Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-22 13:46:42

LOGOUT.hu

OnePlus 2 tudnivalók röviden!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) migabi24 válasza MartOOn (#546) üzenetére


migabi24
nagyúr

Inkább itt az aprón adnám el, vannak olyan elvetemültek akik 160-at is adnak érte, még keresnél is vele

(#552) MartOOn válasza migabi24 (#551) üzenetére


MartOOn
addikt

Jaja. Angol ebayen is £400 korul megy. :)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#553) kovadika válasza MartOOn (#546) üzenetére


kovadika
őstag

Miért nem küldöd vissza op-nak? van rá 14 napod, tuti nem marad rajtad
Kezdek félni kicsit énis. Nekem most egy sony z2esem van, annál csak jobb lesz, de nem akarok olyan hibákat amiket írtál:S

[ Szerkesztve ]

(#554) ittakary válasza kovadika (#553) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ebayen ha eladja akkor keres rajta 40ezer forintot ha visszakuldi akkor csak az eredeti arat kapja vissza ;)

(#555) Zozicsek


Zozicsek
tag

Szerintem akár egy support issue-t is megérdemel, hátha megoldják

"Nice to meet you, Rose. Run for your life!" - Doctor Who

(#556) MartOOn válasza Zozicsek (#555) üzenetére


MartOOn
addikt

Irtam nekik. Ha nem is 40et de 30at tuti. Hulye leszek kihagyni. Veszek belőle uj nexust. ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#557) leslien válasza MartOOn (#556) üzenetére


leslien
nagyúr

Veszek belőle uj nexust

melyiket veszed majd ? helyevej v Lg ?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#558) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Üdv!
Aki rendelt már OnePlus 2-t, mennyire jött ki a vége?

Közben megtaláltam, 130+szállítás. Úgy látszik ez nem az én köröm lesz most. Meghívót most is lehet továbbadni, mint a One-nál?

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#559) MartOOn válasza leslien (#557) üzenetére


MartOOn
addikt

Nem tom. Első körben lg-re gondoltam de basszus egyrebjobban neznek ki ezek a hulyevejek. Mate7 no meg a mate 7s. Szoval meglatjuk....

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#560) kovadika válasza MartOOn (#556) üzenetére


kovadika
őstag

Ha sikerul eladnod, irj mar, kivancsi vagyok reszletekre xD

(#561) vinpilu válasza LógaGéza (#558) üzenetére


vinpilu
senior tag

A feliratkozás után járó meghívót nem lehet továbbadni, csak az használhatja fel, aki regisztrálta email címével. Ki lett már próbálva, sajnos ez van.

(#562) Oppenheimer válasza MartOOn (#538) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Nem tudom mért hitted, hogy a OPT más lesz, mint a OPO. Ugyan annak az amatőr csapatnak a budget terméke, ezek mindig ilyenek lesznek.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#563) Zozicsek válasza Oppenheimer (#562) üzenetére


Zozicsek
tag

Mondod ezt úgy, hogy az adatlapod szerint neked is OPO van :D

A budget termék megalkuvásokkal jár, tény. A szoftveres problémákat remélhetőleg javítják, ezért mondjuk örülök kicsit, hogy még nincs. Hátha mire én is hozzájutok, kikalapálják a dolgot. A home gomb issue mondjuk aggaszt kicsit. Amennyire körbenéztem a OnePlus fórumain, volt aki azt mondta, idővel elmúlt. MartOOn?

Lehet hogy valami "hardver bejáratós" gixer? Láttunk már ilyet (eltűnős-feltűnős sárga foltok iPhone 4 kijelzőkön, ahogy a nem teljesen megszáradt ragasztó kötött a melegedő telefonban)

[ Szerkesztve ]

"Nice to meet you, Rose. Run for your life!" - Doctor Who

(#564) MartOOn válasza Zozicsek (#563) üzenetére


MartOOn
addikt

Idoszakosan van jelen. :( egyszer nem akar erzekelni csak ha ezerrel tapicskalom maskor meg siman jol mukodik. Nem ertem. De aggaszto. :( akksival sem vagyok kibekulve. Kicsit sem. 47%-on vagyok. 8 ora melo volt benne. Par perc telefonalas pici internet, ebay... Egy ora kb osszesen a screen time. Rezgesek levéve, gomb vilagitas leveve, google cuccokbol ami nem kell nem szinkronizal. Es megis 10% a giogle play szolgaltatasok a vezeto fogyaszto, aztan android os. Kijelzo csak 4%.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#565) MartOOn


MartOOn
addikt


Mert azert ez mégiscsak sovány. :(

Viszont ez jol sikerült :

