Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:55:25

LOGOUT.hu

ASUS Padfone 2 - demokratikus átmenet

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) Smiro válasza Sword (#596) üzenetére


Smiro
senior tag

Swype az. Nem is értem, hogy nem elterjedtebb. Navit is szóbeli utasítással használom -csak kell a net ilyenkor- és nem kell pötyögni. Ráadásul ingyenes.

(#602) penell1234 válasza Sword (#600) üzenetére


penell1234
tag

Láttam az e-mail címedet :)) :DD :C

[ Szerkesztve ]

(#603) Sword válasza Sword (#600) üzenetére


Sword
őstag

Közben kikapcsoltam a vállalati kontaktok frissítését, majd reboot, most tölti fel a partner listát..
:C

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#604) Sword válasza penell1234 (#602) üzenetére


Sword
őstag

Rájöttem, már cseréltem :)

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#605) Sword válasza Sword (#603) üzenetére


Sword
őstag

Most működik a sync.me is.
Tehát úgy néz ki, hogy az exchange-el kapott hajba.

Megint leürült. Dokkolás után vettem észre

[ Szerkesztve ]

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#606) penell1234 válasza Sword (#603) üzenetére


penell1234
tag

Akkor lehet hogy ez volt a bibi? Most már jó lesz? Legalább annyira idegesít engemet is mert nagyon kéne egy ilyen kütyü. És az ember azt szeretné ha minden frankon menne.

(#607) Remiel


Remiel
őstag

Akinek kell, az menjen a Pólusba, voltam ott úgy 2 előtt és még 1 db van... kirakva nincs, megnézni nem lehet, de ha nagyon meg akarod venni hát egye fene kihozzák a raktárból... annyira romantikus és megható, amikor így törődnek velem ;]

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#608) Sword válasza matteo_szg (#567) üzenetére


Sword
őstag

Meguntam a vacakolást. Elővettem a jó öreg androidos/windows-os megoldást, fussunk neki mégegyszer :D
Kikapcsoltam a címtár szinkronizálását, mert szerintem annál halt le. Egyelőre (kb. fél órája :D) jó. Sajnos 1000-es nagyságrendben voltak kontaktjaim és lehet, hogy abba hülyült bele.

Ami a fura és ami miatt erre a hsz-re írom, 24 órás lett a weather widget :D

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#609) hbalu válasza Sword (#608) üzenetére


hbalu
tag

Micsoda? :D Ma délután vettem én is egyet, de sehogy nem tudtam átvarázsolni a widgetet 24 órássá :D Másik problémám a google play sotre-ral van. Nem engedi a maestro kártyámat hozzárendelni fizetési lehetőségként, és van hozzá webkártyám is, az mastercard, azzal se engedi valamiért...

(#610) Sword válasza hbalu (#609) üzenetére


Sword
őstag

Gyári adatok visszaállítása után magától 24 órás lett :)

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#611) mrkorooo válasza hbalu (#609) üzenetére


mrkorooo
aktív tag

hát sztem ez nem a telefon hibája :DDDDDDD

Asus VI Hero, Intel i7 4770K, Corsair Dominator 2133Mhz 16Gb, Asus 7990 6GB, Corsair Graphite 600T , Corsair AX860, 2xDell 2713HM,Ducky Shine 3, Logitech G502 Proteus Core, iPad Air 2, rMBP CTO

(#612) hbalu válasza mrkorooo (#611) üzenetére


hbalu
tag

A telefonnal minden rendben, ez bosszantó a google-től, hogy valamiért nem engedi a kártyámat hozzárendelni... Amúgy a light leak jól emlékszem, alul jött elő pár készüléknél? Nekem ott teljesen jó a szigetelés, viszont a felső részen érdekes, ha kis szögből nézem lentről, mintha egy sávban kicsit átszűrődne... De lehet csak belelátom, majd megnézetem másokkal is :D

Amúgy félig szintén androidos kérdés, mert JB-t annyira még nem ismerem: Át lehet rendezni a főképernypn az ikonokat? Régebbi rendszeren (galaxy S 2.2) simán ment, de itt nincs opciók menü a főmenüben, alkalmazásoknál sem találtam, pedig a régi verzióknál még az alkalmazás eltüntetése a menüből is sima ügy volt... Valaki tudna segíteni ebben?

