Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39701) pohár válasza Pisztillus (#39700) üzenetére


pohár
félisten

Azmá' a monitor volt :D

Amúgy lehetne egy sokkal szélesebb verzió is, mondjuk 22"-ra optimalizálva, vagy nem tudom :N

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#39702) Pisztillus válasza pohár (#39701) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Jól emlékeztem, hogy RedAnt kolléga foglalkozott már ilyennel, pl. itt.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#39703) pohár


pohár
félisten

Jaj egyem a zúzáját :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#39704) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Valaki meg tudná mondani, hogy mennyi hozzászólásom hiányzik az őstag rangig?
Vagy hol találom a hsz.-kalkulátort?

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#39705) Pisztillus válasza Algieba (#39704) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Jelenleg 1647,05 hozzászólásod van. Ez úgy jön ki, hogy szakmai+0,25xközösségi+0,1xpiaci adja ki az összeset. Az őstag rang 1750 hozzászólástól kezdődik, így 102,95 szakmai vagy 4x ennyi közösségi hozzászólásnyira vagy tőle.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#39706) Algieba válasza Pisztillus (#39705) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Köszi!
Akkor még idén meglesz az őstag rangom. :DDD
Több mint négy év után csak összejön.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#39707) Pisztillus válasza Algieba (#39706) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Meg bizony! És abban a pillanatban, hogy megvan, mehetsz az Arcképszerkesztőbe egyéni avatart gyártani.
Én idén valószínűleg csak a senior tagságig jutok el, így az egyéni avatar még messze van. De ráérek, a PH! megvár, nem rohan el sehová... :DDD

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#39708) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Sziaztok!

Valaki tudna mondani valami jó programot ma estére nekem meg haveroknak? Ne legyen diszkó meg kocsma, valami zenés helyet ahol mitomén mondjuk rock vagy metál zene van, de szeressük a jazz-t meg blues-t is azért.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#39709) Algieba válasza Pisztillus (#39707) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Bár eme mostani avatár hűen tükrözi a valódi fejemet. Könnyen lehet, hogy igazíttatok rajta és lefoglalom egyéni avatárnak. :D

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#39710) <NewL> válasza pohár (#39703) üzenetére


<NewL>
addikt

Egyem a kis szívét.

meg is nézem a vörös sárkányt,kösz pohár :)
tegnap inán voltam,tudod mekkora volt? majdnem elérte a kilincset

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#39711) 1010


1010
őstag

helllllloooo

(#39712) Apollyon válasza Apollyon (#39708) üzenetére


Apollyon
Korrektor

1010: Hello!

-------

Nah megvan a fantasztikus program, Morrizonsz. Fantasztikus. Mások remélem szerencsésebbek!

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#39713) tiv83us válasza pohár (#39703) üzenetére


tiv83us
veterán

Egyem a zuzajat :P

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#39714) fokukac


fokukac
nagyúr

mit találtam :)

Top Gear Suzuki Swift Ice hockey :))

Ezek abszolút nem normálisak :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#39715) lorcsi válasza fokukac (#39714) üzenetére


lorcsi
veterán

b+ mekkora hülyék :DDD :C

(#39716) Zewa válasza fokukac (#39714) üzenetére


Zewa
senior tag

Ez nagyon állat! :C :))
Kis forum szélesítés tényleg nem lenne rossz. :K

Felülről rá kell helyezni a bélsárt és máris kész lesz a vájd-verzi-Jó! :K

Csak nekem nem mond semmi Pohár "csaja" ? :F

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#39717) fokukac válasza Zewa (#39716) üzenetére


fokukac
nagyúr

szélesítés? minek?

halál a vájdszkrínre! :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#39718) pohár válasza Zewa (#39716) üzenetére


pohár
félisten

Buzi-e vagy? :Y :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#39719) Zewa válasza pohár (#39718) üzenetére


Zewa
senior tag

Ezt a csajt csak random "sunáznám" címszó alatt futtatod vagy valahonnan ismerősnek kéne lennie? :)

