Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Opera böngésző (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-19 17:17:02

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25451) dqdb válasza S. Szabi (#25450) üzenetére


dqdb
Topikgazda

Elfogadja a png-t is egyébként.
Valószínűsíthető volt, hiszen a gyorshívó is weboldalként van megvalósítva.

Esetleg a "Webhely hozzáadása" gomb eltüntetésére van mód?
Nincsen. Pontosítva lenne, de ahhoz képest ez könnyű sétagaloppnak minősül, hiszen pár Opera fájlt (közte az opera.exe-t) kellene minden frissítés után patchelni. De talán van rá esély (Opera 15 óta folyamatosan felmerülő igény, amire magasról tettek eddig), ugyanis a változatosság kedvéért ismét alaposabban átdolgozzák a gyorshívó hátterét, és konfigurálhatóságot ígérnek, ami remélhetőleg erre is kiterjed majd:

"Speed Dial – Soon you should be able to see a refreshed, more elegant and easier-to-use solution. You can already find a flag (opera://flags/?search=navi#web-ui-navigation-sidepanel) to put the navigation bar to the left side. Enhanced design and on/off switches for components are also on the way. That ugly, white-blinking effect when switching to bookmarks manager is known, and we are working on a fix now."
[link]

Kényelmesebb megoldás:
1. Notepadben hozz létre egy tetszőleges nevű, .html kiterjesztésű fájlt ezzel a tartalommal:

<html>
<body>
<a href="javascript:(function(){var url=prompt('Image address');if(url){var el=document.createElement('IMG');el.src=url;document.getElementsByTagName('body')[0].appendChild(el);}})();">Link</a>
</body>
</html>

2. Operában kapcsold be a könyvjelzősávot
3. nyisd meg az imént létrehozott .html fájlt Operában
4. húzd fel a Link szöveget a könyvjelzősávba, és adjál neki tetszőleges nevet

Megoldás 4
1. fogod az óhajtott képet és 11:7 arányú jpeg/png fájlt vágsz belőle
2. feltöltöd valahová
3. elnavigálsz a módosítani kívánt címre
4. kattintasz a könyvjelzősávban létrehozott gombra
5. beírod a kép címét és Enter
6. a címsortól jobbra lévő szív ikonra kattintasz, és az Opera a választható képek között felajánlja majd a tiédet is

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#25452) S. Szabi válasza dqdb (#25451) üzenetére


S. Szabi
őstag

Emlékszem, jó sok verzióval ez előtt a beállításokban volt olyan opció, hogy megjelenjen ez a gomb vagy ne. Nem is értem, az újabbiknál miért nem lehet azt már a kezdetektől fogva levenni onnan. De sok minden van amit nem értek ilyen téren, főleg most Win10-el kapcsolatban, és idegesít, hogy ilyen egyszerű dolgokat mi a ****ért nem lehet állítani alapból, de ez legyen az én bajom :D

[ Szerkesztve ]

(#25453) dqdb válasza S. Szabi (#25452) üzenetére


dqdb
Topikgazda

Legutoljára Opera 12-ben volt gyárilag ilyen opció. Ezután Opera 16-ban volt rá tisztának számító megoldás, amikor lehetőség volt belső oldalakon extensiont futtatni. Ezután már csak piszkos megoldás létezett, az általam készített patchprogrammal lehetett többek között ezt a gombot elrejteni (ami eleinte az opera.pak fájlba túrt csak bele, később bekerült védelem a módosítása ellen, és innentől kezdve az opera.exe-t is módosítani kellett hozzá). Végül meguntam, hogy minden Opera frissítés után tesztelni kell, és ha változott a belső oldalak struktúrája (ami sokszor változott, ráadásul három csatornán), akkor az új változathoz kell igazítani (ami rengeteg időt vitt el), ezért abbahagytam a fejlesztését.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#25454) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Sziasztok!

Lenne egy röpke kérdésem, bár áttúrtam az Opera alap beállításait, viszont megoldást nem találtam.

Van egy Asus AC68U routerem, aminek a menürendszerében a lenyíló listák aktuális értékei nem láthatóak, mivel a mező háttérszínének ugyanazt használja az Opera stabil, USB béta és USB developer verzió is, amivel a szöveget is.

Itt egy kép, mert vizuálisan azért sokkal jobban látható

Egy lenyílót lenyitottam, ott szépen látható a választható lehetőségek és IE alatt [link] az ott látható háttérszínű maga a mező is.

