Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32151) la_cc válasza Kelvin (#32150) üzenetére


la_cc
addikt

GGG prestizse pár liga óta eléggé lefelé tendál a legtöbbünknél, engedd már meg, hogy köpködjük egy kicsit őket... :))

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#32152) BoneDragon válasza Kelvin (#32150) üzenetére


BoneDragon
veterán

Akkor téged is oda kötözlek melléjük 1 hétre, jó?
Mennyi órád van a játékban eddig? Mennyit játszol vele naponta? Szerintem tudom miről beszélek, ha azt mondom napi 20 óra kell majd ide a sok nerf után. :U

[ Szerkesztve ]

(#32153) la_cc válasza BoneDragon (#32152) üzenetére


la_cc
addikt

Azért ennyire nem kell kétségbe esni, kicsit nehezebb lesz max a game és kész. :D

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#32154) BoneDragon válasza la_cc (#32153) üzenetére


BoneDragon
veterán

Kicsit nehezebb, kicsit nerfelték a currency dropot, kicsit lassitottak a játékon, kicsit benyalhatnak.

Eddig se sok esélye volt annak, aki nem tett bele a játékba napi szinten minimum 4-5 órát. Ezek után...
Erre kinek van ideje a streamereken a munkanélkülieken kivül? De most komolyan...

[ Szerkesztve ]

(#32155) Kelvin válasza BoneDragon (#32152) üzenetére


Kelvin
őstag

Összesen 197 órát ír de abban sok az üres járat munka mellett.
Engem biztosan nem tudsz odakötözni. :DDD Ilyen időben a szabadban vagyok, horgászok, pihizek a családdal a Balatonon.

"Erre kinek van ideje a streamereken a munkanélkülieken kivül? De most komolyan..."
Szerintem a diákoknak lehet még sok ideje rá, külföldön még pénze is esetleg.

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#32156) la_cc válasza BoneDragon (#32154) üzenetére


la_cc
addikt

Casual szinten így legalább 1 hónapig fog tartani a liga. Mért baj ez ennyire?

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#32157) Mirman válasza BoneDragon (#32152) üzenetére


Mirman
őstag

Na de ez is annyira relatív hogy nem igaz . Kinek mi az endgame ? Sirus A8 pár halállal vagy faceroll T16 100% delirium, ne adj isten csak az hogy piros mapokig eljusson.

Most tegye mindenki a szívére a kezét, aki tényleg beletette a játékba az időt az valószínűleg olyan karaktereket rakott eddig is össze ami negyed annyi DPSel is lenyomja Sirust A8-on. A 100% deliriumhoz valóban nagyobb befektetés kell majd , de szerintem ez oké.

Szerintem amíg nem próbáltuk ne írjuk le , én továbbra is azt gondolom hogy nem akkora ez a nerf mint a hiszti.

Hozzateszem hogy én is kemény pénzt fizetnek érte hogy mondjuk Harvestet vagy Ritualt tolhatnek SSF-be . :D

(#32158) BoneDragon válasza Mirman (#32157) üzenetére


BoneDragon
veterán

WoW classic után jöhet a PoE Classic, választható league contentel... elő is fizetek azonnal. :D

(#32159) BoneDragon válasza la_cc (#32156) üzenetére


BoneDragon
veterán

Szerintem nagyon kevés játékost tud lekötni az adott liga ennyi időre. Max 2-3 hét. Nálam se megy tovább. Addig szeretek letudni mindent, kicsit farmolgatni, próbálgatni buildeket.
Mindegy, ez az én véleményem, de kiváncsi leszek ki fog játszani vele ennyi ideig egy adott ligát... kevesen.

(#32160) la_cc válasza BoneDragon (#32159) üzenetére


la_cc
addikt

Engem se szokott tovább lekötni, de pont azért, mert addigra jó eséllyel max közeli az atlas-om, tehát a célt elérnék a fejlesztők elviekben, hogy tovább megtartsanak a játékben aktívan.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#32161) BoneDragon válasza la_cc (#32160) üzenetére


BoneDragon
veterán

Szerintem pont forditva fog elsülni...

