Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32801) tibee77 válasza 0karmacoma0 (#32800) üzenetére


tibee77
őstag

Ennyire hülye nem lehet, hogy nem erti, inkabb nem akarja megerteni. Ezt csak direktbe lehet csinalni, egyszerüen ö nem olyannak kepzeli el a jatekot mint mi jatekosok. Csak nemtom minek kellett harvestet behozni anno. Ha az nincs akkor nem is akarjuk visszakapni azt az allapotot. Egy ligan keresztül kaptunk egy fasza craft rendszert amit azota tönkrevagtak es csak azt sirjuk vissza folyamatosan.de en mar letojom, a lenyeg, hogy minden ligaban kapjak egy buildet amit szeretek jatszani es kesz, több nem kell. Igaz a mostani ligaban volt szenvedes buildeket tekintve. XD

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#32802) San398


San398
őstag

Lehet, hogy sokan megunták a Poe-t? Inkább röplabdáznak Beach volleyball :DDD

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#32803) dante3 válasza San398 (#32802) üzenetére


dante3
addikt

No, de legalább csajok lennének.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#32804) Patrick válasza San398 (#32802) üzenetére


Patrick
addikt

Úgy látom ketten ki is estek. ;]

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#32805) Badlof2k válasza 0karmacoma0 (#32800) üzenetére


Badlof2k
senior tag

A sajat jatekarol nincs fogalma az embernek , a crafthoz meg 8 enciklopedianyi oldalt kell megnyitnod hogy kimatekold mit hogy kombinalj ossze :U ez nagyon nem okes imo, de szerinte(uk) total rendbe van az egesz haha , mar aki szereti a szivast :K
(meg ugy oszinten act 1 nehezites , kinek , miert , mia..? csakugy a margora) azt nem ertik meg masreszt szerintem hogy az ilyen tultolt dolgokkal pont az ellenkezojet erik el annak amit akarnak hogy na majd ez bevonza a gamereket , aha, amennyi BR jatek van ahol percenkent ugralnak masik jatekba a playerek, poont majd leallnak szoszmotolni igen , vagy metacraftoln stb , porgos , halados jatekmenethez vannak szokva a casual es mid-pro jatekosok :UMondjuk a mostani ligaval biztos belejul fagyott aza bizonyos szeklet, meg az arcukra a mosoly, azert kovettem a patch notesokat meg miket kozoltek, jol arcon vertek magukat :D na de majd talan a kovetkezo liga jobb lesz es enis tolom
majd akkor :R

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#32806) savior


savior
őstag

Most hogy jön a Diablo 2 Resurrected gondolom annak az irányába viszik el a PoE-t is.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#32807) BoneDragon válasza savior (#32806) üzenetére


BoneDragon
veterán

Akkor megismetlem... mert agyhalottak, 1 hetnel tovabb senkitse fog erdekelni egy tobb, mint 20 eves jatek. Ki kene rakni GGG tagokat a vitrinbe, ennyi esszel.

(#32808) dante3 válasza savior (#32806) üzenetére


dante3
addikt

A kollégák unszolásásra kipróbáltam a nyílt bétát, nem az én játékom, ez hamar kiderült.
Lassú, darabos, unalmas számomra, meg is ígértem, hogy nem fogom megvásárolni. :( Szerintem rohadt unalmas már ez a sok reboot, remake, remastered. Legyenek már új ötletek... :W
Nem gondolom, hogy ebbe az irányba mennének el ggg-nél. Legalábbis ebben bízom, 3 játék van, amit folyamatosan előveszek, amennyire időm engedi! Ebből első helyen a Poe áll, nem akarok csalódni. :(

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#32809) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten


megint esett ufo currency :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32810) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Emlékszem valaki craftolt itt Tailwind csukákat. Mivel már úgy is lassan véget ér számomra a liga gondoltam craftolok egyet, mert úgy is kb ez az ahol tudna fejlődni a karakter. Semmi fancy csak a mod kell meg benchcraftolok mellé mov speedet esetleg ha fér mellé life akkor multimodolom. Minden értelmes prefixet augmentelek, jobb statpárokat regalolok, de lenyomtam 4k+ alterationt és még csak nem is láttam a modot. Craft of exile átlag 600 alt-ot ír. Általában mennyi szokott lenni ez? (IL84 Hunter influenced Two-Toned boots)

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#32811) BoneDragon válasza 0karmacoma0 (#32810) üzenetére


BoneDragon
veterán

.

[ Szerkesztve ]

(#32812) la_cc válasza savior (#32806) üzenetére


la_cc
addikt

Mért vinnék?

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#32813) Edge


Edge
veterán

hm legutóbbi kisebb poe update után a vulkannal nem indult el a poe csak minden 5.-re... de mire rájöttem bakker...(driver update, poe fileok ellenörzése steamben, ini fileok szerkesztgetése), azt gondoltam próba dx11 azóta semmi gondja...

