Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-22 13:46:42

LOGOUT.hu

OnePlus 2 tudnivalók röviden!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) Hunujv válasza CivicEsi (#349) üzenetére


Hunujv
tag

Kínai lesz az a belpiacos, nem Japán.
3 különböző kerül forgalomban Eu/Ázsia, amerikai, és kínai belpiacos. Annyi a különbség, hogy a kínai verzió, HydrogenOS-el jön, elviekben nem lesz dual-simre képes Kínán kívül, és a 4G is elég kérdéses.

(#352) MartOOn válasza CivicEsi (#349) üzenetére


MartOOn
addikt

No problem, mate. ;) meleg? Itt? Eros izgalmi allapotban max 25 fok van. Es ez mar jónak számít ;) Liverpool már csak ilyen....

Azaz oneplus.eu vmi rémlett csak a vege nem jol. ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#353) CivicEsi válasza MartOOn (#352) üzenetére


CivicEsi
aktív tag

Jah, az más tészta, egy picit tudnál küldeni abból a jó időből errefelé? :D

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#354) MartOOn válasza CivicEsi (#353) üzenetére


MartOOn
addikt

nekunk sincs sok! nemsokara megint esni fog. jo hely ez... :D

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#355) mgy


mgy
senior tag

Ahhoz képest, hogy hét eleje óta adják a meghívókat, nem sok mozgás van a listán. Vagy ha van is, inkább csak csúszok lefelé... :-D

(#356) CivicEsi válasza mgy (#355) üzenetére


CivicEsi
aktív tag

Ezért nincsen mozgás!

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#357) legiaap válasza CivicEsi (#356) üzenetére


legiaap
nagyúr

Engem már hidegen hagy teljesen. Idióta egy bagázs ezzel a meghívó rendszerrel. Azt hiszik majd ettől lesznek exclusivak...pff

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#358) MartOOn válasza legiaap (#357) üzenetére


MartOOn
addikt

Igy vagyok vele en is. Amikor jon a meghivo akkor jon. Aztan megveszem es eladom a sok hulyenek fannak az ebayen. Annyit veszek amennyi meghivom jön aztan ebay. Es veszek belőle egy nexust vagy vmi mast.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#359) MartOOn


MartOOn
addikt

nekem reszletekben erkezik a telo! :D

Részletekben érkezik a teló.. :D

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#360) DarkByte válasza MartOOn (#359) üzenetére


DarkByte
addikt

Az adventi naptár első ablak? :DDD

(#361) MartOOn válasza DarkByte (#360) üzenetére


MartOOn
addikt

Jah. Haverral gyorsan megrendeltuk a hatlapokat, mert mire lesz telefon addigra ez fogy el. :DDD

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#363) janihunk


janihunk
senior tag

Törés teszt...

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#365) tott


tott
tag

Sziasztok,

És mi van ezekkel az boltokkal? Az Oppomart pl elég olcsón adja.
http://www.phonearena.com/news/Heres-where-to-buy-the-OnePlus-2-without-an-invite_id72682

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#366) Hunujv válasza tott (#365) üzenetére


Hunujv
tag

Ezek a kínai verziót forgalmazzák. (Elviekben ezekben nem lesz nálunk használható a 4g, illetve a dual-sim is korlátozva fog működni.)

(#367) MartOOn válasza Hunujv (#366) üzenetére


MartOOn
addikt

Plusz ha az OS-el nem akarsz bíbelődni akkor a kinain hydrogen van mig a globalon oxygen. Nekem is kilove kinai valtozat, uk osszes szolgaltatojanak tudja a 4g-jet kiveve O2. Na ki talalja ki melyik szolgaltatonal vagyok? :U :N

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#368) tott válasza MartOOn (#367) üzenetére


tott
tag

Hát nem tom, lehet igazatok van, az oppomart forumon vagyis inkabb a review-re adott válaszokban azt állítják, hogy Oxygen Os van rajta és hogy Európában probléma nélkül működik. Mondjuk ezt is mondják: "This phone only works on 1800/2100/2600MHz LTE bands." Tehát kivéve a 800Mhz.

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#369) MartOOn válasza tott (#368) üzenetére


MartOOn
addikt

Ohh allitanak ezek mindenhol mindenfelet. Wayteq is azt mondja/mondta global 1+1-t arul. De nem. Es amikor kifogytak az "ervekbol" akkor inkabb nem válaszoltak...