Ezzel lehet valamit kezdeni Opera-ban?

read-only mode on the forum

(#25455) dqdb válasza AtHoS (#25454) üzenetére


dqdb
Topikgazda

Szerencsére van online demó a felülethez, az alapján a következőket lehet kijelenteni: ritka gusztustalan tákolás az, amit ők webes felületnek hívnak, totálisan szembemegy a webes fejlesztés elmúlt 8-10 éves eredményeivel, kiváló állatorvosi ló arra nézve, amit kielemezve meg lehet tanítani a jövő webes fejlesztőivel, mit nem szabad csinálni, ha jót akar (layout táblázattal, elemekbe drótozott stílusok, HTML-be írt eseménykezelők, ...), köztük az olyan nem szabványos gányolások mellőzését, mint amibe belefutottál.

A legegyszerűbb ideiglenes workaround az, hogy egy lap betöltődése után
1. a comboboxon jobb klikk > Elem vizsgálata
2. ha alul jelent meg a panel akkor a jobb oldalán, ha jobb oldalt, akkor alul Style fül > .input_option szabály > a color: #FFFFFF; sor mellett kikapcsolod a pipát

Ha tartós megoldást szeretnél, akkor a következő CSS szabályt kell beütni valahogyan (Stylish és társai(:

.input_option{
color: black !important;
}

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#25456) AtHoS válasza dqdb (#25455) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Azigen...

Mondjuk korábban nem emlékszem, hogy gond lett volna a drop down-okkal. Most is csak véletlenül akadtam bele, mikor megnéztem van-e lehetőség a wifi adóteljesítmény szabályozására

Köszi, működik a megoldásod :R

read-only mode on the forum

(#25457) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Másnál Telekom oldalon [link] 34.0.2036.25 stabil verzióval működik a keresés?
Enter vagy katt a "serpenyő" ikonra kattintás esetén

Nálam mióta frissítettem folyamatosan ezt dobja be, ha keresnék:

Not Found

The requested URL /shop/kereses was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

A címsorban ez a cím található közben
https://www.telekom.hu/shop/kereses?location=ALL&Ntk=AllContentSearch&Dy=1&Nty=1&siteScope&Ntt=használt&submit=Keresés&fromTF=1450043052279

IE, Opera béta és developer alatt viszont gond nélkül működik a keresés :F

read-only mode on the forum

(#25458) S. Szabi válasza AtHoS (#25457) üzenetére


S. Szabi
őstag

Serpenyő XD

34.0.2036.31, nálam jó.

(#25459) AtHoS válasza S. Szabi (#25458) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Egy már elhunyt gyerekkori barátom :O hívta így és "rámragadt"

Szerk.

Ez a .31 stabil ágas?

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#25460) S. Szabi válasza AtHoS (#25459) üzenetére


S. Szabi
őstag

Igen, a sima, stabil. Nem használok beta-kat, leszoktam róla :)

(#25461) AtHoS válasza S. Szabi (#25460) üzenetére


AtHoS
nagyúr

És honnan szerezted be? Egy linket dobhatsz hozzá :K

read-only mode on the forum

(#25462) S. Szabi


S. Szabi
őstag

Én sehonnan :D

Tegnap telepítettem újra a gépet, előtte letöltöttem az opera telepítőt, de szerintem ez már azóta frissített rá magától.

(#25463) AtHoS válasza S. Szabi (#25462) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Érdekes, mert offline telepítőnek a .25-öst lehet letölteni, online telepítő is ugyanezt rakja fel és ftp-n is a .25-ös a legfrissebb.

Rákerestem a verziószámra de sehol értelmes infó róla, mindössze a SUMo-nál mutatja, hogy 180-ból, négyen azt használják. [link]

Lehet ez is egy visszavont frissítés lesz? A .25 megjelenése előtt, igaz még a 33-as szériánál dobtak ki egy frissítést, amit aztán visszavontak és pár nap múlva már a stabil 34-es jelent meg

read-only mode on the forum

(#25464) S. Szabi válasza AtHoS (#25463) üzenetére


S. Szabi
őstag

Hát én már nem szoktam foglalkozni a verziószámokkal csak használom aztán kész, egy ideje még zavart, hogy nem szól, hogy frissített vagy egyáltalán akarom e frissíteni, de már azzal se foglalkozok, megbocsátom nekik, mert tényleg úgy érzem így átlagfelhasználóként, hogy megint egyre jobb. Mindig is operás voktam amúgy :) Azt viszont meg nem mondom hány éve, de több mint 10.

Szóval a lényeg, mikor újra telepítettem nem néztem verzió számot. Erre is magától frissített.

