Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39201) Csabee. válasza pohár (#39199) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Gallas pont így akarta.. begyakorolt figura volt :DDD

Üdv: Csabee.

(#39202) Janoska26 válasza pohár (#39192) üzenetére


Janoska26
addikt

Jó is az olasz foci :K :U

(#39203) pohár válasza Janoska26 (#39202) üzenetére


pohár
félisten

Asziszem :D

Csabee... persze, ez csakis az lehetett! :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#39204) tildy válasza bandus (#39197) üzenetére


tildy
nagyúr

Hideg vízzel a felállított zuhanyzóknál, ahol fél órát kellett várni, vagy ilyennel.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#39205) Csabee. válasza pohár (#39203) üzenetére


Csabee.
nagyúr

nézzétek a Tv2 stúdiójának a dizájnját :) elég jó.: )

Üdv: Csabee.

(#39206) Killing válasza Janoska26 (#39202) üzenetére


Killing
addikt

De nem a magyarok ellen. :DDD Volt már rá példa hogy legyőztük az aktuális világbajnokokat. :U

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#39207) pohár válasza Csabee. (#39205) üzenetére


pohár
félisten

Jaja, elég zsivány lett :D

Holnap jössz Feddére? :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#39208) Killing


Killing
addikt

JOCCAK'!
Holnap reggel folytatjuk. :)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#39209) Sipi16 válasza Killing (#39208) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ne fenyegess minket.

Tildy: Akkor ez elég nomád lehetett.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#39210) tildy válasza Sipi16 (#39209) üzenetére


tildy
nagyúr

Sátorban laktunk , villany sem volt, max agregátorról 1-2 óráig de betyárul élveztem.
Nagyon funny volt, mikor épp kevertek a srácok,a háttérben meg elhaladtak a juhok a juhásszal együtt.:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#39211) venember83 válasza Killing (#39206) üzenetére


venember83
nagyúr

Az meg ugye megint más kérdés, hogy Olaszország válogatottja emberemlékezet óta mindig kint van VB-n és EB-n, a magyar labdarúgó csapat meg utoljára rendkívül régen látott világversenyt résztvevőként, azt hiszem, Mexikóban, amikor te még meg sem voltál születve (1986).

(#39212) Sipi16 válasza tildy (#39210) üzenetére


Sipi16
senior tag

Érdekes lehetett.

Na asszem beesek az ágyba. Jó éjt mindenkinek!

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#39213) Pisztillus válasza venember83 (#39211) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ráadásul az a mexikói 6 gólos kiütés piszok erősre sikerült, hiszen a magyar foci azóta sem tudott talpra állni...

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#39214) Csabee. válasza pohár (#39207) üzenetére


Csabee.
nagyúr

ingyenes lesz? :D

Üdv: Csabee.

(#39215) fokukac


fokukac
nagyúr

bikini star wars

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#39216) venember83 válasza Pisztillus (#39213) üzenetére


venember83
nagyúr

A gond az, hogy nem is nagyon akar(t). Ugyanazok az edzők kavarják a trutyit, mint húsz évvel ezelőtt, ugyanazok vezetik a szövetséget, ugyanaz, max jön pár fiatal, akiket hamar betanítanak. A lényeg ugyanaz, csak más a csomagolás...

(#39217) pohár válasza Csabee. (#39214) üzenetére


pohár
félisten

Hátőőőő, bármi megeshet :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#39218) tiv83us válasza fokukac (#39215) üzenetére


tiv83us
veterán

I feel a disturbance in my pants :))

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#39219) Csabee. válasza pohár (#39217) üzenetére


Csabee.
nagyúr

azt hogy érted?:D ha ingyenes akkor lehet kinézek :)

Üdv: Csabee.

