Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:55:25

LOGOUT.hu

ASUS Padfone 2 - demokratikus átmenet

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Locutus válasza matteo_szg (#396) üzenetére


Locutus
veterán

Vagy csak a fehérnél nem olyan feltűnő a színe miatt...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#402) Sword válasza Locutus (#401) üzenetére


Sword
őstag

Sötétben világít gondolom.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#403) Locutus


Locutus
veterán

Na, amazon.de-n már nem csak bundle van, hanem padfone2 magában is, 659 EUR...
(ugyanúgy KORA.it-n keresztül)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#404) Sword válasza Locutus (#403) üzenetére


Sword
őstag

Az eredetileg "három" lényegű Padfone koncepcióból, így már csak az marad, amit mindenki más is tud, a telefont. Persze a lehetőség megvan, hogy később vegyél hozzá stationt, de ha ez anyagi kérdés, ki kell használni a 0% THM-et, a szolgáltatós, hűséges részletfizetést, stb. Röviden triplán nem látom értelmét. Lenullázott koncepció, külföld, minden bonyásabb, gari, számla, továbbértékesítés és még csak nem is olcsóbb.
Mondjuk (elvileg) lehet kapni :)

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#405) JoceeHunt


JoceeHunt
őstag

Srácok én a neten az MM-es újságba (12 oldal) nem látom a Padfone 2.-t.
Van valami telefon amin lehetne érdeklődni az áruházban?
Cégemre megvenném ezzel a 0%-os THM-el, viszont nem tudom pontosan milyen papírokat vigyek. Nem szeretnék kétszer utazni 300km-t :SSS

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#406) Sword válasza JoceeHunt (#405) üzenetére


Sword
őstag

Budaörsiben nézd, 6. oldal
Elhoztam telefonszámokat:
Duna Plaza: 465-3900
Mammut: 336-3200
Budaörs: 23-507-900
Pólus: 415-50-00
Westend: 238-75-55

Van még pár, nem tudom neked melyik esik közel (a 300 km-hez képest szerintem tökmind1 :D ), de nem akartam mindet begépelni.

0%-os THM és a cég névre Áfa-s számla szerintem nem tud együtt működni, ez magánszemélyeknek szóló akciós áruhitel, szerintem nem vehető igénybe ha cégre kéred a számlát. Persze meg kell kérdezni.
Ha már megkérdezed, megtennéd, hogy megkérdezed, hogy Platinum biztosítás mennyibe kerülne ehhez? (sztem ár függő, itt a 240 ezres árra kell kihegyezni a kérdést).

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#407) JoceeHunt válasza Sword (#406) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Közben már egyeztettem velük, cégre nem megy a 0%-os, így marad a Cash megoldás. Sokáig agayltam az iPad-on és már az iPhone-on is, remélem nem csalódok ezzel a Padfone 2-vel, és kiváltja mindkettőt :)
Megpróbálom hívni Szombathelyt is hogy van-e készlet, Pécsen 10 perc után sem vette fel a számtech osztály kapcsolás után. Nem szeretnék feleslegesen utazni.

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#408) mrkorooo válasza JoceeHunt (#407) üzenetére


mrkorooo
aktív tag

hogy lenne raktáron... olvass már :D

Asus VI Hero, Intel i7 4770K, Corsair Dominator 2133Mhz 16Gb, Asus 7990 6GB, Corsair Graphite 600T , Corsair AX860, 2xDell 2713HM,Ducky Shine 3, Logitech G502 Proteus Core, iPad Air 2, rMBP CTO

(#409) Sword válasza JoceeHunt (#407) üzenetére


Sword
őstag

Várd ki, míg megjelenik.
Van egy érdekes feature az MM újságoknál, valamilyen készletfoglalás. Nem tudom, hogy működik, de van.
A másik, hogy lesz az Extreme Digitalban. Ott meg megy a házhozszállítás (ha biztosan tudod, hogy ezt akarod megvenni és nem akarod még tapizni).

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#410) JoceeHunt válasza mrkorooo (#408) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Ember, nem csak Pesten van világ...

(#409) Sword :
Azért megnézném előbe, hogy milyen, mekkora :)

[ Szerkesztve ]

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#411) Sword válasza JoceeHunt (#410) üzenetére


Sword
őstag

Akkor nálad még az is szempont, hogy legyen bemutató darab...
Sehol sincs, nem csak Pesten.

