Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9001) Racecam válasza tiv83us (#8998) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Az egy "kurvanagy" film szerintem valóban. :K
De nem tudom, honnan lehetne beszerezni. :(

nyúl: Csak akkor, ha széthajtod vele a dobhártyádat. Szóval nem kell ordíttatni, mert elég közel van hozzá.

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#9002) blokad


blokad
senior tag

Nemigaaaz, amikor kéne akkor pont nincs pénz a kártyámooon :W :W

(#9003) pohár válasza Racecam (#9001) üzenetére


pohár
félisten

Nekem annyira nem tetszet... :(
De az Argo annál jobban :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9004) Esmein válasza tiv83us (#8998) üzenetére


Esmein
nagyúr

Itt

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#9005) (Kolombusz) válasza tiv83us (#8998) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Sztem elég gyenge film.
Mondjuk nekem általában az ilyen agyonajnározott kultuszfilmek sosem jönnek be. Pl. a gyalog galopp, vagy a magyar vándor és társai, fujj.

(#9006) (Kolombusz) válasza NoLF (#8996) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

A banános sör marha finom, a többit nem ismerem. :B

(#9007) tiv83us válasza Esmein (#9004) üzenetére


tiv83us
veterán

Koszi. Nem talaltam sehol, ez Region-Free vagy csak PAL. Mert szeretnem a nagy televizion megtekinteni. De ha PAL, akkor max szamitogepen jatszom le, csak kerdes, hogy szallitanak el ide. Mindjart atturom, thx megegyszer.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#9008) tiv83us válasza (Kolombusz) (#9005) üzenetére


tiv83us
veterán

Nekem a magyar number one meg mindig a Sose Halunk Meg, Koltai Roberttel. Meg is van DVD-n, itt hever a polcon.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#9009) tildy válasza tiv83us (#9007) üzenetére


tildy
nagyúr

Ezzel akkor lehet jobban jársz.
Upsz előbb is én voltam, nem figyeltem, hogy esm benn maradt.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9010) Egorov


Egorov
aktív tag

Van az a negró reklám (azt hiszem), amelyikben a férfi mondja, hogy "csúszok haza bébibógyó" vagy valami ilyesmi...na de az asszony az mi a vérszopó űrmenyétet mond? Mondjátok meg nekem, mert megesz a fene :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#9011) pohár válasza Egorov (#9010) üzenetére


pohár
félisten

Hűúűúűúűú akkor este ütközünk!!

Ekkora rakás szar reklámot rég láttam már... :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9012) Egorov válasza pohár (#9011) üzenetére


Egorov
aktív tag

:) köszi...én meg voltam győződve róla, hogy valamim levesről beszél :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#9013) RexpecT


RexpecT
addikt

Jöttem dicsekedni. ;] :P

(#9014) Winner_hun válasza RexpecT (#9013) üzenetére


Winner_hun
félisten

Inkább gratulációt begyűjteni, nem?:P

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9015) Hujikolp


Hujikolp
őstag

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#9016) RexpecT válasza Winner_hun (#9014) üzenetére


RexpecT
addikt

Nekem mindegy :))

(#9017) Egorov válasza Hujikolp (#9015) üzenetére


Egorov
aktív tag

muhahhahhha :DD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#9018) <NewL> válasza Hujikolp (#9015) üzenetére


<NewL>
addikt

:DDD

There's an app for that

(#9019) (Kolombusz) válasza Hujikolp (#9015) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

(#9020) bnss válasza Hujikolp (#9015) üzenetére


bnss
veterán

Ez tetszik! ;]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#9021) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#9022) nike_


nike_
addikt

Hi all!

Most elég gyors a PH!, mi történt? :F

(#9023) bnss válasza nike_ (#9022) üzenetére


bnss
veterán

Mivel 2500 online felhasználó sincs... ;)

---

Szia rarri! :)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#9024) rarri válasza tiv83us (#9008) üzenetére


rarri
senior tag

Tivus, szerintem nagyon jó film a Kontroll, biztosan jókat fogtok Kidussal nevetni rajta. :) Nálam nagyon ritka ha többször megnézek egy filmet, de ezt már 4-szer láttam, és imádom. :)
Az igaz, hogy elfogult is vagyok, mert a Budapesten töltött időszakomra emlékeztet. :)

kávé :-)

Tényleg gyors a PH ! :DD Sziasztok nike, Bon !

