Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-22 13:46:42

LOGOUT.hu

OnePlus 2 tudnivalók röviden!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) axlfsi válasza MartOOn (#599) üzenetére


axlfsi
veterán

Jol nez ki a dogod, gratula hozza! :K
Na, igen, az utolso kepen latszik a sok HDR(?); a kep jobb felso sarkaban a feher ki is egett rendesen :)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#602) leslien válasza MartOOn (#599) üzenetére


leslien
nagyúr

a verda jó... de sajnos a kép nem az igazi... nem értem h miért nem dobták bele a sony Imx 278 sensort...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#603) MartOOn


MartOOn
addikt

koszi! jol is megy. :D haat igen nem tul jo a minosege a kepeknek. remeljuk valtozni fog ez meg a jo iranyba.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#604) axlfsi válasza MartOOn (#603) üzenetére


axlfsi
veterán

Lehet volt mar, de lattatok mar egy komolyabb Oneplus One es Oneplus Two foto osszehasonlitasi tesztet? Tehat amikor egymas mellett keszulnek kepek ugyanarrol a temarol, alap- es egyeb beallitasokon.

En meg nem futottam bele ilyenbe, de ha ismertek ilyen tesztet, linkeljetek be nekem. Aztan, ha lesz idom, miutan megerkezett, lehet en is csinalok par kepet mindkettovel... Azert nehogymar roszabb legyen mint a One(?!).

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#605) leslien válasza axlfsi (#604) üzenetére


leslien
nagyúr

ezt találtam csak most hirtelen ... OptvsG4vsS6

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#606) MartOOn válasza leslien (#605) üzenetére


MartOOn
addikt

igen itt sajnos bejott a papirforma... viszont az ilyen tszteknel mindig osszahasonlitanam a MEGJELENES pillanataban az arakat. mert hogy most mar egesz jo arban lehet kapni a masik kettot is HASZNALTAN... az egy dolog de indulaskor pl az s6 majdnem 3x-a volt ha mondjuk a 64gigas verziot nezzuk es termeszetesen hivatalos arakat. plusz a oneplus 2 joval exkluzivabb... ezzel a meghivosdi marhasaggal. :DDD

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#607) Zozicsek válasza MartOOn (#606) üzenetére


Zozicsek
tag

Na az ár összehasonlításoktól néha a falra tudok mászni. Fél/egyéves (nem konkrétan a link után taglalt telefonokra gondolok) típus használt árát összehasonlítani egy friss típus új/gyári árával nem ér. Szürkeimportos, boltigaris árat hivatalos disztribútor+gyárigarival összehasonlítani detto.

"Nice to meet you, Rose. Run for your life!" - Doctor Who

(#608) leslien válasza MartOOn (#606) üzenetére


leslien
nagyúr

most G4 el nyomulok.. és pár ránccal kevesebb van rajtam...
nehéz ezt mondanom, de csak jövőre adom át ezt a telot asszonynak amikor jön a snap 820.. Lg nexus az abszolút jó lesz mert ua. mint G4 (snap 808) de biztos h jobban fogja bírni az aksi mert kisebb kijelző kap..kamera is ott lesz sztem, Sony imx 278 sensor elvileg...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#609) MartOOn válasza leslien (#608) üzenetére


MartOOn
addikt

en sokat varok huawei nexustol is a speckok alapjan, illetve kiindulva pl a mate7s-bol. az vmi brutal jora sikeredett! :) na ne offoljuk szet az OPT topikot. :DDD nem mintha olyan sok tulaj lenne itt... :U csak en szedek itt véres cseppet? ;] :DDD

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#610) leslien válasza MartOOn (#609) üzenetére


leslien
nagyúr

csak nem kötnek belém ahogy kapok meghivot adom ajándékba akinek kell... ;)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#611) MartOOn válasza leslien (#610) üzenetére


MartOOn
addikt

Csak az accountoddal egyutt tudod... Vagy neki nem lesz garanciaja... Vagy öribarik lesztek. Az elso invite nem atruhazhato. :(

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#612) vinpilu válasza axlfsi (#593) üzenetére


vinpilu
senior tag

Most olvastam, hogy hamarabb küldik majd az osztható meghívókat. Hetekről beszélnek a One-nál tapasztalt hónapokkal szemben.