[ Szerkesztve ]

(#25465) AtHoS válasza S. Szabi (#25464) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Én sem szoktam, de most úgy néz ki, hogy a nálad lévő .31 verzióban van 1-2 hibajavítás, ami jól jön majd nálam is pl. a Telekom oldalon. Viszont érdekes, hogy normál update-ként "már" nem elérhető.

Na mindegy, előbb utóbb úgyis jön...

Szerk.

Ja igen, a 34-es stabil december 8-án jött ki, esetleg 7-én éjszaka már elérhető volt

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#25466) Lizardman


Lizardman
tag

Sziasztok!

Nagyon meg vagyok elégedve az Operával (Verzió:34.0.2036.25), viszont észrevettem, hogy az utóbbi időben a flash tartalmak hibásak. Ez alatt azt értem, hogy némely videók (pl facebook-on, indavideon és néha youtube-n is) egy idő után elkezdenek kockásodni, és szétesni, vagy éppen pl indavideon elkezd csúszni a kép a hangtól.

Fogalmam sincs mi lehet a gondja, amit tudtam megpróbáltam:
- Sütik ürítése
- Legfrissebb flash player verzió (20 beta) felrakva (a 20 beta előtt a 19-es volt fenn, azzal is csinálta)

Más böngészővel nincs ilyen probléma. Ha valaki esetleg tud segíteni, örömmel venném, igen megszerettem ezt a böngészőt. :)

(#25467) AtHoS válasza AtHoS (#25465) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Érdekes, mert melóban XP-s gépről viszont működik 34.0.2036.25-tel a telekomos kereső :F

read-only mode on the forum

(#25468) AtHoS válasza AtHoS (#25467) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Még érdekesebb, hogy most itthon is megy :F

read-only mode on the forum

(#25469) dqdb válasza AtHoS (#25468) üzenetére


dqdb
Topikgazda

Ez nem érdekesség, csupán a Telekom honlap bónusz szolgáltatása: sosem tudhatod előre, éppen mit rontanak el benne ;]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#25470) AtHoS válasza dqdb (#25469) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ja, hogy náluk így néz ki az Adventi kalendárium :DDD

read-only mode on the forum

(#25471) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Mostanában rendszeresen csinálja az Opera youtube videóknál.Hiába indítom újra az sem segít.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#25472) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Sziasztok!

Lehet hogy nem az Opera baja, de.... facebookon rendszeresen játszok a "Clash Of Heroes" böngészőből indítható játékkal.... am nai napon ez az üzenet fogad

"If the game doesnt load within 15 seconds, you may need to enable Javascript
and upgrade your Flash Player.."

A Java és a Flash Player frissítve lett ma, de semmi változás. Vajon mi lehet a baja? Más játék (pl Tower defense) fut rendesen....

(#25473) Hunter2


Hunter2
addikt

miért van az hogy a facebookba beágyazott videók egy idő után leakadnak? már kezd rohadt idegesítő lenni.
Flash player frissítve de utána is.

(#25474) AtHoS válasza Hunter2 (#25473) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Flash Player Pepper 20.0.0.228 a friss verzió? [link]

Egyébként mivel hárman is ugyanazzal a problémával küzdtök, lehet face oldalon lesz gond?

read-only mode on the forum

(#25475) Sk8erPeter válasza AtHoS (#25474) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Tekintve, hogy az első kérdező kolléga még csak meg sem említette a FB-ot, hanem YT-ról beszélt, nem valószínű, hogy ez lenne a közös pont. ;] Ennyi alapján valószínűbb valami Flash-hez kötődő probléma.

Sk8erPeter

(#25476) dqdb válasza Sk8erPeter (#25475) üzenetére


dqdb
Topikgazda

Egy ideje kizárólag a HTML5 lejátszó érhető el YouTube alatt, szóval az nem lehet Flash probléma.

A fentiek egyikével sem találkoztam, de a listát tudom bővíteni :DDD Nekem Vimeón van olyan problémám, ott a lejátszás megkezdése után 5 másodperccel körülbelül 1 másodpercig szétesik a kép bármelyik videónál.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#25477) AtHoS válasza Sk8erPeter (#25475) üzenetére


AtHoS
nagyúr

No mondjuk nekem face és youtube egykutya, de valóban csak 2/3-ban kapcsolódik face-hez a gondjuk :DDD

dqdb féle hibával én is összeakadtam, de a bodybuilder.hu oldalon

read-only mode on the forum

(#25478) Sk8erPeter válasza dqdb (#25476) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Hoppá, akkor ezzel most mellélőttem. :DDD Mondjuk belegondolva elég logikus, hogy csak HTML5 érhető el, tekintve, hogy a Google célja kitakarítani a Flash-szutykot egyszer s mindenkorra a webről. :DDD

Sk8erPeter

(#25479) S. Szabi


S. Szabi
őstag

Megint van az a hiba, hogy a google képkeresés részben a régi módon működik, vagyis kép kereséskor az új módon mutatja a találatokat, viszont képre rákattintva a weboldalt hozza be, ahol a kép van, és jobb oldalt a kép kicsiben az infókkal.