1°C Hideg raktarban dolgozok. Gondoltam jol mutat. :D

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#566) ittakary válasza MartOOn (#565) üzenetére


ittakary
nagyúr

Szar a Gapps... Mint mindig... Egy xposed + greenify megoldana

(#567) Oppenheimer válasza ittakary (#566) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Nem szar a Google Services, szar a Oneplus. Más gyártók telefonjain nem kell tiltani ezt a marhára alapvető szolgáltatást, és nem merülnek.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#568) DarkByte válasza Oppenheimer (#567) üzenetére


DarkByte
addikt

Azért ez nem igaz, volt még Nexus 5-ön is olyan időszak amikor a Google Services leszívta a telefont. Tény hogy egész gyorsan kijavították szoftveresen.

(#569) beloadjoker válasza Oppenheimer (#567) üzenetére


beloadjoker
őstag

Áh nem pl nexusnál sem kellett ugye?? :F
Téged nem értelek, fikázod a telefont sőt a Oneplust mint márkát is mert nem csak itt hanem a One Fórumában is olvastam mar hasonlókat tőled ha nem csal az emlékezetem /ha igen elnézést kérek/.
És ezt azért nem értem mert ez egy, és ez a többieknek is szól:
ELSŐ SZÉRIÁS telefon, első swel! Más nagyobb márkáknál is vannak nem kis gondok /Samsung, Lg, Apple Nexus, stb../ mindnél lehetne sorolni a problémákat az első szériánál sőt később is.... Nyugalom biztosan lesz rá fix vagy a következő széria jobb lesz!
És ezen kívül a nexuson kívül ez az egyetlen márka a Oneplus akinél garivesztés nélkül teheted jobbá a telefont!! Ha melegszik megoldhatod ha kevés a gyári akksiidő akkor orvosolhatod, ha teli van minden xarral a gyári rendszered orvosolhatod, a root adta lehetőségről nem is beszélve..
És mielőtt valaki azt hinné hogy fan vagyok nem az oxygen miatt en sem csipem mar annyira oket mert sokkal zartabb rendszer mint a cm, ujjlenyomatolvasot parasztvakitasnak tartom stb de mégis lehet hogy a kesobbiekben kap tőlem egy lehetoseget.

[ Szerkesztve ]

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#570) Tomi_Ohl válasza beloadjoker (#569) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Csak halkan megjegyzem, hogy mifelénk is "jobbá lehet tenni" a telefont garivesztés nélkül :)

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#571) beloadjoker válasza Tomi_Ohl (#570) üzenetére


beloadjoker
őstag

Elnézést igaz :C

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#572) leslien válasza MartOOn (#559) üzenetére


leslien
nagyúr

tessék elvileg ez lesz Lg Nexus..
400 dodo alatt lesz az ár...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#573) MartOOn


MartOOn
addikt

Dobtam ra szilikon tokot, home gomb issue "megoldodott" tehat vagy eladom es varom a v.2-ot belole vagy megtartom es majd csereltetem veluk. Mert ezt itt a kezemben meg nem javitjak softweresen az tuti.

Leslien: nezem. Thx.
Na, mire visszaerek nyaralasbol mar jön is. Jol meglessuk...

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#574) kovadika válasza MartOOn (#573) üzenetére


kovadika
őstag

Masodik szeria mikor jon ki kb?

(#575) MartOOn válasza kovadika (#574) üzenetére


MartOOn
addikt

Ki tudja egy ekkora cegnel? :U lehet soha. Lehet mar gyartjak. Lehet felrakom cm-et mit mutat azzal.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#576) Keneseij


Keneseij
tag

Valaki észrevett valamit ezzel az "agresszív meghívókiosztás"sal kapcsolatban"? Különösebben azért nem sietik el.

[ Szerkesztve ]

OP2

(#577) leslien válasza Keneseij (#576) üzenetére


leslien
nagyúr

sztem jobban jársz ha inkább a Nexus családot várod...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#578) Keneseij válasza leslien (#577) üzenetére


Keneseij
tag

Egyiktől sem kap el a birtoklási vágy érzés valahogy :S

OP2

(#579) ittakary


ittakary
nagyúr

szerintetek hogy vannak a sorszámok? Országonként? mert akkor jó sokan rendeltünk már itthonról :K

én ezt kaptam: #3000008735

szerk: nem, ez tartalmazza a Magyar indítás óta itthonról inditott összes rendelést.

volt még egy rendelésem 2015 márciusában, és ott ezt kaptam: #3000000045

[ Szerkesztve ]

(#580) vinpilu válasza ittakary (#579) üzenetére


vinpilu
senior tag

Ebbe még benne vannak a "rontott" megrendelések is. Nekem van 3 cancelled rendelésem mire sikerült a bankot rendbetenni. Ezeknek is van sorszáma szépen.

