Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24001) Sipi16 válasza bolondember (#23999) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nem, semmit nem javítottam rajta. Ez a valóság. Viszont a helyet elírtam mert az erkélyről készült.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#24002) ádyz válasza bolondember (#23999) üzenetére


ádyz
addikt

Ha fotosoppos lenne, az nem ilyen lenne.

Na ezt jol megmondtam, mi? :F

(#24003) bolondember válasza ádyz (#24002) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#24004) fokukac válasza tildy (#23983) üzenetére


fokukac
nagyúr

azért arra is készülj, hogy az a fapados reptér kb. 110 km-re van a Stockholmtól :)

még másfél óra buszozás, kb. 3-4 ezer forintért.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#24005) ádyz válasza bolondember (#24003) üzenetére


ádyz
addikt

:U

(#24006) Racecam válasza fokukac (#24004) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Mehet gyalog is.... :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#24007) kételkedem válasza Racecam (#24006) üzenetére


kételkedem
addikt

Stockholmba, vagy a repülőtérről a városba?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#24008) Sipi16 válasza kételkedem (#24007) üzenetére


Sipi16
senior tag

Most mi az a plusz ca. 1600km? Egy kis úszással belefér nem?

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#24009) bolondember válasza Racecam (#24006) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

stoppal is... :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#24010) NoLF válasza bolondember (#24009) üzenetére


NoLF
addikt

és starttal?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#24011) venember83 válasza NoLF (#24010) üzenetére


venember83
nagyúr

Kérdés, hogy sztrájkol-e akkor a MÁV-Start. :U

(#24012) bolondember válasza NoLF (#24010) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

sztápengó?

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#24013) Bubu79 válasza zolynet (#23994) üzenetére


Bubu79
addikt

B+ ezen felsírtam :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#24014) kételkedem válasza venember83 (#24011) üzenetére


kételkedem
addikt

Tudomásom szerint pénteken igen. Azonban csak addig, míg magyarországból nem lesz kánaán, nem jár minden lakosnak alanyi jogon egy M6-os BMW és havi 250.000 Ft bánópénz.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#24015) Bubu79 válasza kételkedem (#24014) üzenetére


Bubu79
addikt

Jelöltesd Magad - egy szavazód már tutira lenne :K

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#24016) kételkedem válasza Bubu79 (#24015) üzenetére


kételkedem
addikt

Egy idős tanárom azt mondta: "Bankárral, politikussal és kurvával nem állunk szóba!" én ehhez igyekszem tartani magam. ;)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#24017) tildy válasza fokukac (#24004) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem feltétlen Stockholm az úticél, sőt :U Az útiköltséggel amúgy tisztában vagyok, de még mindig olcsóbb mint a norvégok, ott diák jegy volt 120 kmre 6000 Ft.
Terepszemlézni mennénk .

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#24018) bolondember válasza kételkedem (#24016) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

kurvával sem?

akkor mostantól szinte egy nővel sem? :S

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#24019) venember83 válasza kételkedem (#24014) üzenetére


venember83
nagyúr

Ha nem is minden lakosnak, de legalább minden vasutasnak. :U

P.S.: M6 helyett nem tudtál volna egy valóban szép autót írni? :DDD

(#24020) Bubu79 válasza venember83 (#24019) üzenetére


Bubu79
addikt

Degonosz... :U :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#24021) kételkedem válasza bolondember (#24018) üzenetére


kételkedem
addikt

A kurva szó szerintem ebben a viszonylatban a magatartásformát takarja. Olyan személyt jelöl, aki a céljai elérése érdekében bárkinek és bárkivel "lefekszik".

"akkor mostantól szinte egy nővel sem"
Nem minden nő kurva :N

venember: az M6 tetszőlegesen behelyettesíthető bármilyen autóra ízlés szerint. Igen, Alfára is!

