Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-22 13:46:42

LOGOUT.hu

OnePlus 2 tudnivalók röviden!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) stevve válasza spawn21 (#100) üzenetére


stevve
nagyúr

És azért, mert leírod, hogy neked mki tetszik, mindenki más nevetséges. Remek. :U

Pőze:
Ez a ragasztós probléma sok telefonnál fennál (IPhone 4-nél is ez volt).

[ Szerkesztve ]

(#102) madgie válasza stevve (#98) üzenetére


madgie
titán

Majd jön a tagsági rendszer a PH-n, ahol elkezded az ignore listába tenni az összes okoskodó kockagurut, összeesküvés-elmélet gyárost, agresszív kismalacot meg a többi csodalényt, aztán azt veszed észre, hogy azért fizettél, hogy 20 emberrel társalogj a komplett fórumon :DDD

[ Szerkesztve ]

(#103) spawn21 válasza Pőze (#99) üzenetére


spawn21
veterán

A samsungé a korrekt. Ohh várj... Nem ,nem az

iPhone 13p

(#104) stevve válasza madgie (#102) üzenetére


stevve
nagyúr

Nekem tök mindegy, kivel társalgok a fórumon, ez egy nyílt fórum, csak még mindig meglep, hogy úgy általában mennyire szemellenzősek vagyunk. :( Mindenki csak trollkodik össze-vissza ész nélkül. Mi értelme, okosnak tűnik tőle valaki vagy viccesnek? Na mindegy, elnézést az offokért.

[ Szerkesztve ]

(#105) spawn21 válasza stevve (#101) üzenetére


spawn21
veterán

nem értem mi a baj azzal amit írtam. Nekem vicces, másnak jó. Vagy mást olvastál?

iPhone 13p

(#106) Csapoati válasza spawn21 (#100) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem is korrekt igy. Nem tudom mit szeretne a nep... Tudja ugyanazt mint a tobbi flagship, de felaron? Milyen hallucinogent szedtek ti? :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#107) s3nsitivity válasza Obyboy (#85) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Nem ez tény, de elég ronda és nálam a design is szempont. :D

Nekem csak az NFC hiányzik belőle még a hátlapon a kamera elhelyezése lehetne ott mint az elődjén és instant buy lenne. Így viszont kivárom a Nexusokat és az új HTCt

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#108) janeszgol


janeszgol
félisten

Ez egy frankó telefon így olvasatra. Szépnek is szép. Akinek kell az NFC, az skippeli. Ennyi a történet.
Flagship killer? Elképzelhető. De nem hallottam volna azt az O+O-ról sem, hogy miatta nem fogyott volna az S5, Z2/Z3, Xiaomik, G3, Huawei-jek.

(#109) Danny365


Danny365
őstag

Azért az számomra elég meredek, hogy a hiányosságokat itt sokan pozitívumnak próbálják beallitani.

Nekem a quick charge hiánya a legnagyobb gondom, a fenének van ideje, több, mint 3 órát toltogetni a telefont napkozben. Flagship killer a fenét. Nekem az ár nem tényező, így nem értem, ez mitől lett jobb, mint a többi csúcs készülék.

Most ismét marad a várakozás, remélem az új Nexus már nekem is tetszeni fog.

(#110) Tomi326 válasza Pipiripi (#17) üzenetére


Tomi326
csendes tag

+1, teljesen igazad van!

(#111) tothmaxy182 válasza Danny365 (#109) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Nah, akkor neked az ár nem tényező. Attól még a Föld népességének a 99,9%-ának igen, és ennyi pénzért fele ennyire jól felszerelt telefonokat kapni.

Minden szavam magánvélemény!

(#112) TCsalogany


TCsalogany
csendes tag

Nem QHD felbontású a kíjelző? Mintha azt olvastam volna más oldalon.

(#113) Red Bull fan válasza spawn21 (#100) üzenetére


Red Bull fan
aktív tag

+1 :DDD

(#114) f(x)=exp(x) válasza tothmaxy182 (#111) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

De akkor miért "flagship killer"? A csúcskészülékeket az emberek nem az ár-érték miatt veszik.

