Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:55:25

LOGOUT.hu

ASUS Padfone 2 - demokratikus átmenet

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) pityaa23


pityaa23
senior tag

Tetszik nagyon, de ennyiért inkább nexus 4 + 10 :)

(#2) floatr válasza pityaa23 (#1) üzenetére


floatr
veterán

Pont ez jutott az eszembe, amikor megláttam az árat :)

(#3) spawn21


spawn21
veterán

De kár érte.

Igaz ez egy prémium cucc, de van és lesz jobb ár/érték arányú telefon :)

iPhone 13p

(#4) atike


atike
nagyúr

Nem gyenge teljesítmény, szó ami szó. Már lassan felesleges is leírni, hogy "csak az ára...". Alapból szinte minden cikkhez oda lehetne biggyeszteni. :)

Tetszik. Kár, hogy "csak" 4.0.4.

(#5) Maxentius


Maxentius
addikt

Végre itt a teszt! De a billentyűs dokkoló továbbra is kéne. :U

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#6) spawn21


spawn21
veterán

Azt tudja valaki, hogy pontosan mikor lesz itthon kapható? Ill csak a telefon meg lesz e vásárolható?

iPhone 13p

(#7) JDM_Style


JDM_Style
tag

nagyon szép cucc, csak az ára...

♠♠♠ Megbízhatóságom: http://tinyurl.com/JDM-Style ♠♠♠

(#8) ESP23


ESP23
senior tag

Az Asus ismét bizonyított. :)

(#9) #Morcosmedve


#Morcosmedve
veterán

nem csak a bemutató stílusa, hanem a telefon is apple beütésű, de ezért a pofás 5letért elfelejthető, ellentétben az elsőre durva árral!

köszi a tesztet!

© asszongya'hogy

(#10) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

240.000 Ft és rárakni az ajánlott plecsnit finoman szólva is furcsa... ez maximum tetszett kategória. Negyed milllió forintról beszélgetünk, amiből SIMÁN kijön pl egy csúcskategóriás telefon és egy csúcskategóriás tablet (Nexus 7 pl)...

(#11) matteo_szg válasza spawn21 (#6) üzenetére


matteo_szg
őstag

Tervek szerint még karácsony előtt, de pontos dátumot inkább nem ígérek. :U

jupiiii

(#12) roli543


roli543
őstag

Dokkolóval lenne az igazi. Nagyon drága még, de érdemes lenne beruházni, ha lenne billentyűzet is. Csak azt nem értem, ha a nexus 7et ennyi pénzért ''dobálják'' akkor hogy kerül négyszer annyiba... A nexus 7 pedig nem egy sz@r cucc, sőt... Sztem lenne fantázia egy mini koncepcióban... 3.5ös teló, 7 colos tablet... 100 körül.... Nyamm :D

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#13) Bog válasza ForRedGlory (#10) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Gondolom végigolvastad az értékelést és felfogtad azt a tézist, hogy azoknak ajánlott, akik csont nélkül be tudják illeszteni a hétköznapjaikba ezt a képződményt. Mert ennyi pénzért ilyen hardverrel egyelőre telefont sem kapsz, nem hogy mellé tabletet is, ez azért legyen tiszta.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#14) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Nekem ez még mindig fura kombó, hogy két készüléket cipel az ember, de csak egy használható, de részemről minden eredeti ötletnek örülök, és jónak tűnik az új Padone is. Az azért nyilvánvaló, hogy a tabphone koncept jobban elnyerte az MA tetszését, mint a phablet, jelenleg szerintem nincs hibátlanabb, eredetibb készülék a Note II-nél, az mégis csak egy "tetszett" plecsnit kapott, de megértem a Padfone vonzerejét.

Két helyen vérzik el az ASUS terméke: nem fullHD a tab, és 240e Ft egyszerűen nevetséges a mai piacon, egy S3/Nexus 10 kombó kijön belőle jobb készülékekkel, de egy Nexus 4 - Nexus 7 kombóval majd 100e Ft-t meg lehet sprólni, ami brutális különbség. Végeredményben csak a Padfone nyújtja azt a fajta szolgáltatást, ami miatt megszületett, de a Galaxy Cameráthoz hasonlóan nem versenyképes áron, a piac túl jól árazott, hogy ez sikeres legyen.

(#15) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Beállok a sorba és sírok az ár miatt.

