Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-22 13:46:42

LOGOUT.hu

OnePlus 2 tudnivalók röviden!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Taci válasza ittakary (#399) üzenetére


Taci
addikt

Nem itt kérdeztem, hanem a OnePlus hivatalos fórumán, illetve a FB-oldalukon is. :)

(#402) kigyi_23 válasza Taci (#398) üzenetére


kigyi_23
addikt

Erre szerintem az első nagyobb FW frissítéssel megkapjuk a választ. Gondolom nem hibáktól mentes a stock FW így lesz rá kiadva egy javítás. Ha utána is csinálja akkor valószínűleg nem szoftveres lesz a probléma.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#403) ittakary válasza Taci (#400) üzenetére


ittakary
nagyúr

az manapság divatos "gyors"-töltés

(#404) Taci válasza kigyi_23 (#402) üzenetére


Taci
addikt

Na néztem még pár tesztvideót, és kivétel nélkül mindenhol panaszkodnak rá, hogy 4-5-szöri próbálkozásra működik csak home gombként... Ha a következő (első) javítás után is ilyen marad (ezzel hw-félretervezést sejtetve), akkor sajnos felejtős nekem - eszem ágában sincs azon mérgelődni folyamatosan, hogy nem tudom a gombot használni. Viszont ebben az esetben lesz egy fölösleges meghívóm. :D

(#405) janihunk válasza kigyi_23 (#396) üzenetére


janihunk
senior tag

Igen így gondolom èn is.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#406) MartOOn


MartOOn
addikt

ha esetleg valaki meg nem talalta volna meg ezt a videot ami nagyon szepen bemutatja a ket OS kozti kulonbsegeket. Hydrogen a kinai paicra szant es az Oxygen az international valtozat. Ezeken felul mar "csak" a tamogatott LTE savokban ternek el egymastol illetve a garancia egeszen mas viszont a kinaira nem kell varni (tul sokat) es meghivo nelkul is vasarolhato. ;)

[Comparsion: International OnePlus 2 Vs Chinese OnePlus 2]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#407) zezoka válasza Taci (#400) üzenetére


zezoka
őstag

Elvileg minden szenzor megvan, csak az NFC, vezetéknélküli töltés és a gyorstöltés lehetősége hiányzik.

(#408) CivicEsi


CivicEsi
aktív tag

Megérkezett az első magyar OnePlus2!

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#409) kigyi_23 válasza CivicEsi (#408) üzenetére


kigyi_23
addikt

Több mint 1 hete megérkezett az első még videó is volt róla lol :D Ez kamuuuu :D

TheVR tech csatornán találjátok meg. Hamarosan átfogó teszt is lesz róla.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#410) CivicEsi válasza kigyi_23 (#409) üzenetére


CivicEsi
aktív tag

Az kimaradt nekem!
Mivel már szerkeszteni nem tudom, sooooory!

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#411) kigyi_23 válasza CivicEsi (#410) üzenetére


kigyi_23
addikt

Nem azért írtam így, nem gond csak a fórumon a srác ezt benézte nem az övé volt az első, nagyon nem :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#412) axlfsi


axlfsi
veterán

Hm, most nezem, hogy itt, ebben az invite giveawayben tobb magyar is nyert meghivot :P :)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#413) mgy


mgy
senior tag

Kérdem itt is...
Tudjátok, milyen számlát adnak a telóhoz? Simán bemegy könyvelésbe, ugye? ÁFA-tartalma 27%, vagy valami angol?

(#414) Hunujv válasza mgy (#413) üzenetére


Hunujv
tag

Ha a kérdés az hogy vissza tudod igényelni, akkor a válasz nem. Angol áfát fizeted.

(#415) ittakary válasza mgy (#413) üzenetére


ittakary
nagyúr

nem 27%-os magyar ÁFA-t fizetsz
számlát sem kapsz róla

(#416) mgy


mgy
senior tag

Kösz a válaszokat, ezek nem pozitív dolgok...
Ennyi pénz plusz áfáért már el kell gondolkodni más, azonnal elvihető készüléken is. :(

(#417) ittakary válasza mgy (#416) üzenetére


ittakary
nagyúr

majd még sajnálni is foglak, hogy te nettó áron veszel telefont

(#418) MartOOn válasza ittakary (#417) üzenetére


MartOOn
addikt

Tipikus magyar mentalitas sajnos... Ingyen vagy annal olcsobban. :( akkor meg kell venni szlovak cegre a zajfon 6plust oszt csokolom. Ugyis az a menő. Nem is értem.. Itt van egy viszonylag csucs hw viszonylag jó áron. De mókol... Van egy otletem, csináltass egy angol ceget (rem egyszeru) es akkor itt el tudod számolni az adot. Bar ki is rohognenek es megkerdeznek hogy de akkor ugye csak es kizarolag ceges telefon lenne, semmi magan csevely fotozgatas internet. CSAK CEGES. Ugye? :N

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#419) beloadjoker


beloadjoker
őstag

követés miatt írok csak

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#420) axlfsi válasza MartOOn (#418) üzenetére


axlfsi
veterán

Egy szóval úgy szoktuk mondani, hogy: fillérbaszás!
Bruttó 130 pénzért ilyen hardver...