(#115) blagolf válasza spawn21 (#100) üzenetére


blagolf
senior tag

+1 Ebben benne volt minden. :C

Üdv, Zoli

(#116) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Vastag, nagy, nehéz, S810. 4 jó indok, hogy ne akarjam megvenni.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#117) Halkow. válasza spawn21 (#100) üzenetére


Halkow.
senior tag

Úgyszintén csak engem már kezdetektől irritál :W

miért nincs NFC? Minek itt rohad a telfonoba már 1éve még se használtam még 1x se

Miért nincs pulzus mérő? Minek hogy megtudjam mikor halok éhen?

Miért nincs QI töltő?
én hordozható akksit hordok nem Qi töltőt!

Miért nem QHD?
azért mert o+ tudja hogy ilyen méretben nem sok értelme van és inkább egy gyorsabb és hosszabb üzemidőt garantáló készüléket alkotótt, mint hogy egy csili-vili 5cm-ről nézendő kijelzős Flagshipet amivel szenvednek a tulajok hogy meglegyen az 3-4óra kijelző idő !

Miért nen S808-at raktak?
azért mert akkor az lenne a kérdés hogy miért nem S820, mellesleg még teszten se járt így magyarán vakon sírtok.

SZERINTEM!

[ Szerkesztve ]

(#118) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Ez így kevés. Most sokan le fogna hurrogni, de szerintem egy QHD illendő lett volna ha már flagship killer.
Akkor az előlapon most ujjlenyomat olvasó vagy fizikai home gomb? Mert ha az utobbi akkor az elég szomorú.
A hátlapon nagyon hülyén van elhelyezve a kamera. Hátrány még az NFC és a vezeték nélküli töltés hiánya is. Arról nem is beszélve hogy a Cyanogen mod helyett valami Oxygen OS-el jön.
És ott van még a melegedős S810 is.

[ Szerkesztve ]

(#119) f(x)=exp(x) válasza Just_Reboot (#118) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Lemaradtam.

[ Szerkesztve ]

(#120) tothmaxy182 válasza f(x)=exp(x) (#114) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Jaj, ez a "Flagship killer" duma egy marketing bullshit. Valami idióta marketinges kitalálta. Minden gyártónak vannak ilyen marhaságai, az Apple-nek is, a Samsungnak is. Ne azzal foglalkozzatok már, hogy a marketinges idióta ezt a szöveget tudta kipréselni magából.

"A csúcskészülékeket az emberek nem az ár-érték miatt veszik."
Ez nem igaz. Még a világ boldogabbik felén sem szeretnek kétszer annyit költeni olyan dolgokra, amit megkaphatnak fele annyiért is, legyen az csúcskészülék, vagy alsó kategória.

Minden szavam magánvélemény!

(#121) zizi7229


zizi7229
tag

rohadt jó telefonnak néz ki, de nem érzem hogy le kéne a One-t cserélnem, előrelépés nincs sok a qhd nem érdekel....
apropó nincs valakinek fölös nfc-s hátlapja One-hoz(törött, karcos stb...)? mivel nekem nincs benne, így jár aki két hónapos használt telót vesz. egy NFC-s helyett kaptam hozzá két utángyártottat :D

[ Szerkesztve ]

Tel.: 06-30/650-1098 --- megbízhatóságom, hirdetéseim --- http://hardverapro.hu/tag/zizi7229 || OnePlus One 64GB >> Huawei P9 Plus >> P20 >> S22 Ultra || 8800 Ultra -- Because I believe in power

(#122) forgonati válasza Just_Reboot (#118) üzenetére


forgonati
őstag

A QHD kijelző baromság, millió teszt bizonyítja hogy kb 10cm-ről kéne nézned a kijelzőt hogy láss valami különbsélget. CSerébe viszont legalább jobban pörgeti a procit, hurrá. Szerintem ha flagship killer lenne, akkor nem a QHD miatt lenne az.
Az ujjlenyomat olvasó fizikai home gomb is egyben, de nem lehet benyomni mint a Samsungnál, szóval csak érintőgomb.

Az NFC-vel kapcsolatban még mindig erre vagyok kíváncsi.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#123) madgie válasza forgonati (#122) üzenetére


madgie
titán

Hát persze, a QHD baromság, de a 4 giga legeslegfejlettebbgyorsabb RAM bezony kell bele. Hárommal is gyakran újratöltött, gondolom.

