Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39851) vwpolopg válasza cizoe (#39850) üzenetére


vwpolopg
őstag

Hát Te nem tudsz aludni?:DDD

(#39852) Tim82 válasza vwpolopg (#39851) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ez ilyen, hallod. Ez nem alszik. :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39853) pohár válasza Tim82 (#39852) üzenetére


pohár
félisten

Én el is mentem (aludni :DDD), szép álmokat mindenkinek! :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#39854) tiv61us


tiv61us
őstag

ja es egyszer dugtam hazteton is
ezt el is felejtettem

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#39855) Killing válasza cizoe (#39786) üzenetére


Killing
addikt

Ajánlom a Kegyenc fegyenc című filmet. :))

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#39856) Oly


Oly
senior tag

Reggelt...

Idén először szerettünk volna strandra menni, erre mit látok?
Esik az eső itt Miskolcon.

Valaki Debrecen-Szoboszló környékéről jelenthetne egy időjárási állapotot. :R

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#39857) tiv83us válasza tiv61us (#39854) üzenetére


tiv83us
veterán

Fogadjunk a tizes suli tornatermenek a tetejen nem dugtal. :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#39858) Killing válasza tiv83us (#39857) üzenetére


Killing
addikt

Vajon fa tetején dugott-e már? :U
Oly: Szegeden hűvös. :DDD

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#39859) tildy válasza Oly (#39856) üzenetére


tildy
nagyúr

www.idokep.hu.
hasznos.
Ha nem is esik, de hideg van .

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#39860) Nimrod


Nimrod
addikt

Volt már Bing és Google kereső összevetés az oldalon? Mert ha már túl sok is akkor nem bloggantok róla.

(#39861) Killing válasza Nimrod (#39860) üzenetére


Killing
addikt

Volt a logouton. De most nem tudok linkelni mert mobilról vagyok.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#39862) Nimrod válasza Killing (#39861) üzenetére


Nimrod
addikt

Rákerestem és közben kettőt is találtam. Akkor nem szaporítom. :)

(#39863) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

énisakarokháztetőnkufircolni. *toporzékol*

(#39864) Tim82 válasza Infranyuszi (#39863) üzenetére


Tim82
nagyúr

És mi akadályoz meg benne? Keress egy szimpatikus partnert meg egy szimpatikus háztetőt. Bár ma egy kicsit talán hideg van hozzá.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39865) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

oké. :D Mától majd nézem a pasikat meg a háztetőket. Weeee :c)

(#39866) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

vagy ráugrokegy kéményseprőre :DDDD vagy seprűre :DDD *vinnyog*

(#39867) Bubu79 válasza Tim82 (#39864) üzenetére


Bubu79
addikt

Egy igazi lovag nem fél szembeszállni a kihívással ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#39868) rarri válasza Tim82 (#39864) üzenetére


rarri
senior tag

Meg jól hangzik, hogy háztetőn, de a gyakorlatban már nem annyira romantikus. :D / szerintem /

Liteonka : A seprűt átgondolnám mégegyszer a helyedben... :D

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#39869) Ramius


Ramius
őstag

jóreggelt

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#39870) tope válasza Ramius (#39869) üzenetére


tope
addikt

Szépet a népnek.

Hát erre nem lenne rossz ha nem lenne ennyire hűvős és esős.

UI: Sajnos a tetőt ilyen időben nem tudom felajánlani, mert nagyon csúszós.

(#39871) Tim82 válasza Bubu79 (#39867) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ennyire nem vagyok nőhiányos, ha Liteonka meghirdeti, fél órán belül úgyis tíz jelentkező (p***hiányos kocka ;] ) ugrik innen a PH!-ról. :DDD

Mondjuk a seprű azért elég kemény. Meg szálkás. :D

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39872) rarri válasza Ramius (#39869) üzenetére


rarri
senior tag

Szia ! :)

tope : Szia ! :) Amilyen jó srác vagy, szerintem megengedné hogy ne a tetőn randizzatok ! :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#39873) Ramius válasza Tim82 (#39871) üzenetére


Ramius
őstag

csak 10? :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#39874) Tim82 válasza Ramius (#39873) üzenetére


Tim82
nagyúr

Lehet, hogy alulbecsültem a számot. :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39875) tope válasza rarri (#39872) üzenetére


tope
addikt

Szia saslány

Hát lehet jobb is, mert megáznánk :)

Tim82: Csak egy kicsit

[ Szerkesztve ]

(#39876) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

a seprű csak vicc volt :D mondjuk szerintem egy kéményseprű azért odabacna :c)) azilyen rostás vagy milyen, nem kéne :D
viszont ez a háztetős dolog most megmozgatta a fantáziám. Lehet az romantikus. Augusztus, csillaghullás, egy üveg bor meg egykis pogácsa, egy piros-fejér kockás terítő, egy doboz cigi és olyan 28 fok átlaghőmérséklet .. *felsóhajt* Azért lehet ez romantikus.