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#24022) ádyz válasza bolondember (#24018) üzenetére


ádyz
addikt

Biztos vagy ebben az állításodban? :U

(#24023) Bubu79 válasza ádyz (#24022) üzenetére


Bubu79
addikt

Hidd el - akadnak olyanok is, akik nem azok ;)

Bár kétségtelen, hogy akadnak pontok az ember életében időről-időre, amikor az MNK igazolást nyerni látszik ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#24024) ádyz válasza Bubu79 (#24023) üzenetére


ádyz
addikt

Tudom, épp azért írtam, hogy biztos-e abban, hogy minden nő az. :U

(#24025) Bubu79 válasza ádyz (#24024) üzenetére


Bubu79
addikt

Akad ott egy "szinte" is a mondatban ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#24026) BlacKSouL válasza Bubu79 (#24023) üzenetére


BlacKSouL
addikt

De az igazán szofisztikált változata a "Nem az a q. aki mindenkivel, hanem aki mindenkivel csak veled nem.." ;] Bár ennek eredetije a következő:
Kis q. aki mindenkivel szeretne. Nagy q. aki mindenkivel tényleg. Büdös q. aki mindenkivel csak veled nem. :D
Na, elég ebből, leülök..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#24027) werttzui válasza BlacKSouL (#24026) üzenetére


werttzui
őstag

Hát én akkor veszek légfrissítőt :U

PENTAX

(#24028) Bubu79 válasza werttzui (#24027) üzenetére


Bubu79
addikt

LOL :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#24029) bolondember válasza ádyz (#24024) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ó, ha mindent elmesélne édesanyánk a fiatal koráról, meg minden...

néznénk nagyokat szerintem... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#24030) NoLF


NoLF
addikt

maradjunk annyiban hogy józan paraszti ésszel rendelkező és saját testi és szellemi épségüket féltő kedves júzerek önszántukból még VÉLETLENÜL SE induljanak el sehonnan sehova autóval budapesten.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#24031) kételkedem válasza NoLF (#24030) üzenetére


kételkedem
addikt

BKV-nak írsz reklám szlogeneket?
Esetleg nehézkes a közlekedés autóval?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#24032) NoLF válasza kételkedem (#24031) üzenetére


NoLF
addikt

a második. egy csöppet... :W

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#24033) bolondember válasza NoLF (#24032) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

abszolúte nem... :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#24034) Timocicu


Timocicu
aktív tag

Napsütéses ugyan már nem lesz, de szép délutánt Mindenkinek!

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#24035) kételkedem válasza Timocicu (#24034) üzenetére


kételkedem
addikt

Ha a festők mintegy 10 napos ostrom után ma végre befejezik a háló és a nappali festését, akkor szép lesz!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#24036) venember83 válasza kételkedem (#24035) üzenetére


venember83
nagyúr

10 nap? Nem dolgozni járnak hozzátok? Vagy csak ebédre hivatalosak 10 napja?

(#24037) Bubu79 válasza kételkedem (#24035) üzenetére


Bubu79
addikt

Ne adj Nekik annyi sört - akkor kénytelenek lesznek dolgozni ;]

Neked is szépet Timoka :)

Tudja valaki, hogy a Hipervándorban az elején, amikor Londonban egy klubba bemegy ez a jóember milyen zene szól ( ott csíp fel egy szőke cicababát, utána megy szörfözni )?

Tudom, erre is van topik, ott majd később kérdem meg :P

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#24038) Timocicu válasza kételkedem (#24035) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Noszogatni kell Őket!

Vagy beígérni, ha ma nem végeznek, nem fizeted ki Őket! ;]

10nap? :Y Mi a manót csinálnak annyi ideig 2 helyiséggel? Apu az egész lakással végzett / 52nm / ennyi idő alatt egymaga tapétázással, festéssel és még olyan hungaroceles díszlécet is rakott fel. :K

Szia Bubu! Alakul, már 9 páciensnél járok. ;)

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#24039) Bubu79 válasza Timocicu (#24038) üzenetére


Bubu79
addikt

Höhhnye - ennyire már kisvállakozást is lehetne építeni - mindent bele! ;)

kételkedem: Fogadd örökbe valamelyikőjüket :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#24040) kételkedem válasza venember83 (#24036) üzenetére


kételkedem
addikt

Számos nehézséggel kellett szembenézniük, de már én sem tudom, mire ment el ennyi idő! Közben már-már családtagként kezelem őket, egészen hiányoznak, ha nem kapirgál valaki a szobában.