(#613) matteo_szg válasza hbalu (#612) üzenetére


matteo_szg
őstag

Hogy érted, hogy átrendezni az ikonokat? Arra gondolsz, hogy hosszan rányomsz valamelyikre és aztán oda mozgatod, ahova akarod? :)

Sword: már megint az első vagy valamiben; az első magyar felhasználó, akinek 24 órás az időjárás widget. :)))

[ Szerkesztve ]

jupiiii

(#614) Sword válasza hbalu (#612) üzenetére


Sword
őstag

Nálam nincs szökés, ha "felőlról" belenézek a telefonba, akkor a sim kártya ajtajánál szűrődik ki minimális akkor, ha tölcsért/távcsövet stb. csinálok a kezemből :) Nem észrevehető.

Természetesen az ikoknok átrendezése működik. Lenyomod, "izgul" és oda húzod, ahova engedi, alatta kis halvány jellel jelzi, hogy lerakható oda vagy sem.

Én kérdezném:
Van olyan backup/restore program, amit ha ráengedek a telefonra egy restore után tök ugyanazt az eredményt kapom, mint amit backupkor mutatott a telefon? Ikonok a helyükön, Mailek, beállítások, programok, annak a "data" állományok. Fullosan, kb. úgy, hogy ne kelljen utána semmit sem állítgatni, telepítgetni.
Bocs, hogy nem tudok elszakadni az Apple-ös megoldásoktól :)

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#615) Sword válasza matteo_szg (#613) üzenetére


Sword
őstag

:D
Este csinálok egy screenshotot :)

Jelentem azóta van névjegyzékem. Ki van kapcsolva az autosync a google címtárra. Nem merem visszakapcsolni, hogy teszteljem, de ha valaki ad választ a backup/restore-os kérdésemre, nagyon szívesen.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#616) hbalu válasza matteo_szg (#613) üzenetére


hbalu
tag

Pontosan, iPhoneon így működik, itt viszont ugye hosszan nyomom, akkor rakja ki a widgetek közé, és ott tudom átrendezni őket, a főmenüben viszont nem, vagy inkább nem jöttem rá, hogyan.. Amúgy az asus felé ezúton is elismerésem, tény, hogy túl sok példányt nem tudtak a boltok polcaira küldeni, de ez, hogy karácsony előtt pár darabot ha törik, ha szakad rendelkezésre bocsátanak, szép gesztus, ez az, amit mindig szeretni fogok a hasonló "kisebb" gyártókban.

(#617) Sword válasza hbalu (#616) üzenetére


Sword
őstag

A főmenü ahol minden program van?
Ott abc sorrendben van. Az ennyit tud.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#618) matteo_szg válasza Sword (#617) üzenetére


matteo_szg
őstag

Azt hiszem, nincs is szükség többre. Hiszen ha valami programot szeretne gyorsan elérni az ember, akkor a 7 startképernyő bármelyikére kirakhatja. Plusz a főképernyőkön is létre lehet hozni mappákat. Nekem ez bőségesen elég, nem hiányzik, hogy a főmenüben saját szájízem szerint pakolásszam az ikonokat.

jupiiii

(#619) hbalu válasza matteo_szg (#618) üzenetére


hbalu
tag

Logikus, nem is nagy gond, akkor nem keresem feleslegesen. Így akkor én is a kezdőképernyőket fogom kialakítani kedvem szerint. Köszönöm a segítséget :)

(#620) Sword


Sword
őstag

Mióta nem szenvedek a kontakt list problémával, eléggé megnőtt az elégedettségi indexem :D
Következő quest a tok beszerzése lesz. Telefon nélkül nem mertem megvenni az MM-ben (elvették a dobozt fizetés előtt). Ma bementem kis gsm boltba (telefonnal elég durván el voltak látva), se tokot, se hord táskát (tablethez) nem tudtak adni.
Esetleg ha valaki fejből fújná, hogy milyen méreteiben hasonló készülékek vannak elterjedve, az nagyon jó lenne, könnyebb lenne keresni, mintha azt mondom, hogy Padfone 2... Milyen plafon?

