Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:55:25

LOGOUT.hu

ASUS Padfone 2 - demokratikus átmenet

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) penell1234 válasza Sword (#650) üzenetére


penell1234
tag

Az király hogy a progikal semmi gond. Nem tudom hogy lehetséges lesz e jövőre a T-mobilnál hogy csak a Padfone 2 megvenni mert nekem nincs szükségem a Padfone Stationra. Gondolom még magában is húzós lesz az(185.000-190.000-Ft körül lesz szerintem) ára ha egyáltalán külön meglehet lesz venni.

(#652) atikó válasza matteo_szg (#646) üzenetére


atikó
őstag

igen, azt én is tapasztaltam, hogy a háttér támogatás az béka feneke alatt van sok gyártónál, és szerencse, hogy az Asus nem tartozik ezek közé.És ezzel lehet egy vásárlót megtartani, hogy a háttérben folynak a fejlesztések, javítások.
És amikor megláttam egyszer ezt a pf1 kombót, azt mondtam magamnak, hogy ez kell nekem,és örülök, hogy megvan most már bill-is van hozzá és szuper. És a koncepció telefonhoz képest nagyon nagyon sokat fejlődött, és hab a tortán, hogy pont az Asus aki ezt meglépte, de kíváncsi vagyok, hogy más gyártó csinál e hasonlót.

(#653) atikó válasza Sword (#645) üzenetére


atikó
őstag

remek kis összefoglalót írtál. köszönjük szépen.
mi a helyzet a ki-be dokkolással?nekem egyedül az időjárás widget meg a gmail widget szokott homokozni, de amúgy megy minden elsőre. az is kb 10s és mükszik.
Nekem még problémás az Asus saját felhő szolgáltatása, mert ha a telcsiről ha rendes pc-ről töltenék fel képet vagy bármit, akkor egyszerűen eldob valami hibával,de azt hogy mi a baj azt nem mondja.
És a feltöltési sebesség is gáz így ne is használom, pedig tetszik. így marad a google drive és a skydrive azok mennek rendes feltöltési sebességgel.

(#654) atikó válasza atikó (#652) üzenetére


atikó
őstag

Ja és még annyit, hogy örülök hogy az Asus ismét van bilja, mert azért szerintem a garminnal való közös telsi, hát ne volt valami fényes. de pf1 és pf2 is király. gondolom már a kockák gőzerővel nyomják a pf3 készítését :))
csak abban bizom hogy lesz bill. hozzá, és azon meg világítás is lesz:)

(#655) atikó válasza Sword (#650) üzenetére


atikó
őstag

én sokat próbáltam onnan, és nem volt gond a működésével.

(#656) Sword válasza atikó (#653) üzenetére


Sword
őstag

Nekem nem homokórázik semmi.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#657) Sword válasza atikó (#653) üzenetére


Sword
őstag

Sebesség:

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#658) atikó válasza Sword (#657) üzenetére


atikó
őstag

na ez tuti, csak most nem értem, hogy ezt miért mutatod.
én az Asus saját felhőjével van gondom, hogy nem megy fel semmi, amikor meg megy akkor meg halál lassan, még negyed megabittel sem hajlandó menni.

(#659) Sword válasza atikó (#658) üzenetére


Sword
őstag

Én beletettem a 163 megás backupot a felhőbe. Pikkpakk felment.
Azért mutattam, hogy a telefon ennyit biztos tud. Ha az alkalmazás vagy a szerhely fizikai egyéb adottságai nem korlátozzák, ennyivle mehet le/fel a cucc.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#660) atikó válasza Sword (#659) üzenetére


atikó
őstag

értem. hát nekem nem megy sajnos, jött már a programjára frissítés de sajna nem lett jobb,továbbra is leakad akár mit is rakok rá.

(#661) atikó válasza Sword (#659) üzenetére


atikó
őstag

gondoltam, kipróbálom, hátha karácsonykor megjavul. :)
de sajna nem, pedig 1 képet jelöltem ki, ami 2mb volt, de sajna továbbra sem oké mert csak azt mutatja hogy uploading és aztán közli hogy error, de hogy miért azt nem tudom.

(#662) Sword


Sword
őstag

Találtam egy pixelhibát a többleten :(

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#663) hbalu válasza Sword (#662) üzenetére


hbalu
tag

Hogy sikerült előhoznod a 24 órás widgetet? Újraraktam én is az egészet, full reset, de maradt ugyanúgy...:/

(#664) Sword válasza hbalu (#663) üzenetére


Sword
őstag

Eddig azt hittem, hogy így :D
Gondolom minden frissítést letöltöttél, amit felajánlott OTA.