4.7"-os :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#412) JoceeHunt válasza Sword (#411) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Lehet nagy lesz a cuccos :S

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#413) Sword válasza JoceeHunt (#412) üzenetére


Sword
őstag

Jobb itt rájönni, mint 300 km utazgatás után :D

Vegyél egy PF1-et. Az csak 4.3. Kicsi ehhez képest. Abban is csücsül azért egy dual core Snapdragon.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#414) JoceeHunt válasza Sword (#413) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Az ára hasonló, a nagyságával megpróbálok megbarátkozni, az E7-00 Nokiam is a nagysága, súlya miatt adtam el :S

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#415) Sword válasza JoceeHunt (#414) üzenetére


Sword
őstag

Szerintem lejjebb megy, ha elérhető lesz a PF2.
Az ára egyforma, ha a PF1-hez a billentyűzetet is megveszed. Ha csak telefon + station, akkor 185 körül kijön bruttó. Viszont, ha van céged, kérsz egy EU-s adószámot és kintről megrendelheted 0% áfával. Az kb. 156 nettó (16 gigás). Viszont a garival meg kell küzdened, mert itthon nem forgalmazzák.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#416) JoceeHunt válasza Sword (#415) üzenetére


JoceeHunt
őstag

HA kint veszel itthoni cégre, akkor itthon be kell csengetni a 27% áfát. Legalábbis a könyvelőm ezt mondja. EU adószám megvan.
Bár hülyeséget beszélek, mert itthon azt ugye vissza is igénylem elvileg. De a gari nehézségéért pár ezer Forintért nem játszanék.

[ Szerkesztve ]

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#417) Sword válasza JoceeHunt (#416) üzenetére


Sword
őstag

0 %-os áfa tartalommal jön a számla (és csak a nettót kell kifizetni). Akkor kell rátenni az áfá-t, ha továbbadod, de akkor ki is fizeti a vevő.
Gari gáz, de ha PF1 kell, nincs más út, mert itthon nem árulják, nem a pár ezer ft a lényeg.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#418) Remiel válasza JoceeHunt (#416) üzenetére


Remiel
őstag

Ha kint veszel bármit nettó áron és nem KERESKEDELMI CÉLLAL hanem mondjuk saját (illetve céges) használatra, akkor semmiféle áfát nem kell befizetned.

Én így vásárolok kinn mindenféle műszaki eszközt magamnak már rég óta, főleg az osztrák Metro-ban, de kinti MM is lehetne csak CMR nyomtatvány kell.

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#419) JoceeHunt válasza Sword (#417) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Vágom. De a 2 tudása miatt mindenképpen az mellett lennék. Papírra lerajzoltam, elég nagynak tűnik, mindenképpen megnézem majd két ünnep között élőbe, max nem veszem meg.
Tablet jól jönne, illetve a telón lévő email figyelések is. Hogy bírhatja a sok telefonálást az Asus? Napi 2-3 órát beszélek :S

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#420) Sword válasza JoceeHunt (#419) üzenetére


Sword
őstag

30-35%-al nagyobb az akksija, mint bárminek amit lehet kapni. Motorolának lesz vmi überbrutál akksis cucca, de az messze van még. A teló ha két napig bírja, a tablettel együtt még legalább 1-1.5-et hozzáadhatsz, ha valamiért nem találsz egy micro usb-s töltőt sehol addig.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#421) JoceeHunt válasza Sword (#420) üzenetére


JoceeHunt
őstag

hát akkor bármekkora is ez nekem ez kell. Még mindig jobb alternatíva mint almából a teló + a tablet...
Akkor azt mondjátok érdemes lenne osztrákiába is körülnéznem?
Magyar nyelv varázsolható bele?
Még a gari se nagyon vészes, Graz is olyan messze van mint Szombathely :)

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#422) hbalu


hbalu
tag

Bocsi srácok, elkavarodtam kicsit a sok infóban, most akkor hogy állunk megjelenésileg? Olvastam ezt a hetet, ehét pénteket, és két ünnep közötti időpontot is... Eladtam az iPhoneom már szeptemberben, azóta se k550-t használok, sejthetitek miért lenne ennyire sürgős, már nagoyn hiányzik valami értelmes cucc :D

(#423) Sword válasza JoceeHunt (#421) üzenetére


Sword
őstag

Ha PF2, akkor nem gáz a gari, mert lesz itthon is. PF1-ből gáz, mert az itthon nem volt, nem is lesz. EU garancia működik, ha forgalmazott a termék (majd megerősíti Matteo, már 100x megtette :) ).
A hét végére már (elvileg) itt lesz a cucc, ezért kár kimenni (szerintem). Magyar nyelv igen, android :)

Én iphone+ ipad kombót cserélnék le, emiatt egyetértek veled, hogy jobb alternatívának tűnik. Árban mindenképpen (250+180) helyett 240 és nem is töltik egymást, tetheringgel sem kell bajlódni.