Ugyanitt fullos backup programot keresek még :D

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#621) hbalu válasza Sword (#620) üzenetére


hbalu
tag

Én is kerestem már kiegészítőt, és az ebayen lehet találni, elképzelhető, hogy rendelek onnan pár dolgot, valószínűleg olcsóbb is, mint itthon. De azért ha találsz jó árut, valami hordtáska a tablethez nekem is jól jönne, meg lehet beszerzek a telefonhoz is tokot+fóliát.

(#622) penell1234 válasza Sword (#620) üzenetére


penell1234
tag

Szerintem a S3 tokja is jó hozzá. Itt is szétlehet nézni. http://www.tok-shop.hu/termekek/galaxy-s3-i9300/t/135/140 és nem tudom hogy ez jó e a tablethez ugyan itt. http://www.tok-shop.hu/termekek/galaxy-tab-2.-10.1-p5100/t/163/20

[ Szerkesztve ]

(#623) Locutus válasza Sword (#620) üzenetére


Locutus
veterán

Nem adnak semmit alapból hozzá?
Érdekes.
Nekem a Zenbookhoz alapból volt mindenhez elég igényes tok... ennek meg nem fért bele az árába, vagy mi?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#624) Sword válasza hbalu (#621) üzenetére


Sword
őstag

Német ebay-en van fekete/piros, bőr, jól néz ki, de elutazom nemsokára, előtte kéne még valami :)

[link]

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#625) Sword válasza penell1234 (#622) üzenetére


Sword
őstag

Hasonló, valóban:
S3:
136.6 x 70.6 x 8.6 mm

Padfone 2:
137.9 x 69 x 9 mm (LxWxH)
Csak tudnám, hogy miért néz ki tepsinek akkor? Mondjuk szélesebbvalamivel meg alacsonyabb is. Magyarul lehet, hogy kilóg a tokból a PF2?

Egyébként:
PF2 station:
263 x 180.8 x 10.4 mm (LxWxH)

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#626) Smiro válasza Sword (#620) üzenetére


Smiro
senior tag

Vedd meg a Titanium fullos verzióját. Szerintem ez a legjobb.

(#627) Sword válasza Smiro (#626) üzenetére


Sword
őstag

Ha tudnám, hogy mi az :D

Vettem egy Pierre Cardigán S3-as bedugós tokot + vmi Pataco 10-12"-os táskát. Abba bele megy még a billentyűzet is, meg ahogy nézem az ipad + billentyű is belefér :D Tulajdonképpen, egy csecse bőrönd...

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#628) Sword


Sword
őstag

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#629) matteo_szg


matteo_szg
őstag

Békés és Boldog Karácsonyt szeretnék kívánni minden leendő és már PadFone 2 tulajdonosnak! :)

jupiiii

(#630) Sword válasza matteo_szg (#629) üzenetére


Sword
őstag

Köszi, viszont kívánjuk :)

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#631) atikó válasza matteo_szg (#629) üzenetére


atikó
őstag

köszi.
én is Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek.

(#632) penell1234 válasza matteo_szg (#629) üzenetére


penell1234
tag

Viszont kívánok én is Boldog Karácsonyt mindenkinek! És remélem én is hamarosan tulajdonos leszek. :DD

[ Szerkesztve ]

(#633) atikó válasza Sword (#628) üzenetére


atikó
őstag

nagyon csini ez a screenshot.
kicsit más az időjárás widget mint az enyém, ill. nekem nem tetszik az enyém, mert pontatlan.
nekem a pf1 előtt htc sensation volt, és abban jól mutatta a helyet ahol lakok, én falun lakom és mindig megtalálta hogy hol vagyok, de a pf1 az tőlem 15km lévő falut mutatja állandóan,manuálisan meg nem ismeri az ékezettel ellátott lakóhelyemet.