Hol látni hogy hány felhasználó van ? :F

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#9025) blokad


blokad
senior tag

'estét. Mindjárt ledőlök a székről, olyan álmos vagyok..., de ha most elmennék aludni, akkor már 7kor fenntlennék az nemjó.

Forum index alján.

[ Szerkesztve ]

(#9026) rarri válasza blokad (#9025) üzenetére


rarri
senior tag

Köszi ! :R

/ 2460 /

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#9027) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Én itt vagyok.

A mai napom egy lufi volt fölösleges idegeskedéssel megtöltve. Ááá, az ilyen értelmetlen csapkodás a legócskább időpazarlás.

Rosszkedvemet elűzendő betértem egy írószerboltba és vettem jegyzetfüzetet, nagyítót, színes ceruzát, ami nem fában van, hanem csak a pigmentrúd bevonva lakkal, és néhány patront a töltőtollamba, ami egy fekete gólyaszárnytoll. Nagyon jól néz ki, olyan hosszú, mint az egész alkarom. :) Itthon vele írok a jegyzetfüzetembe. Hamarosan betelik a tizedik. 99' nyara óta jegyzetelek. Ez hasznos elfoglaltság, mert segített rendet rakni a fejemben. Bár még mindig zizis személyiség vagyok.

Mit fecsegek? Semmihez sincs kedvem, még az alvás sem vonz, mert nincs egy ötletem sem, amit szívesen forgatnék elmémben az ébrenlét és az álom határán lebegve.

Aggaszt valami. Mintha hal lennék egy vízzel teli mosdókagylóban, csak éppen kihúzták a dugót... megy le a víz....

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#9028) rarri válasza Algieba (#9027) üzenetére


rarri
senior tag

Megértelek . Úgy érzed hogy a semmi felé tart az életed , nincs olyan igazán értelmes dolog, ami kitöltené a napjaid, vagy egy igazán nemes cél, amit kitűzhetnél és megvalósíthatnál. Bizonytalan vagy e téren. Jól látom ? :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#9029) Algieba válasza rarri (#9028) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Az egész populáció nyűgössége zavar. Ha másoknak rossz, előbb-utóbb nekem is rossz lesz. Most hiába kellemes minden, és a legfőbb gondom az iskola, a kert, a kisállataim jó léte, amikor érzem, vihar készülődik.
Menedéket kell találnom, de nyílt mezőn vagyok. Ááá

Ez okozza a szorongást.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#9030) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Sziasztok!

Előkerültem én is... Hihetetlen, de holnap egy olyan szombat jön, amikor nem én vagyok soron... És még egy jó dolog: Megyek a kolléganőm esküvőjére is!

Szia, Bon!

Algieba: Ismerős a helyzet... De ha sikerül a saját kis elefántcsonttornyodat kialakítani, ahová bármilyen vihar elől behúzódhatsz, akkor eljutsz oda, ahová én is: nem engeded be (teljesen) a negatív hatásokat. Sokáig tartott, míg kialakult nálam ez, de egy ideje már jól működik. Nem mondom azt, hogy "megrendítő csapás" szerűen nem tudnak még emberek vagy dolgok meglepni, mert ez nem így van, de sokkal hamarabb kiheverem az ilyet, illetve alig-alig lehet rajtam észrevenni. Elég sok borsot török ezzel mások orra alá, de ez már legyen az ő bajuk...

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#9031) bnss


bnss
veterán

Szia Algieba és Pisztillus!

Esküvő, nem is rossz. :) Anno mennyire tiltakoztam, hogy nem leszek vőfély, aztán mégis rábeszéltek, igaz a tánccal akadt némi gond, de a "párom" kisegített. Utólag milyen szép emlék. :B

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#9032) venember83 válasza rarri (#9024) üzenetére


venember83
nagyúr

Gyors hát, aki megtehette, kiment sörözni és szociálizálódni, nem pedig gép előtt ül.

Tagok és online tagok száma: [link] - sajtószoba, impresszum stb. felett.

