Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Opera böngésző (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-19 17:17:02

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27401) Gali199qd válasza AtHoS (#27400) üzenetére


Gali199qd
tag

Igen ez van telepítve, de nem működik a játék :D

(#27402) dqdb válasza vlevi (#27398) üzenetére


dqdb
Topikgazda

A hardveres gyorsítás olyasmi, ami elméleti szinten szép és jó. Aztán gyakorlati szinten például a Blinkben biztosan van feketelista, hogy adott VGA-adott driververzió-adott videoformátum esetén szoftveres fallbackre térnek át, mert a végeredmény bugos lenne. Az eltérések oka az lehet, hogy a másik böngészőmotor másképpen hajt végre valamit, így ott nem jön elő a hiba, és ezért eleve nem szerepel a feketelistán, vagy egyszerűen ott teszteltek már frissebb driververzióval, és törölték a listáról.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#27403) dqdb válasza Gali199qd (#27401) üzenetére


dqdb
Topikgazda

opera://settings/?search=flash
Itt nincsen letiltva a Flash?

Ha nincsen, akkor az oldal linkelése segíthet a probléma megoldásában.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#27404) Gali199qd válasza dqdb (#27403) üzenetére


Gali199qd
tag

Itt engedélyezve van ez a legújabb Opera mivel automatikusan frissül.

[kép]

(#27405) Dißnäëß válasza vlevi (#27398) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Nekem is van nVidia az Intel mellett, de az csak 3D renderel, a megjelenítésért és 2D videolejátszásért az Intel felel (nVidia Optimus). Valszeg a legújabb Firefox sincs még kibékülve az Intel drivereivel, vagy akármijével. Mindenesetre Opera alatt minden szuper, ez az érdekes. GPU terhelést a GPU-Z-vel érdemes mérni, ott részletesebben látszik minden.

Ha már Opera: hogyan tudom többsorossá tenni a tab-okat mutató sort felül ? Vmi ősrégi, 10 évvel ezelőtti Operámban csak 2 sorban fértem el velük, annyi egyszerre nyitva tartott tab-om volt és most is ezt szeretném.

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#27406) dqdb válasza Dißnäëß (#27405) üzenetére


dqdb
Topikgazda

Ha már Opera: hogyan tudom többsorossá tenni a tab-okat mutató sort felül ?
Sehogyan.

Vmi ősrégi, 10 évvel ezelőtti Operámban csak 2 sorban fértem el velük, annyi egyszerre nyitva tartott tab-om volt és most is ezt szeretném.
Ez a vonat az Opera 12 után elment, és várhatóan sosem jön vissza.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#27407) Dißnäëß válasza dqdb (#27406) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Pfűhhh szedem is le azonnal.. hogy lehetnek ekkora .. áhh ... :W :W :W Dunapart, géppuska ...

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#27408) pc360 válasza Dißnäëß (#27407) üzenetére


pc360
addikt

? Azért, mert nem kezel 2 sort?

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#27409) dqdb válasza Dißnäëß (#27407) üzenetére


dqdb
Topikgazda

Egy kicsit finomabban a felháborodás stílusával, és nem a három smiley-ra gondolok :U

Ez egy meglehetősen réteg feature, ami bonyolítja az UI felépítését (a fülek számától függően változik a tartalom mérete, aminek kihatásai vannak). Az oldalra rendezett és/vagy scrollozható fülek rajongótábora az Opera blogjára beírt kommentek alapján sokkal-sokkal népszerűbbnek tűnnek ennél, és azok is csak kevés felhasználó számára fontosak.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#27410) Debilon válasza dqdb (#27370) üzenetére


Debilon
addikt

nekem is ez a gond (stable 49, W10 x64)

Opera forumon többen panaszkodnak, állítólag chromium bug, a beta 50-ben talán jó lesz, de valaki szerint google-nek kell javítania a chromiumban

