Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:55:25

LOGOUT.hu

ASUS Padfone 2 - demokratikus átmenet

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) Locutus


Locutus
veterán

Szombatra tervezünk fotózást a Rax-on, 2 profi gép mellett ott lesz a pf2 is :)
Feltéve, hogy nem jön be a jóslatuk, miszerint -24 fok is lehet...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1002) atikó


atikó
őstag

Matteo, van már valami friss infó a pf1 JB-ről?

(#1003) matteo_szg válasza atikó (#1002) üzenetére


matteo_szg
őstag

Sajnos semmi új.

jupiiii

(#1004) atikó válasza matteo_szg (#1003) üzenetére


atikó
őstag

köszi. remélem megkapom még ebben a hónapban.
És a transformer book, mi a helyzet?

szerk: és majd el felejtettem, hogy jutottál valamire a Bluetooth stylus-al?

[ Szerkesztve ]

(#1005) szebev válasza matteo_szg (#1000) üzenetére


szebev
senior tag

Paromnak van Ray es haaat .... annak a kameraja kozel sem olyan , mint a wave-nek . De ha Te mondod, hogy a pf2-nek jobb, mint a wave-nek, akkor elhiszem es az jo hir nekem ,mert nagyon szeretem a wave kamerajat ! Locutus : nagyon varom a kepeket Tolled, ugyhogy mindent bele ! Ha lehet csinalj macrokat is !
Koszi a valaszokat ! :R

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#1006) hbalu


hbalu
tag

A gyári email widget (asus, és rendes nagy e-mail) és a gmail között van különbség? Gmail-lal rögtön megjöttek pl mailek push-sal, ezeknél is rögtön megkapni a leveleket?

(#1007) atikó válasza hbalu (#1006) üzenetére


atikó
őstag

Van különbség, nekem egyedire van beállítva és egyből megkapom az emaileket, és a gmail nem tudtam beállítani a gyariba, nekem ott a skydrive felhőcském címe van beállítva amire mindig egyből jönnek a boritekok!
És annyira nem lehet testre szabni mint a gmil-t!

(#1008) hbalu


hbalu
tag

Tudtam! Tudtam, hogy van egy led a hangszóró bal oldalán. Tegnap véletlenül észrevettem egy pillanatra, ma pedig újra teszteltem, és kimenő hívás közben a hangszóró mellett pirosan világít egy kis led. Amint tudok rakok fel képet vagy videót, de innentől inkább az a kérdés, elmulasztott eseményeknél miért nem villog? Ha már benne van akár rendesen ki is lehetne használni. Ha meg csak a közelségérzékelő bekapcsolását jelzi, szintén nem értem, minek ahhoz led.

(#1009) Locutus válasza hbalu (#1008) üzenetére


Locutus
veterán

Szerintem az a közelségérzékelő infra szenzor, amivel ki tudja kapcsolni a képernyőt ha a füledhez teszed, azért "világít" hívás közben...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1010) matteo_szg válasza Locutus (#1009) üzenetére


matteo_szg
őstag

Pontosan.

jupiiii

(#1011) njnl válasza hbalu (#1008) üzenetére


njnl
aktív tag

sajnálom, de az a közelség érzékelő lesz...
a méréshez valamilyen segédjelet kell kibocsátania, (lehet fény, rádióhullám...) esetünkben ezért látod azt a fényt.

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#1012) atikó válasza hbalu (#1008) üzenetére


atikó
őstag

Az nem led, hanem dioda!

(#1013) atikó válasza Locutus (#1009) üzenetére


atikó
őstag

De az a fura hogy nem csak hívás közben! Hanem állandóan világít pedig azzal is lehetne spórolni!

(#1014) hbalu válasza atikó (#1013) üzenetére


hbalu
tag

Be kell látnom, igazatok van, azóta rádöbbentem sajnos én is, hogy csak így érzékeli a távolságot. Viszont nálam csak hívás közben jelenik meg, ha folyamatosan világít, az hiba lehet, legalábbis az enyémhez képest.

(#1015) atikó válasza hbalu (#1014) üzenetére


atikó
őstag

De nagyon halvány az enyém, nem hiszem, hogy hiba lenne.

