Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:55:25

LOGOUT.hu

ASUS Padfone 2 - demokratikus átmenet

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Locutus válasza hbalu (#797) üzenetére


Locutus
veterán

Mondjuk az S2 szintje se rossz. Nekem most S2 van, és jól bírja. Ha ugyanezt a szintet hozza a PF2, az azért elég nagy szó, lévén 2x durvább hardver van benne, és nagyobb kijelző is. (most ha csak a telefont nézzük)
Az optimus2x viszont közel nem bírja annyi ideig mint az S2, szóval ez fura teszt...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#802) Sword válasza matteo_szg (#800) üzenetére


Sword
őstag

Hm... :)

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#803) Sword válasza Sword (#773) üzenetére


Sword
őstag

Pont ez a lista fent van az Asus letöltő oldalán is :)

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#804) matteo_szg válasza Sword (#803) üzenetére


matteo_szg
őstag

Ja... :W

jupiiii

(#805) Sword


Sword
őstag

24 órás már a widgetetek?

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#806) hbalu válasza Sword (#805) üzenetére


hbalu
tag

Nem sajnos, állítási lehetőség sincs, és nem tudom hogy lehetne előhozni...Pedig nagyon hiányzik, tetszik az a "modul" :D

(#807) Sword


Sword
őstag

" Improved MP3 audio playback and ringtone’s volume and stability"

Fülessel nem sokkal hangosabb vagy egyáltalán nem, csak hangosabbnak akartam hallani :)

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#808) hbalu


hbalu
tag

És igen, megvan, végre 24 órás! Megoldás: idő formátumát átállítottam 12 órásra. Ezt újraindítás követte, majd idő visszaállítása 24h-ra, mindeközben a widget kint pihent az egyik főképernyőn. Nem tudom melyik mozzanat hozta elő, vagy kell-e egyáltalán restart, de így működött szépen. Tesztelve a frissítés telepítése után.

Off: Nem is tudtam, de ezek szerint nem lehet a hsz-t 5 perc elteltével módosítani, érdekes..

(#809) matteo_szg válasza hbalu (#808) üzenetére


matteo_szg
őstag

Nem kell restart :)

jupiiii

(#810) hbalu válasza matteo_szg (#809) üzenetére


hbalu
tag

Ezek szerint neked is működik :) Remélem te is legalább annyira örülsz mint én :D

(#811) Sword válasza hbalu (#810) üzenetére


Sword
őstag

Az ember kis dolgoknak is tud örülni, én pl. most a Youtube full screennek.
Tevékenység összefoglaló nem hónapfordulókor jelenik meg? Vagy egy teljes hónap után csak?

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#812) szanci


szanci
csendes tag

Sziasztok!

Nagyon örömömre :C a mai napon én is szert tehettem egy ilyen készulékre (autoba be.. felutaz.. hazajön)... a "gyorsbolt" jóvoltából. Külön öröm hogy ezuttal már borsod megyében is található még egy (ha van még ma egyáltalán).. ebbol a tipusbol :) Kezdeti izgalom.. unboxing.. és meglátjuk mit is rejt ez a "csoda" :)
Talán OFF amit irtam..de fogjuk az izgalomra és a friss élményre :) Folyt.köv... :R

(#813) Sword válasza szanci (#812) üzenetére


Sword
őstag

Grat. :-)

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#814) atikó válasza szanci (#812) üzenetére


atikó
őstag

Grat!

(#815) matteo_szg válasza szanci (#812) üzenetére


matteo_szg
őstag

Neked is az első dolog legyen frissíteni. :)

jupiiii

(#816) Sword válasza matteo_szg (#815) üzenetére


Sword
őstag

A padfoneclub-on leírt how to.. val ellentétben (vagy azt kiegészítve, a fene akarta download vagy mi módban újraindítani a telefont stb.), ha az ASUS/Update könytárba tesstöj be a firmware zip-jét, akkor a telefon automatikusan felismeri (rögtön), hogy van frissítés és felajánlja a telepítést, úgy mintha OTA lenne.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#817) matteo_szg válasza Sword (#816) üzenetére


matteo_szg
őstag

Szükségtelen újraindítani a telefont, a letöltött fájlt kicsomagolva - ASUS mappaszerkezettel - a telefonra kell másolni. Ahogy Te is rájöttél. :)