Egy tény van amit meg kell jegyezni, meghivo nelkul global verziot venni lehetetlen. Pont. At szoftverezett kinait lehet, sima kinait lehet esetleg meghivoval vasarolt darabot lehet venni ami nem kellett a tulajnak vagy direkt eladasra vette de hidd el ő vastagon szedett 100as betumerettel fogja odairni hogy meghivoval vette es global verziorol van szo.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#370) tott válasza MartOOn (#369) üzenetére


tott
tag

Sound legit. Akkor türelmesen várok az EGYMILLIÓ KÉTSZÁZHETVENKILENCEZER HARMINCKETTEDIK helyemen a listán. A pi....csába.

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#371) MartOOn válasza tott (#370) üzenetére


MartOOn
addikt

Angol forumokon pont ezen megy a hisztiaradat hogy majdnem mindegy pl hogy az elso fel millaban hol vagy a listan. En mint mondtam 5000 alatt de meg semmi. Viszont meg le sincsenek gyartva a telok. Azok kaptak meg csak meg pl az uk-ban a keszuleket akiknek fizikai meghivojuk volt. Nyerték, kapták mert fejlesztok vagy oneplusnak dolgoznak vmilyen formaban. Es most erzekezett meg csak meg paruknak. Tobben adtak mar le rendelest meghivoval es azt a valaszt kaptak, hogy legyenek turelemmel akar 2-3 het is lehet a szallitas mert kifogytak a keszletek (jah nem is voltak) szpval tutelem... Majd kapsz valakitol meghivot, vasarlas utan jar 2 megoszthato meghivo mindenkinek.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#372) Taci


Taci
addikt

78,904. helyen vagyok a listán. Ez szerintetek mit jelent, kb. mikorra kerülök sorra?
Van itt valaki, aki sokkal előrébb van, és esetleg már kapott is?

------
Na, most olvastam MartOOn válaszát az én hozzászólásom alatt. :)

[ Szerkesztve ]

(#373) CivicEsi válasza tott (#370) üzenetére


CivicEsi
aktív tag

31,269 / 3,831,828.

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#374) adamkaaaaaaa


adamkaaaaaaa
csendes tag

Valaki esetleg nem tudna segiteni meghivó kód ügyben? :(
Épp most halt meg a HTC One m7em,és beleszerettem ebbe...
Valami ötlet,honnan szerezhetek meghivo kódot? :(

Nekem a Balaton...:D

(#375) CivicEsi válasza adamkaaaaaaa (#374) üzenetére


CivicEsi
aktív tag

Ha nem jön össze addigra a pénzem rá, az enyémet valahogy megpróbálom majd átadni!

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#376) ittakary válasza adamkaaaaaaa (#374) üzenetére


ittakary
nagyúr

regisztrálsz a hivatalos oldalon, és előbb utóbb sorra kerülsz, vagy máshonnan ügyeskedsz (pl ebayen vannak 5-10-15ezer forintért)

(#377) zezoka válasza ittakary (#376) üzenetére


zezoka
őstag

Van olyan hü..e, aki fizet meghívóért??? Persze, még 10-15k Ft... Mikor gyakorlatilag választani sem lehet a sok jó teló közül.És akkor még nem beszéltünk arról, ami jön.

Én ha most meghívó nélkül meg lehetne venni ebben a pillanatban, akkor esem tudnám biztosan, de hónapokkal előre megmondani, h nem lesz jobb akkor sem... És előre elköteleződni... Pláne még költeni is rá... Hát nemtom, nagyon meg kéne fogjon, h hajlandó legyek rá.

Nekem van meghívóm, és ha vételkor olyan ára lesz, ami jó, ár/érték arány még megfelel, és nem érzem úgy, h a közben kijött telók mellett "elavultat" veszek (ami meghívóigényléskor még "jó" volt), akkor ESETLEG megveszem. De akkor még mindig nem egy abszolút csúcsteló, viszonylag NoName (ennek minden hátrányával), és persze akkor kezdődnek majd az esetleges típushibák előjönni...

(#378) MartOOn válasza zezoka (#377) üzenetére


MartOOn
addikt

mar ugy erted hogy most neked MOST van meghivod? esetleg selfibotod? :P

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#379) bostone


bostone
addikt

Az európai lte hálózaton h muzsikál a oneplus?

(#380) CivicEsi válasza bostone (#379) üzenetére


CivicEsi
aktív tag

A OnePlus melyik?

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#381) bostone válasza CivicEsi (#380) üzenetére


bostone
addikt

Bármelyik.

(#382) MartOOn válasza bostone (#381) üzenetére


MartOOn
addikt

A One sehogy (vagy csak docogosen, nem tamogat minden savot) a Two siman. Nem véletlenül kerdeztek vissza.