Jónak tartom az alap ötletet, de ez tényleg úgy lenne jó, ha reálisan áraznák be. Azaz olcsóbb lenne mint egy külön telefon és külön tablet.
OK a telefonért elkérhetnek egy normál telefon árat, de maga a tablet kiegészítőért nem lenne szabad többet kérni 30 ezer ft-nál. Csak egy nagyobb kijelzőről + aksiról van szó, nem egy különálló tabletről.

(#16) JoceeHunt


JoceeHunt
őstag

Jujúúúj. Nekem ez a cucc nagyon begyere.... Már az első padfonnál is nyammogtam, hogy jó lenne...
Elméleti tervem az volt, ha elviszik az E7 Nokiam, akkor Iphone lesz, vagy gagyi nokia + ipad, de ez a 2-es Pad nagyon elnyerte e tetszésemet. Az ilyen ki-be csúszkálásoknál mindig félek a karcolásoktól, burkolati kopásoktól... Szeretek vigyázni a cuccaimra, és nem tudom ez így mennyire strapabíró. Na ha még Dual Simes is lenne, nem is gondolkodnék rajta :). De mindenben lehet a még ez, még az dolgot találni, mindenkinek más a tökéletes.
Ha valaki tudja majd hol lehet ezt élőbe lesasolni, megtapizni, feltétlen írja be!

Ha jól nézem Angliában már kapható, nem is vészes áron. Szerintetek gari miatt, GSM hálózat miatt lehet hátránya az ottani vásárlásnak?

[ Szerkesztve ]

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#17) ForRedGlory válasza Bog (#13) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Elolvastam... amit írtam tartom. Nem kell túlárazott ketyerére ajánlott plecsnit tenni, amit olcsóbban ki lehet váltani, jóval olcsóbban, plusz leszámítva a vérpistikés teszteredményeket, felhasználói élményben különbség alig fedezhető fel.

[ Szerkesztve ]

(#18) flierqqq


flierqqq
tag

"...szintén tajvani HTC pénzügyi mélyrepülése például felfogható figyelmeztetésnek, de az LG sincs éppen jól, a Nokiáról meg már ne is beszéljünk..."
Na igen.. a samu a sok olcsó sz@r telefonjával letarolta az alsó szegmenst a GS-ekkel, az almával karöltve meg a felsőt.Sony meg még épp eltud lenni középen.

Ilyen erős és tényleg egyedi szerkezetre biztos, hogy lenne/van piaci igény, de nem mindenki tud csak úgy kirántani negyedmilliót a balmellékzsebéből, legalábbis Mo.-n.
Személy szerint nekem nagyon bejön, szóval már árulom is a házat, meg a kocsit! :)

[ Szerkesztve ]

Érdekes a világ megosztása - Van akinek Rolexe van, és van akinek ideje.

(#19) Bog válasza ForRedGlory (#17) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

"felhasználói élményben különbség alig fedezhető fel."

Szerintem ebben igen nagyot tévedsz. Mondok csak pár példát:
- Legendd azon nyavalyog egy hete, hogy az SGS3-mal nem bír webbankolni rendesen, mert a belépéshez küldött SMS-t nem tudja megnézni úgy, hogy a böngésző ne töltené be újra az oldalt, ami miatt új SMS-t kap. A Padfone 2 ezt lazán megoldaná.
- Elraktam a kesztyűtartóba a kocsiban tekergő microUSB töltőt, mert a Padfone 2 mellé tök felesleges, ez tényleg bírja
- Ki sem nyitottam otthon a macbookot, mert inkább bedobtam a dokkolóba a Padfone 2-t és azon néztem YT videókat meg leveleket

És ezek csak amik maguktól jönnek elő, mindenféle force nélkül. Nyilvánvalóan túl van árazva, nyilvánvalóan azért mert - egyelőre - megtehetik. Abban a pillanatban, hogy itthon is garisan elérhető lesz Nexus 4 és Nexus 10 olyan áron, hogy a kettő együtt csak egy picit üti meg a Padfone 2-t, rögtön elveszik az az előny, ami most az ASUS mellett van. De hát ilyen ez a piac.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#20) DemonDani


DemonDani
addikt

zsinórban 3 ajánlott tesztalany, meg egy tetszett 4.nek... nem panaszkodhatok mostanság :DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#21) FeRRaR1 válasza ForRedGlory (#10) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Ezt te honnét vetted hogy a nexus 7 az csúcskategóriás tablet? :DDD

(#22) DemonDani válasza Bog (#19) üzenetére


DemonDani
addikt

És az árcsökkentés még akkor is ottvan, mert ha kutyának se kell majd akkor úgyis lenyomják. Az áron vitázni a legnagyobb balgaság...