(#39220) pohár válasza Csabee. (#39219) üzenetére


pohár
félisten

Adok kupont és bejöhetsz 1k-ért :D
Lehet én se tudok most ingyér bemenni, de azon vagyunk :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#39221) venember83 válasza tiv83us (#39218) üzenetére


venember83
nagyúr

Egy kukac miatt? Orvos látott már? ;]

(#39222) ngabor2


ngabor2
nagyúr

ez az én formám... 2-kor kidob az ágy, most meg alig bírom nyitva tartani a szemem. no mindegy, ettől függetlenül jó reggelt mindenkinek.

(#39223) venember83 válasza ngabor2 (#39222) üzenetére


venember83
nagyúr

Jó reggel ilyenkor? Te most viccelsz, ugye? :U

(#39224) Sipi16 válasza venember83 (#39223) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nem a reggellel van a probléma hanem azzal, hogy alig birom nyitvatartani a szemem...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#39225) Bubu79 válasza venember83 (#39223) üzenetére


Bubu79
addikt

Pedig ez már tényleg egy jó reggel - véget ért az éjszakás szériám :K

Meg amúgy is - a délután király lesz, a holnapi nap pedig még királyabb :))

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#39226) rarri válasza Bubu79 (#39225) üzenetére


rarri
senior tag

Szép napot, szép álmokat, könnyű munkát, jó pihenést kívánok ! :D :)) :DD

Reni alszik :-)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#39227) Bubu79 válasza rarri (#39226) üzenetére


Bubu79
addikt

Neked is kellemes pihenést Saslány :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#39228) rarri válasza Bubu79 (#39227) üzenetére


rarri
senior tag

Köszönöm. :) Neked már le se kell feküdnöd aludni. :))

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#39229) Bubu79 válasza rarri (#39228) üzenetére


Bubu79
addikt

Egy cseppet még hunyok délelőtt - délután irány egy gyönyörű város - hangulatos kis utcákkal, várral, állatkerttel, a Balaton közelségével, holnap pedig korán reggel irány tovább Plitvice felé - vízesések, tavak, mindenfajta jóság :DD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#39230) bolondember válasza Janoska26 (#39202) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

egy olasz focit nézünk mi?

:DDD

moinmoin amúgy!

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#39231) venember83 válasza Bubu79 (#39225) üzenetére


venember83
nagyúr

Akkor menj a trónra, te király, te! :P

Sipi16: Ismerős probléma, azt hiszem, hogy ez még nem rendelkezik hibakóddal, de mivel elég alapvető, legyen ERROR 002.

BE: Múltkori olasz meccsen (Milan - Juve), amit láttam, volt 11 gól, s azt mondod, hogy szar volt? :U

(#39232) Bubu79 válasza venember83 (#39231) üzenetére


Bubu79
addikt

Vazzeg háromszor elolvastam újra, amit írtam, de sehol nem látom, hogy azt írtam volna, én vagyok a király :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#39233) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szép jó napot mindenkinek!
Kivételesen éjszaka aludtam, és hétkor ébredtem.
Most pedig go.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#39234) venember83 válasza Bubu79 (#39232) üzenetére


venember83
nagyúr

Amennyit királyoztál, gondoltam, az akarsz lenni. :P

(#39235) bolondember válasza venember83 (#39231) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

attól, h egy meccsen sok gól esik, attól még nem feltétlenül jó... :U

szerintem akkor is rettenetes az olasz foci. de ez szigorúan mangán-vélemény! :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#39236) Killing válasza tiv83us (#39218) üzenetére


Killing
addikt

That's good.It works. :))
'Reggelt!
Sipi bácsi: Itt fenyegetésről szó se volt... :U

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#39237) kételkedem válasza ngabor2 (#39222) üzenetére


kételkedem
addikt

a mai szerda az tulajdonképpen péntek, avagy inkább csütörtök?

saját szemszögömből szombat, mert számomra a hét utolsó munkanapja

Szép napot mindenkinek!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#39238) tildy válasza kételkedem (#39237) üzenetére


tildy
nagyúr

Nekem hétfő. Meg péntek is.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#39239) ngabor2 válasza kételkedem (#39237) üzenetére


ngabor2
nagyúr

legyen kedd és vasárnap... és akkor mindenki végképp össze van zavarva ;]

(#39240) Csabee. válasza ngabor2 (#39239) üzenetére


Csabee.
nagyúr

most akkor mi van ?:DD kedd az sehogy nem jön a képbe :)

Üdv: Csabee.