(#634) atikó válasza matteo_szg (#629) üzenetére


atikó
őstag

és igen, januárban én is boldog tulaj leszek egy pf2-nek.(remélem)

(#635) atikó válasza Sword (#628) üzenetére


atikó
őstag

azt, elfelejtettem, hogy az nfc ikon az minek van ott kint? azt nem lehet külön ki-be kapcsolni?

(#636) Sword válasza atikó (#635) üzenetére


Sword
őstag

De, csak az újrarakás után nem kapcsoltam ki.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#637) atikó válasza Sword (#636) üzenetére


atikó
őstag

értem. köszi.
és tetszik, mizu a karcokkal?

(#638) Sword válasza atikó (#637) üzenetére


Sword
őstag

Nincs egy sem.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#639) hbalu válasza Sword (#638) üzenetére


hbalu
tag

Itt sem, de te levetted a fóliát a stationről onnan, ahova a padfonet rakni kell? csak mert én nem, nem sürgős egyelőre :D

(#640) Sword válasza hbalu (#639) üzenetére


Sword
őstag

Nem és nem is fogom. Az védi meg a karcolástól.Matteonak nem ott volt, neki karcos lett.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#641) hbalu válasza Sword (#640) üzenetére


hbalu
tag

Akkor jól gondoltam. Amúgy azt sajnálattal látom, hogy sok alkalmazás nem kompatibilis még ezzel a hardverrel. Persze nem a telefon hibája, de elszomorító, hogy a playen az áll, futni fog szépen, erre nem... Viszont újabb jó pont, sok third party application (például cut the rope, temple run) simán veszi a stationbe való ki-be helyezést kilépés nélkül :)

(#642) Sword válasza hbalu (#641) üzenetére


Sword
őstag

Pedig alig van felbontás különbség :(
Nem jöttem rá, hogy tudok youtube alkalmazásban full screenen nézni videót a tablet-en

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#643) penell1234 válasza Sword (#628) üzenetére


penell1234
tag

Az időjárás frissítésére hogy vannak megadva az idő korlátok teszem azt be van állítva hogy óránként frissítse, az működik pontosan. És automatikusan ha este van akkor ezt a képet mutatja amit be raktál screenshotnak, ha nappal akkor meg azt a naposat.

(#644) matteo_szg válasza penell1234 (#643) üzenetére


matteo_szg
őstag

A kettő egymástól független, a háttér egy élő háttér, ami napszaknak megfelelően változik.

Az időjárás pedig mindenféle grafikával próbálja meg visszaadni az adott időjárást. :)

jupiiii

(#645) Sword


Sword
őstag

Ez a swype zseniális. Azt persze nem tudom, hogy bizonyos szakmákból mennyire felkészült, de a hétköznapi szövegekre szinte tökéletes.

Benyomások 2-3 nap után.
Akksi idő: Jobban bírja az akksija, int a 1.5 éves i4-esem bírta, de ebbn nincs semmi meglepő. Nem érzem úgy, hogy két napig bírná, ha úgy használnám, mint az elmúlt napokban, de egy teljes napot (24 óra), talán még egy picit kibírna. Normál használatban lesz érdekes, amikor az ember a napja nagy részét munkával tölti :)

Hang:
Telefon hangszórója, se jobb, se rosszabb, mint másé, nem arra van kitalálva, hogy szóljon. Csengjen, max. vész kihangosító és kész. Fülhallgatót (gyárit) nem próbáltam, minek koszoljam össze. Jelenleg három fülesem (agybadugós) van, egy Sennheise, egy Beyerdynamic és a legújabb, legjobban szóló: Skullcandy HEAVY METAL In-Ear Chrm/Blk Mic fülhallgató. Nagyon szép mélyek vannak, teljesen korrekt az összhatás. A hangerőben van lemaradásban az (ex) iphone-omhoz képest. Összefoglalva, azon jobb volt, de teljesen hallgatható, tökéletes lesz az igényeimhez, max. nem süketülök meg. A tablet hangja nagyon jó (elsősorban a többi versenytárs megoldásához képest), nem tudom, hogy elfért volna-e, de a jobb oldalon is lehetett volna egy hangszóró és kicsit feljebb, a felső harmadban, hogy ne takarja ki a kezem.