(#1016) Locutus


Locutus
veterán

Épp azt tesztelem, hogy mhelyi felhasználás mellett mit bír csak a telefon.
Tegnap reggel húztam le töltőről, és azóta nem raktam a stationbe. Telefonálás legalább félóránként, folyamatos email, wifi, 3g, némi játék este.
24 óra után most 44%-on van.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1017) matteo_szg válasza Locutus (#1016) üzenetére


matteo_szg
őstag

Akkor örülünk, Vincent? :)

jupiiii

(#1018) Sword válasza Locutus (#1016) üzenetére


Sword
őstag

grat :)

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#1019) Locutus válasza Locutus (#1016) üzenetére


Locutus
veterán

Na, 48 óra után 15%-on volt a teló. Gyerek most délelőtt úgy döntött, hogy youtuben mesét néz a tablettel, szal kiszolgálta magát :)
Jelenleg 50-50% körülre hozta fel magát a teló a 100-as stationből. Szal töltőt még kb egy napig nem fog látni sztem :)

Btw:
ASUS PF2
Autós szett
Transleeve
Flipcover

Kérdés, hogy mikor, hol, és mennyiért...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1020) hbalu válasza Locutus (#1019) üzenetére


hbalu
tag

Elsőre nagyon megtetszett a flipcover, viszont valószínűleg ezzel a tokkal nehézkesebbé válna a dokkolás, szóval még azért átgondolom..

(#1021) Locutus


Locutus
veterán

Arra nem tudtok valami megoldást, hogy a stationön kicsit értelmesebben jelenjen meg a facebook?
A mobilalkalmazás ott túlzottan felnagyít mindent... leginkább a PC-n használt normál, böngészős megjelenés kéne...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1022) atikó válasza Locutus (#1021) üzenetére


atikó
őstag

milyen érdekes! nekem ugye pf1 van!
nekem a gmail ami pont ilyet csinál, a legutóbbi frissítés után!
de nem tudom mi lehet a megoldás! :(

(#1023) Sword válasza atikó (#1022) üzenetére


Sword
őstag

PF1-re februárban jön a JB, azt olvastam a padfoneclub-on.
Ez persze nem a fb-hoz vagy gmailhez volt válasz :)

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#1024) Sword válasza Locutus (#1021) üzenetére


Sword
őstag

Mivel nincs a bal oldalon aktív "menü", ezért a képet széthúzza 16:9-re... Nekem sem jön be.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#1025) Sword válasza Locutus (#1021) üzenetére


Sword
őstag

Állóban egész jó :)

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#1026) atikó válasza Sword (#1023) üzenetére


atikó
őstag

Ez jó hír, köszi.

(#1027) Locutus


Locutus
veterán

PadFone2 Firmware: V10.4.11.13 Only for RU SKU (Android 4.1)
Improved:
1. Improved PadFone 2 & PadFone 2 Station performance and stability
2. Improved 3G/Wi-Fi connection and stability
3. Improved Garmin(TM) navigation system performance
4. Upgraded the camera’s firmware and optimized the camera’s HDR and Automatic White Balance functions
5. Optimized Launcher stability
6. Support of Need for Speed (NFS) games
7. Improved call volume and volume settings
8. Optimized email fonts
9. Optimized Contacts app performance
10. Improved power management system

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1028) Sword válasza Locutus (#1027) üzenetére


Sword
őstag

Utolsó kettőnek nagyon örülök. Sajnos nekem lezabálja óránként a 10%-ot (mondjuk ha naponta nem kapnék 30 mailt :D )

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#1029) xyvz


xyvz
csendes tag

Sziasztok!

Bocs a láma kérdésért, de az új firmware-t hogy kell feltenni manuálisan??? Az oké hogy letöltöm, ez megvan, átmásolom a telóra ez ok... de utánna astro-val meg kell nyitni vagy hogy ??? Előre is kössz a segítséget és bocsi de télleg láma vagyok hozzá...

(#1030) hbalu válasza Locutus (#1027) üzenetére


hbalu
tag

Én kifejezetten örültem a NFS támogatásának is, amíg nem láttam, hogy még mindig azt írja a play, nem kompatibilis készüléktípus... Többi újítást még nem tudtam kipróbálni, majd ha feltöltött teljesen, az akksit is elkezdem megint tesztelgetni.