Beta forum:
Opera forum beta 50 thread

Desktop stable forumból:
stable 49

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#27411) zseko válasza Dißnäëß (#27395) üzenetére


zseko
veterán

Most néztem rá erre a hardveres gyorsításra, és hát nálam nem fasza, szerintem. A mellékelt 4K videónál 30-50% közötti a cpu, és 20-30% a gpu kihasználás 1080p-nél. Ha 4K-ra teszem, akkor gyakorlatilag 100%-on megy a proci, és kb 30-35%-on a vga. Chrome ugyanez, firefox meg már maga is egy vicc amúgyis, 4K-t meg gyakorlatilag le se játssza, lép pár képkockát aztán úgy is marad, csak a hang megy.

De most nézem, más gebasz is lehet, mert letöltve pár 4K sample videót, azoknál is inkább a cpu terhelődik nem a vga, az alig 5-6%-on van.

HR24.hu

(#27412) dqdb válasza zseko (#27411) üzenetére


dqdb
Topikgazda

Ez egyértelműen szoftveres dekódolásra utal minimális hardveres rásegítéssel. Videokártya driverét kellene frissíteni vagy Linuxon a GStreamer környékén nézelődni. Ha Windowson vagy, akkor MPC-HC-vel tennék egy kísérletet, hogy abban megy-e a hardveres gyorsítás rendesen, nem egy nyűgös program ilyen téren a böngészőkkel ellentétben.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#27413) zseko válasza dqdb (#27412) üzenetére


zseko
veterán

Az a vicc, hogy Linux alatt a 8K-t viszi úgy, mint win alatt a 4K-t. De még annál is a bufferelés ami miatt sokszor megáll, meg ha kicsit több is a frame dropping. A 4K-hoz is már rá kellett kötnöm a mobilomat is plussz netért :DDD, meet a vezetékes 50Mbit nem volt elég, Linux alatt a 4K így gyakorlatilag normálisan megy.
Winen a legújabb VGA driver van fent. Mpc-hc egy fokkal jobb, megy jól, de ott is inkább a proci terhelve.
Két html5-ös videó egyidejű lejátszásakor böngészőben (nem kell hozzá 4K, de talán még fullhd-ban se) akad az egész.
Egyébként Linux alatt is 80% a proci terhelése. Vga-t nem tudom.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#27414) dik


dik
őstag

Helló!

Olyan kérdésem lenne behülyült a win 7 jó 5+ év után így format lesz, de előtte szeretném menteni a gyorshívókat vagy miket amik ott vannak a kis "csempékben" egyből elől. Könyvjelzőnek nem mentettem el őket mert mondom minek ott vannak mindíg, ez a újratelepít nem szokot a napirendemen lenni. :) Remélem az a neve gyorshívó legalább is. :) Hol tárolja azokat milyen file ban a neveit melyik milyen címen érhető el? Van rengeteg amiket szoktam látogatni közülük és nem akarom hogy elveszenek + a jelszókat hogyan tudnám menteni az évek alatt sokat elfelejtettem már még jó, hogy elmentettem őket ott annó így kellenének azok is. 49.0.2725.47 versiom van. Szóval ezt a két dolgot hogyan tudnám menteni? Nagyon megköszönöm előre is a segítséget.

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#27415) pc360 válasza dik (#27414) üzenetére


pc360
addikt

Egyrészt, most már nincs értelme 7-et telepíteni, nézd meg inkább a 10-est! Abból a mostani, 1709-es build már príma (ha kell, linkelek MSDN-es verziót). A 7 támogatása belátható időn belül lejár. Én már nem térnék vissza rá, pedig sokáig kitartottam. Normálisan beállítható, és az ablakai is kompaktabbak, jobban rendezhetők. A konfiguráláshoz az ajánlott programokat itt találod.

