Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:55:25

LOGOUT.hu

ASUS Padfone 2 - demokratikus átmenet

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) LordLoss8800


LordLoss8800
csendes tag

Ahogy olvasgatom a fórumot igen sok a hiba. Kíváncsi lennék rá, hogy így a hibák ellenére is azt mondjátok, hogy jó a telefon. Vagy inkább váltanátok utólag, mondjuk Iphone 5-re?
Telefonvásárlás előtt vagyok és a másik versenyző az iPhone 5.

[ Szerkesztve ]

(#702) hbalu válasza LordLoss8800 (#701) üzenetére


hbalu
tag

Nálam is jöttek elő hibák, de habozás nélkül mondom, hogy megéri az árát. Semmiképp sem váltanék, iPhone 5-re főleg nem, egyszerűen szerintem ez egy sokkal jobb telefon. A te döntésed, de részemről jó választás volt :)

(#703) slaydo válasza hbalu (#702) üzenetére


slaydo
csendes tag

hbalu neked a sync korrekt, nincs probléma?

szerintem sok a gyerekbetegsége a telefonnak. jó ötletekkel van tele, de még eléggé csiszolatlan, sok kis kezelésbeli praktikum is kimaradt belőle. bár engem ez a sync problem mardos egyelőre legjobban, mert így kontaktok nélkül kvázi semmire sem alkalmas :S

(#704) Sword válasza slaydo (#700) üzenetére


Sword
őstag

Mindkettőt.
WA-nál nem engedtem syncet, lehet, hogy nincs is, viber magától intézi.

[ Szerkesztve ]

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#705) Sword válasza LordLoss8800 (#701) üzenetére


Sword
őstag

Ha tablet is kell, ennyiért ez a legjobb megoldás.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#706) LordLoss8800 válasza Sword (#705) üzenetére


LordLoss8800
csendes tag

Az a helyzet, hogy tabletem még soha nem volt, de szerintem bele tudnám építeni a mindennapjaimba. És szerintem szolgáltatóknál a 32gb-os ára kb. 200.000 Ft lesz. Viszont az iPhone 5 siri-je is nagyon tettszik.

(#707) Sword válasza LordLoss8800 (#706) üzenetére


Sword
őstag

Az ebben is van, viszont az csak angolul tud. De rájöttem, hogy nem beszél senki a telefonjához, mert hülyének nézik :-)

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#708) LordLoss8800 válasza Sword (#707) üzenetére


LordLoss8800
csendes tag

Reggel negyed hétkor a megállóba menet az utca üres viszont nem kell kivennem a meleg zsebemből a zenét hogy zenét váltsak. De ha ebben is van hangvezérlés akkor az király :D

(#709) Sword válasza LordLoss8800 (#708) üzenetére


Sword
őstag

Ilyet nem tudom, hogy lehet-e, de 200-ért van aki belül a zsebedbe nyomkodni a gombokat. Ha viszont a hangminőség döntő szempont, akkor iphone.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#710) hbalu válasza slaydo (#703) üzenetére


hbalu
tag

Nem annyira értem, nektek mikor szálltak el a kontaktok, de én simán belaktam, SIM kártyán egykét kontaktom van csak, azokat is látom, a google fiókomban van az összes többi és azzal sem volt gond. Facebook fiókomat is hozzákapcsoltam ,de onnan nem kértem kapcsolatokat. Az Asus sync gépen valamiért nem ment, ezt írtam is fentebb, de ha jól értettem nektek sem az okozta a gondot.

(#711) Locutus válasza hbalu (#710) üzenetére


Locutus
veterán

Szerintem az exchange sync nem megy nekik... Es amig ez fennall elegge kizaro ok is ceges telefonnak...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#712) Sword válasza Locutus (#711) üzenetére


Sword
őstag

Igen, azt is kilőttem.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#713) slaydo válasza Sword (#712) üzenetére


slaydo
csendes tag

Most kb 5 órája jó a telefon.

