Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22001) tildy válasza tiv61us (#21997) üzenetére


tildy
nagyúr

Szerintem eszeveszett volt, 10 éves hitelre kocsit? 30 éves hitelre lakást?Plazmatévét , külföldi nyaralás thitelre? Normális?:F
Addig kéne az embernek nyújtózkodni , ameddig a takarója ér.
Amúgy lehet kinnt nincs gyes, itthon meg nem jellemző egy házaspárnak a havi 4000$. Sőt sokszor még 1000$ se.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#22002) bolondember válasza tiv61us (#21999) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem tudom.

de túl elnézőek se lehetünk velük szemben (lásd összeszarni-hugyozni BKV-t, a várost)...

emberek.

DE viselkedjenek is úgy, ne mint az állatok (bár az állatok ritkán szarnak a fészkükbe/almukba)...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#22003) tiv61us válasza tildy (#22001) üzenetére


tiv61us
őstag

de ez volt otthon is
vettek a lakasokat
nem csak a fiatalok
svajci frank alapu hitelre
oszt most meg....
a kocsihitelek nem borultak be az itt nem tema
maximum a GM elkuld 563 embert

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#22004) tiv61us válasza bolondember (#22002) üzenetére


tiv61us
őstag

hat ezt mondtam
hogy nagy problema
vagy beterelik oket valahova es adopenzbol eltartjak
vagy maradnak ahol vannak
leloni nem lehet Oket gondolom
ahol eddig eltem
florida, carolina kentucky
floridaban tan ha 2-ot lattam az is kocsival ment kiszedni a sorosdobozt a kukabol
carolinaban mar akadt de nem ugy szanaszet
itt mar vannak szepen de ejszakara be kell menniuk a szallora
vagy borton
mondjuk ott is adobol tartjak el
meg a betorot meg a gyilkos
stb.
ezek vagyunk mi az emberek a Fold lakoi
van aki a hoparducert gyujt es leszarja a szegenyeket
abban igaza van hogy a hoparduc kihalhat az ember nem valoszinu

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#22005) Mawyx válasza tildy (#22001) üzenetére


Mawyx
senior tag

Exem 80at keres (és ő még jól keresőnek számít) , 20éve egy munkahelyen van, mindig is ott dolgozott, mint az állat. 15éves hitel van még a nyakán, 40évesen már érthető szeretett volna saját kéglit és egy vidéki ótvar lepukkant házrészről beszélünk. Hitel nélkül még mindig a szülőkkel élne, mint ~5évvel ezelőttig volt. Kocsija nincs, jogsija se (se ideje, se pénze rá), plazmatévéje sincs ...
A héten még tovább felezték a létszámot, írok is neki, hogy ő maradhatott-e vagy lapát?.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#22006) tildy válasza tiv61us (#22003) üzenetére


tildy
nagyúr

Ez igaz. Csak gondoltam érzékeltetetem, hogy itthon rengetegen kapnak 500$ alatti fizut, sőt soknak még az 500$ is álom fizu lenne, mert a felét kapják. Kaja kb ugyanannyi mint nálatok, a benzin meg itthon jóval drágább , mint nálatok. Rengeteg embert elküldtek itthon is, sőt (40 ezer körül kb) . Nagyon sok helyen bevezették a 4 napos munkahetet. Barátnőm múlt hónapban 200$ dollárt keresett (szerencsére munkája még van). NA.
Remélem érted azért.
PErsze sz.r dolog kevesebbet keresni mint régen :( :(

Mawyx: saját lakás témában én kicsit más álláspontot képviselek, mint az emberek többsége. Engem jelenleg a saját lakás inkább "megkötne" , anyagilag, és egyéb téren is. 10 éve nem élek szüleimmel.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#22007) tiv61us


tiv61us
őstag

mondjuk ha tartassz 1 kutyat amit imadok, nem beszelve a lovakrol, abbol mindennel egyutt
tudnal kajat adni egy hajlektalannak
najo ket kutyatartot vegyunk
meg egy macskat
igy van?
igy
dehat a kutyakat szeretjuk a macskat is
nem lehet prosperitast felallitani
na megyek mert ma tul okos voltam megfajdult a fejem az elet nagy dolgait elemezve

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#22008) tiv61us válasza tildy (#22006) üzenetére


tiv61us
őstag

persze hogy ertem
a szoc halo itt erosebb
ez vicc de igy van
ez csak onnan indult felhivtam szives figyelmet hogy itt elkezdodott a baj es tartok tole uszik at es meg nem ert oda

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#22009) Mawyx válasza tiv61us (#22007) üzenetére


Mawyx
senior tag

Gyere sűrűbben, de jobb híreket hozzál ;) .