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#32814) Plazmacucci válasza Edge (#32813) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nekem dx11-ben még hitványabb a játék teljesítménye, pedig vulcan alatt sem jó.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32815) Edge válasza Plazmacucci (#32814) üzenetére


Edge
veterán

Nekem ok, de viszont mintha vulkanban szebb lett volna, így most kicsit bosszant a dolog.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#32816) Rayner válasza 0karmacoma0 (#32810) üzenetére


Rayner
őstag

-ilvl85 Two-Toned boots (hunter influence)- itt lehet a sorceres boots is ha ES-est akarsz craftolni
-ha rare akkor perfect fossilozom 27+ quality
-orb of sourcing
-orb of transmutation
-orb of alteration tekerem ameddig be nem jön a tailwind
-slink boots ilvl83 (warlord influence) ha van olcsón megveszem az elusive-est vagy ugyanúgy rápörgetem mint a tailwindet.
ha megvan awakened orb (3ex)
use awakened orb a slink bootson aztán a two-toned -en
- lehet izgulni :D

[ Szerkesztve ]

(#32817) 0karmacoma0 válasza Rayner (#32816) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Nekem az a szerencsém, hogy a nightblade miatt nem kell elusive, és asscendancy miatt onslaught se, szóval az awaken orb nem játszik. Cserébe 800 chaost váltottam alterationba és nem kaptam meg a modot(nagyon sok prefixet augmenteltem), szóval asszem ez volt a liga vége nekem. A IL85 csak a 35% movespeed miatt kell ugye?

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#32818) Rayner válasza 0karmacoma0 (#32817) üzenetére


Rayner
őstag

igen meg igazából a magasabb rollok miatt, akkor valamit nagyon nem jól csináltál mert 800cből simán beadja a tailwindet, nekem olyan 3-400 db alterationból szokta

[ Szerkesztve ]

(#32819) 0karmacoma0 válasza Rayner (#32818) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Igazából nem tudom mit tudtam volna jobban csinálni. Annyi, hogy az alacsony life meg move speed rollokat nem augmenteztem, de ezen kívül nem tudom mivel növelhettem volna az esélyeimet. Ezért is kérdeztem rá, mert poedb-n nem láttam semmi tag-ot szóval jól gondoltam, hogy semmivel nem tudtam volna növelni az esélyeimet. Igazából így liga végén tök mindegy, majd következő ligában six linkelek 2 fuse-al.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#32820) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Valaki bepróbálja a 11.-én kezdődő ssfhc gauntletet? :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32821) Rayner válasza 0karmacoma0 (#32819) üzenetére


Rayner
őstag

valszeg ott rontottad el, hogy augmentezni akartál. előbb pörgetni kell a tailwindet aztán augment. itt ugye lényeg hogy mi kell neked.
gondolom egy ilyen:

ekkor több lehetőséged van
beastcraft-al imprintet csinálsz (craicic chimeral) ekkor mehet rá regal orb (ha nem jót tesz rá akkor imprinttel visszaállítod az eredetire (tail+hp)
vagy másik hogy beleolvasztasz egy shaper/warlord itemet amin nem elusive van hanem pl cannot chilled vagy 2 additional projectile stb amit bele tudsz tenni a buildbe
ma mákod van akkor preffxeket kapsz ( vagy teszel rá) és akkor belemehet még egy multicraft 2 suffixel pl MS vagy valami resi

[ Szerkesztve ]

(#32822) 0karmacoma0 válasza Rayner (#32821) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Szerintem félreértesz. Az augmentet csak egy free alternak használtam. Nem pörgetem át tailwindet. Az imprintet terveztem használni. Ha egyáltalán nem használsz augmentet akkor kb 30%-al még rosszabbak az esélyeid. Növelni azzal lehet ha minden prefixre rányomsz, mert csak a stat kell awakened orbhoz.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#32823) 0karmacoma0 válasza 0karmacoma0 (#32822) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Közben csak, hogy legyen vége is a történetnek még 950 alter után beadta végre. Adott mellé alacsony lifeot ajándékba szóval multimod miatt nem kell aggódnom, de sebaj legalább látom hogy létezik a mod. :D Összesen kb 5k alter és nagyon sok augment/regal volt az ára(nagyjából a harmadát éri).

[ Szerkesztve ]

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#32824) dante3 válasza Plazmacucci (#32820) üzenetére


dante3
addikt

Mindenképpen, de tényleg! :DDD

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#32825) la_cc válasza Plazmacucci (#32820) üzenetére


la_cc
addikt

Ez előzőhözképest lesz valami változás? Esetleg nem lehet egeret használni benne, csak touchpad-ot? Vagy kikapcsolt monitoros ssfhcggnorerip?