Félre ne értsd, én üdvözlöm, ha valami fejlődik... de nem más, most is elterjedt dolgok rovására. Igenis ciki, hogy nincs benne NFC, gyorstöltés. És szerintem a Qi is kellett volna bele, már a nagyok sem spórolják ki az Andoridos telefonjukból.

(#124) hbarnabas01 válasza blagolf (#115) üzenetére


hbarnabas01
tag

Hát szerintem ez egy tökjó teló. Lehetne belőle két méret, de sebaj.
Ha tudná a mobilom a vezeték nélküli töltést, lehet, használnám, lehet, nem. Írtátok páran, hogy hát ez izé, meg minek, ha csak egy adott felületen működik. Ennek szerintem akkor van valódi értelme, ha bútorba építve használja valaki. Hazaérsz, ledobod az asztalra, és kész. Nekem hót irritáló, hogy mindennap délután-este dugdosni kell a kábelt. Sokkal egyszerűbb lenne lerakni és kész.

(#79) DooMbo
- nincs vezetéknélküli töltés - legalább egyel kevesebb sugárzó eszköz lesz a házban
Nem olvastam utána, ezért kérdezem: a vezeték nélküli töltő nem úgy működik, mint a fogkefetöltő, indukciós módon? Az nem sugároz. Vagy igen? :F

(#93) splas99
Tudnál linkelni ilyen 10 dolcsis utólagos NFC-t? Ilyenről még nem hallottam.

(#118) Justreboot
Akkor az előlapon most ujjlenyomat olvasó vagy fizikai home gomb?
Ha jól tudom, gyakorlatilag egy kapacitív home-gomb, beépített ujjlenyomat-olvasóval.

(#125) forgonati válasza madgie (#123) üzenetére


forgonati
őstag

Nem is írtam hogy a 4 giga húde hiányzott...

És pont ezt írtam én is néhány hsz-el előbb, hogy az NFC meg a Qi nekem is hiányozna, szóval ugyanaz a véleményünk...

hbarnabas01:

Az az USB-be rakható utólagos cucc a Qi töltésre van inkább. Az NFC-t nem hinnám hogy meg tudják így oldani. Amúgy ilyen.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#126) madgie válasza forgonati (#125) üzenetére


madgie
titán

Ja, bocs, félreértettem.

Igazából én csak azt nem értem, miért maradtak ezek ki. Az OPO-nál voltak szoftveres betegségek, de alapvetően egy nagyon naprakész telefon volt akkoriban, jó áron. Ez a kettes számomra csak egy ajánlat lenne a sok közül, ennyiért is.

(#127) hbarnabas01 válasza forgonati (#125) üzenetére


hbarnabas01
tag

És ezt hogy kell felhelyezni? Kilógatom a hátlap alól, és bedugom a készülék USB-portjába?

(#128) MPite


MPite
tag

A Nexus 5-ömnek elromlott a töltő csatlakozója, azóta csak Qi töltővel töltöm, sokkal kényelmesebb nekem (plusz lusta vagyok elvinni a szervízbe, amíg működik így :D). Az NFC-t is gyakran használom, az is jó cucc. Sajnálom, hogy pont ezeket a nem drága kényelmi extrákat spórolták ki, igazán beletehették volna őket, hogy megfeleljenek a mai trendeknek.

Ezek viszont olyan dolgok, amik nélkül simán lehet éni, ettől függetlenül, ha eljön a váltás ideje, el fogok gondolkozni ezen a készüléken is, engem elsőre megvettek. KÍváncsian várom a tesztet.

(#129) VIBO


VIBO
őstag

Tetszik :)

TEsztre kíváncsi leszek :)

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

(#130) forgonati válasza hbarnabas01 (#127) üzenetére


forgonati
őstag

Igen, lényegében úgy. A csatlakozó nagyon picike és lapos, tehát alig fog kiállni, kb. 1-2mm-t. Cserébe viszont hozzáférhetetlen az usb port ugye. De szerintem ez már nem akkora gáz, úgy is tudsz csatlakozni a telefonhoz wifin, és mindig úgy húzom át a képeket. Kényelmesebb.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#131) lacruise válasza süti5 (#37) üzenetére


lacruise
tag

detto!
nekem pl nagyon bejon, es ha nem vigyazok, az vegen meg adnroidfan leszek :)

LG G5 & BB Z30

(#132) bok92


bok92
addikt

[link]. 3 óra 20 perc a töltési idő!! :Y picit sok... :DDD s6 durván másfél óra, lg g4 meg két óra...