A jelszavakat ezzel a programmal tudod kimenteni: WebBrowserPassView

A Speed Dial elemeit az Appdata\Roaming\Opera Software mappában található Bookmarks fálj tartalmazza (ami nem biztos, de dqdb ezt majd megerősíti / cáfolja). Ezt a fájlt kell mentened, és az újonnan belakott Opera alá visszamásolni ugyanerre a helyre, így a clean install mellé visszakapod a cókmókjaid. Az egész Appdata mappát lementheted a biztonság kedvéért, de jobb, ha sok idő után inkább nem használod fel, csak az említett fájlt.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#27416) Mtbsrác


Mtbsrác
senior tag

Hol tudom bekapcsolni hogy a flash videókat lejátsza? Van amit lejátszik és van amire ezt írja ki:
This video requires Flash player to be enabled so it can not be reproduced now. linux mint-et használok és ez a 49-es verzióval jött elő. Legfrissebb adobe van rajta. Eddig egy nemtudom melyik játék oldalnál írta azt ki hogy engedélyezem-e vagy sem a flash videokat azon az oldalon.

Beállításnál csak ennyi van a flash-re:
Flash:
- Kérdezzen rá, mielőtt engedélyezi Flash futtatását a webhelyek számára (javasolt)
- A webhelyek Flash-futtatásának blokkolása
és a kivételek hozzáadása és ennyi.

(#27417) dik válasza pc360 (#27415) üzenetére


dik
őstag

Jó win 10 lesz. A jelszó dolog meg kijelöltem mind és úgy néz ki lementette txt-ben. Ezért már ját a sör oda nagyon megörültem neki. :)
De ezt a speed dailt honnan tudom leszedni ami jól műkdne operához?

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#27418) vlevi válasza pc360 (#27415) üzenetére


vlevi
nagyúr

"1709-es build már príma"
Na, ezt is kevesen merik kijelenteni :)

Nézz be a Win10 topikba, mi megy ott október közepe óta, amióta a 1709 megjelent :)
Lekopogom, nekem a Win10-el az ott leírt problémák, 1-2 kivételtől eltekintve, nem jelentkeztek. De van helyette más, csak nálam előforduló marhaság...

(#27419) dik válasza dik (#27417) üzenetére


dik
őstag

Fogalmam sincs a témáról ezt azért megjegyzem így lehet hülyeséget kérdezek. :B

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#27420) dik válasza vlevi (#27418) üzenetére


dik
őstag

Ajjaj akkor lehet nem is egy jó választás?

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#27421) pc360 válasza vlevi (#27418) üzenetére


pc360
addikt

És ha megnézed, a legtöbbnek az update köpött a levesbe, amúgy semmi baja, ha már eleve az új build kerül telepítésre.

dik: Nyugodtan neki lehet menni. Drivereket is könnyebben beszerez, mint a 7, a videokártyához pedig érdemes hozzádobni a legfrissebb hivatalosat.

Van egy-két apróság, amit nem árt tudni, és a fájltársításokat is fél fokkal körülményesebb belőni, cserébe nem sokat kell állítgatni, hogy kényelmes legyen a rendszer. Egy kis gyakorlattal ez a rész megvan 5-10 perc alatt, alapvető programokkal együtt.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#27422) dik válasza pc360 (#27421) üzenetére


dik
őstag

Esetleg majd ha ott tartok ez a belövés témában elakadok tudsz majd segíteni? :B Mert nem vágom annyira a dolgokat. :)

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#27423) dqdb válasza dik (#27414) üzenetére


dqdb
Topikgazda

Kis kiegészítés pc360 leírásához:

1. az Opera menü > Opera névjegye > Elérési utak > Profil alatti mappában találod meg a Bookmarks és BookmarksExtras fájlokat, az előbbi tartalmazza a könyvjelzőket és a gyorshívót, az utóbbi ezekhez az előnézeti képeket (ha az előzményeket is át szeretnéd menteni, akkor a History fájlra van szükséged, ha a nyitott füleket is, akkor a Last Session nevűre)
2. lépj ki az Operából, és másold le magadnak az egész mappát
3. az új Windowson az Opera telepítését követően nézd meg a mappa aktuális helyét, lépj ki az Operából, és másold be oda a fenti két fájlt