Úgyis lehet, ahogy a how to írja, csak felesleges. A frissítés után azonban kötelező a factory reset.

jupiiii

(#818) Sword válasza matteo_szg (#817) üzenetére


Sword
őstag

Szancinak, a 4.0.4 után, ugye?
Én nem nyomtam most factory resetet és nem is szeretnék minden frissítés után :/

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#819) Sword válasza Sword (#816) üzenetére


Sword
őstag

tesstöj := tesszük :D

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#820) matteo_szg válasza Sword (#818) üzenetére


matteo_szg
őstag

Ha nincs hiba, akkor végül is nem kell. :)

jupiiii

(#821) Sword válasza matteo_szg (#820) üzenetére


Sword
őstag

Nincs.
A partner eltűnést nem tesztelem :DD

Sajna Asus sync-em nincs, szívesen kipróbálnék egy backup/restore-t (full-t), hogy működik.
Lehet, hogy az nem is tudja?

[ Szerkesztve ]

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#822) matteo_szg válasza Sword (#821) üzenetére


matteo_szg
őstag

Ezt sajnos nem tudom, de majd kipróbálom.

jupiiii

(#823) #16514048


#16514048
törölt tag

Van lehetőség külön megvenni a telefont, a tablet nélkül? Kíváncsi lennék mennyibe kerülne csak a telefon, mert így együtt azért elég húzós.

(#824) szanci válasza Sword (#821) üzenetére


szanci
csendes tag

Asus sync-em van..de én nem látok ilyen funkciot.. csak a telefonba az "App Backup"-ot. :N

[ Szerkesztve ]

(#825) matteo_szg válasza szanci (#824) üzenetére


matteo_szg
őstag

Jáj, Android 4.0?

Frissíts!!!! :)

jupiiii

(#826) hbalu


hbalu
tag

Az Asus Sync hogy működik nektek? Én hiába raktam fel a gépre, dugom be a telefont aztán nyomok is rá hogy sync keresése a gépen, nem találják meg egymást... Valami ötlet?

(#827) Sword válasza hbalu (#826) üzenetére


Sword
őstag

Nekem sem megy. Win 8.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#828) szanci válasza hbalu (#826) üzenetére


szanci
csendes tag

Ott figyel a PC jobb also sarkába az ikonja.. rádugod a telefont (gondolom USB driver oké) ..majd a kis ikonra a számitogépen jobb klikk és "megnyitás".. Erre a mobilon az értesitési sávban feltunik a Sync mint olyan.. utánna rákattintasz és feljön az az ablak amit már ide is posztoltam.. :C
Win7-em van :U

[ Szerkesztve ]

(#829) Sword válasza szanci (#828) üzenetére


Sword
őstag

Mobil: sikertelen csatlakozás
PC: Nem található eszköz

Ennek ellenére a PC látja, rá tudok másolni, Dropbox importálná a képeket stb. stb

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#830) hbalu válasza Sword (#829) üzenetére


hbalu
tag

Ugyanez történik velem is, a másolás gondtalan, bár kissé szokatlan, és néha érthetetlenül lassú, máskor pedig kellemesen gyors. Win8 van nekem is.

(#831) szanci


szanci
csendes tag

Kérdés: csak engem zavar a telefon hátulján alul a "Padfone" felirat alatt az a fekete matrica? :DDD
Nem gáz ha leszedem? Esztétika'ilag bántja a szememet.. mig nincs megfelelo tok hozzá a piacon :))
(természetesen nem dobom ki.. szépen összehajtogatva beleteszem a dobozába) :D

(#832) Sword válasza szanci (#831) üzenetére


Sword
őstag

Én is leszedtem :)

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#833) Sword


Sword
őstag

Asus device trackerbe sem tudok bejelentkezni, azt mondja, hogy a térképszolgáltatást nem támogatja a böngészőm (Chrome),váltsak pl. Chrome-ra :D
Zseniális.

---
IE-vel elindul.

[ Szerkesztve ]

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#834) András!


András!
csendes tag

Sziasztok. Ezt a készüléket gondoltam a következő masinámnak, persze a tablet kiegészítővel. Azt akarom kérdezni itteni szerencsés kollégáktól, hogy hol vettétek és mennyiért? Amit itthon találtam még elég magas árak, viszont az ebayen már 220-230ért kapható akár fehér is a tablet kiegészítővel. (azt még nem kérdeztem meg, hogy nemzetközi garanciával adják-e vagy sem..)