(#581) CivicEsi válasza MartOOn (#573) üzenetére


CivicEsi
aktív tag

Ha jól értem, akkor egy tok (legyen az szilikon/bőr/esetleg egy Otterbox tok) megoldja a Home gomb reakciójának a hiányát?

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#582) MartOOn válasza CivicEsi (#581) üzenetére


MartOOn
addikt

Igen. Hiszen nem a csupasz kezeddel fogod a fem keretet. :(

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#583) Zozicsek válasza MartOOn (#582) üzenetére


Zozicsek
tag

Komolyan az tűnik a hibának, hogy a fémkeretről rövidre zár az ujjlenyomat olvasó? Együtt lehet vele élni (én flip tokot akarok majd rá, ha eljutok oda), de ettől még gáz cseppet.

"Nice to meet you, Rose. Run for your life!" - Doctor Who

(#584) CivicEsi válasza Zozicsek (#583) üzenetére


CivicEsi
aktív tag

Ha jól értettem Martoon leírását, nem az ujjlenyomat olvasó zár rövidre, az működik, hanem a home gomb, ami az alkalmazásokból/menüből kirak a homescreenre.

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#585) Zozicsek válasza CivicEsi (#584) üzenetére


Zozicsek
tag

Hopp, akkor én értettem félre.

Továbbra is gáz, csak máshogy :)

"Nice to meet you, Rose. Run for your life!" - Doctor Who

(#586) kigyi_23 válasza CivicEsi (#584) üzenetére


kigyi_23
addikt

Az gyakorlatilag ugyanaz a gomb, mert abba van építve az ujjlenyomat olvasó is.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#587) CivicEsi válasza kigyi_23 (#586) üzenetére


CivicEsi
aktív tag

Így igaz, de az olvasó az működik, ha meg csak "bökögeted a gombot, na az nem működik, ha az ujjaiddal a két oldalon a fémkerethez hozzáérsz.

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#588) MartOOn válasza CivicEsi (#587) üzenetére


MartOOn
addikt

Ez a helyee megfogalmazas igen. Ha rendesen rarakom az ujjam mert olvastatni akarom akkor kis túlzással 100%-os. Da ha cs ak nyomogatnam/bokogetnem mikozben kezelem a menut akkor jon eli a hiba. Nem erzekel. :(

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#589) Zozicsek válasza MartOOn (#588) üzenetére


Zozicsek
tag

Tehát a home gomb duplakatt praktikusan használhatatlan. Él ez a probléma a kétoldalt mellette lévő gombokkal is?

"Nice to meet you, Rose. Run for your life!" - Doctor Who

(#590) CivicEsi válasza Zozicsek (#589) üzenetére


CivicEsi
aktív tag

Ha jól emlékszem MartOOn beszámolójára, ez csak a home gombnál jön elő, a két oldalsó "gombot" nem érinti ez a probléma!

[ Szerkesztve ]

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#591) MartOOn válasza Zozicsek (#589) üzenetére


MartOOn
addikt

igy van csak a home gomb fura kialakitasa miatt lehet illetve h beleintegraltak a fingerprint szenzort. a ket oldalso tokeletesen mukodik. de szilikon tokban vagy barmilyen tokban a home gomb is tokeletesen hiba nelkul dolgozik. olyannyira hogy le is vettem a hirdetesem az ebayrol. :D amig nem javitjak tokban hasznalom aztan meg csereltetem oneplus-szal. ennyi. battery kezd beallni. egyre jobb. szoval marad a "kicsike" ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#592) CivicEsi válasza MartOOn (#591) üzenetére


CivicEsi
aktív tag

Lehet, hogy már kérdeztem itt, ha igen sorry!

Had kérdezzem meg, ha van esélyed két kártyával használni, akkor megnéznél nekem a következő dolgot?!
Van a google fiókomban mondjuk 300 kontakt, de aztz szeretném beállítani, hogy az egyik kontaktomnak, az egyik telefonszámát (2 szám van hozzárendelve) fixen a SIM2-ről hívja, az összes többit (a maradék 299 kontaktot, és annak az egynek a második telefonszámát) fixn a SIM1-ről

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#593) axlfsi


axlfsi
veterán

Sziasztok!

