Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:55:25

LOGOUT.hu

ASUS Padfone 2 - demokratikus átmenet

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) mrkorooo válasza matteo_szg (#300) üzenetére


mrkorooo
aktív tag

és a fehér tleg csak nexr year? :D :S
de am, mikor lehet megvenni végre? :D

Asus VI Hero, Intel i7 4770K, Corsair Dominator 2133Mhz 16Gb, Asus 7990 6GB, Corsair Graphite 600T , Corsair AX860, 2xDell 2713HM,Ducky Shine 3, Logitech G502 Proteus Core, iPad Air 2, rMBP CTO

(#302) atikó válasza Sword (#298) üzenetére


atikó
őstag

igen, egyet értek!

Én usb host kábelt, szeretnék a shopban venni a pf2-höz! :))

(#303) matteo_szg válasza mrkorooo (#301) üzenetére


matteo_szg
őstag

A fehér alapból limitált kiadás lesz, szóval kevesebb jut belőle, mint a fekete-ezüst példányból.

jupiiii

(#304) Locutus


Locutus
veterán

Amazon.de van mar 32gb os.... 869 euro.... Remeg a kezem a vasarlo gombon :s

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#305) atikó válasza Locutus (#304) üzenetére


atikó
őstag

én nem találom. :((

(#306) Sword válasza atikó (#305) üzenetére


Sword
őstag

Akkor megvette :D

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#307) Locutus válasza atikó (#305) üzenetére


Locutus
veterán

Pedig ott van az, ASUS Padfone 2 32GB Bundle a neve. Van 64-es is...
Valami olasz selleren keresztül megy.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#308) Sword válasza Locutus (#307) üzenetére


Sword
őstag

PF1 fényképpel, áthuzogatva...
Mondjuk olcsóbb, de fene tudja milyen számla, milyen gari. Nem ér meg ennyit, ha beüt a baj.
Én még biztosítást is kötnék, ha lehetne.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#309) Locutus válasza Sword (#308) üzenetére


Locutus
veterán

Nemtom mit nézel, de az nem az...

Mindenesetre mostmár átrakták derzeit nicht verfügbarra, tehát el is úszott a lehetőség...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#310) mrkorooo


mrkorooo
aktív tag

869*280=243.320 huf, ez hol kevesebb mint a 239.900huf? :D
am a fehér, drágább is lesz? :(((

Asus VI Hero, Intel i7 4770K, Corsair Dominator 2133Mhz 16Gb, Asus 7990 6GB, Corsair Graphite 600T , Corsair AX860, 2xDell 2713HM,Ducky Shine 3, Logitech G502 Proteus Core, iPad Air 2, rMBP CTO

(#311) Locutus válasza mrkorooo (#310) üzenetére


Locutus
veterán

Minél olcsóbb, vagy mivelmivan?
Tudtommal sehol máshol nem lehet kapni még... én legalábbis csak amazon.de-n találkoztam vele.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#312) Sword válasza Locutus (#311) üzenetére


Sword
őstag

De a hétvégén már lehet kapni itthon is.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#313) Locutus válasza Sword (#312) üzenetére


Locutus
veterán

Hol?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#314) Sword válasza Locutus (#313) üzenetére


Sword
őstag

Media Markt.
Többről nem tudunk, de erős a tipp az Extreme Digital-ra is.
240 bruttó lesz a 32 gigás változat, fekete.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#315) Smiro válasza Sword (#314) üzenetére


Smiro
senior tag

Megvárom a szolgáltatósat. Ha mák, akkor függetlenül adják, mint a Telenor az Apple 5-t.

[ Szerkesztve ]

(#316) Smiro válasza matteo_szg (#303) üzenetére


Smiro
senior tag

Matteo összehozhatnál innen egy teszt brigádot, Te lennél a brigadéros és megszabadítanánk néhány készüléktől a raktárat... Cserében ingyen reklámoznánk és csupa jókat írnánk róla, meg a Mo-i képviseletről. (Mondjuk nekem ez alapból is a véleményem, az első generációs 636-om is gariban javult meg, N-es alaplappal kiegészülve.) Apropó: karc mentes állapotban nem cseréli be a cég kis ráfizetéssel PF2-re? Na oké, nem vagyok pofátlan, én fizetnék rá... :K

(#317) matteo_szg válasza Smiro (#316) üzenetére


matteo_szg
őstag

Hehe, az ötlet jó. :)

Kis ráfizetés? Mennyire lenne nagy a kis ráfizetés? :)

Ami a szolgáltatókat illeti, immáron kettő is intenzíven érdeklődik a cucc iránt. Lehet, januárban lesz némi szolgáltatós meglepetés.

Ja, btw, nagyon kíváncsi vagyok a JB update-re, mert azért apróbb bugokkal bőven találkozni ICS-en. Egyébként pont ma jött levél, hogy a héten megpróbálják a WW készülékekre is elindítani a frissítést.

