Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:55:25

LOGOUT.hu

ASUS Padfone 2 - demokratikus átmenet

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) Deck válasza Djatis (#2994) üzenetére


Deck
titán

Kurva jó hangja van, de látszik te csak kitalálod a problémáidat..
A PPI nem száraz tény.. De látszik azt sem tudod micsoda.

Az, hogy merül mint az állat megint csak hülyeség.. Tegnap is a kijelző használatom 5,5órán volt és volt még 25%om vissza. Az Új JB 4.3-al meg még jobb lesz..

Ha nagyon aktívan használod bármelyik telefont mindegyik melegszik aki azt mondja nem az hazudik, a tegrás telefonok meg még jobban. Hiába tft az csak a betekintési szögnél fontos.. Igen kicsi a Z-nek de minden másba sokkal jobb. Jön rá a 4.3 És lesz még rá még frissítés.. :U

Részemről befejeztem.. Majd aki a 2 telefon között vacilál ajánlom, hogy próbálja ki mindkettőt élőben!

[ Szerkesztve ]

PS5

(#3002) Jaffa75 válasza Deck (#3001) üzenetére


Jaffa75
őstag

- ha lett volna Razr I-d, akkor ismernéd a "hiába nyúzom egyáltalán nem melegszik" érzést! :C
- sajnos egy valamiben a Sony sem jobb, ez a szervizszolgáltatás... :(((

(#3003) nature83


nature83
csendes tag

Sziasztok,

Bár nem most regisztráltam, hanem amikor áprilisban megérkezett a PF2, de most jött el az ideje az első hozzászólásnak.

Sajnos a holnapi napon fogok ideiglenesen visszaváltani az SGS-re.

Nálam a következő hibák miatt kerül szervizbe a készülék:

A szokásos függőleges karcok a kijelzőn (fólia nem volt rajta, az üveg pár tized mm-re kiáll),

erőteljes kopás a készülék alsó ezüst keretén (bőrtok ellenére),

porosodás a kamera lencsénél,

valamint nálam a töltőkábel is bomlásnak indult (fix helyen volt tárolva a dokkolóval az asztalon, nem hurcolásztam, max ha 10-15x került leválasztásra)

Nálam is jelentkezett az elején az a bizonyos "teljes kék kijelző" probléma, de ezt a legutóbbi frissítés óta nem produkálta, viszont random újraindul - 2 naponta egyszer biztos - többnyire amikor kiveszem a dokkolóból (ezt lehet valami app produkálja, nem tudom).

Mellékeltem képet a kereten látható karcokról, van itt még valaki akinél ilyen súlyos a helyzet?

Írtam levelet a Cordon-nak - felsorolva a problémákat - holnap viszem be személyesen a készüléket. Gondolom minimum 3 hét lesz, kíváncsi leszek a fentiek közül melyik esik bele a garanciális javításba.

Nehéz lesz nélküle, a jót könnyű megszokni. Egy remek készülék a hibái ellenére is. Továbbra is ezt választanám.

[L:/dl/upc/2013-07/31/438936_ywrjevv2uutyrlkg_img_20130731_141954.jpg](IMG:/dl/upc/2013-07/31/438936_ywrjevv2uutyrlkg_img_20130731_141954.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

(#3004) Djatis válasza nature83 (#3003) üzenetére


Djatis
senior tag

Nekem a Padfone felirat alatt van egy matrica neked olyan nem volt???

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#3005) nature83 válasza Djatis (#3004) üzenetére


nature83
csendes tag

De, volt nekem is. Levettem, a dobozában pihen.

(#3006) Djatis válasza nature83 (#3005) üzenetére


Djatis
senior tag

Én inkább hagyom rajta nehogy belekössenek lassan úgy is kell!