Azt nem tudom csak, hogy hogyan működnek a telefon/tablet változatai az appoknak, de lehet, hogy nincs annyira elkülönítve mint az Apple cuccokon.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#424) JoceeHunt válasza Sword (#423) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Nekem majd 1-2 játék kell rá, a legfontosabb a net és a mailok figyelése :)
Gyorsan guglizok egyet Graz környékére, hátha lesz valami, a lényeg hogy idén kéne megvennem, így nem kell annyi nyereségadót fizetnem :). Akkor ha jól értelmezem lesz itthoni garija, az frankó.... :)

[ Szerkesztve ]

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#425) Sword válasza JoceeHunt (#424) üzenetére


Sword
őstag

"A PadFone 2 december vége előtt jelenik meg Európában (Bulgária, Észtország, Finnország, Németország, Magyarország, Olaszország, Lengyelország, Portugália, Románia, Spanyolország és Svédország) és Ázsiában (Hong Kong, India, Japán, Malajzia, Szingapúr, Tajvan, Thaiföld és az Egyesült Arab Emirátusok). A további országokban való elérhetőségről később adunk ki közleményt. "

Ebből az jön le, hogy inkább a Németeknél nézz szét (bár az nincs közel).

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#426) JoceeHunt válasza Sword (#425) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Akkor várok még egy picit :)
Mekkora lehet ezekre a cumókra az áfa Ausztriában?

[ Szerkesztve ]

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#427) Sword válasza JoceeHunt (#426) üzenetére


Sword
őstag

Nem mindegy, ha 0%? ;)

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#428) JoceeHunt válasza Sword (#427) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Nem mert visszaszámolnám mennyivel olcsóbb mint nálunk, megéri-e kimenni :)

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#429) Sword válasza JoceeHunt (#428) üzenetére


Sword
őstag

A lista

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#430) JoceeHunt válasza Sword (#429) üzenetére


JoceeHunt
őstag

19% lesz.

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#431) Locutus


Locutus
veterán

Délelőtt azt az infót kaptam egy ASUS-os emberkétől, hogy még mindig nem biztosak benne, hogy karácsony előtt lesz bárhol is elérhető...

Szerintem megy még a mismásolás, de már sejtik ők is, hogy idénre ez már bukta...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#432) JoceeHunt válasza Locutus (#431) üzenetére


JoceeHunt
őstag

:(((, fene egye meg. Állambácsi keres rajtam :)

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#433) Sword válasza Locutus (#431) üzenetére


Sword
őstag

Nem tudom, hogy karácsonyi ajándékként ki venné meg (azért nem egy 5000 ft-os dologról beszélünk), de ez így elég nagy veszteség akkor is az Asusnak. Akár ők rontották el, akár a Vám szórakozik. Asusnak nincs egy EU kp-ja és onnan menne az elosztás? Mindenki egyenként intézi a beszállítást?

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#434) Locutus válasza JoceeHunt (#432) üzenetére


Locutus
veterán

Most per pillanat még a amazon.de-n is lerabolták a KORA.it-s készletet, szal elég szarul áll a dolog.

A németeknél csak február elejére mondják szolgáltatós megjelenésre, egyéb független megjelenésről infójuk sincs, mint ahogy ausztriában sem tudnak semmit róla, hogy mikor és milyen formában fog megjelenni.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#435) JoceeHunt válasza Locutus (#434) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Nem hiába, jó cuccnak ígérkezik, még ha "drága" is...

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#436) Sword válasza Locutus (#434) üzenetére


Sword
őstag

Valaki azt írta a facebookon, hogy a Duna Plaza-ban már januárt mondtak.
Úgyhogy szerintem mehetünk karácsonyozni, nem kell itt ülni a fórum előtt és várni a csodát :DD

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#437) hbalu


hbalu
tag

MediaMarkt Mammutban előreláthatólag januárban lesz csak elérhető, azt írták e-mailben...