De ha elindítanám a Whatsappot, vége lenne a kontakt listnek. Ekkora kompatibilitási hibákkal nem lenne szabad kijönnie egy ilyen kategóriájú telefonnak -szerintem-.

Persze így meg 1 whatsapp üzenetet se kapok meg. Szóval semmi sincs megoldva :U

(#714) Sword válasza hbalu (#685) üzenetére


Sword
őstag

Dead trigger röccenésnentesen fut,sok játékom nincs. Majd ha kijön a fifa 13 :)

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#715) Sword válasza Sword (#714) üzenetére


Sword
őstag

Wi-fi hotspot müködik szintén.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#716) slaydo válasza Sword (#715) üzenetére


slaydo
csendes tag

Beállítottam reggelre ébreszőt, és beraktam a telefont a stationbe éjjelre, mindkettőt tölteni.

Reggel a station csak rezgéssel ébreszt, a képernyőt nem lehetett bekapcsolni, amikor a telefont kivettem akkor lett végre hang, és akkor tudtam kikapcsolni az ébresztést is.

Lehet, hogy én vagyok csak ennyire szerencsétlen ezzel a telefon+pad párossal, de ha mondjuk munkanapon ébresztett volna így és nem kelek fel emiatt időben, akkor biztos repült volna 2 emeletet.

Aki meg van elégedve vele, annak sok sikert a jövőben is, én visszaviszem. Maradok a HTC-nél.

(#717) hbalu


hbalu
tag

Hasonló jelenség nálam is volt, de az szerintem az én hibám volt: Nem intelligens módra állítottam a töltést, hanem telefon-preferáltra, a stationnek pedig nagyjából 20% maradhatott szuflából. Mire felébredtem, persze lemerült, a padfone-t kivéve pedig újra kellett indítani..

(#718) Nyick


Nyick
tag

Hülye kérdés: flash képes a teló?

(#719) slaydo válasza hbalu (#717) üzenetére


slaydo
csendes tag

hbalu: nekem töltőn volt, mind2 100% volt reggel. nem azért nem szólt mert spórolt...

(#720) Sword válasza slaydo (#716) üzenetére


Sword
őstag

Kipróbáltam,nekem ébreszt így is. Jó,nem egy éjszakán keresztül volt bedugva,csak egy gyors teszt idejére.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#721) Sword válasza Nyick (#718) üzenetére


Sword
őstag

ICS óta hivatalosan nem az. Lehet,hogy van trükk hozzá, nekem irreleváns, nem küzdöttem érte.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#722) Sword válasza hbalu (#717) üzenetére


Sword
őstag

Le kéne tudni kezelni, majd az x edik frissítés után erre is jut energia, gondolom van ezer nagyobb probléma is vele.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#723) atikó


atikó
őstag

eszembe jutott, hogy mi lenne ha win8 is kijönne egy ilyen kombó! tetszene nekem! :))

[ Szerkesztve ]

(#724) Sword válasza atikó (#723) üzenetére


Sword
őstag

Legalább lenne probléma a sok inkompatibilis programmal. Csak azzal a néhánnyal, ami van Win 8-ra :-)
Gonoszkodás off, elnézést.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#725) atikó válasza Sword (#724) üzenetére


atikó
őstag

az androidos programoknak is támogatnia kell a ki-be dugdosást, winfosra is megtudják írni a kockák szerintem!

(#726) Sword válasza atikó (#725) üzenetére


Sword
őstag

Arra céloztam,hogy alig van rá program. Talán 2-3 év múlva...

[ Szerkesztve ]

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#727) hbalu válasza slaydo (#719) üzenetére


hbalu
tag

Nem is mondtam, hogy azért, félreértettél. Csak egy szintén éjszakai, nem kevésbé idegesítő incidens volt :D Viszont megnézem én is a te problémád, egyedi eset-e.

(#728) Sword


Sword
őstag

Úgy látom a dokkolt eszközökkel nem lehet full screenben youtube-ot nézni...