Zene... Poweramp full elég jónak néz ki. Szépen lehet ráadni bass-t, treble-t, elvileg hangerőt is lehet növelni vele. Lecseréltem a gyárit, szép a widget is, illik a telefonhoz :)

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#665) hbalu válasza Sword (#664) üzenetére


hbalu
tag

Persze, minden frissítést rögtön telepítettem, olyannyira, hogy már úton hazafelé is szépen leszedte mobilnetről az elsőt :D Ha esetleg rájönnél, hogy hoztad elő belőle, tényleg érdekelne, mert amúgy tetszik a widget, csak a 12h idegesít...
Poweramp-t még nem próbáltam, mert az alap lejátszó eléggé tetszik, de majd akkor lehet megnézem azt is

Annyi egyelőre a bajom, hogy talán kicsit jobban merül, mint kéne neki, és néha elkezd programban/kezdőképernyőkön enyhén szaggatni, amit egyáltalán nem indokolna a hardver..

(#666) Sword válasza hbalu (#665) üzenetére


Sword
őstag

Reset, újraindul és láttam, hogy olyan.
Frissítés után nyomj resetet természetesen. Gyári állapot visszaállítása.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#667) atikó válasza Sword (#666) üzenetére


atikó
őstag

Akkor nekem is factory reset kellet volna a pf1, frissitesek utan, hogy nekem is 24 órás legyen!

(#668) Smiro válasza Sword (#666) üzenetére


Smiro
senior tag

Ne fogjátok vissza magatokat! Sajátotok már a teló, vagy még idegen? Jöhetnek a benyomások. Navira használtátok már?

(#669) LordLoss8800


LordLoss8800
csendes tag

A Media Markt-ban az ára 239.990 vagy valami hasonló, szolgáltatónál valószínűleg jóval olcsóbb lesz nem? Hisz a Media M. nem tartozik, telefonok tekintetében az olcsó helyek közé.
T Mobile-nál mikor lesz kapható ez a csúcsmasina?

(#670) Sword válasza Smiro (#668) üzenetére


Sword
őstag

Éppen ma használtam navira.
igo primo 2. Nagyon gyorsan talált jelet, végig tartotta. Sokkal kevésbé melegedett,mint az iphone 4.
Car holderrel kicsit szívtam, meg kellet faragni a régit, mert dundi...

Teljesen belaktam, megszoktam.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#671) Sword válasza atikó (#667) üzenetére


Sword
őstag

Igen, de írtam is, hogy csináltam :-)
Az igaz hogy más volt a kiváltó ok.

[ Szerkesztve ]

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#672) slaydo válasza Sword (#671) üzenetére


slaydo
csendes tag

Sziasztok!

Én megvettem, és egyelőre nem vagyok vele elégedett. A következő a problémám: A kontaktok szinkronizálása egy idő után random "ledobódik", és restartig egy darab kontaktom nincs. Utána újra szinkronizál, és kezdődik előről.

Szerintetek lehet attól, hogy a mikroSIM egyszerűen régi SIM kártyából lett vágással elkészítve?

Ezenkívül már többször kikapcsolt, és nem reagált a visszakapcsolásra, csak miután beraktam a stationbe, és azt próbáltam bekapcsolni. Úgy reagált.

Van esetleg ilyen tapasztalata annak, aki már rendelkezik a telefonnal? Vagy csak én vagyok ilyen "szerencsés"? :)

(#673) Sword válasza slaydo (#672) üzenetére


Sword
őstag

Nekem is ez volt, olvas vissza kb.egy oldalt.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#674) Smiro válasza slaydo (#672) üzenetére


Smiro
senior tag

Használt cart fél áron azonnal megveszem ;) Sajnos úgy tűnik, nagyon kifogtad. Ne is olvasgass :D Kuka. Vagy amit ajánlottam? :F :Y

(#675) slaydo válasza Sword (#673) üzenetére


slaydo
csendes tag

Szia Sword!

Köszi... akkor jól értem, h sync és amikor kész akkor kilövöm a másik syncet?

Bocs, ha hülye a kérdés.

(#676) Sword válasza slaydo (#675) üzenetére


Sword
őstag

Igen, autó sync off.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#677) slaydo válasza Sword (#676) üzenetére


slaydo
csendes tag

Kivettem a címtár frissítését...