A jelszavakat sajnos nem lehet hordozni két Windows telepítés között, mert olyan módon titkosítja azokat az Opera, hogy csak ugyanabban a Windows telepítésben lehet dekódolni őket. Azokra az említett WebBrowserPassView a tökéletes megoldás (vagy egy általam évekkel ezelőtt összedobott megoldás, de az a kényelmestől nagyon messze van, ezért nem is linkelem).

Azzal én is egyetértek, hogy a teljes profilt nem érdemes hordozni, néha jó újat létrehozni, mert a folyamatos frissítések és formátumváltozások miatt előfordulhatnak olyan problémák, amelyet egy félig szétcsúszott profil okozhat (én például az elsődleges profilomban nem tudom a VPN-t bekapcsolni).

Alternatív megoldás lehet még az adatok mozgatására a szinkronizálás beállítása.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#27424) Jenne


Jenne
senior tag

Sziasztok!

Bocs ha nagyon láma a kérdésem, de ebben az OPERA böngészőben van magyar nyelvű felület is? Mert én csak az alábbi Támogatott nyelveket találtam:
Támogatott nyelvek: Spanyol, Német, Angol, Indonéz, Olasz, Portugál, Lengyel, Török, Cseh, Kínai, Héber, Arab, Francia, Japán, Görög, Vietnami.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#27425) dqdb válasza Jenne (#27424) üzenetére


dqdb
Topikgazda

Opera 8 óta biztosan van, az pedig 12 éve jelent meg.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#27426) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Tegnap próba képpen feltelepítettem az Operát, eddig még nem volt dolgom vele. :) Azt nem tudom még, hogy marad-e hosszabb távon,de azért lenne egy kérdésem. Létezik-e az Operához valamilyen fordító program, amivel le lehet fordítani pl. az adott oldalt? Olyas valamire gondolok, mint amilyen fordítási funkció van a Chrome-ban, vagy az Edge-ben.
Előre is köszi az infót.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#27427) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Sziasztok!

A mai Windows 10 frissítés után az Opera nem indul. Pontosabban az indítás után először egy fehér képernyő fogad, ami aztán feketére vált, s a kurzor pörög ezerrel, de nem tölt be se gyorshívót, se semmit.
Uninstall, install megvolt, ugyanez maradt a helyzet.

Tud valaki segíteni? :)

(#27428) Shadowfax válasza Shadowfax (#27427) üzenetére


Shadowfax
addikt

Sikerült megoldani. Ez és ez a leírás segített. :)

(#27429) albandy válasza pendre54 (#27426) üzenetére


albandy
tag

Telepítsd fel ezt és utána bármelyik chrome kiegészítőt felrakhatod [link]

(#27430) Fred23


Fred23
nagyúr

Operával nem lehet bejelentkezni az UBISOFT ACCOUNT MANAGER-be! :Y Mi lehet a gond?

Chrome alatt minden oké.

(#27431) gaborka8x8


gaborka8x8
aktív tag

Üdv!

Már régóta szenvedek egy problémától az Opera Developer (51.0.2796.0) böngészőnél.
Valamikor, valamit elállíthattam, és azóta ha egy link PDF fájlra, képre, stb-re mutat, akkor nem adja fel azt a lehetőséget, hogy "megnyitás", mint pl. a Firefox-nál, hanem azonnal le akarja tölteni, el akarja menteni.
És egyszerűen képtelen vagyok megtalálni, hogy hol tudnám beállítani, hogy az ilyen típusú fájlok esetén kérdezzen rá, menteni, vagy megnyitni akarom-e.
Ha valaki egészen dedós szinten elmagyarázza nekem, hol lehet beállítani, akkor azt megköszönöm.