[ Szerkesztve ]

(#613) Zozicsek válasza vinpilu (#612) üzenetére


Zozicsek
tag

Azért ne galoppozzuk el magunkat, hiszem ha látom. Mindenesetre biztató :)

"Nice to meet you, Rose. Run for your life!" - Doctor Who

(#614) MartOOn válasza vinpilu (#612) üzenetére


MartOOn
addikt

en annak orulnek a legjobban ha ket honap mulva kuldenek csak es addigra kesz lenne a rev2. amiben mar rendesen muxik pl a homegomb.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#615) MartOOn


MartOOn
addikt

na kerem most fagyott be teljesen a home gombom... illetve a fingerprint sensor, nem tudom nyitni a kijelzot... csak mintaval tudtam feloldani...

ujrainditom...

most eppen mukodik az ujjlenyomatos kinyitas de nem olyan smooth mint eddig volt... na most mi tortent...

kellett emlegetnem a majdani javitott verziot...

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#616) Hunujv válasza MartOOn (#615) üzenetére


Hunujv
tag

Lehet megsértődött... 😁

(#617) MartOOn válasza Hunujv (#616) üzenetére


MartOOn
addikt

Ha jol emlekszem a One-nal is volt hasonlo foldeleses hiba csak az a multitouchot erintette.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#618) Zozicsek válasza MartOOn (#617) üzenetére


Zozicsek
tag

Hogy áll a helyzet? Visszaállt a sima "tokban jó" állapot, vagy tovább szivat?

"Nice to meet you, Rose. Run for your life!" - Doctor Who

(#619) CivicEsi válasza Zozicsek (#618) üzenetére


CivicEsi
aktív tag

Ez engem is érdekelne, ugyanis az elmúlt pár napban ez miatt a "hiba" miatt folyamatosan változik a döntésem, hogy megveszem-, vagy sem.

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#620) MartOOn válasza Zozicsek (#618) üzenetére


MartOOn
addikt

A tokban valo működés valoban mukodik. Tegnap az ujjlenyomat olvaso szivatott. De ez lehet user error is. 5kulonbozo ujjnyomot lehet rogziteni, viszont tobb teloval is mukodik hogy egy mintan belul tobb ujjadat hasznalod. Mondjuk 50%-ig a huvelyk a maradek 50%-ban meg a mutatot. Es igy egy mintaban elfer 2 ujjad es működik. Na en tegnap reggel elmentettem 5 mintat, 4 sajat + 4 parom ujjlenyomatat. Osszesen 8ujj. Orakig mukodott. Aztan egyszercsak osszekavarodott. Kitoroltem mindet es most 2 minta Van csak, 1-1 ujjammal. Meglatjuk.
Ma kamerat tesztelem erosebben.

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#621) DarkByte válasza MartOOn (#609) üzenetére


DarkByte
addikt

Ha ne adja az ég véletlenül még is dual SIM-es lenne a Huawei Nexus akkor már dobálom is a pénzt a képernyőre. :DDD De attól tartok nem lesz :(

(#622) Zozicsek válasza MartOOn (#620) üzenetére


Zozicsek
tag

Jaaaa, hát ha direkt szivatod :DDD

"Nice to meet you, Rose. Run for your life!" - Doctor Who

(#623) leslien


leslien
nagyúr

na nekem jött meghivo... kinek és hogyan adjam oda...?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#624) MartOOn válasza leslien (#623) üzenetére


MartOOn
addikt

az necces lesz mint ahogyan emlitettem mar...
de biztos meg lehet oldani.

mas.

ma megjott a rendelt xiaomi powerbankom. 10400mah. kiprobaltam a gyari toltessel amivel erkezett. kerek 1 ora alatt 25%-rol 75%-ra toltotte a OPT-t. akcios volt bangoodon. szoval jo vetel volt.

akit erdekel azOPT-vel keszult kepek, ma lottem egy parat a varosban, az szoljon es akkor ide is linkelek majd parat. de a szerkesztett kepek topikba rakok fel parat amugy is.
ujjlenyomatolvasom azota nem xarozik hogy nem millio ujj van neki megadva csak 2-3. :)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#625) leslien válasza MartOOn (#624) üzenetére


leslien
nagyúr

már elvileg 2 meghívott szét dobtam ugyanis
3 account van.. :DDD ..
akkor sem értem miért nem vártok a Nexus ra...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#626) DarkByte válasza leslien (#625) üzenetére


DarkByte
addikt

Sorban hanyadik voltál egyébként? Én most vagyok 81 ezredik, de szerintem nem fogom beváltani ha meg is jön, szóval csak kíváncsi vagyok.