Lehet hogy elég lenne aludni egyet? :F

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#39720) Tim82


Tim82
nagyúr

Áthelyeztem a desktop gépemet a régi, gyerekkoromból megörökölt íróasztalról egy új, nagyobb asztalra és azóta fülelem, hogy az új asztalon mennyivel durvább hangja van a ház ventilátorainak. Valahogy jobban rezonál tőle az asztal... :Y

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39721) rarri válasza Tim82 (#39720) üzenetére


rarri
senior tag

Tegyél alá filcet, aminek a színe harmonizál az asztallal. :)

:U

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#39722) Tim82 válasza rarri (#39721) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha találok dióbarnát... :)

De fizetésnap után (ami nekem augusztus 31.) amúgy is terveztem ventilátorcserét.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39723) Ramius


Ramius
őstag

Valaki aki szokott sportolni segítsen nekem. Kicsit megerőltettem most a lábamat bicajozással, és mit tegyek, hogy reggel az első nyújtózásnál ne görcsöljön be a vádlim?

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#39724) 1010 válasza Tim82 (#39720) üzenetére


1010
őstag

kis gumilapot kell ala vagni ahol a laba van a haznak,oda is lehet ragasztni
1centi vastag eleg

jaaj te szegeny vennel mac notit inkabb, az nem zug bug

[ Szerkesztve ]

(#39725) Tim82 válasza 1010 (#39724) üzenetére


Tim82
nagyúr

Na persze... a Thinkpad sem búg. :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39726) Zewa válasza Ramius (#39723) üzenetére


Zewa
senior tag

Bengay krémmel szoktam kezelni, nekem bejövős. Nem olcsó ~1000-1500ft6tubus a gyógyszertárban. :K

Vízhűtés és nem lesz gond a zajjal! Esetleg 4db radírra felpakolod a géped. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#39727) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A japán filmművészet újabb gyöngyszeme: [link] :U :Y

Nem tudom eldönteni, hogy most ez egy vígjáték akar lenni? Érdekes a japán humor...
Azt hiszem, félni fogok a japánoktól. :DDD

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#39728) Winner_hun válasza fokukac (#39714) üzenetére


Winner_hun
félisten

Na egy ilyenre én is beneveznék csak kocsit adjanak alám, az enyémet sajnálnám:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#39729) Winner_hun válasza Ramius (#39723) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ne nyújtózkodj.:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#39730) Ramius válasza Winner_hun (#39729) üzenetére


Ramius
őstag

Ez nem így működik. Ez már automatikus :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#39731) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Egy húzódás / rándulás mennyi idő alatt múlik el?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#39732) pohár válasza Ramius (#39730) üzenetére


pohár
félisten

Sportkenőcs segíthet szerintem :K
Csak ne nyald meg, az a lényeg :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#39733) Pisztillus válasza Ramius (#39730) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Sportolás, az rendben. Folyadékpótlás rendben? Valószínű, hogy magnézium kell ide (Magne B6, Magnesium Pharmavit 250mg pezsgőtabletta).

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#39734) Tim82 válasza Zewa (#39726) üzenetére


Tim82
nagyúr

Á, nem nagyon van értelme egy micro-ATX kockaházat moddolni. A házventik alapból nem túl halkak, de már kinéztem Enguszéknál 2 Englide ventit, aztán nem lesz majd gond.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39735) Ramius válasza Pisztillus (#39733) üzenetére


Ramius
őstag

A pezsgőtabletták érnek valamit, vagy csak szép színes és jó ízű cuccok?

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#39736) Mawyx válasza Winner_hun (#39731) üzenetére


Mawyx
senior tag

Én másnap már sántikáltam, de 2hónap után még mindig fáj, naponta masszírozom. Több mint egy hónap kellett, hogy egyáltalán ne legyen annyira dagadt. Elég kellemetlen sérülés, soká gyógyul, nagyon lassan.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#39737) Pisztillus válasza Ramius (#39735) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Az amit írtam, (Magnesium Pharmavit 250mg) az igen, OGYI engedélyes gyógyszer.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#39738) 1010 válasza Ramius (#39735) üzenetére