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#729) hbalu


hbalu
tag

Az a furcsaság nálatok is fennáll, hogy mikor dokkolva van a telefon, a Station képernyője csak a gombnyomás után kb 2-3 másodperccel éled fel? Nem értem, ez miért lehet, megszokható, de azért kicsit zavar..

(#730) matteo_szg válasza hbalu (#729) üzenetére


matteo_szg
őstag

Hát nálam ez 1-1,5 másodperc; felvillan a képernyő, és aztán ott is a kép.

jupiiii

(#731) bmwop válasza hbalu (#729) üzenetére


bmwop
csendes tag

igen, nekem is ezt csinálja. Első pár alkalommal azt hittem nem is nyomtam meg a gombot. Lassan megszokom így nem zavaró.

De ami jobban zavaró az az, hogyha valaki hív, akkor bekapcsol a kijelző én nem veszem fel akkor jelzi, hogy van egy fogadatlan hívás, de a kijelzőt nem kapcsolja ki. Úgy marad amíg én ki nem kapcsolom. Nem találtam semmi beállítást erre. Én is iphone 4-ről váltottam, mint itt többen is, ahogy olvasom, szóval nekem az android világa még kicsit új.

(#732) hbalu


hbalu
tag

Tegnap este megit a Stationbe tettem a telefont elalváskor, és mikor felébredtem megint nem lehetett bekapcsolni... A Station bekapcsoló gombját hiába nyomogatom sötét marad a kijelző, kiveszem a teelfont, akkor ha bekapcsolom, a kijelző bekapcsol láthatóan de sötét marad. Hosszú powergomb-nyomvatartásra újra tudott indulni (reset?), ahogy tegnap is, de mikor bekapcsolt, láttam, hogy a teelfon 80% körül, míg a station is 50% felé volt, tehát lemerülésről szó sincs. Így már ez hiba, remélem hamar jön rá megoldás vagy tőletek ,vagy az Asustól.

(#733) atikó válasza hbalu (#732) üzenetére


atikó
őstag

Érdekes amit produkál, nekem pf1 van és nekem is csinál ilyet,de nekem 5-6 power gomb nyomkodás után van kép, nem kell resetelni.
nekem a billentyűzettel van némi érdekességem,amikor leveszem róla akkor a gmail widget kicsit gyagya, mert nem mutatja rendesen hanem olyan nyúlt betűvel mutat mindent, és később eltűnik és rendeződik, vagy amikor vissza teszem a bill. akkor megint rendben van. vagy pl: ha lekapcsol a kép akkor bill.-ről nem lehet vissza kapcsolni, csak ha power gombot nyomom, mert egyszerűen kikapcsolja a bill. annyira hogy nem is tölti a tabletet mert amikor újra van kép akkor veszi észre és rakja ki az ikonját és újra üzemel a bill.
Olyat is szokott művelni, hogy felkiáltó jel helyett a kurzort elviszi a sor elejére, ha leszedem a bill. és vissza teszem akkor jó egy darabig. ezek ilyen érdekességek.

[ Szerkesztve ]

(#734) hbalu válasza atikó (#733) üzenetére


hbalu
tag

Akkor ma este megint kipróbálom, a sokszori megnyomás segít-e..

Szerk.: iPhone4-en megszoktam, hogy a multitask menüből indíthattam háttérben zenét, ki sem kellett lépni az aktuális alkalmazásból, valami hasonlóan gyors jó megoldást tud valaki a kérdésre? Meg a másik egyelőre szokatlan dolog hogy az értesítési sávot alkalmazásban nem lehet lehúzni, az jó megoldás volt az iOS-ben.