(#39877) Ramius válasza Infranyuszi (#39876) üzenetére


Ramius
őstag

cigi minek? ejj... :(

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#39878) Tim82 válasza Infranyuszi (#39876) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ami még jobb: Margitsziget, gyertyafény, zene mp3-lejátszóról + mini hangfalakkal, tortaszeletek - az augusztus, csillaghullás, üveg bor, terítő és átlaghőmérséklet stimmel. Tuti recept, én már jutottam így be bugyiba. :D

(Azt hiszem, most odab@sztam a romantikának. :DDD )

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39879) Nimrod válasza Infranyuszi (#39876) üzenetére


Nimrod
addikt

Azért a cigi eléggé illúzióromboló ebben a képben.

(#39880) ngabor2 válasza Oly (#39856) üzenetére


ngabor2
nagyúr

tegnap délután minket is hazazavart nyékről a szél... annyira fújt, hogy a sátrat el akarta vinni. csak begyűrtük a kocsiba, itthon hajtottuk össze. de jó volt a kint töltött kb. 1 nap pecázás. majd írok róla logoutot, fényképekkel :D

ja, amúgy ma esett itt is az eső, most épp nem esik.

(#39881) Nimrod válasza Ramius (#39873) üzenetére


Nimrod
addikt

Nem, 1010 ;]

(#39882) Ramius válasza Nimrod (#39881) üzenetére


Ramius
őstag

Őt ne keverd bele, most nincs is itt :DDD

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#39883) Nimrod válasza Ramius (#39882) üzenetére


Nimrod
addikt

Valamit félreértettünk, én csak átváltottam a 10-et binárisba. Ha már kockolunk. ;]

(#39884) Bubu79 válasza Tim82 (#39871) üzenetére


Bubu79
addikt

Mondtam én egy szóval, hogy Rád gondoltam? ;]

Szép nyári este volt - az égen ragyogtak a csillagok, s mi úgy döntöttünk a tetőn leszünk egymáséi, mert az olyan romcsi...

Tett halála a gondolkodás - a figyelmeztető táblákat és a házmester haragját figyelmen kívül hagyva bátran szabadítottuk meg a tetőkijárat ajtaját a rajta lógó tuto lakattól, s már osontunk is kifelé - légyottunk helyszínére, a kilencemeletes ház tetejére.

Lágy szellő fújdogált ( vazzeg ez de qrva magas!!! ) - borzolta hajunkat ( meg az idegeimet - sehol egy korlát, sehol egy ötpontos biztonsági heveder!!! ), s az elénk táruló látkép csendre intett mindkettőnket ( naná, a helyi Patyomkin művek még az éjszakánál is sötétebb füsttel borítá be a felleget ).

Gyönyörködtünk a látványban - az alant elsuhanó forgalom fényei, a barátságos kis házikók ablakaiból kiszűrődő derengés, a sétáló emberek, mint hangyák vonulnak útjukos - és nicsak, mintha maga Batman járná a háztetőket, ugrál egy sötét alak, tetőről tetőre, hátán egy nagy zsákkal ( Tutira nem a Mikulás - az ritkán jár feketében és nyáron nem is annyira aktív :F )

A csillagok mint valami távoli csillár halovány fényei ragyogták be az éjszakát - augusztus lévén elhúzott egy-egy csillag a látóhatár alá - talán épp Győzike volt az, vagy netán _Hargitai Beja? Ki tudhatná azt?

Megtaláljuk végre egymást - ajkunk összeforr, vérünk felpezsdül, s mint az őrültek kezdjük letépni egymásról a ruhát, dobáljuk szerteszét ( nem tudván, hogy reggel majd a villámhárítóról kell levadászni a boxeralsómat - hacsak nem akarom, hogy zászlóként lobogjon, hírt adva a csatáról, mely az éj leple alatt zajlott... )...

Elborít minket a vágy, leteperjük egymást, s kiéhezve esünk egymás testének...