Bubu:
ezek nem isznak még vizet sem! Alkohollal elvből nem kínáltam őket, de az ásványvízre és az üdítőre sem mozdultak rá.

Egyébként az a mondat tetszik a legjobban, amit esténként búcsúzáskor szoktak mondani: " És akkor kellene 10 ezer anyagra!" :D

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#24041) NoLF válasza kételkedem (#24040) üzenetére


NoLF
addikt

én is imádtam otthon a hosszú hétvégét most...
szüleim háza teljesen szét van verve belülről, mindent felújítanak. ebből következően nincs szobám, csak a nyoma, úgyhogy az étkezőben kellett aludnom egy kanapén, és minden nap (péntek, szombat, vasárnap) reggel fél7kor jöttek a mesterek.
kötelező jellegű ordibálás és társai, csodás pihenős 3 nap volt.
s tesómékat is most költöztettük az új házukba...
azóta is azt pihenem. pihenném.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#24042) tildy válasza venember83 (#24036) üzenetére


tildy
nagyúr

10 nap alatt én az egész 64 nm albimat kifestettem volna. De mivle csak 1 szobát + fürdőt+előszobát+konyhát + wc-t festettem, és egyedül a szobámat kivéve, ezért kb összesen csak 5 nap volt.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#24043) Bubu79 válasza kételkedem (#24040) üzenetére


Bubu79
addikt

Nézd meg, hogy nem UFO-k-e véletlenül - gyanús, hogy nem élnek szeszes italokkal - hiszen már annak idején is megmondta a nóta:

"Az a rendes iparos, aki mindig italos, de sohasem részeg..." ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#24044) Timocicu válasza kételkedem (#24040) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Számos nehézséggel kellett szembenézniük :U

Na tudod! A nappalira 16nm csak egy 25kg-os gipsz ment el, mert olyan egyenesek és hibátlanok a falak és még így sem tökéletes.

" És akkor kellene 10 ezer anyagra!" :C

A mi kecónk, minden költséggel / tapéta, ragasztó, falfesték, színezőpaszta, az említett hungarocel csíkok, ahhoz ragasztó, csövekre külön festék, sőőőőt, még a bejárati ajtóra a lakk is kijött 48.000-ből és nem a leggagyibb anyagokat vettük.

Konyha, előszoba fehér, mert azt a legkönnyebb javítani, ha valami baleset történne. :DD Teszem fel, kukta felrobban, de nem megyek messzire én már nyitottam ki úgy sűrített paradicsomot, hogy spriccelt minden felé, azóta csakis zacskóba rejtve nyitom ki. ;]
Gyerkőc szobája szép nap sárga, háló sötét narancs, nappali mogyoró. A fürdő és a wc mennyezetig van csempézve, ott csak a plafont kellett fehérre kenni.

Még egyet tudok elképzelni! :U
Esténként pótolják be az italozást, anyagköltség gyanánt. :P :B

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#24045) NoLF válasza Bubu79 (#24043) üzenetére


NoLF
addikt

"...ÉS sohasem részeg." :K

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#24046) Bubu79 válasza NoLF (#24045) üzenetére


Bubu79
addikt

Lehet - régen hallottam már :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#24047) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#24048) Timocicu válasza Racecam (#24047) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Rajtunk tartod a szemeidet. ;)

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#24049) kételkedem válasza Timocicu (#24044) üzenetére


kételkedem
addikt

A háló gyékény, a nappali barackvirág és trombitavirág színben fog pompázni. Nekem valami 20.000 ment el csak a szegélyre úgy, hogy a gyártótól vettük. :)

Racecam vettél egy Blu-ray lejátszót?

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#24050) NoLF válasza Bubu79 (#24046) üzenetére


NoLF
addikt

én kb 3 évig szinte minden hétvégén, trust me, így a helyes.
nem mintha bármi jelentősége lenne :DD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.