Amúgy mondom a frankót, viccen kívül: majd lesz a médijamárktban mega véjtekk hángerinél és onnan majd tuti lesz 27%-os áfás számla is. Igaz, vagy 50%-os felár is rá kerül.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#421) mgy


mgy
senior tag

Gyerekek, minden rendben?
Ha módomban áll a cégemre megvenni egy készüléket, miért tegyek mást? Mert másnak (aki ezért roppan irigy) ez nem megy? Tényleg nem értem... Hol jön itt fillérbaszás? Milyen angol cég? Mi köze van bárkinek ahhoz, milyen kártyát rakok a saját cégemnek vett telefonba?

(#422) axlfsi válasza mgy (#421) üzenetére


axlfsi
veterán

Elnézést, igazad lehet, ez nem fillérbaszás, benéztem. Nem is folytatom, eddig sem kellett volna beleugatnom :(((

A lenyeg, amit én nem értek, hogy amit írtál, miszerint, ha már nem tudod elszámolni, mindjárt írod, hogy keresel egy másik telefont, amivel ez megoldható. Habár, ha belegondolnál és utánaszámolnál - szerény véleményem szerint(!) - még bruttó áron is ver minden más hardvert ár / érték arányban.
... De te dolgod :R Tégy ahogy jónak látod.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#423) leslien


leslien
nagyúr

volt már?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#424) axlfsi válasza leslien (#423) üzenetére


axlfsi
veterán

Nem hiszem, hiszen egy órás cikk :)
... Nyah, megláSSuk meddig jutnak a sorban :DDD

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#425) MartOOn válasza leslien (#423) üzenetére


MartOOn
addikt

amen es csak ismetelni tudom AAAAAAAMMMMMMEEEEEENNNNNN!!!!! :)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#426) leslien


leslien
nagyúr

MKBHD OnePlus 2 review

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#427) ittakary válasza leslien (#426) üzenetére


ittakary
nagyúr

Fizetett hirdetes ez 100%

A hibakat 1 mondatba suritve jegyzi meg, az elonyoket meg hosszasan taglalja

(#428) Freddycom válasza ittakary (#427) üzenetére


Freddycom
őstag

Egy videót néztünk?

(#429) Taci válasza ittakary (#427) üzenetére


Taci
addikt

Én pont hogy azt a konklúziót vontam le belőle, hogy a OnePlus One után támasztott elvárásokat a 2-nak nem sikerült megugrania, nem lett egyértelműen "2016 Flagship Killer", maximum talán csak az árával van megint jó szegmensben.
Jó pár hibára/bugra, idegesítő/szokatlan dologra az volt a "válasz", hogy talán majd egy software/firmware update megoldja.
Szóval szerintem ez egy sima felhasználói tapasztalatmegosztás volt pár hetes használat után.

(#430) MartOOn


MartOOn
addikt

Massive rollout - es valóban. 11k vagyok es megjött a meghivom. ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#431) süti5 válasza MartOOn (#430) üzenetére


süti5
őstag

Wow:)

Én is várom már, dehogy őszinte legyek, nézegetem a teló kamera tesztjeit de nemigen győznek meg, pedig nekem ez fontos lenne.... Az lg g4 és samsung s6 kamerában eléggé lemossa sajnos.

(#432) leslien válasza MartOOn (#430) üzenetére


leslien
nagyúr

akkor hamarosan kapok én is, de nekem már nem kell... :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#433) MartOOn válasza leslien (#432) üzenetére


MartOOn
addikt

Akkor el kell adni. Uzletnek sem rossz. Vegre egy telo amin nem bukunk. Aztan veszunk belole nexust. :D

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#434) süti5 válasza MartOOn (#433) üzenetére


süti5
őstag

Hirtelen lexust olvastam mondom mekkora biznisz :DDD

(#435) Taci válasza MartOOn (#430) üzenetére


Taci
addikt

Én pedig a 41k helyek valamelyikéről már a 88k helyek egyikének büszke tulajdonosa vagyok. :W :DDD

(#436) süti5 válasza Taci (#435) üzenetére


süti5
őstag

Azt én sem értem, ha így küldözgetik ezerrel a meghívókat, akkor miért mindig csak lefelé megy mindenki a listán? Nem azt mondom, hogy tízezreket kéne ugranom, de pár ezerrel előrébb lehetnék, köszönhetően azoknak, akik már vettek és így gondolom kiestek a listáról.

(#437) MartOOn válasza süti5 (#436) üzenetére


MartOOn
addikt

Azert annyira ezerrel nem küldözgetik sajnos. Most hetvegere igertek egy nagyobb adagot ami sztem ugy 10.000-et jelenthet. Majd kiderul hanyan fertunk bele.