[ Szerkesztve ]

(#133) Danny365 válasza bok92 (#132) üzenetére


Danny365
őstag

Nevetséges. De hát úgy is megmagyarázzák, hogy ez tulajdonképpen sokkal jobb, mintha másfél óra alatt feltöltené.

(#134) #03372544 válasza Danny365 (#133) üzenetére


#03372544
törölt tag

Naná hogy jobb, nem terheli annyira az akksit, ergo tovább fogja bírni.
Mármint élettartamban.

(#135) s3nsitivity


s3nsitivity
addikt

Ha nagyon bele megyünk a dolgokba a QHD-t én is feleslegesnek látom, ellenben a 4 giga rammal amit az ember idővel még lehet használhat is. Abból sose árt ha több van a kijelzőt meg egyszerűen nem látod, a technológián csiszoljanak inkább ne a felbontáson.

Még kiadás előtt olvastam olyat, hogy specko hátlappal megy az NFC és a Qi is. Ebből nem tudom mi lett megvalósítva de egy levett hátlapnál mintha lenne nekik érintkező. Nem veszek rá mérget de lehetséges.

Kamerában előre léptek, a készülék is kisebb, a Home gomb remélem olyan Meizus több állású. :D
Legalább nem fizikai mint a Samukon, engem az szörnyen zavar.

Kár még a CMes fiaskó miatt is. Azért jobb lett volna ha kapcsolatban maradnak. Bár sejtem unstock így is támogatni fogják. :K

A gyors töltés se rossz dolog de ha jól tudom ezekben az elektronika már többet enged és egy 2As töltő fejre dugva gyorsabban tölt jóval.
Nekem az M8am is kihasználja az áram erősséget. :)

Összességében ismét ár / érték bajnok ez nem vitás.
Ha bár az elődjével ellentétben nem felel meg mindenkinek, az mindent megkapott ebből meg itt ez a pár hiányosság. Ezeket leszámítva se kell félni tőlem szvsz. A Qi megoldható külső modullal. Az NFC legnagyobb piaca a most induló mobil tárca amit úgyse fog támogatni egy szolgáltató sem mivel nem forgalmazzák a készüléket.

Nekem még tényleg a kamera elhelyezése a gázos viszont piros pont a lézeres fókusz miatt.

Nem hiszem, hogy ne lenne boldog valaki vele legalább 2 - 3 évig.

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#136) stevve válasza #03372544 (#134) üzenetére


stevve
nagyúr

Ez így csacskaság.

s3nsitivity:
Nem vitás, hogy jó telefon, de valahogy most egy gyártó sem tud oylat letenni, ami tényleg kitűnik a tömegből. Ebből a szempontból csak az ára jó ennek is, de beleszámítva a brandet, már az is más színben tűnik fel. Out of box nem ad meg mindent, vásárolni, szerelni kell hozzájuk (elég csak a 2A-es töltőre gondolni, hogy ne fél napig töltsön) és ezt az átlagos felhasználó nem fogja megtenni, ez biztos, márpedig ők vannak többen.

A 4GB RAM azért vnzó, főleg a DDR4. :)

[ Szerkesztve ]

(#137) MartOOn válasza Zolik (#90) üzenetére


MartOOn
addikt

nem erdekel a vizallosag, UK-ban elek ha bajom van azonnal cserelik. ennyit a supportrol. kerdezz meg...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#138) gyurkikrisz válasza Halkow. (#117) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

ha lenne benne, gondolom itt tapsikolnál neki.

ha valóban flagship killer lenne, akkor mind lenne benne. ez ma már elvárás. és senkit nem érdekel hogy neked kell-e az NFC meg minden. amerikában, ahol szerintem sokkan többen fogják venni mint itt, igenis számít.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#139) f(x)=exp(x) válasza #03372544 (#134) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Nem igaz! :N

(#140) joey04


joey04
titán

jól hangzik, de ha ennek is lesznek buktatói, hibái mint az elődnek, akkor nem fog nagyot durranni...