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#3007) kozmy


kozmy
őstag

Több hónapos fórum olvasgatást követően úgy döntöttem,hogy a teló gyerekbetegségei ellenére bevállalok egy ASUS pf-2 őt a tmobtól. Péntekre meg is hozza a futár. Ami a leg jobb,hogy 64-GB belsővel érkezik :C :C :C

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#3008) AsusBoy válasza kozmy (#3007) üzenetére


AsusBoy
senior tag

jó neked :(( .

Nekem szeptember 3.-áig várnom kell, akkor jár le a hűségem .

Remélem lesz még a készletem szeptember elején , mert ha nem agyvérzést kapok . ;]

Úgy szint T-mobiltól fogom rendelni

[ Szerkesztve ]

(#3009) kozmy válasza AsusBoy (#3008) üzenetére


kozmy
őstag

Mikor rendeltem a tmobtol a csajszika mondta,hogy nagyon kevés érkezett valami 10 darabot mondott és volt 3 db belőle. Szerintem lesz szeptemberbe.

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#3010) AsusBoy válasza kozmy (#3009) üzenetére


AsusBoy
senior tag

úh hát remélem :)

még 30 nap :O

[ Szerkesztve ]

(#3011) b.joccc


b.joccc
csendes tag

Pénteken érkezik a kicsike! Nagyon várom már.
Mit nézek meg nagyon a telefonon?
Első pár töltést hogy ajánljátok?
Tartozékokat honnan tudok beszerezni a leggyorsabban? Főleg az Mhl kábel érdekelne.

Sam Wave1 -> Sam S2 -> Lg G2 Black -> Sam S6 Gold

(#3012) piku_bp


piku_bp
csendes tag

Sziasztok!
Személyes tapasztalata valakinek arról, hogy valóban gyári függetlenül árulják a t-nél?
Mert T-s viszonteladónál azt mondták, hogy ők erről nem tudnak, bár náluk csak előfizetéssel lehet megvenni én pedig nem előfizetéssel venném mert vodás vagyok...
Valakinél tapasztalat?

(#3013) nature83 válasza piku_bp (#3012) üzenetére


nature83
csendes tag

Az enyém telekomos, áprilisi, és független.

(#3014) Djatis válasza piku_bp (#3012) üzenetére


Djatis
senior tag

Tényleg független!!!
Tmobil-tól van az enyém és az első perctől a 20-as számommal használom!

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#3015) kozmy válasza nature83 (#3013) üzenetére


kozmy
őstag

Ma rendeltem meg a PF2 és a t-csajszi meg erősített abban,hogy függetlenül adják,mert az ASUS nem ment bele abba,hogy a készülékük szolgáltató függő legyen. Akinek van kp-ja az weben meg is rendelheti 171K-ért

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#3016) zolmesz


zolmesz
aktív tag

Na szép, tegnap még fent volt a telefon a T-Mobile oldalán, ma már nincs. Ha rákeres az ember, akkor megtalálja, de akkor is csak Dominósan meg listaáron egyben, új előfizetőként, vagy régiként már nem lehet kiválasztani.

(#3017) zolmesz


zolmesz
aktív tag

Veronika a T-Mobile chat-en azt mondta, nem vették ki a kínálatból, csak árlista aktualizálás történik, majd kb. délutánra visszakerülnek az előfizetéses árak és konstrukciók.
Hátha valaki mást is érdekel.

(#3018) kris75 válasza piku_bp (#3012) üzenetére


kris75
aktív tag

Én Vodafone os kártyával használom minden hiba nélkül. :C

Asus Maximus IX Formula - i6700k - Asus 2070 Strix - Asus mx25aq - Asus Strix Tactic Pro - Claw Dark -Asus Strix Dsp - PS4 Pro - G29 - Zenfone 3 - Zenwatch 2 -

(#3019) TomWexX válasza AsusBoy (#3008) üzenetére


TomWexX
addikt

Ha szeptember 3-án jár le a hűséged, akkor augusztus 3-án már megveheted a T-nél ha újra aláírsz 1-2 évet. Én is így vettem a jelenlegi telómat. ;)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#3020) piku_bp


piku_bp
csendes tag

Köszönöm a válaszokat, bár kicsit félek, h megveszem és nem független, az összes T-s azt mondta nem független, bár gondolom nem akarják nagy dobra verni....

