Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31001) Redcaster válasza brunnehilde (#30979) üzenetére


Redcaster
őstag

Köszi a tanácsokat, a mai nap ráfeküdtem egy kicsit, és bevásároltam egy kicsit. Tudom, még mindig nem az igazi, de induláshoz jó lesz, így jelenleg 4,5K élet és 76% resseim vannak. Még a 2 Vaal gem beszerzés alatt van.
A PoB sisaknak R+R=R=G, kesztyűnek pedig R+G=G=R linket ír. Nekem 4-es linkelt socketeim vannak, befolyásol ez a skillek működésében bármit? Fontos hogy az az 1-1 socket ne legyen linkelve a többihez?

(#31002) Lokids


Lokids
addikt

Na sikerült eljutni mapokig, és letolni a kötelező Pen-t.
Egész könnyű volt eddig. Kíváncsi vagyok, hogy ha végre rendbe rakom a kavicsokat akkor mire lesz még képes :D

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#31003) Redcaster


Redcaster
őstag

Mapozáshoz kapcsolódóan lenne egy kérdésem:
Az összefoglaló alapján haladok, a 6. lépésnél tartok. Már csak Lira Arthain-ban kellene előhívnom a Conquerort, 1-2 map kellene már csak hozzá, viszont elfogytak a térképeim hozzá. Hogyan lehet legegyszerűbben Lira Arthain-os mapokat szerezni? Zanánél csinálom a küldetéseket, ugye akkor mindig refresheli a nála levő térképeket, de olyan sosincs nála ami nekem kéne...

(#31004) Ellia válasza Redcaster (#31003) üzenetére


Ellia
addikt

Szerintem trade (nekem se akarnak esni megfelelő mapok...).

(#31005) Ellia


Ellia
addikt

Tegnap este kiesett egy Aseneat's Chant, már mosolyra kanyarodott a szám mikor eszembe jutott, hogy a használatához kell egy 2 exa+ jóslat teljesítése... :( Mondjuk az Chaosból már majdnem összejött.

(#31006) Pahli válasza Ellia (#31005) üzenetére


Pahli
tag

esett egy house of mirrorrs ha kövi hónapban 50 exáért el tudom adni, mindenkit meghívok egy buildre. :DD

(#31007) Ellia válasza Pahli (#31006) üzenetére


Ellia
addikt

Nagyon sok barátod lesz hirtelen :))

De szerintem duplázd meg ultimatumban/harvesten :DD

(#31008) Edge válasza Redcaster (#31003) üzenetére


Edge
veterán

Orb of horizons-al a át tudod alakítani olyanná ami nincs meg, de persze ehhez is kell szerencse, vagy ahogy írták már: trade.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#31009) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Gyerekek az ínhüvelygyulladás, ha kattingatásra fáj a csuklóm illetve az alkarom alja? :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#31010) BoneDragon válasza Plazmacucci (#31009) üzenetére


BoneDragon
veterán

Dehogy. Attol tuti nem lehet, hogy egyesevel kell felvenni minden rohadt currencyt.

(#31011) Edge válasza BoneDragon (#31010) üzenetére


Edge
veterán

én azon akadtam ki múltkor amikor láttam hogy poe2-ben még mindig esik az a nyamvadt identify scroll, diablo3-ban mennyire egyszerűbb ez(ami már 8 éves játék!) jobbklikk identify vagy identify tome a városban. Elfelejthetnék már ez a diablo 2re építünk mindent dolgot ott sok mechanika elavult, jogosan hisz baromi régi cucc.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#31012) BoneDragon válasza Edge (#31011) üzenetére


BoneDragon
veterán

Szerintem semmi nagyobb változás nem lesz a 2. részben. Hozzávágnak + actokat szép grafikával oszt jónapot. Minden más mechanika marad 15 éves szinten. Remélem a textura streaming is marad majd, imádok meghalni miatta. ;]