Ott az SGS III, ugyan ez a vita zajlott le alatta, most pedig 120ért megveszem a közértben, de az Optimus 4X már 115ért szolgáltatónál is van, ami szintén 150 volt de persze a One X SGS3 trióbol akkor is a legolcsóbb de mostmár bagóért adják...

(#21) FeRRaR1
tableteket érdemes méretében nézni és akkor igaza van

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#23) Szakiii válasza FeRRaR1 (#21) üzenetére


Szakiii
addikt

Mert nem az? :D

(#24) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

Nexus 7 tulajként mondom, hogy bizony nem. De meg van a helye a hétköznapokon, amikor az ember nem akarja a nagy gépet bekapcsolni éppen.

Viszont One X mellett is nagyon tetszik a telefon, és a Droid DNA is persze, az olimpiafont meg soha nem tartottam értelmes alternatívának...

Elképesztő hogy szükséges a 2 Gb ram már most, ugyan nekem nem tölti újra az utolsó 3-4 programot a frissítés óta, ha nem futtatok semmi komolyat, de azért érdekes. Az már más kérdés hogy hiba volt 1 Gb rammal kiadni ezeket a készülékeket.

[ Szerkesztve ]

(#25) ForRedGlory válasza Bog (#19) üzenetére


ForRedGlory
félisten

"- Legendd azon nyavalyog egy hete, hogy az SGS3-mal nem bír webbankolni rendesen, mert a belépéshez küldött SMS-t nem tudja megnézni úgy, hogy a böngésző ne töltené be újra az oldalt, ami miatt új SMS-t kap. A Padfone 2 ezt lazán megoldaná."

Mint ahogy lezán megoldja az ÖSSZES 2Gb-al rendelkező okostelefon, például Note 2 :U
Gondoltam leesett, hogy nem 1Gb-os csúcstelefont akarok 2Gb-al összehasonlítani, mert ott tényleg nagy a különbség, persze csak multitasking terén, mert sebességben nincs.

"- Elraktam a kesztyűtartóba a kocsiban tekergő microUSB töltőt, mert a Padfone 2 mellé tök felesleges, ez tényleg bírja"

Nyilván szőrszálhasogatás, de minek kocsiba a padphone? Vezetés közben használod? Biztos kényelmesebb abba helyezni a telefont, mint USB töltőre, és ha jön a bejövő hívás, akkor nekimész az első fának, mire kiveszed belőle a telefont. Gondolom nem a teljes szettet emeled a füledhez ;] Arról nem is beszélve, hogy szépen meríti a padphone-t is, ami így kb le is merül elég gyorsan, mire átmegy elég szufla a telefonba. Használd utána... no komment, ha valaki csak azért, hogy töltse a telefonját, lemeríti a tabphone-ját. De mivel ízlések és pofonok, nem kell hogy megértsd, nekem más szempont számít, így le is zárhatjuk.

"- Ki sem nyitottam otthon a macbookot, mert inkább bedobtam a dokkolóba a Padfone 2-t és azon néztem YT videókat meg leveleket"

Na azt én sem nyitnám ki, de erre egy 20k-s táblagép is jó. Mindegy, hagyjuk, ezerszer inkább note2 és Nexus7 pl, mint ez a hibrid. Nem beszélve, hogy jóval tovább bírja külön-külön az akksi, mint ez egyben. De miért rakod offba?

(#21) FeRRaR1: Nézd meg a vasat, ami benne van :U

[ Szerkesztve ]

(#26) Bdanyy válasza Bog (#19) üzenetére


Bdanyy
addikt

ez nagyon szánalmas, azt hittem csak az SGS1 képes erre a bravúrra, ami még egy bladen is működik...

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#27) jacis


jacis
nagyúr

A tableten van usb port? Nekem ez nem derült ki a tesztből, de lehet figyelmetlen vagyok.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#28) rizso


rizso
addikt

A koncepció tetszik. A telefon tetszik (bár számomra már túl nagy a mérete). Árról nem írok semmit, fölösleges sírnom, nem az én pénztárcámnak készült, ennyi. Kamerától többet vártam volna...

Egy "Padfone Light" féle cuccost szívesen látnék, mert nekem spec nincs szükségem S4Pro meg tököm tudja még milyen csúcstechnológiára :U

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#29) JoceeHunt válasza rizso (#28) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Nekem is a teló mérete a fájó pont...