(#32162) la_cc válasza BoneDragon (#32161) üzenetére


la_cc
addikt

Mért? Te nem jobban értékeled a "cél" elérést, ha nehezebben jön össze?

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#32163) BoneDragon válasza la_cc (#32162) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ha az 1 hónapig tart, akkor nem. :D

(#32164) la_cc válasza BoneDragon (#32163) üzenetére


la_cc
addikt

:DDD

OK, akkor 3 hét a limit!

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#32165) John_Wick válasza Kelvin (#32150) üzenetére


John_Wick
lelkes újonc

Igen, őt sem kötözi oda viszont nem is írta sehol sem, hogy neki kötelező játszania . Csak ő ezt a helyzetet prognosztizálja a kövekező ligára. Valamit valószínűleg, ha ennél kisebb változtatásokat sem tudtak letesztelni indulásra akkor kb most egy mennyire balanszolt rendszerről beszélhetünk, annak is tükrében, hogy ezt a tevékenységet a játékosokkal végeztetik el az első 2hétben és itt vissza is kanyarodhatunk oda ,hogy odakötözni őket mert ez az ő feladatuk lenne. Szerintem sem áll messze a valóságtól amiket írt, nem szeretnék jelen esetben senkire sem hivatkozni, hogy szerintük se ,de azért megemlítném az ő véleményén elég sokan osztoznak. Persze még nem indult el a liga majd meglátjuk. Viszont azon, hogy próbálják lassítani a játékot szerintem felesleges vitatkozni ez evidens. Ennek ellenére a játékosok elég találékonyak és meg fogják vagy megtalálhatják akár most is a szuper op kombinációkat amit majd a következő ligára nerfelnek. Most is előfordulhat az hogy találnak olyat amivel azt lehet mondani , hogy na ugye nem is számítanak azok a nerfek. Viszont attól még az irány amit a ggg kijelölt világos. Márcsak a lootokról nem esett szó, talán ha ez egy "jövedelmező" ligamechanika lesz amit most beraknak simán tudják kompenzálni azt, hogy lassabb játék viszont te nem érzed azt hogy nem elég a reward és nem esel kétségbe azért, mert most csak fele olyan gyorsan tudod lefutni a mapokat és többször fogsz meghalni a nehezítések miatt és még esik is valami tehát tudsz fejleszteni normális keretek között. Én nem tudom milyen az ha valaki megakad egy szinten(yellow,red, akármi) és milyen azon a szinten szenvedni, de elég sokan vannak(nem itt a fórumon kell keresni azért őket de jó sokan vannak) és most az ilyenekből egyre több lesz a változtatások miatt, ne úgy legyen de szerintem így lesz.
Ja igen nekem 3014 órám van már a játékban ami túl sok így belegondolva :(

[ Szerkesztve ]

(#32166) Kelvin válasza BoneDragon (#32163) üzenetére


Kelvin
őstag

Nem igazán értelek, nem addig köt le téged egy liga ameddig sikerül elérni a céljaidat benne?

John_Wick: Manapság minden játékot velünk teszteltetnek meg korai hozzáférés illetve anyám tyúkja. Legyen szó AAA címekről, kiadókról. Szóval nem értem egy ingyenes játéknál ezt a mértékű háborgást, ennyi.

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#32167) LittleBoss67


LittleBoss67
aktív tag

Ball lightning sabotuer. Vagy úgy nézem totem-miner-trap valami módon.

(#32168) BoneDragon válasza Kelvin (#32166) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nem akarok belemenni, de komolyan hogy minden topikba van 1 olyan ember, aki odavágja a másiknak amit te előbb nekem... hideg kiráz tőle.
Játszani akarok a játékkal, mert ez az egyetlen játék ami leköt évek óta. Játszani akarok vele, mert élvezem és ha jobb a reward nagyobb a fun factor, mert tudsz haladni és ki tudsz próbálni más buildeket is...
Viszont GGG szerint ez nem igy van, az okoz örömet az embereknek ha kevesebb a reward és jó sokáig tart eljutni endgaming.
Utóbbi pár évben egyre retardaltabb a kommunikáció náluk, de most ez kivágta a biztositékot...
Na majd meglátjuk mi lesz itt mától, nekem teljesen kimarad a mostani liga, távolról figyelem az eseményeket, hátha észheztérnek következő ligára.