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#22010) pohár


pohár
félisten

Megnézem a PB új részét, csak annyit tudok mondani, hogy: :Y

Sajna ezen kívül még 7 rész és over... :( :O

Jah és

:DDD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#22011) Sipi16


Sipi16
senior tag

Jó estét mindenkinek!

Teli hassal tértem vissza...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#22012) bolondember válasza tiv61us (#22007) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

kaját hajlékonynak?

ja.

értelme nem sok van.
pia, az kell a legtöbbnek, nem kaja...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#22013) zolynet


zolynet
addikt

na még egy ultimate survival azt szunya....jóéjt

Life is too short to stay stock!

(#22014) tildy


tildy
nagyúr

Izébizé. .@..nyúl papírzacsi:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#22015) pohár válasza tildy (#22014) üzenetére


pohár
félisten

Oh b+ tildy :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#22016) Thulcandra válasza pohár (#22010) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Én anno nagy PB rajongó voltam, amcsi premiertől kezdve néztem, vicces volt, hogy élőben egy ember se volt akivel tudtam volna róla beszélni, mert ugye nálunk csak később indult (förtelmes szinkronnal természetesen :/ ) ... aztán most igazából nem is sajnálom, hogy vége lesz, ideje lesz lezárni már ezt. Anno az egész sorozat egyetlen egy évadnak indult, de mivel sikeres volt tovább írták, ami egy ideig ment is jól, de mostanra már nagyon gyenge a sztori. :(

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#22017) qdak


qdak
addikt

jóreggelt :))

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#22018) ngabor2 válasza qdak (#22017) üzenetére


ngabor2
nagyúr

hasonlovat mindenkinek. indulok melózni, de még filózok, hogy villanyossal, vagy bicajjal. szerintem villanyos lesz belőle.

(#22019) Killing


Killing
addikt

Hehe enyém 22019. hsz.! :D

Most megyek kertészkedni majd kukorica is lesz ültetve!

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#22020) Sipi16


Sipi16
senior tag

Jó reggelt mindenkinek!

Már regisztráltam az egész családot a facebook rendszerbe és most végre le tudtam ülni reggelizni... Erre hawer rámír MSN-en és lecseszett, hogy evés közbe gépezek... De edig nem volt időm megnézni a saját cuccaimat. :(

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#22021) nike_


nike_
addikt

Kellemes délelőttöt mindenkinek.

(#22022) bolondember válasza nike_ (#22021) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

most már jobb, vége a futamnak..

szegény Sutil... :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#22023) RexpecT


RexpecT
addikt

Szép napot!

Ez vajon igaz lehet?Mármint hogy boltban akárki vehet ilyen szert.

"FIGYELEM!!!
AKI SZERET DISZKÓBA ÉS SZÓRAKOZÓHELYRE JÁRNI, ANNAK FIGYELEM!
Van egy GHB nevű szer,színtelen, szagtalan,
íztelen, festéklemosó szer, 3000 Ft-ba kerül egy üveg, bárki szabadon megvásárolhatja boltban és rendelheti a neten.
Pár csepp italba csöppentve kb. 10 perc leforgása alatt teljes
tudatkiesést okoz, néhány mp szédülés után ájulás. Hétvégi diszkókban a pohárba cseppentik, amikor nem figyel oda, összeesik, aztán a "segítőkész" közelben levők kiviszik és elrabolják. Vagy véglegesen, vagy csak a nemi erőszak idejére, ami nem erőszak, hiszen magatehetetlen az ember.
Gyorsan kiürül a szervezetből, pillanat alatt teljes éberséggel tér
magához, legfeljebb nem érti, hogy hogyan került az adott helyszínre.
Embert lopnak a szer segítségével!
Ma már előre preparáltan is használják, tehát az originál, vagy annak tűnő üvegbe előre beteszik. PL. Pókerbarlangokban, a nyertest a "csinos lányok" meghívják egy üveg italra, aztán a toxikológián ébred ruházat, pénz, nyeremény, mobiltelefon nélkül.
Védekezni nem lehet ellene, csak megelőzni: senki ne hagyja a poharát felügyelet nélkül! Ha üvegből iszik, a hüvelykujja legyen az üvegen!
A társasággal érkezők, a társaságban levők ne hagyják magukra soha
egyik társukat se!
(csak gondolom: az újságban ma szereplő meztelen szekszárdi lány is
ennek lehetett áldozata)
Adjátok tovább, minél több embernek!!!"