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#30) Bog válasza ForRedGlory (#25) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

- Az összes 2GB-tal rendelkező okostelefon, azaz 1db Note II. Ami kezelhetetlenül nagy szerintem.
- Szó sem volt arról, hogy a Padfone Station ott lenne a kocsiban, de örülök, hogy ilyen kreatívan kombinálsz. Egyszerűen csak nem kell a kocsiba töltő, mert a Padfone bírja. A HOX miatt tettem be pár hónapja, amúgy.
- A 20k-s tabletek kijelzőjét pont ismerjük. De igen, erre jó lenne egy mondjuk 60k-s tablet is. Leszámítva, hogy nem tölti közben a telefonom és nem kell szinkronizálni az adataimat.
- A Note2 és a Nexus 7 egymás mellett tiszta baromság, van köztük másfél inch eltérés.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#31) ForRedGlory válasza Bog (#30) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Annyira tudtam, hogy ezzel jössz, ami az utolsó gondolatod volt. Akkor itt téma lezárva... Nem magyarázom el, hogy miért nem baromság, hidd azt, hogy baromság. Amire ÉN használom, arra kell jelenleg NEKEM mindkettő. Köszi a diskurzust :R

[ Szerkesztve ]

(#32) Bone123 válasza Bog (#19) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Akkor én bedobnám a Note II-t, amely fullos számítógéppé dokkolható, és akkor egyáltalán nincs szükség tabra (főleg olyanra, amely önállóan nem használható). 180e-ért már versenyképes volna a PF2, de mivel itthon a PF1 is 200e, aligha fog a Nexusok érkezésével ennyit csökkenni az ára. És a tab akkor is csak 720p-s lesz. A Note II fullHD-ban dokkolható.

(#33) persil válasza ForRedGlory (#10) üzenetére


persil
nagyúr

De ez pont egy csúcskategóriás telefon és egy csúcskategóriás tablet.

Annyi különbséggel, hogy jelenleg ez a legerősebb csúcskategóriás telefon és a legerősebb csúcskategóriás tablet.
Szóval, ha megveszel egy csúcstelót és egy nexus 10-et ugyan ennyi pénzért, akkor ugyan itt tartasz, annyi külünbséggel, hogy van egy gyengébb telód és egy gyengébb tableted.

Nem mondom, hogy olcsó, mert kurvára nem az, de eléggé felesleges az ára miatt fintorogni.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34) ForRedGlory válasza persil (#33) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ez nem tablet, hanem egy tablet "tok" gyakorlatilag. Külön semmire sem jó, csak ha a közelben van a telefon is. Függ a telefontól, innentől nem teljes értékű. Amúgy félreértés ne essék nekem is tetszik, de nem negyed millióért... 170-190k körül el is gondolkodnék rajta kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#35) Bog válasza Bone123 (#32) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A Note II-t hogyan dokkolod fullos számítógéppé? Tényleg érdekel.
Másfelől viszont mindegy, a Note II teljesen idétlen méret sokunk számára.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#36) aram01


aram01
nagyúr

nagyon szép,nagyon jó,nagyon drága

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#37) JoceeHunt válasza persil (#33) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Így van.
Minden terméknél van drágább, olcsóbb kategória. Autóban is veszik a méregdrága kocsikat, persze más mennyiségben. Én is szeretnék BMW-t, Mercedes-t, de nem tehetem meg. Az ár alapján majd mindenki eldönti kell-e neki annyiért vagy sem. Minden cikknél az áron megy a vita oldalakon keresztül. Miért nem lehet szakmailag érdeklődni, beszélgetni...
Majd ha a gyártó akarja lejjebb viszi. Mi meg ha akarjuk megvesszük vagy nem...
Ha ár alapján készítenék itt a fiúk a teszteket, cikkeket, eléggé leszegényedne az oldal...
Bocs akit megsértettem volna, nem az volt a célom...

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#38) persil válasza ForRedGlory (#25) üzenetére


persil
nagyúr

"Nyilván szőrszálhasogatás, de minek kocsiba a padphone? Vezetés közben használod? Biztos kényelmesebb abba helyezni a telefont, mint USB töltőre"

Nem erre gondolt... bah...
Hanem arra, hogy a padfone 2 elmegy 2 napot úgy, hogy nyomogatod, míg bármely másik csúcstelót este garantáltan töltőre teszel.

"170-190k körül el is gondolkodnék rajta kicsit"
Szerintem annyit pont fog is esni.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#39) margithid


margithid
veterán

Nem tudom ki ,hogy van vele, de 240ért én inkább vennék egy ipad2-öt 100ért, egy notebookot 100ért és 40ért egy androidos telefont:)

De még egy ipad nexus 4 kombó is röhögve hazavágja ezt a cumót, én se értem az ajánlott plecsnit...