(#31013) Edge válasza Lokids (#31002) üzenetére


Edge
veterán

cyc glad? mindenre :K

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#31014) Har_melin válasza Plazmacucci (#31009) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Valószínűleg nem ínhüvely, hanem a karod és/vagy a csuklód az asztal szélén támaszkodik és annak az éle nyomja. Nálam is többször előfordult, amikor több órát játszottam egyvégtében.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#31015) Badlof2k válasza Mad_Wolf (#30987) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Köszi , este ránézek, egyenlőre nagyon élvezem még amit kezdtem , plusz nem is fullos a kari még :K
A píz meg egész jól jön ebbe a ligába , bár nekem annyira lucky dropjaim nincsenek , de nincs mér panaszkodni mer sokmindent sikerült le craftolnom vagy szimplán készen esett :C

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#31016) Plazmacucci válasza Har_melin (#31014) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Köszönöm, mindenesetre most félreteszem a játékot egy hétre. Amúgy is elég érdektelen ez a liga.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#31017) Win-T válasza Edge (#31011) üzenetére


Win-T
senior tag

Ezen már én is siránkoztam egyszer korábban, de ugyanez a teleport scroll is. Semmit nem adnak a játékhoz, csak egy plusz nyűg. Elég volna mindkettőnek egy-egy gomb a UI-n (illetve identify-nek még az se).

(#31018) Mart1n válasza Pahli (#31006) üzenetére


Mart1n
csendes tag

Gratula. Ne kapkodd el az eladását. Én 149 exaltért adtam el 2 ligával ezelőtt pedig a 2. napon esett.

(#31019) Genji


Genji
őstag

Mit szóltok ehhez a 160c/1ex árfolyamhoz? Az ultimatium mechanika miatt túl sok a chaos a piacon, de ettől az összes többi currency kvázi értéktelenebb lett.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#31020) Lokids válasza Genji (#31019) üzenetére


Lokids
addikt

Ha legalább adna exa-t az ultimatum... :P

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#31021) BoneDragon válasza Lokids (#31020) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ad, csak nem neked. :DDD

(#31022) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Sziasztok,

Mi a legjobb chaos farmra?
Jelenleg van nekem 120 db, lvl 43-on. Es kb egy hete tolom a játékot. Nem tudom ez jónak számít e. Elég sokat tradelek ezzel azzal.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#31023) Edge válasza Csokishurka (#31022) üzenetére


Edge
veterán

ha lvl 43on már van 120c-d akkor inkább mi kérünk tőled tanácsot :DDD

viccet félre téve jelenleg az ultimatumok adják a legtöbb chaost, mint ahogy picit feljebb Genji is arra világított rá. :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#31024) m.lala válasza Csokishurka (#31022) üzenetére


m.lala
aktív tag

Ez nekem is örök kérdés, ötletem lenne/van de inkább meghagyom a választ a tapasztaltaknak.
Viszont javaslom, ha még nem használod töltsd le az awakened poe trade-et és minden játék indulás előtt inditsd el.
A program elég jól beárazza a cuccokat nagy segítség ingame...
ráhuzod az egeret az itemre és ctrl+d megmutatja mennyiért vesztegetik.

[ Szerkesztve ]

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#31025) Csokishurka válasza m.lala (#31024) üzenetére


Csokishurka
őstag

Köszi azt le is töltöm. De mar lassan kezd zavaró lenni, hogy egy küldit nem tudok megcsinálni, ugy hogy ne akarjon valaki tradelni, de hat valamit valamiért.

@Edge
Jah es a legtöbb most kb hétvégén lett meg mert ilyenkor tudok többet lenni gép elott. De ahogy írtam így meg a fejlődés lassú a sok trade miatt.
Igen azt látom, hogy ad néha csak sokszor meghalok rajta, de most mar res cap megvan mar könnyebb lesz.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#31026) Plazmacucci válasza Csokishurka (#31025) üzenetére


Plazmacucci
félisten

/dnd és nem fognak zaklatni

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#31027) savior


savior
őstag

73as szintű vagyok a brunnehilde féle ciklon gladiátorral.
Alig volt currencym, amikor is ossuary xp farm közben beadott egy exat.
Ebből felcuccoltam a karakterem a league starter pob szerint.
A régi pusztakezes gladiátorhoz képest kicsit keveslem a sebzést, de azért jelenleg t1 mapokon jól boldogulok.
Paradoxicara rákerestem a kereskedő oldalon, de csak replica verziót találtam. Ez meg hogy lehet? Más bónuszt is ad, mint ami a pobban van.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#31028) Csokishurka válasza Plazmacucci (#31026) üzenetére