(#141) s3nsitivity válasza stevve (#136) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Igen ez teljesen igaz.
Egyik gyártó se remekel idén.
Várom a Nexusokat. :K
Na meg a HTC is elvileg robbantani fog még idén. Rájuk is fér sajna.

Tavaly az 1+1 egyértelmű best buy volt. Ez meg inkább csak teljesítmény bajnok. Az ára az ami nagyon vonzóvá teszi. Fogják is venni sokan az tuti. Senki sem szeret sokat költeni. Aki tudja, hogy neki létfontosságú az NFC az költ többet másra, de ennyi pénzért nem kap jobbat az is tuti.
Emberek.. 129.000 + 5.000 szállítás. Majdnem fele más gyártók csúcsának. Azért ebben szépet mutattak. :K
Ha bár ha a pár apróságot még bele rakták volna és kertje volna érte 149.000 et akkor még az ár rés is nagyobb lenne és kötekedni való se lenne... Max, hogy de miiiiiért nem kúhádé?!

:))

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#142) CivicEsi


CivicEsi
aktív tag

A gsmarenán valami olyasmit olvastam, hogy "no card slot" a memóriánál.
Akkor bővíthető tárhely ezen nincs is?
ITT

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#143) stevve válasza s3nsitivity (#141) üzenetére


stevve
nagyúr

Az ára tényleg vonzó. Nagyon kíváncsi vagyok a HTC-re is, de alapvetően kezd már kicsit sok lenni a századik ugyanolyan specifikáció. Eddig egyedül az S6/Edge tűnik ki a sorból idén, de még van remény. :D

CivicEsi:
Nincs, ahogy máshol olvasom... ami szintén egy "szép" húzás idén több gyártótól is.

[ Szerkesztve ]

(#144) zsoltnyiri


zsoltnyiri
tag

Tudja valaki esetleg, hogy 1080@60fps videot is tud felvenni?

[ Szerkesztve ]

(#145) CivicEsi válasza stevve (#143) üzenetére


CivicEsi
aktív tag

Nagyon nem szimpatikus ezen "húzása" a gyártóknak!
Lehet visszatérek a Sony-hoz...

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#146) MartOOn válasza CivicEsi (#145) üzenetére


MartOOn
addikt

uhummm... a Z5 258.000-es kezdo arral valoban jobb ajanlat lesz... :C

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#147) s3nsitivity válasza CivicEsi (#142) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Nem bővíthető, ahogy az előd se.
Mivel nem teljesen használható az SD nem is értem minek lenne. :D
Még valami amire költ az ember. Ott van 64 giga tárhely akinek nem elég ott már probléma van. :D
Nekem is van most SD a készülékemben de utálom. Lenne inkább több belső tárhely.

(#140) joey20 hogy mik?? Fél évig használtam probléma nélkül. Se sárgulás, se touch probléma. Másról meg nem is hallottam.
Ilyen hibák meg más gyártónál is előfordulnak

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#148) stevve válasza s3nsitivity (#147) üzenetére


stevve
nagyúr

Azért arra azért jó kis árat felszámolnak a gyártók, ha nagyobb tárhely kell. Itt is lesz egy szép különbség a tárhelyvariációk között. Abból meg már bőven veszel SD-t és mivel eddig nem volt szokás, mindenkinek van SD-je, ami akkor így feleslegessé válhat,pedig azon van most minden videó, fotó, app, beállítás, backup, minden. Nekem is fájna, ha nem lenne, a gyártóknak kevésbé. :)

Persze, ott a felhő, jogos, lassan muszáj is lesz váltani. :)

[ Szerkesztve ]

(#149) CivicEsi válasza MartOOn (#146) üzenetére


CivicEsi
aktív tag

Z3,Z3+-ra gondoltam inkább, vagy visszatérek a Z1-hez.

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#150) CivicEsi válasza s3nsitivity (#147) üzenetére


CivicEsi
aktív tag

Azzal nem voltam képben, hogy az előd sem volt bővíthető!
Nekem fáj a hiánya, mert akkor van feleslegesen egy 64-es kártyám.

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.