(#22024) bolondember válasza RexpecT (#22023) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ez eléggé rohipnol-szagú...

meg hoax-jellegű is.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#22025) RexpecT válasza bolondember (#22024) üzenetére


RexpecT
addikt

Nekem is az... Hátha majd ngabor mond rá valami okosat.

(#22026) pohár


pohár
félisten

Szép napot mindenkinek! :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#22027) qdak válasza ngabor2 (#22018) üzenetére


qdak
addikt

vasárnap ? :Y

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#22028) Sipi16 válasza pohár (#22026) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ittál már ma banánturmixot?

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#22029) Pisztillus válasza bolondember (#22024) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Sziasztok!

Azért csak belöktem ezt a GHB-t (gamma-hidroxibutirát, magyarul gamma-hidroxivajsav) a gugliba, és kiderült, hogy létező anyagról van szó. Viszont festéklemosó, az túlzás, az egyik találatnál csak folyékony extasy-ként hivatkoznak rá. Így még az is lehet, hogy a hírben van valami, nem árt az óvatosság!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#22030) Killing


Killing
addikt

De fáradt vagyok! :o
Mindjárt megiszok egy teát.
Holnap suli! :O

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#22031) pohár válasza Sipi16 (#22028) üzenetére


pohár
félisten

Nem...

Elfogyott :D

Piszti... engem az absinthe se nagyon csap meg, a GHB-t is bírom :DDD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#22032) tildy válasza Pisztillus (#22029) üzenetére


tildy
nagyúr

Talán az ilyen témákban igencsak megfelelő helyen, a daathon kéne szétnézni.
Mik a hatásai?
* Kisebb dózisoknál az alkoholhoz hasonló
eufórikus hatása van, a fogyasztó boldognak, nyugodtnak
érzi magát, könnyebben ismerkedik.
* Magasabb dózisoknál felléphet álmosság és
szédülés; néha hányást, izomgörcsöt és
eszméletvesztést okozhat.
* A túladagolás mindig eszméletvesztéshez vezet
(átmeneti kóma) és lelassítja a légzést. Néha,
alkohollal keverve a GHB veszélyes mértékben
lelassíthatja a légzést, ami már több halálesetet

Liquid extasy néven a GHB (gamma-hidroxi-vajsav) fut.
Egy elévülési idővel ezelőtt találkoztam vele.
Folyadék formában szokott lenni, olajos-sós lötty.
Aktív szénnel keverve tárolják, használatkor leszürik.
Kellemes entaktogén/empatogén hatás.
Társasági szernek jó, nincsenek mozgáskoordinációs zavarok és jobban lehet koncentrálni, mint pld. alkoholnál.
Nagy mínusza, hogy alkohollal keverve halálosan veszélyes lehet.
Nagy mínusza, hogy nagyon dózisfüggő: pld. 14 ml optimális, 18 ml túladagolás. A folyadékmennyiség a higítástól függ.
A túladagolás egy beájulás, előtte félig bealvás jellegű rángatózásokkal, ronda dolog.
Újraadagolható néhány óránként feleakkora adagokkal.
Visszahozza az MDMA-csúcsot.
Szexhez jó.
Magyarországon 2002-ben rakták a pszichotróp anyagokról szóló rendelet IV. jegyzékébe.
Prekurzora a GBL (gamma-butiro-lakton), azt is szokták tolni, ha hozzáférhető.
(A GHB-t általában GBL-böl és nátriumlúgból "fözik".)