Másnál is ezt csinálja?

(#25480) Dictator^


Dictator^
veterán

34-es opera óta, ha átállítom az alapértelmezett hanglejátszó eszközt (fülhallgató , tv , hdmis erősítő) akkor az opera a meglévő hangokat-zenéket amit épp játszik (youtube) addig játssza, amíg újra nem indítom a böngészőt... ez mitől van?
fullscreenes alkalmazásnál volt csak max ilyen, hogy újra kellett indítani (pl játék), hogy a másik hangeszközön szóljon...

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#25481) AtHoS válasza Dictator^ (#25480) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Egyértelmű, hogy te tudod miről is írsz, de olyan érdekes a fogalmazásod, hogy a történet felét oda kell képzelni, így csak saccolom, mi is lehet a problémád.

Legalábbis gyorsan megpróbáltam reprodukálni: elindítottam egy yt vidit alapértelmezett alaplapi hangkarival asztali hangszórón, majd átváltottam az alapértelmezett hangeszközt VGA HDMI kimenetére, de a lejátszás maradt az asztali hangszórón. Váltottam még pár vidit, de a lejátszás maradt a hangszórón. Új fülön megnyitva ugyanazt a videót viszont a lejátszás átkerült a VGA HDMI-n keresztül az erősítőre

Szóval ha jól értelmezem a problémád elegendő új fület nyitni és az már az új alapértelmezett hangeszközön fog megszólalni

read-only mode on the forum

(#25482) Dictator^ válasza AtHoS (#25481) üzenetére


Dictator^
veterán

:D :D :D

Fáradt is voltam, meg kapkodtam is..
Ha nagyon megerőltettem volna magam akkor részletesebben le tudtam volna azért írni, de örülök neki, hogy kihámoztad amit szerettem volna.

Köszi a megoldást rá.
Mitől lehet ez amúgy?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#25483) dqdb válasza Dictator^ (#25482) üzenetére


dqdb
Topikgazda

Mitől lehet ez amúgy?
Miért jó a workaround: minden fül új folyamat lesz, és az új folyamat már az újonnan kiválasztott hangeszközt kapja meg a rendszertől, mint alapértelmezett.

Miért most: bár még a felületre ebben a verzióban nincsen kivezetve, Opera 34-ben flaggel bekapcsolható az a feature, aminek hatására jelzi az Opera, hogy melyik fül hangoskodik éppen, és az ikonra kattintva egy kattintással el is némítható:


a jobb oldali változat lesz elérhető az Opera 35-ben

Nos, ennek az implementációját rontották el kissé a nem várt mellékhatással, jelentsd be náluk hibaként.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#25484) Dictator^ válasza dqdb (#25483) üzenetére


Dictator^
veterán

Köszi mindkettőtöknek a választ!
Jó featurenek tűnik, könnyen észre lehet venni legalább, hogy melyik tab alól jön a hang...
Bugreportot a böngészőn belül nem találtam, de majd utána nézek később.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#25485) TomMusic


TomMusic
őstag

Sziasztok!
Már vagy 1 órája kínlódok, de egyszerűen nem tudok rájönni, hogy tudom a könyvjelzőket exportálni? (Opera 34.0)
Egyszerűen sehol sem találok export menüpontot...
Előre is köszönöm!

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#25486) TomMusic válasza TomMusic (#25485) üzenetére


TomMusic
őstag

Na, ezzel: [link] valamennyire sikerült..

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#25487) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Nem működik a mikrofon. Azt írja You need to install Macromedia Flash Player. Chrome-ot is használok. Ott működik a mikrofon.
Telepítve van az Adobe Flash Player 17 ActiveX és a 18 NPAPI

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#25488) AtHoS válasza tknof1871 (#25487) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Akkor most rakd még fel a PPAPI verziót is, mert az új Opera-hoz az kell ;) [link]

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#25489) tknof1871 válasza AtHoS (#25488) üzenetére


tknof1871
őstag

A midomi.com-on már működik, de a duolingo.com oldalon most sem. Nem az a baj, hogy halk, hanem hogy egyáltalán nem funkcionál. Talán magyarul angol tanuláshoz nem is lehet használni, csak a settings-ben ott hagyták az opciót.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#25490) Rimuru


Rimuru
veterán

Stabil opera, egyszer csak ilyen lett uj ful nyitasanal. (ujrainditas megoldotta)

Vigyázat, csalok!