Ja! A Webhelyek -> PDF-dokumentumok -> PDF fájlok letöltése az Operában való automatikus megnyitásuk helyett. ablakból hiába veszem ki a pipát, nem történik semmi. Újraindítás után pedig újból ott van benne a pipa. :(

"A zene nem azért van, hogy ne legyen csend! " (Pernye András)

(#27432) dqdb válasza gaborka8x8 (#27431) üzenetére


dqdb
Topikgazda

És egyszerűen képtelen vagyok megtalálni, hogy hol tudnám beállítani, hogy az ilyen típusú fájlok esetén kérdezzen rá, menteni, vagy megnyitni akarom-e.
A megnyitás, mint opció sajnos nem létezik, csak letölteni lehet, és utána megnyitni. Egyetlen letöltéssel kapcsolatos beállítható paraméter van csak, hogy kérdezzen rá, hová és milyen néven szeretnéd letölteni, vagy menjen automatikusan egy beállított mappába. Sokan és sokszor (köztük én is) kérték tőlük a blogjukban éveken át, hogy ha az O12-höz hasonló extrém módon konfigurálható megoldás nem is, de egy alap mentés vagy megnyitás opció kerüljön be, azonban ennek eddig nem lett hatása :(

A Webhelyek -> PDF-dokumentumok -> PDF fájlok letöltése az Operában való automatikus megnyitásuk helyett. ablakból hiába veszem ki a pipát, nem történik semmi. Újraindítás után pedig újból ott van benne a pipa.
Ez valami bug lesz, nálam ki van kapcsolva ez az opció, bár még az eggyel ezelőtti fejlesztőit használom.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#27433) gaborka8x8 válasza dqdb (#27432) üzenetére


gaborka8x8
aktív tag

"A megnyitás, mint opció sajnos nem létezik, csak letölteni lehet, és utána megnyitni."

Köszönöm! :R

Akkor marad az, ami eddig, hogy ha nem akarom letölteni, akkor meg kell nyitni az oldalt a Firefox-szal, és ott rákattintani az ilyen típusú linkekre.

"A zene nem azért van, hogy ne legyen csend! " (Pernye András)

(#27434) Wikoo


Wikoo
aktív tag

Tiszteletem a fórumtagoknak!
Nem tudjátok véletlenül hogy az operához lehet e hejesírás ellenőrzőt telepíteni? Sajnos szükségem lenne rá, és sajnálnám ha e miatt nem használnám ezt a fantasztikus böngészőt! :))

Békesség, boldogság! x)

(#27435) dqdb válasza Wikoo (#27434) üzenetére


dqdb
Topikgazda

[link]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#27436) #41133696


#41133696
törölt tag

Elkezdtem Operát használni, de a Telekom oldalára nem léptet be...

(#27437) FoxiestFox válasza #41133696 (#27436) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Opera Turbót kapcsold ki, ha be lenne.

(#27438) Mtbsrác válasza Mtbsrác (#27416) üzenetére


Mtbsrác
senior tag

Ennyire nehezet kérdeztem? :Y :( :C

(#27439) dqdb válasza Mtbsrác (#27438) üzenetére


dqdb
Topikgazda

Valószínűleg ennyire alacsony az Opera felhasználók, a Linux Mint felhasználók, a Flash alapú videót nézegetők és a topikot követők metszete.

Ha esetleg konkrét címet is bedobsz, ami problémás, akkor kicsit nagyobb valószínűséggel lesz valaki, aki éppen erre jár, és ránéz az adott oldalra.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#27440) Fred23 válasza Fred23 (#27430) üzenetére


Fred23
nagyúr

Engedélyezni kellett a harmadik féltől való sütiket, ennyi a megoldás. Chrome-mal se enged belépni, ha azok tiltva vannak. Hátha valakinek még hasznos lesz.