[ Szerkesztve ]

(#835) Sword válasza András! (#834) üzenetére


Sword
őstag

MM: 240 bruttó / 2 év gari / számla

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#836) szanci válasza András! (#834) üzenetére


szanci
csendes tag

"Gyorsbolt": 270 bruttó / 2 év gari / számla

[link]

De ha drágábbat szeretnél.. magyarországon azt is lehet :D

[link]

(#837) Sword válasza András! (#834) üzenetére


Sword
őstag

Taiwanból számíthatsz még egy jó adag vám-ra is, plusz lokális garira.
EU-sat nézz max.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#838) matteo_szg válasza András! (#834) üzenetére


matteo_szg
őstag

239 900 Ft a 32 GB-os PadStation 2-vel, ezt nem mondanám elég magas árnak az EU-s összegekkel összevetve.
64 GB-os pakk 269 900 Ft.

jupiiii

(#839) Sword válasza szanci (#836) üzenetére


Sword
őstag

Ez komoly :)

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#840) András! válasza Sword (#837) üzenetére


András!
csendes tag

Eddig bármit rendeltem külföldről ajándékként küldték és nem volt vám ;-) de a gari annál fontosabb. Még nem most akarom csak informálódok.. :-) Köszi az eddigi válaszokat!

(#841) András! válasza matteo_szg (#838) üzenetére


András!
csendes tag

Ezek az árak honnan valók? :-) fehéret lehet már kapni itthon?

(#842) András! válasza Sword (#835) üzenetére


András!
csendes tag

MM? Melyik bolt? :-)

(#843) atikó válasza András! (#840) üzenetére


atikó
őstag

Azt ne feled, hogy az ajándékozás az 45 dolcsig érvényes! afelett nincs!.
Én Taiwan-ból rendeltem meg a pf1-hez a billentyűzetet, és hiába volt a feladó által kézzel írt papír,miszerint ő ezt nekem ajándékként küldi. a Vámosok ezt felülbírálták hogy ez nem lehet ajándék így fizetnem kellet!! És Az még hab a tortán, hogy 2 nap alatt ideért Taiwanból, de a vámosok 9 munka napot rajta ültek mire megérkezett a bill.

Inkább Eu-n belül gondolkozz,de szerintem annak sincs értelme mert nem hiszem hogy sokkal olcsóbb lenne,mint itthon!

(#844) matteo_szg válasza András! (#841) üzenetére


matteo_szg
őstag

Ezek a hivatalos ajánlott árak.
Nem, fehéret még nem lehet kapni hazánkban.

jupiiii

(#845) Sword válasza András! (#842) üzenetére


Sword
őstag

Pólusban vettem.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#846) András! válasza atikó (#843) üzenetére


András!
csendes tag

Ok, köszönöm bár nekem eddig a legnagyobb rendelésem 1000euro volt igaz kisebb cucc volt de arra se került vám, ahogy látom szerencsémre :-) még úgy is várok a dologgal, de mindenképp fehéret szeretnék. Még informálódok ;-) amit Taiwanból rendeltél annak a garanciája itt is érvényesíthető?

[ Szerkesztve ]

(#847) atikó válasza András! (#846) üzenetére


atikó
őstag

Nem, az lokális! És a pf1 is sajnos, azt meg olaszban vettem.

katt a linkre és az alján minden ott van!! ( Magánszemélyek részére érkező küldemények vámkezelése) az ami neked kell! [link]

És azt mikor rendelted, és honnét?

[ Szerkesztve ]

(#848) atikó válasza atikó (#847) üzenetére


atikó
őstag

egyébként jövőhéten mikorra várható a pf2 újabb szállítmánya?

(#849) xperiasigi


xperiasigi
őstag

Jo kis telo :D

Iphone 6s

(#850) IWC16 válasza Sword (#199) üzenetére


IWC16
csendes tag

Szia,

Ezeket az árakat hol találtad?
Mindenképpen ilyen telefont akarok venni, és márciusban megyek Singapor-ba, ennyiért
biztos akkor kint venném meg!

Köszi
A segítséget, de lehet hozok egy párat:-) ha van rá igény+

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.