(#627) leslien válasza DarkByte (#626) üzenetére


leslien
nagyúr

össze vissza...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#628) axlfsi válasza MartOOn (#511) üzenetére


axlfsi
veterán

Akkor az szerencses eset (Anglia miatt vajon?).

Nekem lassan masfel napja csak processing allapotban van, meg csak nem is adtak at a DHL-nek ... En kerek elnezest, de ebben MI az express szallitas?!

Foleg, hogy mostanaban nem egy esetrol olvastam (nem itt, nem telefon), hogy a sima HK post egy het alatt idehozta a megvasarolt termeket Kinabol.
Annyira nem volt surgos, de gondoltam, azert a hetvege elott orulnek ha itt lenne, hat kifizetem a felarat... kezdem ugy erezni, hogy felesleges volt.

(nem tudjatok esetleg, erdemes valahol szova tenni naluk, van vallalasuk, hogy melyik posta, mennyi ido alatt szallitja ki a megrendelt termekeket vagy semmi konkret es csak lehuzas az egesz?).

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#629) axlfsi válasza axlfsi (#628) üzenetére


axlfsi
veterán

Aha, mar ertem... Nem egy, nem ketto topik van a forumon ebben a temaban. Szep! :C

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#630) MartOOn válasza axlfsi (#628) üzenetére


MartOOn
addikt

Addig sztem amig oneplus nem adja at nekik, addig a postason nem sokat tudsz leverni. :(

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#631) axlfsi válasza MartOOn (#630) üzenetére


axlfsi
veterán

Persze, ez egyertelmu. Sot, ha mar a DHL-nel van, tudok szamolni (mert onnantol kb. 2 munkanap), de igy... meg at sem adtak. OK, tudom, tudom 1-5 munkanap a vallalasuk, de azert na! Komolyan higgyem el, hogy napi szinten olyan mennyisegu telefont adnak el, hogy egyszeruen nem tudjak a raktaros alkalmazottak becsomagolni egy egesz munkanap a beerkezo megernedeleseket? Nem fogom.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#632) MartOOn válasza axlfsi (#631) üzenetére


MartOOn
addikt

Nem is kell. Tré az egész hozzaallasuk. Illetve sokat kell meg tanulniuk.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#633) vinpilu válasza axlfsi (#629) üzenetére


vinpilu
senior tag

Jól látom, hogy ezek 2014-es találatok az express shipping-re? Mert akkor ezek nem az OPT-ról szólnak. Ettől függetlenül gáz, nekem a standard múlt hét csütörtök óta processing. Mondjuk nem bánnám ezt a státuszt, ha pénteken a kezembe nyomná a futár a telefont és utána completed lenne a következő amit az oldalukon olvasnék :D

(#634) kigyi_23 válasza vinpilu (#633) üzenetére


kigyi_23
addikt

Erősen off, de annak idején amikor az Oculus Rift-et megvettem több mint 2 hónap telt el a rendelés után mire processing lett belőle és az még nem is kínai. Na ott a falra másztunk idegességünkben azzal a másik 50K emberrel együtt akinek függőben volt a rendelése :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#635) leslien


leslien
nagyúr

skacok úgy néz ki h van még egy meghívó,de az már aktiválva van .. ha kell segítek... csak korrekt talpra esett urak hölgyek jelentkezését várom.. kb még 3 óra van

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#636) kovadika válasza axlfsi (#628) üzenetére


kovadika
őstag

Nekem 5 napig volt pending shippingen, rájuk írtam cseten, azt írták h 7-12 nap náluk amíg feldolgozzák a rendelést... mondtam h ebben az esetben nem kell a teló, kérem a pénzt vissza, másnap vissza is utalták XD Nemtom hogy mi tart náluk ennyi ideig

(#637) MartOOn válasza kovadika (#636) üzenetére


MartOOn
addikt

Sztem összesen ha hárman dolgozhatnak a csomagoló részlegen és most pont szabadsagolasok is vannak. :D

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#638) ittakary válasza kovadika (#636) üzenetére


ittakary
nagyúr

7-12 nap? 'nyjukat!