(#40) DarknessHope


DarknessHope
senior tag

hehe a tv adás alatt nekem is eszembe jutott hogy az Asus az Android Apple-je :D

jó cucc
de én továbbra is azt várom mikor lesz olyan notesz aminek a képernyőjébe lesz beépítve ez... ezzel 4 in 1 termék. legyen.

tehát 1: telefon megy önmagában, 2: táblával extra akkuval.. v akár még mindig androidot futtatva billentyűzettel.. és még 1 extra akkuval a noteszben 3. illetve megy magában win7-el 8-al a notesz is. táblagépként viszont nem futna így a Windows.... de ez nem olyan nagy gond. viszont 3G modemként funkcionálna a teló ez esetben.

én álmom szerint 4,3 11,6 kombó lenne. 1600*900 elég felbontásban

[ Szerkesztve ]

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#41) aram01 válasza margithid (#39) üzenetére


aram01
nagyúr

és lenne 3 féle oprendszered,jó ötlet :W

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#42) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Ütős cucc az biztos :Y :K
Ennyi pénzért (lehet hogy most gyors mindenki felhördül, de) én megvenném :)

Grat ASUS :C

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#43) margithid válasza aram01 (#41) üzenetére


margithid
veterán

És az miért baj?:) Nem a lényeget olvastad ki a soraimból.
De ha annyira zavar, akkorl egyen az ipad helyett egy 10"-os samsung tablet, vagy zte, huawei, bármi.
A lényeg, hogy sokkal jobban megérné nekem és szerintem nagyon sok embernek is ezért az árért 2 vagy 3 külön eszköz. De ezért az árért még mindig inkább egy win8 pro rendszerrel szerelt táblagép is jobb vétel lenne!

(#44) Sword válasza HoaryFox (#42) üzenetére


Sword
őstag

Nekem is nagyon tetszik, 240-et simán rádobok (többre számítottam picit). A 64-esen még filózom, megnézzük, mennyi különbség a 32-eshez képest. De valami keyboard megoldás kell, az nem kétséges, viszont ha azt a +40-et még rászánom, na, akkor elérem a 64-essel a 300 k-t, ami kicsit kerekebb szám...

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#45) Locutus


Locutus
veterán

Sajnos nem tudom azt mondani, hogy nem kéne... pedig próbálom lebeszélni magam róla, de nem megy.

Egy hónap múlva megnézem mi alakul árban, talán addig a nexus4-ről is megtudunk többet, aztán karácsonyra...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#46) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Ez a telefon dokkolós tablet nélkül az eddigi legjobb androidos telefon szerintem. Külsőre belsőre egyaránt. Nincs a gyári gagyi UIk, gyors, egyszerű, nagyszerű.

Más:
Bog! A telefon a dokkolóba való csatlakoztatásnál nem sérült? Kijelzőre gondolok elsősorban, vagy van ott valami puhább rész?

(#47) floatr válasza margithid (#43) üzenetére


floatr
veterán

Igazából nekem is azért nem szimpatikus az árazás, mert inkább köt az ember kompromisszumot ár/teljesítmény tekintetében (ha nem tudja megvárni a nexusokat), de legyen két önálló eszköz, mint egy drága tablet, ami "összecsukható".

(#48) aram01 válasza margithid (#43) üzenetére


aram01
nagyúr

engem a 2-3-4-5 külön eszköz zavar(persze nem nálad)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#49) Szakiii válasza floatr (#47) üzenetére


Szakiii
addikt

De ez egy olyan dolog hogy nyilván olyan embereknek készült akik nem így gondolják ezt megemlíteni mint negatívum. Akik így gondolják külön megveszik akik meg nem, na azoknak készült ez. :) És mivel egyedi dologról van szó árazásnál magasabb árral jönnek elő mint amennyi reális lenne de mivel egyedi ez várható, nem értem a nagy felháborodást az áron :D.

(#50) grotib


grotib
tag

Néztem, mint hal a szatyorban!
Tátva maradt a szám és folyt a nyálam. Ez volt az álmom! De, az ára mindentől elvette az életkedvemet. Vajon hogy oszlik az ár a teló és a kijelző között? Azért mindenki ismerje el, hogy ez a jövő és ha több gyártó is belefog sokkal olcsóbb modellek is érkezhetnek. Várom!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.