(#25491) Sk8erPeter


Sk8erPeter
nagyúr

Céges laptopon fordult elő, és még mindig nem igazán értem: ha az Opera angol nyelven lett telepítve, a "Select user interface language" opciónál "English (United States)" van kiválasztva, a "Preferred languages" menüpontban első helyen a magyar van, második helyen az "English (United States)", harmadik helyen "English", ÉS ezenkívül a Windows 7 angol nyelvű, valamint a "Region and Language" menüpontban a Location Hungary-re van állítva, a Formats menüpontban magyar formátum van kiválasztva, billentyűzet-kiosztásnál angol (US) és magyar között lehet választani (na nem mintha utóbbi kettő számítana), "Administrative" fülön a "Language for non-Unicode programs"-nál szintén "English (United States)" van kiválasztva, akkor az Opera a keresősávban a Google-keresés során mégis honnan a búbánatból szedi, hogy lengyel domainre (https://www.google.pl/) kellene irányítania? :DDD :DD

Sk8erPeter

(#25492) dqdb válasza Sk8erPeter (#25491) üzenetére


dqdb
Topikgazda

[link]

Valószínűleg külföldi proxyt használtok (vagy hibás volt az IP címből az országfelismerés), ezért lett lengyel ez a beállítás. És ez természetesen egy olyan beállítás, amelyik nincsen kivezetve UI-ra, szóval ha egyszer beállított valamit az Opera, akkor az be van állítva, és kézi hegesztés nélkül lehet átállítani.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#25493) AtHoS válasza Sk8erPeter (#25491) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nem aktuális IP alapján határozza meg a helyzetet és ahhoz próbál "okoskodni"?

read-only mode on the forum

(#25494) Sk8erPeter válasza dqdb (#25492) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Tudtam, hogy tudni fogod. :DDD És tényleg ez volt, hogy a Local State fájlba került bedrótozásra a "country" és "country_from_server" kulcsoknál a "PL" string. Micsoda retardált dolog, hogy nem lehet ezt UI-ról állítani, most nem jutott eszembe, hogy itt keressem.
Szóval köszi, átírtam, megoldódott! :)

Amúgy a "kézi hegesztés nélkül lehet átállítani" részben a "lehet" szó gondolom "lehetetlen" akart lenni. :) Ez amúgy érdekes, hogy olyan beállítás, amit nem gondoltak úgy, hogy az elsők között kellene UI-ra is kitenni, ha már az általam korábban említettek viszont átállíthatóak... Ebben az esetben pedig igencsak lényeges lenne, máshol is nyilván számít ez a beállítás.

(#25493) AtHoS:
Ezek szerint az van, amit dqdb írt, hogy egyszer kerül detektálásra, és azután be van drótozva, és kész. :) Érdekes elgondolás mindenesetre, hogy ez csak JSON-szerkesztéssel módosítható...

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#25495) AtHoS válasza Sk8erPeter (#25494) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Hát én nem az "érdekes elgondolás" szófordulatot használnám, hanem egyszerűen azt, hogy: marhák, ha így oldották meg

read-only mode on the forum

(#25496) v1kt0hr


v1kt0hr
tag

Sziasztok! Tudtok megoldást rá,hogy Operaban ne kelljen lementeni a torrentfileokat, csak egyből megnyissa uTorrenttel?:)

Lenovo y510p, OnePlus 6

(#25497) S. Szabi válasza v1kt0hr (#25496) üzenetére


S. Szabi
őstag

uTorrentben van olyan beállítás, hogy egy megadott mappába mentve a torrent fájlt magától megnyitja (nekem egyszerűen az Asztal van beállítva), és törli is onnan, ha úgy van. Én így használom, jobb megoldást nem tudok.

[ Szerkesztve ]

(#25498) SP4C3 válasza S. Szabi (#25497) üzenetére


SP4C3
veterán

Options / Preferences / Directories /

Legalul PiPA: ON "Automatically load .torrents from:" és PiPA: OFF "Delete loaded .torrents"

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#25499) Orlin válasza S. Szabi (#25497) üzenetére


Orlin
addikt

Én már egy ideje transmission windows változatát használom.Nincs reklám és amit írtál azt is tudja.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#25500) S. Szabi válasza Orlin (#25499) üzenetére


S. Szabi
őstag

Nálam sincs reklám, könnyen el lehet tüntetni.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Opera böngésző (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.