(#639) leslien válasza leslien (#635) üzenetére


leslien
nagyúr

betelt.....
de még mindig nem értem h miért nem vártok a Nexus ra :DDD

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#640) kovadika válasza leslien (#639) üzenetére


kovadika
őstag

Én azon vagyok most :D nexusom volt régen is, 4is meg 5is volt, tetszettek nagyon, nexus 5 volt eddig a legjobb telóm, ami nekem tetszett, egyedül az üzemidejével nem voltam megelégedve.

(#641) MartOOn válasza leslien (#639) üzenetére


MartOOn
addikt

En varok. Csak kozben van egy Oneplus 2-m. :D ez az a telo amit ha idoben eladsz akkor nem buksz rajta. Andoidon belul ez ritkasag. ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#642) axlfsi válasza kovadika (#636) üzenetére


axlfsi
veterán

S mindezt EXPRESS shippinggel?! Na neeeee... :(((

Most tartok tobb mint 48h-ja ott, hogy kifizettem az express szallitassal, meg feladva sincs. Egy napja egy ticketet is nyitottam, arra se valaszoltak... Fasza, fasza...

Chaten, hogy kell rajuk irni? Akarmikor ranyomok a Live Chat gombra, nem tortenik semmi! OK, rajottem, de:

One Moment

You are currently number 100 in the queue, with an estimated 1353 minutes waiting time

Thank you for your patience, you are currently number 100 in the queue, with an estimated 1353 minutes waiting time

Menjenek a picsaba! :DDD :W

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#643) esse


esse
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudom hogy működik OP2-nél, most kaptam egy meghívót ami holnapig érvényes, ha átruházható és valakit érdekel, írjon mailt.

(#644) csenor


csenor
senior tag

Nincs valakinek véletlen egy felesleges meghívója? :U :U

(#645) ittakary válasza axlfsi (#642) üzenetére


ittakary
nagyúr

ja hoyg ez a chat wait time??? :D

szakadok :D

(#646) vinpilu válasza csenor (#644) üzenetére


vinpilu
senior tag

Eggyel előtted. Írj esse-nek, hátha találtok megoldást.

(#647) axlfsi válasza ittakary (#645) üzenetére


axlfsi
veterán

Jaja, egy nagy fos az egesz support. Ezt figyeld: megvartam, hogy lejarjon az ido vagy negyszer (kb. egy ora alatt lemegy, az a becsult ido faszsag), aztan nem csatlakozik a szerverhez meg valami faszsag hibauzenet, de tudsz irni. Irok, koszonok, hellozok, volt, hogy mar konkretan leirtam mit akarok, attol fuggetlenul, hogy ugy tunik nincs ott senki (gondoltam, hatha csak eppen felrenezett vagy elment kaveert az automatahoz a csavesz a tuloldalon), de semmi... majd egy negyedora mulva session vege es ertekelhetem, hogy mennyire voltam megelegedve a segitseggel... apjukfaszat!

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#648) MartOOn válasza axlfsi (#647) üzenetére


MartOOn
addikt

sajnos azt latom nem hogy elorebb leptek volna egyet hanem inkabb kettot hatra... :(

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#649) leslien válasza MartOOn (#648) üzenetére


leslien
nagyúr

hála az égnek h G4 vettem... most ezt néztem és remélem hogy nem igaz Lg nexus csak 2 gb rammal érkezik..

ha így lesz mindenképp Hülyevej a nyerő...
örülök h 3 meghivot szét dobáltam...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#650) MartOOn válasza leslien (#649) üzenetére


MartOOn
addikt

csak kibirom mar addig ezzel. de mar s6-okat nezegetek... :D meg moto x stylet... :DDD

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.