(#27441) Cr00py


Cr00py
senior tag

A legújabb frissítésben - 49.0.2725.64 (PGO) - mintha kb 2x gyorsabb lenne a böngészés / oldal betöltése / tehát kb minden. Ez valós, avagy csak képzelődök?:D

(#27442) #27441408


#27441408
törölt tag

Be lehet állítani, hogy kilépéskor törölje az előzményeket?

Cr00py
befrissítettem, tényleg LÁTVÁNYOSAN gyorsabb. :D

[ Szerkesztve ]

(#27443) Dumi86 válasza Cr00py (#27441) üzenetére


Dumi86
senior tag

Nálam is :Y :C Csak maradjon is így :DDD Rég nem láttam ilyet egy főverzión belüli kis frissitésnél,ami ezek szerint nem is olyan kicsi.
Szerk.: Pedig Changelog-ba nem látni semmit drasztikus módosításról.Érdekes mitől ez a hirtelen javulás? :)

[ Szerkesztve ]

Mobil: Samsung Galaxy A41 DS (2020) Android 12.0 PC: Asus K31AN , Samsung 8GB DDR3L Ram , Crucial BX500 480GB SSD , Gigabyte 720 GT 1Gb , Windows 10 Home 21H2 (19044.2075) OEM , Vivaldi 5.3.2679.61 , Eset Nod32 Antivirus 15.2.11.0

(#27444) dqdb válasza #27441408 (#27442) üzenetére


dqdb
Topikgazda

Be lehet állítani, hogy kilépéskor törölje az előzményeket?
Automatikus törlésre nincsen beállítás. Vagy használj privát ablakot böngészésre (Ctrl+Shift+N), az a feature éppen az előzmények nélküliségről szól, vagy kilépés előtt Ctrl+Shift+Del és törölj mindent.

Cr00py: nekem nem rémlik ilyesmi, bár a fejlesztői csatornán kisebbek a lépések és ott már régen járt ez a verzió (2 hónappal ezelőtt). Gyorsan átfutottam az O49 újdonságait, de sem ott, sem a kommentekben nem említik a látványos gyorsulást. Lehet, hogy valami mostantól kapott hardveres gyorsítást nálad, ami korábban még szoftveresen ment csak. Persze ettől függetlenül örülj neki, hogy nálad gyorsult :DDD

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#27445) #27441408 válasza dqdb (#27444) üzenetére


#27441408
törölt tag

Írtam, hogy én is érzem, tényleg, rányomtam a frissítésre és valóban látni, hogy gyorsabb. (csak csendben:ez az adblocker miatt is lehet szerintem, ki tudja abba mit állítottak)

(#27446) Cr00py válasza #27441408 (#27445) üzenetére


Cr00py
senior tag

Trehát nem csak az én szemem káprázott, ez megnyugtató. :D

(#27447) #27441408 válasza Cr00py (#27446) üzenetére


#27441408
törölt tag

Nem, nekem az opera harmadlagos negyedleges garázsban porosodó böngésző, de így , hogy írtad a frissítést rápróbáltam, befrissített, azóta az 1-es rajtszámmal megy . :) (egyenlőre, szóval tényleg gyorsabb lett tanúsíthatom, hogy nem csak te képzeled be. :) )

(#27448) Cr00py válasza #27441408 (#27447) üzenetére


Cr00py
senior tag

Foxirol tértem át pár éve Opera-ra, nekem eddig ez jött be a legjobban.:)

(#27449) #27441408 válasza Cr00py (#27448) üzenetére


#27441408
törölt tag

Azt nálam nem körözi le főleg az új verziót.

(#27450) vlevi válasza Cr00py (#27446) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ok, gyors, de lehet, hogy csak annyi, hogy kikapcsolták a default smooth scrollt :D
A font rendering továbbra is ocsmány directwrite, sajnos emiatt nálam nem maradhat...
Kár érte, kiváló ügynök volt :(

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Opera böngésző (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.