Csokishurka
őstag

Köszi, lehet használni fogom. :R

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#31029) Lokids válasza Csokishurka (#31022) üzenetére


Lokids
addikt

Nekem inkább azt mondja meg valaki, hogy mi a legjobb az exa farmra. :D

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#31030) Plazmacucci válasza Lokids (#31029) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ha sokat játszol.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#31031) Lokids válasza Plazmacucci (#31030) üzenetére


Lokids
addikt

Olyan megoldás nincs, ahova belépek és 5 perc után dob egyet legalább? :D

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#31032) Plazmacucci válasza Lokids (#31031) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nekem így Heist-ből potyognak az értékes cuccok.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#31033) Badlof2k válasza Lokids (#31031) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Ha ez igy menne , de altalanossagba van egyket Diablo 2 utan elnevezett MF build , amik a jatekba elerheto szinten osszes olyan itemet hasznaljak amin item rarity /quanty van , plusz Windripper bow szal nagyresze Ranger alapu is , az most hogy milyen mappokat es buildet epitenek ra pasz de emlekeim szerint van , de talan amit legtobbet mennek feltuningolt mappot az amin a The Doctor div card esik ami ugye HHt ad szal gondolhatod miert , ezen felul meg ami raw currency es hasznalhato cucc esik az mind megy eladasra nekik :) tomorem kb ennyi

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#31034) Rayner válasza Lokids (#31029) üzenetére


Rayner
őstag

Heist, lvl70-78 speedrun, indítod csak a ládákat nyitod és kiszaladsz gyakorlatilag harc nélkül szeded ki a currencyt és itemeket. nekem 3ex jött tegnap és ma pár óra alatt és összesenkb 50 contractot vettem

(#31035) Genji válasza savior (#31027) üzenetére


Genji
őstag

329db sima Paradoxica van SC trade-en jelenleg. Megy fel szépen a sebzés majd gem levelekkel és cuccokkal, kitartás.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#31036) dante3 válasza Lokids (#31020) üzenetére


dante3
addikt

Nekem ma adott az ulti 1 exa-t, pedig a 3. kör után lezártam, nem a rewardok közt volt, csak kipottyant. :)

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#31037) la_cc


la_cc
addikt

Használnom kéne Animate Guardian-t és eddigi poe-s pálya futásom során nem igen volt hozzá tapasztalatom.

Ilyenek cuccok kellenek nekem:

Fegyver: Kingmaker
Sapka: Mask of the Stitched Demon Magistrate Crown
Body armour: nearby enemies are blinded / x% of life as extra maximium energy shield
Cipő: Windscream
+ valami kesztyű "vulnerability on hit"-tel

A kérdésem az, hogy szerintetek a body armour fajtája és az egyéb roll-ok teljesen lényegtelenek, csak ez a 2 mod a lényeg rajta? Illetve jól értem, hogy leendő idézett Guardian-nek mocskos nagy a life pool-ja, ezért jó a sapka "Regenerate 1% of Life per second per 500 Maximum Energy Shield" modja hozzá? Ez teszi halhatatlanná?

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#31038) tibee77 válasza la_cc (#31037) üzenetére


tibee77
őstag

Asszem resistek is kellenek az animate guardian gearre de valami nagyon keves csak mivel neki marha könnyü a resisteket cappelni. Am igen, az a mod a legfontosabb kb. amit irtal a chesten meg a fejes mert ennek a kettönek a komboja brutalis.az ag life-ja siman 100k felett van igy el lehet neki erni siman 20% life regen /sec-et.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#31039) la_cc válasza tibee77 (#31038) üzenetére


la_cc
addikt

Köszi! :R

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#31040) m.lala válasza Lokids (#31020) üzenetére


m.lala
aktív tag

[link] 1:40-nél :DDD
Ilyenkor mindig megfogalmazódik bennem az Üvegtigris 3 kultikus mondata, amiben mondták Lalira mikor mentek a hídon és telefonáltak, a csaj meg lovagolt rajta, hogy hol van ez? Ott akarok lenni ahol ez van....az egy másik szövegkörnyezet, de mikor ilyeneket látok, mindig pislogok, mint pocok a lisztben, hogy ilyen is van?