Fél óra múlva megint eldobta a kontaktokat. :(

(#678) hbalu válasza slaydo (#677) üzenetére


hbalu
tag

Lehet én jártam a legjobban, nem érzékeli a gépen az Asus Sync a telefont :D Az adatátvitel természetesen működik, bár talán kicsit lassan, de a szinkronizálás valamiért nem..

(#679) Sword válasza hbalu (#678) üzenetére


Sword
őstag

Az nekem sem :-)

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#680) Sword válasza slaydo (#677) üzenetére


Sword
őstag

Nekem még előtte volt egy reset.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#681) hbalu


hbalu
tag

Következő hibák amik még előfordulnak:
-ha az LTE be volt kapcsolva, akkor ha hívtak engem, csak kb fél perc után kezdett valójában csörögni a telefon, addig nem jelezte a hívást, bár a hívó félnél már kicsörgött
-miután visszaállítottam gsm/wcdma-ra, nehezen találta a jelet, és nagyon gyenge volt a térerő egy darabig
-nem tudom hiba-e, e furcsaság: a képnézegetőben pont másik irányba kell húzni a képet, mintha visszafelé haladnék
-gyenge akkumulátor, főleg a várakozásokhoz képest
-szintén a vártnál kevésbé sima a rendszer akár kezdőképernyőről, akár programokról van szó
-egyelőre instabil pár alkalmazás
-enyhe recsegés erős nyomkodásra
-felső részen light-leak féle hibajelenség
-a képkészítés egy kicsit lassú

egyelőre ennyi, de emellett nagy szó, hogy meg se fordul az ember fejében, hogy ne lenne egy nagyszerű, akár tökéletes telefon. Bármelyik hibára valamelyikőtök tudja a megoldást, szívesen venném, főleg az akksi és a teljesítménygondok előtt állok értetlenül.

(#682) matteo_szg válasza hbalu (#681) üzenetére


matteo_szg
őstag

A teljesítménygondok előtt ne állj értetlenül; Android. Illetve vedd figyelembe, hogy ez az első 4.1-es firmware a készüléken, bőven lesznek még javítások.

Az akksival kapcsolatban milyen tanácsot vársz egyébként? Én használom a Smart Battery Savinget default beállításokon, nekem így megfelelő. Ugyanakkor LTE-n használva jobban merül a telefon. Egyébként én nem tapasztaltam ezt az LTE-hibát, amiről írsz.

De minden felhasználás függő, nem tudom, mennyire hajszolod. :)

jupiiii

(#683) LordLoss8800 válasza matteo_szg (#682) üzenetére


LordLoss8800
csendes tag

Nekem nem ilyen telom van egyenlőre, de ez az aksi probléma lehet, hogy csak időleges. Haverom vette korábban egy HTC One X-et annak először az aksia nem bírt egy napot sem, aztán idővel ez javult. Most már simán kibír egy napot (nap alatt egy munkanapot érts 8-11 óra kb)

(#684) Sword válasza hbalu (#681) üzenetére


Sword
őstag

Nekem is lte-n van, nincs gondom.
-kép nézegető nekem is fura
Képkészítés szerintem is lassú, de szerintem ezt majd javítják
Nekem nem instabilak a progik.mondd egy példát, letesztelem

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#685) hbalu válasza Sword (#684) üzenetére


hbalu
tag

Igen, a smart battery savinget én is használom, ki se kapcsoltam még, szóval nem tudom anélkül milyen lenne. LTE-re ma jöttem rá, hogy be volt kapcsolva, a kikapcsolás hatása leginkább holnap jöhet majd elő. Teljesítménnyel annyi a bajom, hogy igaz, android, de a project butter és a négymagos S4Pro igazán elhajthatná a táblagépen reccenés nélkül a kezdőképernyő-lapozásokat, és egy asphalt 7 sem hiszem, hogy annyira meg kéne, hogy terhelje, mint amennyire néha-néha beleszaggat. Instabil leggyakrabban a bridge construct (telepítés után azt hiszem x Construct) volt, és a Szókirakós, bad piggies is kidobott néha. Ami ennél jóval durvább: pár napja a beállításoknál volt egy menüpont (ha jól emlékszem, az adathasználat), amire ha koppintottam, kilépett a beállításokból :D Alap szoftvertől ez elég szokatlan volt, de szerencsére azóta nincs vele semmi gond, újraindítás után szépen működik.
A hibáit meg vállaltam azzal, hogy elsők között vettem meg, tudom, hogy a legtöbb gondomon segíteni fognak a frissítések, a fény-átszivárgás miatt meg majd lehet telefonálok egyet garancia irányba később. Amit viszont ki kell emelni, gyönyörű a kijelzője, színek, élesség, fényerő, minden maximálisan a helyén van, és ezt úgy mondom, hogy iPhone4-ről váltottam, tehát a retina azért ébresztett azóta bennem elvárásokat :D
Kérdés: valamilyen víruskeresőt használtok? Nekem fentvan az avast, de nem tudom, érdemes-e, vagy teljesen felesleges.. Van ugyan vírus már droidra, de átlag használat mellett nem vagyok benne biztos, hogy szükséges.