Ja es most neztem meg, azert mert kaptam meghivot sot meg is rendeltem ki is van fizetve nem kerültem le a listarol. Sot leestem 12000-re. Szoval ezert nem kerul senki elorebb, mert ilyen jol mukodik ez a rendszer.

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#438) leslien válasza MartOOn (#433) üzenetére


leslien
nagyúr

attól függ hogy milyen lesz a nexus... + mennyi pénz lesz... :DDD

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#439) MartOOn válasza leslien (#438) üzenetére


MartOOn
addikt

Valamelyik csak bejön. ;) venni kell két darab OpT-t es az hoz annyit. ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#440) kovadika


kovadika
őstag

Sziasztok
Ha lenne valaki, aki kapott meghívót és vett telót, és így megtudna hívni, azt megköszönném :) Angliában élek, és mindenképp vennék egy opt telót, viszont a sorban a 35k. vagyok csak, és egyre visszább esek..

(#441) MartOOn válasza kovadika (#440) üzenetére


MartOOn
addikt

Nem tudom mikor kapjuk az oszthato meghivokat. De most csak 2 lesz nem 3 mint tavaly. :( majd itt jelzek es "szórom" őket. ;)
Amugy merre vagy UK-n belul?

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#442) kovadika válasza MartOOn (#441) üzenetére


kovadika
őstag

Akkor eddig még nincsenek azok a meghívók amiket kilehet azoknak küldeni akik már megvették?
Hol lehet azt megnézni, hogy a gyártó mennyi meghívót küld ki hetente?
Londonban élek

[ Szerkesztve ]

(#443) ittakary válasza kovadika (#442) üzenetére


ittakary
nagyúr

még nem
nem tudni

(#444) axlfsi válasza ittakary (#427) üzenetére


axlfsi
veterán

Azert az eleg gaz, hogy a home gomb ("ket kezzel tartott telefon") bugjat, ami varhatoan mar nem is lesz javithato szoftverfrissitessel, mivel feltetelezhetoen hardveres (tervezesi-) hiba, csak ugy emliti meg egy fel mondatban, hogy "hat igen, a home gomb neha nem reagal..." :P Na kapja be!

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#445) MartOOn válasza axlfsi (#444) üzenetére


MartOOn
addikt

Amit ma en nyomkodtam annak semmi ilyen baja nem volt. orakig a kezemben volt. allitgattam, kinai piacos ugyhogy 3g-t csiholtam bele. hydrogent oxygenre kellett cserelni. egyszer sem volt hogy a home nem reagalt volna azonnal.nem lehet hogy mar javitottak a hibat? jovo heten megjon az enyem is. az EU-s verzio lesz majd megnezem azon is.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#446) Taci válasza MartOOn (#445) üzenetére


Taci
addikt

Várjuk a tapasztalatokat! :K

(#447) CivicEsi válasza Taci (#446) üzenetére


CivicEsi
aktív tag

így igaz!

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#448) MartOOn válasza CivicEsi (#447) üzenetére


MartOOn
addikt

& Taci: rajta leszek! ;) gyors futarral kertem, mint tavaly az OPO-t. Azt dhl hozta, bár jól el is tévedt mert "fejből" akart jönni... :) remelem szerda magassagaban itt lesz. Ma itt a fű se nő, bankholiday van. Szóval majd igyekszem. A haver kinai valtozatarol max a kulsosegekrol tudok nyilatkozni.
Mar 2 hete rendeltunk kozosen karbon hatlapot. Az marha jol all neki. A keszeluk valoban egyben van. Bar OPO-rol lehet nem váltanék rá. Kb olyan mint s4-rol s5-re valtani. :) a felhackelt oxygen vmiert nem frissul, pedig jött már egy OTA frissites. Annak meg utan kell nezzek. A 4g ugy volt hogy csak az O2 halozatan nem muxik UK-ban de mi a Lebara (Vodafone halozatot hasznal) kartyaval is csak 3g-ig jutottunk. De mint emlitettem ez kinai piacos.
Gombok jok rajta, a bal oldali nemito csuszka is jol mozog (még) a kinain van gyarilag folia a kijelzon.

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#449) axlfsi válasza MartOOn (#448) üzenetére


axlfsi
veterán

Gondolom akkor ezt lattad mar...pedig nem egy videot latni mar YT-n ezzel a hibaval es azt mondjak, tervzesi (hardveres) hiba.

Ezek szerint nalad egyertelmuen nincs jelen? Ha ez igy van valoban, akkor annak orulok, mert talan megsem tomeges a problema, hanem egyedi(?).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#450) MartOOn válasza axlfsi (#449) üzenetére


MartOOn
addikt

Persze. Lattam. En nem tapasztaltam de majd ramegyek a problemara. :D remelem tenyleg javitottak mar. :)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.