(#3021) kasaf1 válasza atikó (#2928) üzenetére


kasaf1
tag

Én megcsináltam, kb. 1 perc volt az egész (framaroot.apk). Rendkívül kényelmes, egygombos megoldás, bootloader nyitás nélkül, szoftveresen.

(#3022) atikó válasza piku_bp (#3020) üzenetére


atikó
őstag

én is megerősítem hogy független! (vodás kártyával nyomom április óta!)

kasafi1: és ezzel letudod törölni a gyári progikat?

[ Szerkesztve ]

(#3023) njnl


njnl
aktív tag

Én a Z'-t választottam hosszú tanakodás után. Nállam az IP57 döntötte el, a munkám miatt létfontosságú. Imádom, a frissítés óta nincs fátyolosság sem, jelenleg best love van köztünk. Már PF1-el is szemeztem, a mai napig megvenném bármelyiket, ha a Z' mellett ki tudnám használni. Véleményem szerint kár veszekedni ezen, a telefon specifikációjából pontosan kiderül kinek melyik való.

Azért picit hazabeszélve a Z'-nél nincsenek ezek az apró kellemetlen hibák (eddig) :)

Bármelyiket választod, biztos nem csalódsz ;)

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#3024) pengész


pengész
csendes tag

Megjött a PF2-m tegnap, este töltöttem a Stationt, ahogy elő van írva, de most hiába rakom be a telefont, nem akar életre kelni a Station, csak a kis animáció megy, hogy toljam be a telefont. Minden matrica le van szedve (kivéve telefon hátlapján lévő). Kell ennek kattannia, vagy valami? Rezegni sajnos nem akar, pedig már úgy kipróbálnám... mit nem csinálok jól?

(#3025) Djatis válasza pengész (#3024) üzenetére


Djatis
senior tag

Nyomd be kicsit erősebben kattanásig, volt már itt kolléga aki nem merte belenyomni de aztán jó lett neki!!
Előtte viszont nézd meg hogy nincs e elgörbülve a stationben a csatlakozó!!!
Ha úgysem jó akkor sipirc vissza ahonnan vetted nehogy kifuss a 3 napból!!!

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#3026) UnChico


UnChico
csendes tag

Tegnap én is átvettem a készülékcsomagot. Ez a kombó valami fantasztikus, a világ legjobb telefonja + tabletje. :)))

(#3027) pengész válasza Djatis (#3025) üzenetére


pengész
csendes tag

Köszönöm a gyors választ, most a telefon is töltőn van, megvárom, míg végez. A fejleményekről beszámolok.

Egyébként az eddigi benyomás a telefonról pozitív, ez E7-hez képest nagyon könnyű, nem húzza a zsebet, és mivel vékonyabb, a nagy kijelző ellenére is jobban elfér a zsebemben, viszont nem egykezes telefon, kicsit tartottam is tőle, amíg rutinból próbáltam kezelni.

(#3028) nature83 válasza kozmy (#3007) üzenetére


nature83
csendes tag

Tegnap leadtam a telefont. Nem szóltak a matrica hiányáért. Mondjuk abban a pillanatban borult is volna az asztal, ha ilyen sz*rságon rugóznak... :)

(#3029) b.joccc


b.joccc
csendes tag

Érdeklödnék h aki a t-től rendelte. Azt a futár érkezés elött felhivja?

Sam Wave1 -> Sam S2 -> Lg G2 Black -> Sam S6 Gold

(#3030) nature83 válasza b.joccc (#3029) üzenetére


nature83
csendes tag

Engem nem hívtak...