Ez alapján kicsit túlzásnak tűnik amit írtál róla, sőőőt.
Kicsit olyan, mintha azt mondanád a fű eszméletvesztéshez vezet. :DDD :DDD :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#22033) Sipi16 válasza tildy (#22032) üzenetére


Sipi16
senior tag

Érdekes az adagolás. 14ml az jó 18 már túladagolás. Ez azért veszélyes... Na nem baj. Maradok a piánál...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#22034) Pisztillus válasza tildy (#22032) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Most lehet megkövezni, de álláspontom szerint mivel a P jegyzékben szerepel, igenis veszélyes szer.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#22035) tildy válasza Pisztillus (#22034) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem tudom mi az a P-jegyzék, de remélem szerepel benne az alkohol is:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#22036) tildy válasza Pisztillus (#22034) üzenetére


tildy
nagyúr

Jobban utánaolvasva tényleg vezethet túladagolás esetén kómához. Alkohollal keverve meg mégjobban.
Nem árt az óvatosság, bár azért talán itthon ez a szer nem rendszeres.
Bolond: Papír :P

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#22037) bolondember válasza Pisztillus (#22034) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

KŐ!

KŐ!

KŐ!

@tildy: plazmasugár!

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#22038) Pisztillus válasza tildy (#22035) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Amiről szó volt az írásban: pszichotrop anyagok jegyzéke. A K pedig a kábítószer és kábítószer-prekurzorok jegyzéke. Az ethanolum (alkohol) nincs benne.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#22039) bnss


bnss
veterán

Sziasztok, szép vasárnap délutánt kívánok! :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#22040) kételkedem válasza bnss (#22039) üzenetére


kételkedem
addikt

Főztem egy remek vörösboros marhapörköltet, ebéd után lemostam a kocsit és a robogót, szépen süt a nap.
Nekem szép vasárnap délután van! :K

Ez a GHB érdekes cucc lehet, de a körülötte terjengő történetek tényleg hoax számba mennek. A gugli első 50 találata gyakorlatilag az amit RexpecT bemásolt. A lényeg az, hogy szándékosan ne idd. Az már meseszerű, hogy belekeverik az italomba és elrabolnak. Biztosan történt már ilyen eset valahol valamikor, de Magyarországon nem hiszem.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#22041) Pisztillus válasza kételkedem (#22040) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Nem állítom, hogy nincs benne gurítás, de azért nem árt az óvatosság. Egyrészt P-s mivolta miatt, másrészt a szervezetben keletkezhet belőle gamma-amino-vajsav (GABA), ami a központi idegrendszerben a gátló funkciókat megvalósító idegrostok neurotranszmittere (ingerületátvivője). Így lehet alapja a hatásának is.

És nagyon remélem, hogy a hazai előfordulása valóban hoax, és jó ideig az is marad. S hiába kövezett meg BE,( :DDD ) attól még a véleményem marad: nem tetszik és kész.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#22042) Tim82 válasza bolondember (#22037) üzenetére


Tim82
nagyúr

Emeljék ki! CSILLAGKAPU!!!! CSILLAGKAPU!!!!

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#22043) venember83 válasza bolondember (#22022) üzenetére


venember83
nagyúr

Szegény vörösök. :U

(#22044) bolondember válasza venember83 (#22043) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ez, hát, nem kimondottan az ő szezonjuk...

én viszont csak Kimit sajnálom... de őt nagyon.. :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#22045) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

ééés re:D

Hát ismét kiderült mennyire eltorzult a mai fiatalság világképe, aztán összehoztunk egy fergeteges 2-3000 fős bulit, aztán vége is volt a hétvégének.
A társ csoport pedig a lánycserkész egyesület volt, hogy még ma ilyen létezik...:DDD

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#22046) fokukac válasza TexT-BoY (#22045) üzenetére


fokukac
nagyúr

remélem, becserkésztétek őket...! :P
de úgy rendesen...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#22047) nike_ válasza fokukac (#22046) üzenetére


nike_
addikt

Akkor MÉG nem lenne itt ;]

(#22048) kételkedem válasza fokukac (#22046) üzenetére


kételkedem
addikt

mármint a cserkészlányokat cserkészte be? ;]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#22049) fokukac válasza kételkedem (#22048) üzenetére


fokukac
nagyúr

vág a 'zeszed, mint a beretva... :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#22050) kételkedem válasza fokukac (#22049) üzenetére


kételkedem
addikt

talán azért, mert gyerekkoromban sok keresztrejtvényt fejtettem :U :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.