Kép:
Féltem a 4.7"-tól. Nem vészes, nem tepsi. Egyre jobban váltja ki a tablet funkciót, több mindent lehet rajta megnézni, jobban tudom használni, mint az iphone-t a mérete miatt. Nekem picit sötét az automata fényerő beállítás, így nem szeretem használni. Most azt próbáltam ki, hogy bekapcsolom a kültérit és átha úgy már elég lesz az automata. Meglátjuk. Az üveg nagyon szépen "csúszik", az egész használat, látvány professzionionális érzetet suggall. Egy dolog zavar, a beállítások funkció szürke háttere csíkos... (az értesítősáv szürkéje nem, tehát biztos nem hw hiba). Összességében meg vagyon elégedve a képernyővel is, nagyon jó minőségű képet ad.

Sebesség:
10/10. Nem akad, nem röcög. Nem lehet panasz rá.

Melegedés:
Intenzív használat után langyosodik, melegnek nem mondanám. Mindenesetre érződik, hogy van benne "vas". Furcsa érzés, hogy amikor dokkolva van a tabletben, akkor is a telefon melegszik csak (normális, egyértelmű, csak fura az eddigi eszközök után:) ).

Szoftverek:
Na, itt van a legnagyobb lemaradás. Az oprendszer látványvilága, a kiegészítők nagyon rendben van, nincs értelme összehasonlítani sem az IOS-sel. A third party szoftverek viszont... Sok esetben az az érzésem, hogy jó, fejlesszünk IOS-re, mert onnan jön a pénz, viszont nem engedhetjük meg magunknak, hogy Androidon ne legyen meg a szoftver (illetve van, aki megengedi magának...), átportolják valahogy, közel sincs meg gyakran még a funkcionalitás egyezőség sem a két oprendszerre írt változat között sem. Tablet módban például a facebook alkalmazás "szédítő". Negatív értelemben. Minden széles, a képek széthúzva faltól, falig. iTranslate tök, Dropbox csak listáz és más szoftvert benyit, nem tudja a saját alkalmazásban benyitni és megmutatni még a pdf-et sem, nemhogy ppt- vagy szinte bármit, mint IOS-en.
Persze vannak teljesen egyenértékű appok, a játékok pl. (ha jól tudom, ott tényleg csak egy konverzió az átportolás az OpenGL miatt) vagy a Flipboard.
A gyári e-mail kliens nem szép, de egyelőre úgy nézem mindent tud, amire szükségem van. A naptár csúnya, de nagy a piac, majd találok valamit, például egy transzparens naptár widgetet már lőttem.

Kiegészítők:
Az egész Westendet bejártam... Karácsony előtt már semmi nem volt, alig tudtam összevadászni a tablethez hordtáskát, vmi óriást vettem, de ebbe legalább beleférnek az irataim is, meg még egy subnoti is akár :D

Készülékváltás, csere:
iPhone 4 + iPad2 kombót minden további nélkül mégegyszer lecserélném erre a párosra. Szerintem a telefon ereje valahol a 4S magasságában lehet (beleszámítva, hogy az Android "smooth"-ságához jóval erősebb hw kell, mint egy hülyére korlátozott IOS esetén.
Utána jöhet a vallási kérdés, hogy IOS, Android, Win 8 RT. Benne az Apple kiváltotta az "azért bekaphatjátok kicsit" érzést, amikor az IOS 6-tal együtt kaptam egy nagy csomó letiltott funkciót, ami a fejlődést szolgálta volna. Magyarul mindent, ami új volt az 5-öshöz képest. Itt majd az lesz a kérdés, hogy megkapjuk-e a 4.2-t, 4.3-at stb.