(#3031) kris75 válasza b.joccc (#3029) üzenetére


kris75
aktív tag

Beírtam, hogy mindenképp csörögj, de nem tette csak jött. Szerencsém volt mert a feleségem át tudta venni.

Asus Maximus IX Formula - i6700k - Asus 2070 Strix - Asus mx25aq - Asus Strix Tactic Pro - Claw Dark -Asus Strix Dsp - PS4 Pro - G29 - Zenfone 3 - Zenwatch 2 -

(#3032) Smiro


Smiro
senior tag

Mennyit hezitáltam én is, hogy melyiket vegyem... PF2 álom találmány, de hogy karcolódik, elég gáz. XZ szuper, de elég nagy tepsi, az a 0,4 coll sok is tud lenni:-) Frissítés nagyon gyakran jön Z-re. Ennek a kamerájában is keletkezik kosz némelyeknek. PF2-nél minden kéznél van a nagy kijelzőhöz, de ha valami miatt romlik a készülék, nem játszik a tab sem. Nem lehet itt igazságot tenni. Fikázni meg egyiket sem kell, főleg egymásét nem, mert amiben mind a két készülés fos, az a háttér szerviz. Inkább össze kellene fogni, ha arról van szó:-) Mert mindkettő vitathatatlanul csúcs készülék. Szerintem. Bár a Z-nek a kamerája jobb fényévekkel... ;)

(#3033) pengész válasza pengész (#3027) üzenetére


pengész
csendes tag

Menni kell... :(( akármennyire is próbálom, nem érzékeli. Csak egy animáció kapok, hogy leszek szíves betolni a telefont... de nem megy.

(#3034) TomWexX válasza pengész (#3033) üzenetére


TomWexX
addikt

Próbáld meg még annál is jobban betolni! Ne félj tőle, mikor már benne van, mozgasd meg picit, majd a tenyereddel csak told jó erősen! Majd ezután nyomkodd a tab feloldó gombját, mennie kell, lesz majd egy kis kattanás is. Tesómnál is ugyan ez volt, nála sehogy nem akart elindulni, mert ő féltette. Aztán átmentem hozzá és én "megerőszakoltam". :) Másodszori dokkolásra már simán érzékelte, csak az első volt ilyen nehézkes.
Persze ha félted és ezt nem mered megcsinálni, akkor kérd meg a szervizt, én csak a saját tapasztalatomat írtam le.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#3035) kasaf1 válasza atikó (#3022) üzenetére


kasaf1
tag

Persze, Tbackupot használok e célra.

(#3036) pengész válasza TomWexX (#3034) üzenetére


pengész
csendes tag

Na de ennyire? Köszönöm a bátorítást! :R Akkorát pattant, azt hittem eltörtem, de megy. Még egyszer kösz!

Már csak ki kell szedni... :D

[ Szerkesztve ]

(#3037) Djatis válasza pengész (#3033) üzenetére


Djatis
senior tag

Próbálj még meg egy olyat hogy kapcsold ki a telót tedd be a tabba és úgy kapcsold a cuccot.
Vagy csak szimplán indítsd újra a telót és dokkold!

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#3038) pengész válasza pengész (#3036) üzenetére


pengész
csendes tag

Kijött... :DDD

Belakás este indul.

(#3039) atikó válasza pengész (#3033) üzenetére


atikó
őstag

Nekem 1 kicsit beljebb volt gorbulve a csati es kezzel kijebb nyomtam, akkor jo amikor rezeg es van is kep.
Bocsi de nem szorozok az ekezetekkel.

Ja vak vagyok, latom siker!

[ Szerkesztve ]

(#3040) b.joccc


b.joccc
csendes tag

Na meg jött. Engem hivott a futár és 10perc múlva itt is volt. Felraktam a telot töltöre. Aztán majd a tab jön. Holnap este irok. Amúgy néztem a keretet és az alján mint ha mozogna az üveg ahogy oda nyomom. Kesobbiekbe ez miatt lehet gondom? Vagy lehet hogy akkor az alján karcolodni fog?