[ Szerkesztve ]

jupiiii

(#318) Sword válasza matteo_szg (#317) üzenetére


Sword
őstag

óóóóóóóóóóóóóó, na akkor mi legyen? :) Persze még mindig mellélőhetek, ha T nincs a kettőben...
A manóba...

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#319) matteo_szg válasza Sword (#318) üzenetére


matteo_szg
őstag

De benne van...na de most már elég legyen Ti szolgáltató-fetisiszták; többet nem mondok/írok :)

jupiiii

(#320) Sword válasza matteo_szg (#319) üzenetére


Sword
őstag

Á, úgysem bírom kivárni a +1 hónapot...
Meg így megveszem cégre :) Inkább a biztosítás érdekelne, az nagyon jó szolgáltatás a T-nél.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#321) mrkorooo válasza matteo_szg (#319) üzenetére


mrkorooo
aktív tag

m1 már hogy, csak legyen végre :D

Asus VI Hero, Intel i7 4770K, Corsair Dominator 2133Mhz 16Gb, Asus 7990 6GB, Corsair Graphite 600T , Corsair AX860, 2xDell 2713HM,Ducky Shine 3, Logitech G502 Proteus Core, iPad Air 2, rMBP CTO

(#322) Smiro válasza Sword (#320) üzenetére


Smiro
senior tag

Belépek hozzád :R Csak céges mobilt kérek :K

(#323) Smiro válasza matteo_szg (#319) üzenetére


Smiro
senior tag

Na, akkor kap a lányom is és az apukája is :DD

(#324) mrkorooo válasza Smiro (#323) üzenetére


mrkorooo
aktív tag

fogadj orokbe pls

Asus VI Hero, Intel i7 4770K, Corsair Dominator 2133Mhz 16Gb, Asus 7990 6GB, Corsair Graphite 600T , Corsair AX860, 2xDell 2713HM,Ducky Shine 3, Logitech G502 Proteus Core, iPad Air 2, rMBP CTO

(#325) mrkorooo


mrkorooo
aktív tag

ez az osztottképernyős téma, ebben is van mint a note II be?

Asus VI Hero, Intel i7 4770K, Corsair Dominator 2133Mhz 16Gb, Asus 7990 6GB, Corsair Graphite 600T , Corsair AX860, 2xDell 2713HM,Ducky Shine 3, Logitech G502 Proteus Core, iPad Air 2, rMBP CTO

(#326) bok92 válasza mrkorooo (#324) üzenetére


bok92
addikt

:DDD

(#327) Sword válasza mrkorooo (#324) üzenetére


Sword
őstag

Csak nehogy Woody Allen legyen álnéven, mert akkor ennyit nem ér meg a PF2 ;)

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#328) Sword


Sword
őstag

Tegnap voltam speedshopban egyéb ügyben. Szerintem ott biztosan nem kezdik el árulni a héten, az eladó nem volt képben nagyon a termékről. Nem tudta mikor jön és azt mondta, hogy magyarországon 16 gb-os lesz csak. Nagyon remélem, hogy ahol forgalmazzák, ott felkészült eladók várják majd a vásárlókat, ha túl sok "nem tudom" válasz érkezik, vagy "nincs", esetleg félreinformálják az embert, az elég lelombozó tud lenni.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#329) Locutus


Locutus
veterán

Fehér :Y

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#330) matteo_szg válasza Sword (#328) üzenetére


matteo_szg
őstag

Nos, az már biztos, hogy a héten nem lesz kapható a PadFone 2. Sajnos számolnunk kell némi csúszással a szállítást illetően, ezért várhatóan jövő hét végére futhat be az első szállítmány. Ez sem 100%, ezért majd itt írom az updateket ezzel kapcsolatban.

Már most elnézést kérek mindenkitől, aki nagyon várja a készüléket!

jupiiii

(#331) mrkorooo válasza matteo_szg (#330) üzenetére


mrkorooo
aktív tag

semmi gond, végre 1 korrekt hsz a megjelenéssel kapcsolatba (Y)
de azt éruld még el, hogy a fehér mikor jön :P meg h drágább lesz-e :D

Asus VI Hero, Intel i7 4770K, Corsair Dominator 2133Mhz 16Gb, Asus 7990 6GB, Corsair Graphite 600T , Corsair AX860, 2xDell 2713HM,Ducky Shine 3, Logitech G502 Proteus Core, iPad Air 2, rMBP CTO

(#332) penell1234 válasza matteo_szg (#330) üzenetére


penell1234
tag

Hát ez nem valami jó hír már alig vártam hogy a héten megjelenjen igaz hogy csak a Padfone 2 kéne mert + Padfone Station úgy elég húzós lenne az ára de lehet hogy még így is megvenném mert megvan rá a zsé.De ha ennyit csúszik lehet hogy egy Samsung Galaxy S3 LTE lesz belőle. :(

(#333) Norti7 válasza penell1234 (#332) üzenetére


Norti7
csendes tag

Én már akkor a helyedben Note II-őt választanám. Az hardverileg közelebb áll a padfone2-eshez! Persze ez csak az én véleményem.