1010
őstag

en rosszul voltam es azt monta az orvos hogy keves bennem valami
b z q k c a1 49 454 akarmi
rajtszamu vitamin

vettem ilyen pezsgo tablettat pluszt,
es attol jobban lettem helyre allt a dolog

[ Szerkesztve ]

(#39739) Ramius válasza 1010 (#39738) üzenetére


Ramius
őstag

rajtszámú vitamin... :DDD

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#39740) Winner_hun válasza Mawyx (#39736) üzenetére


Winner_hun
félisten

Naneeee

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#39741) Pisztillus válasza Winner_hun (#39740) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Pedig de. Hétfőn menj el orvoshoz azt letisztázni, hogy a szalagok hogyan érintettek a dologban. Valószínű, hogy valamilyen gyulladáscsökkentő tabletta is kelleni fog.

Nálam valami hasonló van (már két hónapja) a térdemnél, hétfőn labor és röntgen. Aztán majd a doki eldönti, hogy elég-e az Aflamin (ez a nem-szteroid gyulladáscsökkentő), vagy belevág egy jó kis injekciót (Diprophos - na ez már szteroid) is. Valamennyire már javul a (M)Aflamintól is, de majd meglátjuk. A lépcsőket egyenlőre kerülöm, na meg emiatt táncolni sem tudok. :D

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#39742) Mawyx válasza Winner_hun (#39740) üzenetére


Mawyx
senior tag

Jún. 18án estem le a lépcsőn [link]
Tóalmáson is végig fásli volt a lábamon.
1 hónaposan
Egy hónap után mentem dokihoz, már durvának éreztem, hogy ennyi idő után is dagadt és néha rálépve úgy fáj, hogy majd besz*rok. De a doki (traumatológia) csak a vállát vonta, hogy nem rögtön mentem, így már nem tud mit csinálni, bár akkor se tudna, csak azt mondta volna, hogy pihentessem, ne fussak, fáslizzam, ha akarom. Gyógyulás hónapokig eltart. Mérgemben rágugliztam hogy akkor majd én meggyógyítom magam, de nem lehet mit tenni, majd helyrejön.
Folyamatosan mozogni kell vele, ne tapadjanak le az izmok. Amint birsz menni, rendesen menni kell, ahogy máskor is, csak ne extrémen terheld. (Nem is birod sztem.)
Símán sétikálok, bicajozok, mozog minden irányba, csak van olyan állása, ahol nagyon fáj. Oké, hogy ne lépjek úgy, de azért ez nem tökéletes, biztos alakul még.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#39743) Killing válasza Algieba (#39706) üzenetére


Killing
addikt

Nekem cirka 270 nap alatt megvolt. :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#39744) pohár


pohár
félisten

Jaj de tündéri mind2 :O Főleg a fehér ruhás...

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#39745) Killing


Killing
addikt

Hamarosan lemerül a telefonom, de egy JOCCAK' - ot még benyögök. :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#39746) Tim82 válasza pohár (#39744) üzenetére


Tim82
nagyúr

Lehet, hogy ez kicsit durvának és bunkónak fog hatni, de nem tudom másképp megfogalmazni, mert a lényeg elveszne: lehetne, hogy nem itt éled ki a p***hiányodat? Van erre "legszebb nők"-topik is.

Mellesleg az általad linket csajok mindegyike egyéniség, amolyan Brian élete-módon. :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39747) Pisztillus válasza Tim82 (#39746) üzenetére


Pisztillus
senior tag

De legalább fejlődik: már továbblépett a macskákról... Bár cicus ez is, az is... :DDD

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#39748) Tim82 válasza Pisztillus (#39747) üzenetére


Tim82
nagyúr

Végül is... Fejlődik, de hova? :U ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39749) pohár válasza Tim82 (#39746) üzenetére


pohár
félisten

Nem sértődök meg, csak találtam két képet, amit úgy gondoltam, látnotok kell :K
A legszebb nős topicot meg ki tudja ki nézi innen :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#39750) neduddki válasza Winner_hun (#39731) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Te is jokor csinyalod... 31diek utan gyuvok visszja furdigelesbul, gyere be oszt letepem;- )))

udv

neduddki

p.s. Tim kereske majd holnap este , vagy naffalu?

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.