Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7001) bnss válasza bolondember (#6998) üzenetére


bnss
veterán

Feltöltés ideje 2007-08-30 ;]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#7002) venember83 válasza BITBOYS (#6983) üzenetére


venember83
nagyúr

Farkas törvényt bont? :F

ng2: Fenét, érdekes nap volt, kiderült, hogy aki átlagos volt középsuliban, az semmire sem vitte, aki átlag feletti volt, az se, aki meg átlag alatti, az él most ösztöndíjakból 24-25 évesen, mint hal a vízben.

(#7003) BITBOYS válasza bolondember (#6998) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nem félek mert akkor én is feljelentem :)

venember83: Ember embernek farkasa :U

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#7004) Bub0rek válasza sNORh (#6995) üzenetére


Bub0rek
tag

300 db-ja.Képet.

Vigyázz!Lány vagyok,és sötét szőke!Bocsánat,ha csúnyán írok.:D

(#7005) ngabor2 válasza pohár (#6999) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a rák biztos nem megy, mivel az épp a jégpáncél alatt van, jól behűtve. meg valszeg nem is érdeklik a varjak :U

jobb esetben (már akinek jobb ;]) ráksalátaként vannak lefagyasztva.

(#7006) rarri


rarri
senior tag

Sziasztok ! Csak szép estét szeretnék kívánni mindenkinek !

Mennem is kell. A délelőttös hetem az ilyen sajnos, majd talán péntek este itt tudok lenni kicsit.Holnap is megnézlek titeket ! :K Vigyázzatok magatokra ! Sziasztok !

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#7007) pohár válasza ngabor2 (#7005) üzenetére


pohár
félisten

Ezt aztán jól kifejtetted :D

Ez nagyooon zsír reklám :DDD :DDD

Heineken

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7008) bolondember válasza pohár (#7000) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ez komoly reklám és nem komoly?! :Y

:DDD :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#7009) BITBOYS válasza bolondember (#7008) üzenetére


BITBOYS
addikt

Tényleg komolyan vetted? nemááá :P

szerk: De valahogy így nézett ki a szitu, nagy vonalakban.

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#7010) nike_


nike_
addikt

Jó estét!

Holnap pingpong verseny.

[ Szerkesztve ]

(#7011) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

(#7012) pohár válasza bolondember (#7008) üzenetére


pohár
félisten

Miva'?? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7013) venember83 válasza (Kolombusz) (#7011) üzenetére


venember83
nagyúr

De édibédi. Két papucs vajon kijön a bundájából? :U

(#7014) Bub0rek válasza venember83 (#7013) üzenetére


Bub0rek
tag

Fujjjjj. Gonosz vagy. :DDD

Vigyázz!Lány vagyok,és sötét szőke!Bocsánat,ha csúnyán írok.:D

(#7015) venember83 válasza Bub0rek (#7014) üzenetére


venember83
nagyúr

Gonosz? Semmiképp.

A jegesmedvék úgyis kihalnak, mivel:
1. elfogynak a fókák
2. elfogynak a jéghegyek, amiken vadászni tudnának ezek az egyébként gyönyörű állatok.

Ha meg úgyis megdöglenek, akkor legalább papucs legyen belőle, ne komposztanyaggá váljon az egész állat.

Mindezt írom úgy, hogy egy csirkét sem tudnék megölni. :U

(#7016) bolondember válasza BITBOYS (#7009) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

de hát olyan meggyőző volt, én komolyan azt hittem valódi... :(

csodálkoztam, milyen jó a minőség, meg minden, de.. :U :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#7017) Bub0rek válasza venember83 (#7015) üzenetére


Bub0rek
tag

Akkor igazad van. Én se tudnék semilyen állatot se bántan. De nem kell férre érteni azért szeretem a hust Csak ne lássam, hogy megölik Őket. Pl utálom a disznóvágást stb. Igaz, hogy a husok közt is tudok ám válogatni. Mondjuk a nyulat semi pénzért se enném meg.. a szarvas, őz husról ne is beszéljünk.Én azt se értem, :( hogy Kínában , hogy tudják megeni a kutya, macska hust pfuj. Ha jól sejtem, ott még a sündisznot is megeszik, undoritóak.