[ Szerkesztve ]

képeim: http://www.flickr.com/photos/for3st3r/

(#334) penell1234 válasza Norti7 (#333) üzenetére


penell1234
tag

Nekem az már túl nagy de amúgy a Galaxy Note II nagyjából ugyanazt a hardvert kapta, mint a Galaxy S III.

(#335) bok92 válasza Norti7 (#333) üzenetére


bok92
addikt

sgs3 lte, meg a note 2 harverileg ugyanaz....Csak az utóbbinak kicsit nagyobb a kijelzője... :DDD

(#336) Sword válasza penell1234 (#332) üzenetére


Sword
őstag

Ha egy hét miatt, másik telefont vennél, akkor ott alapvető "problémák" vannak, nem ezt akarod, nem ez a koncepció a jó neked. Most úgysem lesz csak telefon, valahol le volt írva, hogy csak a kombó lesz kapható.

Egyébként én pl. ha valaha is vennék Samut, akkor megvárnám az S4-et, tavasszal jön ki valamikor.
De én csak egyszer csalódok egy gyártóban, többször nem adom meg a sanszot.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#337) Norti7 válasza bok92 (#335) üzenetére


Norti7
csendes tag

Note II - 2gb ram 1,6 GHz CPU Speed , 3100 mAh,
SGS3 - 1gb ram, 1,4 GHz CPU Speed 2100 mAh,

Azért ezek nem elhanyagolható különbségek...főleg a memória. Volt szerencsém kipróbálni mind 2 készüléket és bizony az a +1Gb nagyon sokat számít multitasking esetén. De ebből nehogy flame legyen :), mert mind két készülék hibátlan és bivalyerős. :R
Mindegy melyiket választod nem fogsz csalódni!

képeim: http://www.flickr.com/photos/for3st3r/

(#338) Norti7 válasza Sword (#336) üzenetére


Norti7
csendes tag

Nagyon igazad van!!!!

képeim: http://www.flickr.com/photos/for3st3r/

(#339) bok92 válasza Norti7 (#337) üzenetére


bok92
addikt

Írtam szépen h lte verzió... És abban 2 giga ram van... :U

(#340) Norti7 válasza bok92 (#339) üzenetére


Norti7
csendes tag

Ne haragudj, ezt nem figyeltem! SRY :))

képeim: http://www.flickr.com/photos/for3st3r/

(#341) penell1234 válasza Sword (#336) üzenetére


penell1234
tag

Ebben igazad van de most egy E51 nyomulok és nem igazán lehet vele mobilnetezni nem is arra való. Már nagyon kéne valami bivaly kütyü. Eladtam az Iphonom 4S kb 1-honapja és ezért kéne már valami.

(#342) Sword válasza penell1234 (#341) üzenetére


Sword
őstag

Én meg ezért nem adom oda (el) még a kollégámnak az iPhone 4-esemet, nem vagyok hajlandó a régi androidos Samsungommal egy hétig sem közlekedni :D Szóval megértelek.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#343) penell1234 válasza Sword (#342) üzenetére


penell1234
tag

Iphone 4-röl váltanál Padfone 2-re?

(#344) bok92 válasza Norti7 (#340) üzenetére


bok92
addikt

No problem... :)

(#345) Sword válasza penell1234 (#343) üzenetére


Sword
őstag

iPhone 4 & iPad 2 kombó lesz "lecserélve".
iPad 2-t azért meghagyom, mert néha kell munkához (iOS miatt).

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#346) njnl válasza matteo_szg (#281) üzenetére


njnl
aktív tag

Szia.
Ha már házon belül vagy, arról nincs információd, hogy a Pad Fone "1" kapható lesz-e még? Illetve be lehet-e szerezni valahonnan?
Üdv.:
njnl

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#347) penell1234 válasza matteo_szg (#319) üzenetére


penell1234
tag

És ha a T-mobilnál lesz jövőre remélem már Januárban akkor külön meglehet lesz venni? Ezzel kapcsolatban van valamilyen információd?

(#348) atikó


atikó
őstag

Remélem, hogy a 2 szolgáltató közül az egyik a vodafone lesz!

(#349) matteo_szg válasza njnl (#346) üzenetére


matteo_szg
őstag

Hazánkban nem lesz kapható, más országokban marad a polcokon. Pl. Lengyelország, Olaszország.

A szolgáltatós értékesítéssel kapcsolatban egyelőre nem rendelkezem több információval.

[ Szerkesztve ]

jupiiii

(#350) Smiro válasza Sword (#327) üzenetére


Smiro
senior tag

Szétröhögtem az agyamat wazzzzze :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.