Szerk.: AnTuTu Benchmarkot próbálta valaki? Én másodszor is lefuttattam, és kerekedett rendesen a szemem a 21500 körüli értéken, a teszten 13500 körül volt, én is afelé saccoltam.. Tudja valaki, mitől ugrott meg ennyire?

[ Szerkesztve ]

(#686) Sword válasza hbalu (#685) üzenetére


Sword
őstag

Nem használok visszakeresőt.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#687) Sword válasza Sword (#686) üzenetére


Sword
őstag

Viruskeresőt... kezdek megőrülni ezektől a billentyüzetektől...
Önállósítják magukat, lassúak, lemaradnak... igazán megnézhetnének egy ipad-ot, hogy is kéne működnie.
Csak a swype működik rendesen, eddig egy gépelős sem felelt meg.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#688) Smiro válasza hbalu (#685) üzenetére


Smiro
senior tag

Szerintem ha nem torrentezel, vírusirtó nem kell. Az szaggathatja a program futását. Elég rég óta használok droidot, vírus még nem jött.

(#689) Smiro válasza hbalu (#685) üzenetére


Smiro
senior tag

Kijelzővel sokat nem várnék, szarabb lesz sok progit bukni, ha nagyon belakod.

(#690) Csubakka_


Csubakka_
tag

Melyik Media-ban érdemes most próbálkozni? Vagy már teljesen esélytelen, hogy maradtak még elérhető darabok?

(#691) penell1234 válasza Csubakka_ (#690) üzenetére


penell1234
tag

Itt még úgy néz ki hogy van igaz a 64 GB-bol. http://www.speedshop.hu/termekek/68020/internet-tablet-asus-padfone-2-a68-1a156wwe--64gb.html Tesco Váci út Raktáron

(#692) atikó


atikó
őstag

Sziasztok.
Sword, megcsináltam a full resetet,de sajna nem lett 24 órás a widget,majd meglátom ha meg kapom a JB.
Az majd lehet tudja. egyébkánt 16gb verzió is van itthon?

[ Szerkesztve ]

(#693) matteo_szg válasza atikó (#692) üzenetére


matteo_szg
őstag

Nincs 16 GB-os verzió, máshol sem tudtommal.

jupiiii

(#694) atikó válasza matteo_szg (#693) üzenetére


atikó
őstag

értem. köszi.
még nem kaptam választ, a múltkori kérdésemre, hogy beszerezhető rajtatok keresztül a bluetooth stylus headset.

(#695) matteo_szg válasza atikó (#694) üzenetére


matteo_szg
őstag

Nem tudom, erre majd rákérdezek jövő hét szerdán.

jupiiii

(#696) atikó válasza matteo_szg (#695) üzenetére


atikó
őstag

köszi. mert nézegettem én az ebay de 130dolcsit nem adnék érte plusz vám, annyiért sok.

(#697) Sword válasza atikó (#692) üzenetére


Sword
őstag

Igen, lehet, hogy jb kell hozzá.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#698) slaydo válasza Sword (#697) üzenetére


slaydo
csendes tag

Nyomtam egy factory resetet (előtte viber és whatsapp is törölve lett), utána szinkronizáltam a névjegyeket majd leállítottam a sync-et a beállításokban a googlenél, felraktam a whatsappot és elszállt az összes kontakt azonnal. :/ kezdek ideges lenni....

(#699) Sword válasza slaydo (#698) üzenetére


Sword
őstag

én semmit nem engedek szinkronizálhatni a rendes contact list-tel.
Sync.me-t is félve. Megértem az érzéseidet :-/
Lehet, hogy valahol még ki kéne kapcsolni valamit, annyi helyen van beállítás, teljesen következetlenül, hogy az nem igaz.
Én most a naptár szinkodjait nem találom, ahol be lehetne állítani, hogy melyik legyen piros, melyik kék :-/ stb.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#700) slaydo válasza Sword (#699) üzenetére


slaydo
csendes tag

te használsz whatsappot vagy vibert?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.