(#1031) Locutus válasza xyvz (#1029) üzenetére


Locutus
veterán

Ha USB-n bekötöd a telefont, akkor van a gyökérbe kell egy ASUS / Update könyvtár.
Ha abba teszed, akkor egyből kiirja a telefon, hogy frissités áll rendelkezésre.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1032) xyvz


xyvz
csendes tag

Köszi a segítséget :R

(#1033) Locutus


Locutus
veterán

WWE 10.4.11.13

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1034) Sword válasza Locutus (#1033) üzenetére


Sword
őstag

Köszi,vánszorog is már lefelé

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#1035) atesz99 válasza atikó (#1004) üzenetére


atesz99
csendes tag

szia

http://www.interstore.hu/termek/ASUS-PadFone-2-StylusBT-Headset-p4688860.html

itt kapni 10 331 Ft

üdv: Attesz

(#1036) Schongo


Schongo
csendes tag

Sziasztok.

Szolgáltatói megjelnésről lehet tduni vmit?

(#1037) matteo_szg válasza Schongo (#1036) üzenetére


matteo_szg
őstag

Nem, és nem véletlenül nem lehet tudni. :)

Legyen meglepetés egyelőre.

jupiiii

(#1038) Schongo válasza matteo_szg (#1037) üzenetére


Schongo
csendes tag

Nem fejtenéd ki egy kicsit sejtelmessebben? :)

(#1039) szanci


szanci
csendes tag

Official Padfone 2 Car Holder, Car Charger, HDMI Cable, USB Host, Micro-USB Cable and cases for the Padfone 2 and Padfone 2 Station. :C
kütyük_1
kütyük_2
:K :)
Ide vele mind! :DD

(#1040) atikó válasza atesz99 (#1035) üzenetére


atikó
őstag

óó hát ezzel feldobtad a napomat!
Fizukor meg is rendelem! köszi.

(#1041) Sword válasza atikó (#1040) üzenetére


Sword
őstag

hát....
én már lassan mindent megrendeltem occo kínai vacakból....
Na ha azok békakkantanak.... Persze árakat jó lenne tudni.

Keyboard? :D

Speedshop árait láttátok? Khm.... aki a 240-et soknak tartotta, ne nézzen oda, mert infarktust kap.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#1042) atikó válasza matteo_szg (#1037) üzenetére


atikó
őstag

remélem a a vodánál is lesz! :)

(#1043) atikó válasza Sword (#1041) üzenetére


atikó
őstag

nekem meg van a keyboard hozzá! Taiwan-ból sikerült tavaly beszereznem!

41 ezerért, ami tartalmazza az itthoni áfát is, sajna!
És nagyon jól üzemel!

(#1044) Sword válasza atikó (#1043) üzenetére


Sword
őstag

PF1-hez könnyű, PF2-höz szerezz ilyet :)

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#1045) atikó válasza Sword (#1044) üzenetére


atikó
őstag

Már dolgozok az átalakításán, eddig jól haladok.

[ Szerkesztve ]

(#1046) xyvz


xyvz
csendes tag

Sziasztok!

Lehet hogy hülyeséget kérdezek... :DDD Ha az legfrissebb firmware-t felteszem, abban benne vannak az előző firmware-ek hibajavításai is? Köszi a választ.

(#1047) atikó válasza xyvz (#1046) üzenetére


atikó
őstag

Igen.

(#1048) Locutus


Locutus
veterán

A legújabb firmware-rel 24h-s lett az óra widget végre :)

Lol, visszaváltott 12h-ra, és nincs is opció sehol, hogy beállítsam.... :D

[ Szerkesztve ]

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1049) Locutus válasza Locutus (#1048) üzenetére


Locutus
veterán

Igazából az van, hogy a zároló képernyőn 24h-s, amint feloldom, 12h a clock widget...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1050) hbalu válasza Locutus (#1049) üzenetére


hbalu
tag

Próbáltad azt a módszert, ami matteonál meg nálam is működött?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.