Vigyázz!Lány vagyok,és sötét szőke!Bocsánat,ha csúnyán írok.:D

(#7018) Csyppa válasza venember83 (#7015) üzenetére


Csyppa
senior tag

Én nem csak megölni tudom, hanem még meg is eszem a csirkéket.
Micsoda egy szívtelen valaki vagyok.:U

Bub0rek: Pedig a nyúlpörkölt az nagyon finom :K

[ Szerkesztve ]

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#7019) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Miért van az, hogy az összes gerinces állat kicsinye olyan aranyos. Még a bébi krokodil is cuki a nagy szemével. :DDD
Aztán mi lesz eme bolyhos, fehér gombócból is... lazán szétkapja a szintén tündéri fókákat. Az ember pedig nem ellenfél neki szemtől-szembe. Csak meglegyinti, aztán az embernek annyi.
Nem mellesleg az ember is gyermekként oly ártatlan és bájos.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#7020) bnss válasza venember83 (#7015) üzenetére


bnss
veterán

Végülis nincs az okfejtésedben logikai bukfenc, már csak a greenpeace-nek kell elfogadnia. :D

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#7021) venember83 válasza Csyppa (#7018) üzenetére


venember83
nagyúr

Ja, az vagy. Mennyiért vágod a csirkét és/vagy tyúkot? Munkaidő vagy elvágott nyakak után számlázol? Nem mintha lenne levágandó csirkém és/vagy tyúkom...

Érdekes módon túl szentimentalista vagyok a gyilkoláshoz, de a saját halálom annyira nem hat meg, legalábbis jobban zavarta utastársamat és autóvezető, valamint későbbi síelőpartneremet, hogy majdnem belecsapódtunk egy jobb oldali betonkorlátba az autópályán százharminc környékén. Meg mindenki más is (ismerősök előttunk-mögöttünk) szörnyűlködve leste a korlát és az autó közti egyre kisebb teret, míg szinte érintőre vettük a betondarabot. Aztán valamiért nem sikerült, még élek. Gondolom, hogy van valami oka. Majd kiderül.

Bon3ss: Ha nagy leszek és sok pénzem lesz, majd veszek valami hasonló autót, és ráfestetem zöld betűkkel, hogy GREENPEACE. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7022) ngabor2 válasza venember83 (#7021) üzenetére


ngabor2
nagyúr

én se vágtam még el csirke nyakát. anyukám... na ő már egy néhánynak elvágta :D mondta is párszor, hogy ha annyi csirke lenne az udvaron és a kertben, amennyit kivégzett, elég szűkösen férnének el. pedig nem kicsi a kert...

volt olyan hétvége, mikor a szomszéddal közösen "bérvágtunk" csirkéket. hol 150, hol 200db, hol csak 50-100 db, de majdnem egész nyáron. és akkor a saját részre levágottról nem is beszéltünk. a munkát nagyrészben meg tudta gyorsítani a kopasztógép, legalábbis a leglassabb részét.

a vágás után már egyedül is elbánnék a baromfival, minden szakaszát csináltam már.

(#7023) venember83 válasza ngabor2 (#7022) üzenetére


venember83
nagyúr

Végső szakasz nekem is megy, szívesen megzabálom a rendesen megfőzött, de inkább megsütött baromfiát. :U

(#7024) ngabor2 válasza venember83 (#7023) üzenetére


ngabor2
nagyúr

én a kopasztás-perzselés-mosás-bontás-sütés/főzés sorra értettem :D megenni én is megeszem, ha jól van elkészítve. jó kis tejfölös csirkepaprikás galuskával és friss uborkával...

no jó, bontok egy sört a fogyókúra jegyében :D

(#7025) Bub0rek válasza ngabor2 (#7022) üzenetére


Bub0rek
tag

Tóll pucolás, belezés is volt? ;] Nyúlat nyuztál már meg? :U

vénember:Ha már meg van főzve jöhett, addig én hozzá se nyulok, hacsak nem husbóltból nem vett,azt megfőzőm akkár én is.Eccer én is pucoltam, na inkább soha :(

Vigyázz!Lány vagyok,és sötét szőke!Bocsánat,ha csúnyán írok.:D

(#7026) bnss válasza venember83 (#7021) üzenetére


bnss
veterán

És ezt csak bevásárló autónak? ;]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#7027) pohár válasza bnss (#7026) üzenetére


pohár
félisten

Jah, és veszegy bigfoot-ot a városba :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7028) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

érdekes

most lehetne vitaindító, meg minden..
lelkésznek 9 mm-es? 18 óra naponta 17 évesen videójátékkal?

fura egy világ ez a miénk, fura... :( :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#7029) venember83 válasza bolondember (#7028) üzenetére


venember83
nagyúr

Ahhoz a világhoz ebből a szempontból szerencsére sok közünk nincs. Az ilyen embert nem is nagyon engedném ki a börtönből, ki tudja, még hány embert lepne meg.