(#32169) Argh!


Argh!
aktív tag

Megy a vita meg a siránkozás mindenhol, ugy hogy még el sem indult a liga és ki se lehetett probálni. Nem értem miért kell előre... :D

(#32170) John_Wick válasza Kelvin (#32166) üzenetére


John_Wick
lelkes újonc

Talán mert te még nem vettél support pakkot attól még mások vesznek és, ha már támogtják a céget akkor jogosan várhatják el a támogatásért cserébe rendbe menjenek a dolgok. Én nem azért támogatok egy céget sem, hogy egy félkész valamit tegyen elém az asztalra. Csak éppen itt a kommunikáció úgy működik ha támogatjátok a céget akkor lesz játék új liga meg minden és mindent megteszünk, ha senki nem támogatja akkor meg nem lesz. A támogatásokért cserébe ígérnek valamit maximum vannak az ingyenélők akik ebben a kölcsönös viszonyban nem vesznek részt( én sem veszek meg minden supp pakot mondjuk de bőven vettem már annyit, hogy azért jópár AAA-t lehet venni).Viszont a pénzekért normálsi munkát várnak az ember hiszen a cég is normális munkát ígér nem egy gyenge kösznönömöt és majd lesz valamit. Ezen lehet vitatkozni de ennél a típúsú játékoknál ez a dolgok mikéntje. Ők a supportálók pénzéből élnek nehogy azt gondold nélkülünk is lenne játék mert ez egy hazugság.

(#32171) Rayner válasza Argh! (#32169) üzenetére


Rayner
őstag

22:00kor meg habzo szajjal maszirozza mindenki a login gombot...

(#32172) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Nnna, az előzetes panaszkodást és temetést szerintem is most fejezzük be. Nem ezért, mert a nerfek alapján ne lenne megalapozott, hanem mert ennyi volt benne. Nekem sem tetszik, amit most csináltak, én sem gondolom, hogy ez ilyen formában és módon jó irány lenne, de...

De már csak öt óra van hátra, utána aki akarja, kipróbálhatja, mennyire jöttek be a félelmei, most nem érdemes ezen rugózni tovább. Sőt, azt szeretném kérni, hogy ha lehet, akkor a liga indulása után is mindenki próbálja mondjuk buildenként három epehányásra korlátozni a "rohadjál meg GGG" kommenteket. Mindenki felnőtt, felfogjuk, ha valaki kiakadt valamin, de ne spammeljük tele vele a fórumot. Hangsúlyozom, ez csak kérés, de szerintem mindannyiunk mentális egészségének jót tenne, ha sikerülne betartani.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#32173) BoneDragon válasza Har_melin (#32172) üzenetére


BoneDragon
veterán

:R

Rajtam már semmi sem segit mentálisan. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#32174) Rayner válasza BoneDragon (#32173) üzenetére


Rayner
őstag

Kezdj el most valami töményet tolni sörrel este 10re olyan starter builded lesz hogy csak na😂😂😂

(#32175) simondr válasza Har_melin (#32172) üzenetére


simondr
senior tag

+1
Illetve (remélhetéleg) senki sincs a géphez láncolva, hogy ne legyen B alternativa. Ha nem tetszik a liga (lehet hogy pl nekem se fog) akkor irány a vízpartra, sörözni, Daninak mikrofont venni ( ;] ;] ) stb

(#32176) Patrick


Patrick
addikt

4701. vagyok. Milyen nerf? ;]

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#32177) Badlof2k válasza Patrick (#32176) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Belsos vagy mi? ;] Neked mar Hillock is mirrort dob :DDD

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#32178) Patrick válasza Badlof2k (#32177) üzenetére


Patrick
addikt

Ideje lenne már, 5000 óránkét járhatna egy... :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#32179) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Sosem találtam mirrort. De nem tudom mennyit játszottam. 2014 decemberében regisztráltam.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32180) Argh! válasza Plazmacucci (#32179) üzenetére