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#32826) Plazmacucci válasza la_cc (#32825) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ugye alapból A1 nehezebb mint a 3.14-ben. Increased aoe helyett most multiple projectile lesz a mobokon, meg a szokásos több élet, extra ele damage, nekünk minusz all res. A1-et se fogjuk átvninni.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32827) la_cc válasza Plazmacucci (#32826) üzenetére


la_cc
addikt

Jól hangzik.

Amúgy nem. :))

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#32828) Plazmacucci válasza la_cc (#32827) üzenetére


Plazmacucci
félisten

2:52 :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32829) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Ezeket miért nem tudom indítani?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32830) Edge válasza Plazmacucci (#32829) üzenetére


Edge
veterán

Mert még nincs meg a feltétel ami kell hozzá. Atlason látni, hogy megvan-e.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#32831) Rayner válasza Plazmacucci (#32829) üzenetére


Rayner
őstag

a jobb felsőhöz kell 4 feltétel (valamilyen boss) azt szürkével jelzi, ha megölted fehér lesz, amint megvan a 4 feltétel tudod indítani, bár ezek nagyon combos fightok :)
a többi 3 meg sima invitation amit akkor tudsz indítani ha megvan az összes "kék" pötty a tóna felett a mapon :) én már fel sem veszem van kb mindenből 3-4 de amikor az utolsó is megvan 90% dob egyet arra a zónára.

(#32832) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Igen le kell vadászni még hozzá bossokat, de ezeket azután dobta, hogy elválasztam x mennyiségűt :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32833) Edge válasza Plazmacucci (#32826) üzenetére


Edge
veterán

ehhez képest sztem kb a 3. nap környékén vki már a8 sirust fogja leölni mint legutóbb is :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#32834) dante3


dante3
addikt

Van már tervetek, ha indultok az eventen, hogy ki mit indít? Láttam Ziz detonate dead-et próbálgat twitchen. Nekem egyelőre gladi vagy valami raider van tervben, még nem döntöttem el. :U

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#32835) Plazmacucci válasza dante3 (#32834) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ha élni is akarsz akkor max block glad sst vagy hoa. Szerintem.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32836) dante3 válasza Plazmacucci (#32835) üzenetére


dante3
addikt

Igen, ezt néztem ki magamnak: [link]
Herald of Agonyt nem játszottam még, azt láttam, hogy legutóbbi gauntlet eventen topon végzett 98lvl-el.
Ahogy ismerem magam kb. a 10. karakter lesz a befutó. :DDD


Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#32837) Plazmacucci válasza dante3 (#32836) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én úgy számolom hogy act 1 a leg nehezebb, aztán egyre csak könnyebb lesz. Ziz csinált egy guide videót hc gauntlethez, sokat tud segíteni.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32838) dante3 válasza Plazmacucci (#32837) üzenetére


dante3
addikt

Köszi meglesem, hátha segít dönteni.

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#32839) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Nem láttam évek óta ezt a mapot. Azt hittem kivették a játékból.

8% xp-t ért 94-es szinten.

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32840) 0karmacoma0 válasza dante3 (#32834) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Én megelégszem a streamnézéssel, közben meg kihasználom az időt és mélyebbre merülök a Last Epochban.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#32841) dante3 válasza 0karmacoma0 (#32840) üzenetére


dante3
addikt

Ejnye hát, néha feszegetni kell a határokat, lvl50-nél már esélyes egy reward. :) ;)
legutóbb csak egy pici hiányzott nekem :U :DDD

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#32842) 0karmacoma0 válasza dante3 (#32841) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Úgy alakult, hogy itthon voltam két hetet és ennyit rá is dobtam pluszban a ligára. Ha most nekiállnék HC-ban szenvedni, és még pár hétnyi szabadidőt eltolni rá, sztem nem tudnék visszalelkesedni 3.16-ra

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#32843) Plazmacucci válasza 0karmacoma0 (#32842) üzenetére


Plazmacucci
félisten

10 napos az event.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32844) Mad_Wolf


Mad_Wolf
aktív tag

Gyertek inkább New Worldozni 😁

[ Szerkesztve ]

(#32845) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Na nekipróbálkozott valaki?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32846) Plazmacucci válasza Plazmacucci (#32845) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Megkurtak a rákok már az elején :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32847) Argh! válasza Plazmacucci (#32846) üzenetére


Argh!
aktív tag

Az semmi, én már a karakter választó képernyőn meghalltam :D

(#32848) Plazmacucci válasza Argh! (#32847) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ötödik karaktert tolom :DDD A első négy csak a bemelegítés volt.

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32849) dante3 válasza Plazmacucci (#32845) üzenetére


dante3
addikt

Most értrem Act 2-be, lvl17. Próbálom túlszintezni kicsit, hátha könnyebb, eddig működik. :K

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#32850) Plazmacucci válasza dante3 (#32849) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Brutus agyonbaszott, mára elég volt.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.