Ma berendelnek egy darabot belole, kaptam meghivot. Azt tudjatok esetleg, hogy most, a OPT-nal, aki meghivoval vasarol telefont, kap-e (automatikusan?) es mikor tovabbi meghivokat a vasarlasa utan? A One-nal ugy remlik volt ilyen, de eleg keson kaptak ujboli meghivot a tulajdonosok.
(ketto telefon kellene es az elsot eligertem az asszonynak ... :F :W :DDD )

Masik kerdes: OnePlus 2 Tempered Glass Screen Protector - ez vajon er 4200 Ft-ot? Van tapasztalatom rossz minosegu TG-okkal, szoval nem sajnalom ra a penzt, de nem ismerem a Oneplus-szet. A sajat One-omra anno Nillkin-t vettem, az a mai napig hibatlan es karcmentes, egy tizedmillimeteren sem valt meg fel sehol...).

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#594) Zoli_007


Zoli_007
tag

Én mikor kapok már meghívót? :( Nagyon venném már :D

OPO -> OPT -> P20 -> S22

(#595) axlfsi válasza kovadika (#508) üzenetére


axlfsi
veterán

Hova rendelted, Magyarorszag? Megjott mar? (ha igen, mennyi ido volt az express?). Koszi!

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#596) MartOOn válasza CivicEsi (#592) üzenetére


MartOOn
addikt

hat egyelore egy nano sim van a csaladban,szoval ez most nem fog osszejonni. :(

axlfsi: igen jarni fog 2db. hogy mikor az jo kerdes. az atruhazhato, az elso nem. csak azzal az acoounttal vasarolhato meg amire kuldtek.
TG: csak a Nillkin! ;) bar elgondolkodtam rajta hogy igy is eleg melyen ul a home gomb ha meg rakok ra egy TG-t akkor az nem lesz tul melyen? az s5-on is ilyet hasznaltam es ott a home gomb kiallt az elolapbol TG felhelyezese utan meg "sullyesztett" lett. gyarilag van rajta folia, szoval amig ezt ki nem deriti nekem valaki :D elore addig nalam ezen folia lesz.
tokot egybol rendelj hozza valahonnan ha nem akarod hogy a menu gomb kikeszitsen. :DDD

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#597) axlfsi válasza MartOOn (#596) üzenetére


axlfsi
veterán

Igen, koszi! Mar ki is neztem a legujabb Nillkin-t, ugyanattol az eladotol, akitol anno a sajatomra vettem. Ezek mar H+PRO grade, illetve mar leteznek olyanok is, melyek kiszurik (az elvileg karos?) kek szint, ... de maradok a simanal.

Kene valami korrekt TPU gel (csakis, mert a hard case-ben nem hiszek), most azt keresem... a Oneplus shopjaban sokallom erte a 8800 Ft-ot :Y Diztronic lesz, azzal is maximalisan meg vagyok elegedve egy eve.

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#598) CivicEsi válasza axlfsi (#597) üzenetére


CivicEsi
aktív tag

Én ilyet akarok majd rá!
Melyik eladótól rendeltél annó Nilkin üveget?

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#599) MartOOn válasza axlfsi (#597) üzenetére


MartOOn
addikt

jaja TPU sokkal jobb mint a hard case. en ezt nezegetem amazonrol
mondjuk hard casebol max ez johetne szoba

mas, most voltam kocsit mosni. ezek OPT-vel keszultek kis szerkesztes van rajtuk.

[link]
[link]
[link] oke a 3. erosen szerkesztett :D

itt egy eredeti

nem a legjobb de allitolag a hw jo benne csak okositani kell... ugy legyen.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#600) axlfsi válasza CivicEsi (#598) üzenetére


axlfsi
veterán

Ettol az eladotol.

Annak idejen, evekkel ezelott, hasznaltam hard case-t egy Samsung galaxy-hoz (az elsohoz) es rajottem, hogy azok nagyon nem jok. Egyreszt nem is tompitja ugy az esetleges uteseket mint egy TPU gel, masreszt mivel a tok kemeny, rugalmatlan, benne ahogy izeg-mozog a telefon (csak icipicit, de meg-meg mozdul benne mindig, foleg ha zsebben hordod), nekem sz@arra koptatta a telefont korbe ... jobban jartam volna, ha egyaltalan nem teszem tokba, mert a zsebben nem lett volna ugy szethorzsolva, "csiszolva", mint abban a tokban. Na, azota csak TPU gel.
... es ha mar TPU gel, akkor szerintem a Diztronic az egyik legesztetikusabb es legjobb minoseg.

Ez az Otterdoboz nekem nem tetszik (es elegge bumszli is lesz tole a telefon, ami amugy sem kicsi). De izlesek pofonok.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.