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#31041) la_cc


la_cc
addikt

1:4 alatt a chaos:alt ratio. Ki örül neki? :))

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#31042) Lokids válasza m.lala (#31040) üzenetére


Lokids
addikt

Mi a jó édes? :D Hogyan?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#31043) tibee77 válasza Lokids (#31042) üzenetére


tibee77
őstag

Van olyan inscribed ultimatum amiben 8 exet lehet megduplazni. Mondanom se kell ezek nagyon szopatosak, igy jo paran aruljak az ilyeneket 6-7exert mert nem akarjak megkockaztatni hogy elbukjak az egeszet. ;]
Lacc:elözö ligaban megrosszabb volt, asszen 1:2ig ment fel az alt ara, brutalis volt.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#31044) la_cc válasza tibee77 (#31043) üzenetére


la_cc
addikt

Az se rossz, de kénytelen leszek holnap eladni, mert nagyon kell a della. ;]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#31045) Har_melin válasza Rayner (#31034) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

ezt kivel, Karsttal vagy Vinderivel?

Egyébként ténylega heist a legdirektebb farmoló hely. Én ma este értem át végre mapokra, gondoltam lenyomom az eddig összegyűlt aprólék heisteket, hogy mindegyik NPC bent legyen a harborban. Előtte pont bevásároltam, 1c árválkodott a ládában. Talán hét vagy nyolc küldetést futottam, mind low level (5x-65) nem is currency specifikusat, semmi loot gear nincs az npc-ken, lett belőle 24c. Trade nélkül, csak a drop.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#31046) tibee77 válasza la_cc (#31044) üzenetére


tibee77
őstag

Ezzel en is igy vagyok. Legcsorobb ligam ez idaig.igaz idöm nincs jatszani sajna.

Harmelin:heist ligaban emlekszem masfel honap alatt 80+ex esett heistben.az a gond hogy ott annyi contractot toltam hogy nagyon megutaltam, pedig szerintem az egyik legjobb penzcsinalasi modszer a contractolas.az a jo benne hogy semmi nem kell hozza, se alch se chisel se sextantok. Emlekszem 9000 chiselt vittem at std-re, mert szinte semmit nem mapoztam csak heisteztem.ez is jo benne, el tudsz adni minden ilyen dolgot ami mapozashoz kell.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#31047) Har_melin válasza tibee77 (#31046) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

nekem az előző ligában - pedig abban nagyon keveset játszottam és összesen talán négy vagy öt grand heistet toltam - a pénz legalább harmada abból jött. Az alternatív gemek némelyike még lvl1/Q1 szinten is a tíz exás szintet viszi és a hat opcióból nekem mindig volt legalább egy, amit normális áron el lehetett adni.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#31048) Rayner válasza Har_melin (#31045) üzenetére


Rayner
őstag

Ha van akkor Agilitys contractot veszek, vagy olyat megyek amihez az öreg kell mert duplázni tudja a doboz tartalmát. ilyen volt hogy 2db 70c-s ugyanolyan divcard esett egy ládából. :D

(#31049) Rayner


Rayner
őstag

Elején rohadtul bántam, hogy Storm Brandre mentem alig működött ulti esélytelen volt.
Most 3exet rátltam gearben jelenleg T7 mapokon nagyon könnyen megyek és minden wave sikerül ultiban :D shock chill freeze istenkirály és főleg hogy nem kell targetelnem csak néha elnyomom a brandet az meg végigpattog a csordán :D

(#31050) Lokids válasza tibee77 (#31046) üzenetére


Lokids
addikt

De hogy szedtél össze kontraktokat mapozás nélkül? Smuggler's láda csak a mapokon van.

If you chase two rabbits you will lose them both.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.