Sam Wave1 -> Sam S2 -> Lg G2 Black -> Sam S6 Gold

(#3041) b.joccc


b.joccc
csendes tag

Meddig töltsem a telót? 12óra? Vagy ha már 100%on van az már jó?

Sam Wave1 -> Sam S2 -> Lg G2 Black -> Sam S6 Gold

(#3042) TomWexX válasza b.joccc (#3041) üzenetére


TomWexX
addikt

100%-ig!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#3043) pengész


pengész
csendes tag

Na, itthon vagyok, a Playből feltelepítettem az összes alkalmazásomat, ami kellhet. Van már egy WayteQ xTAB-70dci-m, meg volt egy eeePad Transformerem (sajnos ellopták) + az xperia active és a párom SIII Minije, tudom, hogy mire van szükségem.

A Transformer után azt hittem, hogy nem fogom látni, hogy szőrős a betűk széle, de látom. Aztán rájöttem, hogy azt főleg a dokkolóval használtam, így messzebbről néztem. Mivel az elsődleges felhasználási mód a telefon, ezt nem érzem gondnak. Egy TranSleeve-et még fogok rendelni.

[ Szerkesztve ]

(#3044) kozmy válasza TomWexX (#3042) üzenetére


kozmy
őstag

Az normális dolog ha teló stationba benne van és ki kapcsolt állapotban nem mutat semmi töltési ikont?

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#3045) Djatis válasza kozmy (#3044) üzenetére


Djatis
senior tag

Igen!

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#3046) sztyubit


sztyubit
tag

Akinek recsegett a hátsó hangszóró az valahogy meg tudta csinálni vagy csak szervizben tudják?

(#3047) GLOCK34 válasza GLOCK34 (#2974) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Állítólag átadták a telefont a futárszolgálatnak csütörtökön de a Gls szerint csomagszám alapján nincs küldeményem. :F Második alkalommal sem csináltak semmit a készülékkel az ügyintéző szerint hiába volt bent több mint 2 hetet. Az Asus által küldött e-mail valóságtartalma szerintem így már erősen kérdőjeles.
Ott járunk,hogy a szerviz szándékosan félre tájékoztatja a gyártót és az ügyfelet is.
Ti mit tennétek? Fogy védelem vagy újra vissza és hátha kártalanítás lesz a 3.alkalom után?

(#3048) pepetech válasza sztyubit (#3046) üzenetére


pepetech
őstag

Audiowizard progiba állítsd pl zenére. A beszéd és rögzítés funkciónál fordul elő recsegés.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#3049) irakoczi válasza GLOCK34 (#3047) üzenetére


irakoczi
csendes tag

Az szép! Na ezért nem küldöm vissza megint! Amúgy 3. alkalommal már kérheted a készülék cseréjét! Bár így hogy nem csináltak vele semmit így nem tudom, de szerintem mostmár fordulj a fogy védelemhez!! Szerintem ezt nem lehet tűrni!!!

(#3050) gubacsino válasza GLOCK34 (#3047) üzenetére


gubacsino
aktív tag

Szomorú ilyet olvasni...

De ha nem vagy megelégedve, és a hibákkal érthető okokból nem tudsz, nem akarsz együtt élni, akkor haladj tovább.
(szerintem már úgy is döntöttél :K

Persze a te időd és pénzed, de biztos nem állnék meg. Dokumentációval, fényképekkel igazolva a hibákat küldeném egyenesen az ASUS nak is. Ha a fogyasztó védelmen gondolkozol úgy is össze kell állítani ezt.
(no meg kicsit taposod az utat nekünk is, bár remélem nem lesz rá szükségünk. De hátha tényleg észbe kapnak ASUS nál és odapirítanak, mert a Cordon hozzá állása nem új keletű. (ebből is lehetne idehaza egy szép csokort összegyűjteni)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.