Ha még valami eszembe jut, folytatom.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#646) matteo_szg válasza Sword (#645) üzenetére


matteo_szg
őstag

Egyetértek a leírtakkal, nem is nagyon tudok mit hozzátenni. :)

Ami igazából számomra az egyik legnagyobb vonzerőt jelenti - még úgyis, hogy használom egy ideje -, hogy szoftveresen még nagyon sokat fog fejlődni. Ezt a Transformer termékvonal szoftveres supportjára alapozom, pontosan láttam honnan hová fejlődtek az egyes firmwarek.
Nyilván, az alap Androidot majd a Google reszelgeti, ahogy kívánja, de ASUS oldalról még biztos érkezni fog hozzá számos firmware. Tudom, ennek nem kéne "nagy dolognak" lennie, de a saját bőrömön tapasztaltam, milyen az, amikor elsők között vásárol meg valamit az ember, és utolsók között kapja rá a frissítést. Imádtam az Xperia S telefonom, de nagyon nem örültem, amikor kiderült, hogy 2013 Q2-ben jön rá Jelly Bean.

Ez a PadFone 2 meg itt hever az asztalomon az aktuális csúcshardverrel, Jelly Beannel, ami bugos még egy picit, de ezen könnyedén lehet változtatni. A cucc menő, mert geek, mert techy, mert egyedi. És remélem ezt sokan meglátják majd benne, mégha a koncepció értelmezhetetlen is sokak számára.

[ Szerkesztve ]

jupiiii

(#647) penell1234 válasza hbalu (#641) üzenetére


penell1234
tag

És ezt hogy érted (sok alkalmazás nem kompatibilis még ezzel a hardverrel.)

(#648) hbalu válasza penell1234 (#647) üzenetére


hbalu
tag

Úgy, hogy vannak third party alkalmazások (igen, elsősorban játékoknál tűnt fel, azt tesztelgettem többet), amik nem futnak a telefonon, vagy hibásan futnak. Van rajta egykét tört alkalmazás is, azok közül a backstab volt a legnagyobb csalódás, de ezen is túltesz a Most Wanted. Azt ugyanis megvettem, gondoltam 1 eurót meg is éri, és a jó játékok fejlesztőit miért ne támogatnám. A Play netes felületén vettem gépről, ki is írta, hogy kompatibilis az eszközömmel. Letöltöttem, szépen elindult, aztán az első versenyen jött a hideg zuhany, a képernyőn nem látszik se a pálya, se az autók. Gyakorltilag a feketeségen kívül a pause gomb, a térkép, meg ha van sérülés, annak mértéke látszik. Előző tapasztalataimból azt mondom, ez a nagyon új chipset miatt van, talán külföldön a nexus 4 egyedül az, ami még ilyen vassal bír, és az új snapdragont lehet, hogy nem támogatja az adott alkalmazás, de azért a fejlesztő részéről várnám már gyorsan a frissítéseket, szaporodnaka szépen az s4 pro-val bejelentett telefonok, a google oldaláról meg érthetetlen, miért írta azt, hogy kompatibilis... Viszont ami tényleg az, az óriási élmény telefonon és tableten is... Érezni a hardvert, hogy így mondjam.

(#649) penell1234 válasza hbalu (#648) üzenetére


penell1234
tag

Akkor lényegében a játékoknál van probléma? Mert engem a játékok nem érdekelnek, de ettől függetlenül zavaró annak aki szeret játszani. A játékon kívül a szokásos progikal (facebook,gmail.hu,msn messenger,STB:) nincsen probléma mint amit használnak általában S3-man vagy One x-en.

(#650) Sword válasza penell1234 (#649) üzenetére


Sword
őstag

Azokkal semmi működésbeli probléma nincs!

Még valami.
Van egy oldal, a www.padfoneclub.com. Ott gyűjtve van a kompatibilis programok listája.
Klatty
És még rengeteg hasznols infó. Persze elsősorban TW verziók, de alapjában véve nem kéne, hogy eltérjen.

[ Szerkesztve ]

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.