(#39241) Bubu79 válasza venember83 (#39234) üzenetére


Bubu79
addikt

Össze tetszik téveszteni holmi parlamenterrel ;]

Király nem - esetleg császár, valami nagyobbacska birodalomban :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#39242) bolondember válasza Bubu79 (#39241) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

összeeresztettük Szufit Hajnyalogatós Mefivel.

Feleakkora a kis porbafingó, mégse hagyja nyugodni a nagyobbat... Őrület... Esküszöm 24 óra alatt semmit nem aludtak mert egymás hajkurászták...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#39243) Killing válasza ngabor2 (#39239) üzenetére


Killing
addikt

Egyszerű földi halandó ezt nem érti. :DD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#39244) Bubu79 válasza bolondember (#39242) üzenetére


Bubu79
addikt

:D

Tuti, hogy mocskosul élvezik, még ha elsőre esetleg fújkálás is volt a program :D

Kis izgalom a hétköznapok stressze mellé - vajon meglesz-e ma is a minimum 18 óra alvásom, kapok-e elég kaját, vagy megint nyafiznom kell érte, a lábujját harapdáljam, vagy inkább a combján terpeszkedve dagasszak úgy, hogy lehetőleg velőig hatóan érezhesse, hogy nekem itt most jó ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#39245) bolondember válasza Bubu79 (#39244) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Szuf idegen lakásban, csak fújt, mint hajszárító, de az a kis brekegő (komolyan ilyen hangokat ad ki magából: mekegő-brekegő, bugyborékoló, nyiffogó, satöbbi) dög meg üvegmosó effektben ment és ütögette volna.... :))

aztán másfél óra múlva már ment a bunyó.

muszáj volt idomítani a Feketemancsot, mert vasárnap elhozunk 3 kismacskát egy kutyamenhelyről (valami állat négyet bedobott a kutyák közé Fóton - hármat sikerült megmenteni), aztán egy lesz nálam tutira míg haza nem viszem, aztán - ki tudja, talán egy marad ha csopvezemnek nem kell mégse... :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#39246) dragonfx


dragonfx
veterán

arcok tudtok arra mondani nekem valamit mér van az hogy minden ágazatban mostanság olyna lassan dolgoznak mint a tetű??
vazz meki 10 percet várok 2 tölcséres mcfreezre pedig 2 en vannak előttem.
sarki kisboltba vazz többet várok mint a tescoban....
?? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#39247) Bubu79 válasza dragonfx (#39246) üzenetére


Bubu79
addikt

Recesszió van vazzeg - kis pénz, kis foci ;]

BE: Nem hiszem, hogy nagyon kétségbeesnél egy szobacirkálótól, ami beköltözik az életedbe ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#39248) Killing válasza dragonfx (#39246) üzenetére


Killing
addikt

A minőséggel is van baj. Szintén a McDonald's-ban
akartam venni szprájtot, erre valami citromos ásványvíz szerűséget kaptam. Megittam (hagytam egy kicsit az alján) megkostolta a csaj a pultnál, és kicserélte!:DD
Azt mondta, hogy kifogyott a szirup a gépből.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#39249) bolondember válasza Bubu79 (#39247) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

én nem, de Feketefül... :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#39250) pohár válasza dragonfx (#39246) üzenetére


pohár
félisten

Ez azért van, hogy a SZEGÉNY EMBERNEK MEGLEGYEN TEREMTVE!! :D :D

BE... 5 macskusszal szép az élet :D
Itt 3 van meg egy kutya, de általában jól kijönnek egymással :))

Jah, és miért keltem ilyen korán?? :F

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.