(#7030) Bub0rek válasza bolondember (#7028) üzenetére


Bub0rek
tag

Ez nagyon durva. Mér és az aki Csepelen aki iskolában gyilkólt. Ezek nem emberek, hanem állatok, de azok se. :(

Vigyázz!Lány vagyok,és sötét szőke!Bocsánat,ha csúnyán írok.:D

(#7031) AMD Power


AMD Power
titán

Kétségeim vannak a magánnyugdíjpénztárammal. 1999 léptem be magánnyugdíjpénztárba (Aegon). Sok furcsaságot hallottam manapság ezekről a pénztárakról. Állítólag 10 év után már nem lehet váltani köztük ez igaz?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7032) bnss válasza pohár (#7027) üzenetére


bnss
veterán

Azzal túl könnyű közlekedni... ;]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#7033) bolondember válasza venember83 (#7029) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

az ember az mindenhol ember, oly mindegy hol él - magunkat pusztítjuk, ritka jó sikerességgel... :( :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#7034) venember83 válasza bolondember (#7033) üzenetére


venember83
nagyúr

Mindenhol ember, csak nem mindegy, hogy mit tanul és mit lát, ezért nem mindegy, hogy hol él. Persze, hogy magunkat pusztítjuk, hisz minden mást is képesek vagyunk elpusztítani, de abban hol a kihívás? :)

(#7035) venember83


venember83
nagyúr

Váhááá, fahéjas-cukros tejbegríz. :K

(#7036) pohár válasza venember83 (#7035) üzenetére


pohár
félisten

Nyimnyam, nyamnyim :DDD

Jó étvágyat hozzá!! :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7037) Bub0rek válasza pohár (#7036) üzenetére


Bub0rek
tag

Mi pizzázni fogunk :P

Vigyázz!Lány vagyok,és sötét szőke!Bocsánat,ha csúnyán írok.:D

(#7038) sNORh válasza Bub0rek (#7025) üzenetére


sNORh
addikt

nah hazajöttem pókereztünk, 9-es pókerem lett ;] flopra..
nah ittvannak a varnyíkok.. de mondom már hazafelé volt ez, ittmár kevsen vannak..

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#7039) pohár válasza Bub0rek (#7037) üzenetére


pohár
félisten

Ohh bakker :D
Nekem csirkemellsonkás szendvics volt a menü :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7040) tildy


tildy
nagyúr

Erre erre.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7041) pohár válasza tildy (#7040) üzenetére


pohár
félisten

Merre merre? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7042) Hujikolp válasza sNORh (#6932) üzenetére


Hujikolp
őstag

Elektronikai-technikus :K És nagyon szeretem ezt, meg foglalkozni vele :C

Viszont kiderült, hogy egy kicsit balfasz voltam, mert elnéztem a dátumot, nem ma volt a verseny, hanem egy hónap múlva. Február helyett, januárt véltem felismerni, amikor rápillantottam a papírra. Mindegy, megesik, legalább lesz még időm gyakorolni, de akár már most is szívesen nekiesnék a versenynek :K

(#7043) Str8 sk8r válasza pohár (#7039) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

..,mi már eszük is,,, "nye-nye-nye"... ;] :P ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#7044) sNORh válasza Hujikolp (#7042) üzenetére


sNORh
addikt

nah azalényeg.. és még hálistennek mostanába elég jó a kereslet rá.. ;) jókis szakma lesz az..

Hali imrus, Jóétvágyat nektek ^^

hali tildy, nemvalami jó a rangod, talán PH! nagyúrnő ;]

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#7045) pohár


pohár
félisten

:DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7046) Hujikolp válasza sNORh (#7044) üzenetére


Hujikolp
őstag

És ráadásul emeltet fogok letenni, majd utána cél a BME VIK (villamos és informatikai kar)

A félévem most kb úgy néz ki, hogy 11 tantárgyam van, abból 10 ötös, ebből elég sok dicséretes ( :DDD ) és csak egy 4-esem lesz. Sajnos azon nem túl sokat lehet javítani, bár két ötössel már lehet, hogy igen :) (egy háromnegyedem van :( )

pohár: alarm befigyel :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7047) sNORh válasza Hujikolp (#7046) üzenetére


sNORh
addikt

azigen, szép eredmények.. ;)

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#7048) tildy válasza Hujikolp (#7046) üzenetére


tildy
nagyúr

Levelezővel jobban járnál :U
(Eléggé ott vagy a "szakmában" )
Te tudod, de én tuti azt választanám, főleg, hogy elektronikából meg villanytanból lehet el is fogadnának ezt azt tőled...
Havi 130-150t lazán megkapnál, mellette a suli is mehetne államin , szóval :U

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7049) pohár válasza Hujikolp (#7046) üzenetére


pohár
félisten

A kis stréber :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7050) bolondember válasza venember83 (#7035) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

szoktam csinálni rántott tejbegrízt... ;)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.