Azazhogy esnénk - a szigetelés még őrzi a nappali forróságot, s pillanatok alatt harmadfokú égésekkel leszünk gazdagabbak, melyeket az orvosi ügyeleten látnak el - s kíváncsian várják a beszámolót, hogyan is sikerült összehozni a kátránypapírt és a hátamat - ezen a csodálatos augusztusi estén...

;]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#39885) Tim82 válasza Bubu79 (#39884) üzenetére


Tim82
nagyúr

Egy Mikszáth veszett el benned nagyon mélyen. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39886) Infranyuszi válasza Tim82 (#39878) üzenetére


Infranyuszi
tag

tiiimmmmmmmmmmmm.... :D
"énjutottam ígymárbe bugyiba" pffff :c))
nocomment :D
eltudomképzelni, amikor egy pasi engem elvisz vmi romantikus estére, bor,torta,csillaghullás,akármi, és a végén a pasinak annyi lenne a véleménye az estéről, hogy bejutott a bugyimba :D weeee

(#39887) rarri válasza Infranyuszi (#39886) üzenetére


rarri
senior tag

Azért 5 %-nak nem az. :D

Tim : Nem tudhatod, hogy nem-e a nő használt ki. :D :DD

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#39888) tope válasza Bubu79 (#39884) üzenetére


tope
addikt

Ejj-ejj ne vedd el a kedvét a hölgynek, meg az udvarlóknak, különben is ebben az időben nem ragadna rá a kátránypapír ;]

Megkívántam a tízóraidat :)

(#39889) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

bubu...belédestem... *kész*

(#39890) Ramius válasza Bubu79 (#39884) üzenetére


Ramius
őstag

Milyen romantikus lehet egy hajnal a balesetin a kedvesemmel :DDD

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#39891) Bubu79 válasza tope (#39888) üzenetére


Bubu79
addikt

Inkább azt, mint engem :P

ÉKE! :DDD

Liteonka: Ugye, hogy ugye? A maci érti a csíziót :K :D

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#39892) Tim82 válasza Infranyuszi (#39886) üzenetére


Tim82
nagyúr

Liteonka & Rarri: Nyugi, csak azért írtam, hogy elrontsam a romántikát. :DDD

(egyébként true story, csak azt felejtettem el hozzátenni, hogy a lánnyal hosszú-hosszú ideig jártam, és ez a kapcsolat közben volt. De ezek az apróságok szvsz nem olyan lényegesek. :P )

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39893) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

unicum. megkívántam. de úgy istenesen.

[ Szerkesztve ]

(#39894) Tim82 válasza Infranyuszi (#39893) üzenetére


Tim82
nagyúr

:P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39895) rarri válasza Tim82 (#39892) üzenetére


rarri
senior tag

Rafinált vagy Tim, rafinált..... :D :K

Liteonka : Malibu! :DD Én csak az édes piákat szeretem ! Na jó, a vodka nem az... :U

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#39896) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szép jó napot mindenkinek! :))

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#39897) rarri válasza Algieba (#39896) üzenetére


rarri
senior tag

Szia Algi ! :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#39898) Tim82 válasza rarri (#39895) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az imidzs fenntartása lényeges. :K

*
Kezdek arra rádöbbenni, hogy kütyübeszerzéseimet egyre inkább sanyarú gyermekkorom határozza meg. Gyerekként sokáig (14 éves koromig, de ténylegesen saját gép 20 évesen lett) nem volt számítógépem, most van cirka 3. Mobilom is viszonylag későn lett (2001 végén), most valamiért rákattantam a hifi cuccokkal való szemezésre. Nem számít, hogy mindent mp3-ban hallgatok, nekem akkor is kell, mert ez is kimaradt. :U

Gondolom, a legtöbb fogyasztó valahogy így van vele... :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39899) tope válasza Infranyuszi (#39893) üzenetére


tope
addikt

Én tegnap ilyet ittam, valahogy a sör nem az én műfajom, inkább boros vagyok

Bubu: Elég mély lehetsz, meg sötét, ha belédesnek :P ( ÉKE visszavág)

[ Szerkesztve ]

(#39900) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

unicum, jéger,vodka,tequila,+koktélok és mindenféle fincsi gyümölcspárlat jöhet.amikor csak akarom. :D

másfelől meg énis minden szart megveszek.csakmert kell. mert akarom. megvettem az eperillatú pendrájvomat is, sose használtam.de úgy kellett.
ezt tolja az agyamba a tévé: veeeeeeddddddddddddd meeeeeeeeeeeeeeeeg
és én bizony megveszem :DD
de sose költök többet,mint amennyim van. csak nagyon kivételes alkalmakkor. :)) ;]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.