[ Szerkesztve ]

(#735) Sword


Sword
őstag

Fifa 12 tesztelve, szépen fut.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#736) mrThomi


mrThomi
addikt

Na gyerekek 1 oldal eoolvasasa utan eldontottem h ilyen telot megse veszek :D ennyi hibat...:D

(#737) hbalu válasza mrThomi (#736) üzenetére


hbalu
tag

Én próbálom tesztnek felfogni az első időszakot, ha normál felhasználóként kezelném, szerintem a hibák nagy része nem tűnne fel. De te tudod, én még mindig nem bántam meg, hogy ezt vettem :D

GTA Vice City, Real Racing 2, Virtua Tennis tesztelve, azok is szépen futnak. Az új GTA jól feszít a 10 collon, hogy úgy mondjam, lehet végig is játszom, a Virtua Tennis pedig az új kedvenc :D

(#738) atikó válasza mrThomi (#736) üzenetére


atikó
őstag

Hát te tudod, de update sorozatok fognak jönni,amik javítanak sok mindent! hisz még nem olyan régen került forgalomba, nem csak itthon hanem máshol is!

(#739) matteo_szg válasza atikó (#738) üzenetére


matteo_szg
őstag

Egyetértek, érdemes várni. Isten ments, hogy bárkit azonnali vételre buzdítsak, de szerintem megéri türelmesnek lenni.

jupiiii

(#740) Sword válasza matteo_szg (#739) üzenetére


Sword
őstag

Van az Asusnak valamilyen "hivatalos" fóruma, ahol ezek a hibák bejelenthetők? Esetleg amiket tőlünk olvasol nem közölhetők velük? Szerencsére a hibák közel 100%-a szoftveres (android + új dolog + Asus kezdő még ebben a világban szerintem), ezért lenne értelme támaszkodni az early adopterek tesztelésére.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#741) atikó válasza Sword (#740) üzenetére


atikó
őstag

Ez jó kérdés!

[ Szerkesztve ]

(#742) matteo_szg válasza Sword (#740) üzenetére


matteo_szg
őstag

Padfoneclubot figyeli a HQ, illetve én is reportolom a nagyobb hibákat. Ennél többet innen nem tehetünk sajnos.

jupiiii

(#743) Locutus válasza matteo_szg (#742) üzenetére


Locutus
veterán

Remélem a kontaktlistás bugnak van a legnagyobb prioritása.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#744) matteo_szg válasza Locutus (#743) üzenetére


matteo_szg
őstag

Nem, az összes komolyabb problémának nagy prioritása van, de legyen mindenki egy kis türelemmel; legyen inkább jó a szoftver, mintsem korán kiadott, teszteletlen bugfix.

jupiiii

(#745) Sword válasza matteo_szg (#744) üzenetére


Sword
őstag

Partnereknél megvan már, hogy mi a bug oka? Melyik szoftver, mivel veszik össze?

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#746) matteo_szg válasza Sword (#745) üzenetére


matteo_szg
őstag

Ennyire részletesen azért nem tartom a kapcsolatot a HQ-val. Majd kiderül, vagy nem; a lényeg, hogy megoldódjon.

jupiiii

(#747) atikó


atikó
őstag

Szilveszterkor az erdőben óriási a móka, együtt vedel a nyúl és a róka. A szarvas tök részeg, a vaddisznó tántorog, kábultan füveznek a dámok, és a muflonok. A szajkó totálkáros, és el is tévedt, azt ordibálja BOLDOG ÚJ ÉVET !

(#748) Sword válasza atikó (#747) üzenetére


Sword
őstag

BUÉK nektek is!

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#749) Sword


Sword
őstag

Most vettem észre, hogy a tableten (már???) nincs rajta az a piros matrica, ami elvileg megakadályozná a karcolódást. Szerintem ezen nem is volt, csak az első kinyitott példányon. Szerencsére nem karcolta össze a telefont, pedig használtam rendesen.
Ettől függetlenül nem szeretném a véletlenre bízni, szerintetek mit ragasszak oda? Sima cellux nyilván lejön 2 perc alatt és csak ragacsos lesz tőle.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#750) Locutus


Locutus
veterán

Most akkor mikorra várható újabb adag padfone2, amiből nem csak a mediamarktok kapnak?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.