Argh!
aktív tag

Én 2012 óta nem találtam :D

(#32181) Plazmacucci válasza Argh! (#32180) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nem lehet valahogy megnézni a játszott órákat? Steamen pár hónapig játszottam.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32182) Argh! válasza Plazmacucci (#32181) üzenetére


Argh!
aktív tag

Én nem tudom, de nem is akarom tudni :D
[Ilyet se láttam még] :D

(#32183) Plazmacucci válasza Argh! (#32182) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Chris Wilson van előtte.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32184) crazygamer válasza Plazmacucci (#32181) üzenetére


crazygamer
tag

Steam-en nekem 5445,6 órát ír :D

(#32185) Plazmacucci válasza crazygamer (#32184) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Lol nekem 18 percet. Akkor még sem játszottam a steam klienssel :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32186) 0karmacoma0 válasza Plazmacucci (#32141) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Nagy volt a kísértés, hogy voltaxic burs occultistal kezdjek, de pob nélkül nem mertem. Szerintem jó sok less durationnal elég jó mapclear cucc lesz, a szokásos LL Occultist tankossággal. Valszeg bossokra rettenetes lesz, meg nem is tudom hogy kéne rendesen skálázni, szóval maradt a Frost Blades Raider. Elég gyenge dmg lesz, de legalább lesz egy felszintezett Raiderem.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#32187) Patrick


Patrick
addikt

Na hajrá, sok sikert mindenkinek! :C

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#32188) Plazmacucci válasza 0karmacoma0 (#32186) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én hammerdin championon gondolkodok. Vagy raider ele conversion.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32189) la_cc


la_cc
addikt

Kevés sírást látok. :DD Probléma mentes volt a start? 9-kor indult, nem?

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#32190) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

10-kor indult. Megkurnak a coconut crabek már az elején :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32191) la_cc válasza Plazmacucci (#32190) üzenetére


la_cc
addikt

:DDD Vigyázni kell a fenevadakkal.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#32192) Patrick válasza la_cc (#32189) üzenetére


Patrick
addikt

Sima ügy volt a bejutás, de lehet csak 75k próbálkozott, nem 150k. ;]

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#32193) Lokids válasza Plazmacucci (#32190) üzenetére


Lokids
addikt

Jah elég nyögvenyelős. Ha így haladok 1 hét mire act 10 meglesz. Vérthugyozva :D

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#32194) Patrick


Patrick
addikt

Van egy két meglepi a játékban... :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#32195) Plazmacucci válasza Lokids (#32193) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Feladtam a melee-t, nyomom távolról. Splitting steel nagyon adja!

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32196) Lokids válasza Plazmacucci (#32195) üzenetére


Lokids
addikt

Én indítottam egy toxic Rain rangert... majd kiderül. Már ki akartam próbálni.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#32197) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Majdnem lefostam a bokámat amikor megjelent Brutus.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32198) Har_melin válasza Plazmacucci (#32197) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Nem tetszett az új kéglije? (nem játszom, majd talán a jövő hét végén, vagy még akkor sem)

Védd a fákat - egyél hódot!

(#32199) brunnehilde


brunnehilde
senior tag

Pozitivum, hogy gyorsan be lehetett jutni és nagyon jól fut a játék. Bár lehet ez csak annak köszönhető, hogy az ötöde játszik a játékosoknak. ;] :DDD Duelist, splitting steel viszonylag sima. Expeditonben nem tudom, hogy csináltam, Ledgen sikerült vagy 30-40 halhatatlan csontit aktiválnom. Nem fértem el mellettük. :DDD Végül megkaptam a dash-t, azzal átugráltam őket...

[ Szerkesztve ]

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#32200) Patrick válasza Plazmacucci (#32197) üzenetére


Patrick
addikt

Az k**va jó volt, meglepődtem én is. :D

Előző ligás buildemet, ami eddig a legjobb volt a 8 év alatt, 60%-al kevesebbet fog sebezni a vége felé pob szerint, az elég nagy érvágás, na majd meglájuk... :U

„Aki barátot talál, kincset talál."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.