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#383) bostone válasza MartOOn (#382) üzenetére


bostone
addikt

Szerencsére rosszul tettem fel a kérdést, valószínűleg nem kaptam volna tökéletes választ. :)

(#384) leslien


leslien
nagyúr

oneplus 2 International Giveaway

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#385) zezoka válasza MartOOn (#378) üzenetére


zezoka
őstag

Mármint hogy sorszámom van! :)

(#386) MartOOn válasza zezoka (#385) üzenetére


MartOOn
addikt

Akkor sorszámod van nem meghívód :D nagggggyon nem mindegy sajnos. De ha kapsz meghívót es nem kell, akkor kerlek gondolj a forumtarsakra itt. ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#387) leslien válasza MartOOn (#386) üzenetére


leslien
nagyúr

tessék játszani amit fentebb linkeltem.. :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#388) MartOOn válasza leslien (#387) üzenetére


MartOOn
addikt

Abbol mar kinottem.... :D es amugy se lenne kedvem 5 meghivoert 1 millio emberrel jatszani. :C

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#389) leslien válasza MartOOn (#388) üzenetére


leslien
nagyúr

miről beszélsz ember?! telot nyersz nem meghivot... :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#390) fila


fila
senior tag

Elkezdték már egyáltalán osztani a meghívókat az európai verziókra?

Egykét nap alatt pár ezer helyet csökkent a helyezésem a regisztrációmmal:

[link]

Egyébként meg a store-ban, azt írja, hogy van 64-gigás teló. De akkor miért nem osztanak meghívót ?? :O :O :O

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#391) Hunujv válasza fila (#390) üzenetére


Hunujv
tag

Én is zuhantam pár ezret.

Lehet nem is a telefonokat, hanem az online meghívókat nem tudják "legyártani", azért áll az egész. :Y :DD

Kezd nevetséges lenni ez az egész , mindjárt itt van szeptember... :W

(#392) janihunk


janihunk
senior tag

Igen már èn is vennèm most szált el az lcd a mostani telomba. Ès inkább már erre költenèk.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#393) ittakary válasza janihunk (#392) üzenetére


ittakary
nagyúr

ha nincs szerencséd akár HÓNAPOK is lehetnek mire hozzájutsz

(#394) fila válasza ittakary (#393) üzenetére


fila
senior tag

Vagy vesz kínai verziót, ami nem tud minden 4G sávot...

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#395) Taci válasza fila (#390) üzenetére


Taci
addikt

Az enyém egy laza 10ezressel nőtt...

(#396) kigyi_23 válasza ittakary (#393) üzenetére


kigyi_23
addikt

Talán szerencse is, ha csúszik pár hónapot, mert addigra esetleges tervezési/gyártási hibák csak kijönnek, kiderülnek. Így lehet mérlegelni nem kell az ismeretlenbe ugrani (mondom ezt én aki Z1-et 0day rendelt :D)

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#397) Hunujv válasza Taci (#395) üzenetére


Hunujv
tag

De legalább nem az ára... ;) :DDD

(#398) Taci válasza kigyi_23 (#396) üzenetére


Taci
addikt

Engem az ujjlenyomatolvasó/home-gomb zavar. Akárhány videót is néztem, mindegyikben előjött a probléma: mivel nem hardveres ("benyomós") gombról van szó, ezért elég gyakran előfordul, hogy home-gombnak csak 4-5 "tapizás" (ujjrátétel) után működik. Elég zavaró, ha 4-5-ször kell tapogatnod, mielőtt működne.
Arra a kérdésemre, hogy ez hardverhiba, vagy esetleg szoftveres, amit lehet orvosolni, még nem kaptam választ. Szerintetek?

(#399) ittakary válasza Taci (#398) üzenetére


ittakary
nagyúr

"ez hardverhiba, vagy esetleg szoftveres"

elmondom neked miért nem kaptál választ:

1) nem rendelkezik a telefonnal itt kb senki
2) ha mégis lenne itt valaki, akkor se tudná megmondani 1 hét után hogy ez most minek a hibája
3) nem vagyunk OnePlus beépitett emberek, hogy ennyire ismerjük a készüléket
4) ha azok lennénk akkor meg tuti nem mondhatnánk el

(#400) Taci válasza Taci (#398) üzenetére


Taci
addikt

Amúgy az NFC-n kívül hiányzik még belőle valamilyen szenzor/fícsör, ami fejlesztői szempontból "levon az értékéből"?
Mert pl. tudom, ha egy (S vagy Note) Samsungot választok, abban van minden, ami "kell"/kellhet. Itt viszont az NFC máris kilőve ilyen szempontból. Másvalami esetleg?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.