(#438) Sword válasza hbalu (#437) üzenetére


Sword
őstag

Akkor viszont lehet, hogy megvárom a fehéret. Ha akkor nem buzerálhatom, amikor 2 hét szabin vagyok, akkor már mindegy, hogy utána mennyit várok.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#439) bok92 válasza Sword (#438) üzenetére


bok92
addikt

lassan már a padfone 3 is kijön... :DDD

(#440) Sword válasza bok92 (#439) üzenetére


Sword
őstag

Hogyisne... Hátha abban már nem lesz tablet dokkoló sem :) Aztán meg ... 2013 Q3...
Addig nem húzom ki az icuccz-al :)

[ Szerkesztve ]

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#441) mrkorooo válasza JoceeHunt (#410) üzenetére


mrkorooo
aktív tag

értelmezd ezt az értelmetlen hsz-t légyszives

Asus VI Hero, Intel i7 4770K, Corsair Dominator 2133Mhz 16Gb, Asus 7990 6GB, Corsair Graphite 600T , Corsair AX860, 2xDell 2713HM,Ducky Shine 3, Logitech G502 Proteus Core, iPad Air 2, rMBP CTO

(#442) atikó válasza Remiel (#418) üzenetére


atikó
őstag

hát ezt annyira nem értem, ez magán személyként is müködik?
mert én olaszbol rendeltem a pf1 és megkellet fizetnem az ottani adót, és még az adószámomat is kérték mert csak ugy állitanak ki számlát

(#443) Sword válasza atikó (#442) üzenetére


Sword
őstag

Csak cégre és csak közösségi, EU-s adóig. számra.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#444) Remiel válasza atikó (#442) üzenetére


Remiel
őstag

Jól mondja Sword.

Kell egy magyar cég, EU-s adószámmal, így tudsz vásárolni nettó áron az EU területén. Amennyiben marad a cucc a cég tulajdona, tehát nem száz Padfone2 veszel és eladod, akkor nem kell befizetni semmit utána. Én így fogom megvenni vagy ezt vagy egy másik telefont.

Persze ezzel sokan trükköznek, így lesznek 0 áfás sufnigsm árak bolti garanciával.

Ha pl csináltatsz egy osztrák Metro kártyát, ott semmi más nem kell, csak az az ember aki le van jelentve+a kártya és szó nélkül vásárolhatsz netto áron. A hátránya, hogy megközelítőleg sincs minden, ha szerencséd van épp kapható ott is az adott dolog amit szeretnél. Egyéb üzletekben kell egy CMR nyomtatvány és a cégpapírok (de ezt már leírtam). Ennyi. Jó esetben, bár én spec a Media Markt még nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#445) Sword válasza matteo_szg (#393) üzenetére


Sword
őstag

A tiéd a hangszórónál vertikálisan karcos? Akiknek karcos, azoknak ott. Tegnap 4 ilyen post is született. Ez nekem roppant fura, mert ott hozzá sem kéne, hogy érjen a dokkolóhoz.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#446) Sword


Sword
őstag

Az én iphone-om 1.5 év után csak a hátán karcos valamennyire, tok nélkül használom jó ideje, mert meguntam, hogy egy 180 ezres telefont el akarok takarni vmi gumi vacakkal, hogy megóvjam annak, aki majd használja utánam. Az elején egy, minimális karcolás sincs. Videókon látni, hogy Gorillát késsel, pénzzel stb. karcolnak és nem lesz karcos. Nem tudom elképzelni, hogy mitől lehet ez a pár panasz (lehet, hogy 10 ezerből van 5-10 karcos és azok kiabálnak)....

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#447) matteo_szg válasza Sword (#445) üzenetére


matteo_szg
őstag

Igen, nálam is ott karcos.

jupiiii

(#448) Sword válasza matteo_szg (#447) üzenetére


Sword
őstag

Akkor biztos a ki dokkolásnál lesz valami. Ahogy néztem a videókon, valahogy be kell nyomni a telefont, utána old ki a zár. Esetleg ha ekkor érintkezik a dokkolóval, a dokkoló felére lehetne rakni fóliát...
Na, mindegy, ez még egy jobb eset, mintha a képernyő lenne karcos, az jobban zavarna.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#449) atikó válasza Sword (#448) üzenetére


atikó
őstag

nem tudom melyikről van szó pf1 vagy pf2.
nekem pf1 van es sajna a kijelzőt karcolja ott ahol a csatlakozok vannak azon a szélén mindenütt, és a mjdnem a kijelző közepén is van egy csunya karc.
én azt gondolom hogy hatalmas bakit csinéltak a pf1 során, és amit már legyártottak azt el is kell adni, és ezért lett ilyen hamar pf2. (szerintem)
Tudom hatalmas veszteség de én azt csinálnám hogy pf 1 tulajdonosooknak olcsobban kinélném a pf2 mint tavaly a prime wifi gondokkal kuszkodok is kaptak kedvezményt.

(#450) Sword válasza atikó (#449) üzenetére


Sword
őstag

PF2-nél van ez.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.