyett képes volt ráírni az én nevem, és a Balázs címét.

szerk.: és a csomag időközben beért németországba, szóval hétfői kézbesítés lehetséges lenne. De nem lesz :((

[ Szerkesztve ]

(#1032) HeyTchiki válasza kcsa (#1031) üzenetére


HeyTchiki
csendes tag

De kifizetted, nem?
A vám mennyi?

(#1033) ittakary válasza kcsa (#1031) üzenetére


ittakary
nagyúr

Hat az #melytorok :(

De csak hogy kicsit oruljetek, ti vagytok az elso ilyen a PHn :D

(#1034) kcsa válasza HeyTchiki (#1032) üzenetére


kcsa
veterán

Vám tudtommal nincs, ÁFA van. Az pedig még egy laza 40es lenne.

@Ittakary: hát rettentő boldog vagyok, gondolhatod. És a leendő tulajdonos is repdes a boldogságtól, szerintem nem is mer írogatni az idegbajtól :DDD

(#1035) Hunujv válasza kcsa (#1034) üzenetére


Hunujv
tag

De van vám is. (150,1 - 700 € között 2,5% vám és 27% ÁFA terheli)
Én írnék Oneplusnak is, hisz ők b*tak el valamit, oldják is meg.

(#1036) kcsa válasza Hunujv (#1035) üzenetére


kcsa
veterán

Mintha rémlene, hogy mobiltelefon vámmentes. De ha nem, akkor is eltörpül az összeg az áfa mellett.

Adok egy napot a vámosoknak válaszolni, majd utána írok OP-nak.

(#1037) Hunujv válasza kcsa (#1036) üzenetére


Hunujv
tag

Én még azért mindig remélem, hogy pozitív lesz a végkimenetel, és hogy csak valami el lett nézve. :)

(#1038) kcsa válasza Hunujv (#1037) üzenetére


kcsa
veterán

Gondolhatod hogy nem fogjuk kérni, ha áfát kellene fizetni rá :)

(#1039) mgy


mgy
senior tag

Telefonálás közben nem megy a net.
Ez sajnos nálam eléggé fontos, nagyon sokszor, napi szinten van rá szükségem... :(

(#1040) balazs1011


balazs1011
aktív tag

KÖSZÖNÖM kcsa :C :R :R :C

Van igazságod az idegállapotommal kapcsolatba.
Hirtelen jött a telefonvásárlás! Amit NAGYON KÖSZÖNÖK NEKED.
és amilyen szerencsém van, vagy volt csak én fizetek 12 ezer száll.díjat,
és csak az én telefonomat akarják megvámolni.
Ez ebben a formában egy tényleg NAGYON DRÁGA telefon lenne,
viszont nem vagyok a márka fanatikusa ezért ebben a formában így nekem sajnos nem kell.
De BÍZOK kcsa tudásában , hozzáértésében, és segítő készségében.
Azon kell elgondolkodnom hogy ezt mind hogy hálálom meg neki! :K :K :K

---Kawasaki VN 800---Huawei Media Pad M3----Piaggio Beverly 500----Oneplus 2 4/64----ZTE Nubia Z7 Max 2/32----JiayuG3 és Jiayu G4S 2/16 fehér----e-mail:balazs1011@freemail.hu---- mobil:20/405-2490 ----

(#1041) ittakary válasza mgy (#1039) üzenetére


ittakary
nagyúr

egész véletlenül nem 2G hálózaton voltál?

(#1042) mgy válasza ittakary (#1041) üzenetére


mgy
senior tag

Kocsiból próbáltam, menet közben megnézni egy levelet. A környékünkön simán LTE megy, reggel befelé majdnem ugyanott csináltam speedtestet. :D
Csodálkoztam is rajta! Jó lenne tudni, hogy ez hardveres korlát-e, vagy most még itt tartanak a szoftverrel. Én nagyon szeretnék amúgy a telóra csupasz androidot! El nem lehet mondani, az ember hogy megszokja! :)

---
Hmmmm...
Nem tudom, mi lehetett, most simán megy, igaz ülök az íróasztalomnál... Igen, a wifit lekapcsoltam. :D
Mindegy, a lényeg hogy megy, az előző hsz-em meg tévedés volt.

[ Szerkesztve ]

(#1043) Freddycom válasza mgy (#1039) üzenetére


Freddycom
őstag

Dual aktiv keszulek kene akkor, nem?

(#1044) kcsa válasza mgy (#1039) üzenetére


kcsa
veterán

Ahogy Freddycom mondja: sima dual készülék ledobja a netes simet a hálóról, amíg a másikon beszélsz. Dual aktív telefon kell ehhez (ennek megfelelő árral, és ritkasággal)

(#1045) kcsa válasza balazs1011 (#1040) üzenetére


kcsa
veterán

Közben chateltem a supporttal, nyitottak ticketet (alig van magyar szó ebben a mondatban), úgyhogy majd answerelnek ha reviewolták a caset.

(#1046) mgy válasza kcsa (#1044) üzenetére


mgy
senior tag

Nem, ahogy javítottam is lentebb, most megy. Pont azt a tempót produkálta hívás közben is, mint anélkül, talán a ping volt jobb.
De nem kell kétkártyás teló ehhez, most is csak az egyik simet használom.

(#1047) kcsa válasza mgy (#1046) üzenetére


kcsa
veterán

Ja egy simmel megy. Kettővel nem :)

(#1048) balazs1011 válasza kcsa (#1045) üzenetére


balazs1011
aktív tag

a google fordító is nehezen fordítja :)
vagyis válaszolnak majd ha felűlvizsgálják.

---Kawasaki VN 800---Huawei Media Pad M3----Piaggio Beverly 500----Oneplus 2 4/64----ZTE Nubia Z7 Max 2/32----JiayuG3 és Jiayu G4S 2/16 fehér----e-mail:balazs1011@freemail.hu---- mobil:20/405-2490 ----

(#1049) ittakary


ittakary
nagyúr

Facebookos invite nyereményjátékban 3800-3900adikként osztottam meg twitteren, amit kellett

kiváncsi vagyok kapok e meghívót

(#1050) ittakary


ittakary
nagyúr

Felraktam néhány 2-vel készült képet a megfelelő topikba
->>>> KATTOLJ! <<<<-

A hsz alján olvasható a saját véleményem a képekről

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.