(#9033) rarri válasza Algieba (#9029) üzenetére


rarri
senior tag

Örülök, hogy nem az van, amit gondoltam, és csak a mostani helyzetre reagálsz így. :) Amit érzel, azt mindannyian átéljük most, ki kevésbé, ki jobban szorongva. Viszont van egy nagyon fontos dolog amit írsz. Hogy MOST kellemes minden az életedben. Ez nagyon jó dolog. :K Mi lenne ha minden nap a mostot élnéd meg, és bíznál az életben .Mindenki elképzel egy jövőt, de az csak egy gondolat, nem több. Nem a valóság. :) Neked nincs más dolgod, csak tedd a dolgod, és élvezd azt. A jövő még nem létezik. :)

Piszti : :C

Norbi : köszönöm, közben megtaláltam. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#9034) Loretto válasza bnss (#9031) üzenetére


Loretto
veterán

Vendégként tényleg nem rossz az esküvő ;] Másik oldalán még nem voltam... :U

Soirée...

(#9035) bnss válasza Loretto (#9034) üzenetére


bnss
veterán

Vendégként valóban jó! Pedig az igazság odaát van. Ja nem, csak az X-aktákban. Vagy a házasság is egy X-akta? ;]

Én sem voltam még a másik oldalon... :N

Algibea: igen voltak, most, hogy emlegetted őket, mindjárt megjelennek... :)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#9036) Algieba válasza bnss (#9031) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szia!

Ui.: Hol van pohár és neduddki? Voltak már?

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#9037) Pisztillus válasza Loretto (#9034) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Én már igen - úgy sem rossz... De ami késik, nem múlik... ;]

Rarri: Mindenesetre viszem a fényképezőmasinámat, biztos, ami biztos. Teszek is fel egy garnitúra elemet tölteni...

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#9038) rarri válasza bnss (#9035) üzenetére


rarri
senior tag

Te még ráérsz a másik oldalra kerülni. :D

Piszti : Majd kérünk képeket linkelni . :K

Most búcsúzom, mindenkinek további jó éjszakát kívánok ! vigyázzatok magatokra ! :-)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#9039) Pisztillus válasza rarri (#9038) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Szia, jó éjt és könnyű esti műszakot! (De sokkal több pénzt! :K )

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#9040) ádyz


ádyz
addikt

Istenem, ennyi barmot egy helyen!

Rájöttem, hogy Isten engem így büntet. Barmokkal. :(

(#9041) bnss válasza rarri (#9038) üzenetére


bnss
veterán

Szia! Hasonlókat kívánok, mint Pisztillus! :)

ádyz: néha én is így érzem... ;]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#9042) ádyz válasza bnss (#9041) üzenetére


ádyz
addikt

Kivételesen most nem a PH! userekről van szó. :N

(#9043) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Huh, micsoda mázlista vagyok, hogy nekem eddig még nem akadt vitás ügyem a postával. A héten postázott telefonok gond nélkül megérkeztek a címzettekhez.
Két év alatt már vagy harminc telefon jött és ment a posta által a címemre vagy tőlem el, és egyikkel se volt gond.
Nahát.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#9044) kételkedem válasza Pisztillus (#9030) üzenetére


kételkedem
addikt

Mivel flegmatikus alkat vagyok (természetesen egyéb személyiség jegyekkel fűszerezve) nem is igazán értem, egyesek miért úgy élik meg a mindennapjaikat, ahogy látom.
Az biztos, hogy sokat segít, ha van egy várad, ahol lehiggadsz, megnyugszol, védettnek érzed magad. Ez jó esetben egybe esik a családi fészekkel, de nem feltétlen. :)
Ha valami nagyon negatív hatás ér, akkor egy tőlem 10 évvel idősebb ismerősöm próbálom magam elé idézni, aki olyan szinten nyugodt és rendíthetetlen, hogy az már bosszantó. :)

Szép estét minden most érkezőnek!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#9045) venember83 válasza ádyz (#9042) üzenetére


venember83
nagyúr

De! ;]

(#9046) bnss válasza ádyz (#9042) üzenetére


bnss
veterán

Én sem rájuk gondoltam... ;]

kételkedem: Szép estét Neked is!

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#9047) ádyz válasza bnss (#9046) üzenetére


ádyz
addikt

Mind a kettőtöknek ezt küldöm: [link]

Ja, meg ezt:[link]

És még ezt:[link]

[ Szerkesztve ]

(#9048) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Köszönhetően a mobilmániámnak, minden mobil felkelti az érdeklődésemet. Ma egy Vodafone 331-est néztem meg, és külsőre teljesen korrekt Sagem termék. Jó a csuszkája, a gombjai (kivéve a navigációs, annak érdekes nyomáspontja van ;] ) de összképét tekintve, tetszik a fekete szappan. :D

Huh, kezeltetnem kellene magamat, ha már egy Sagem is képes megdobogtatni a szívemet...

Szerk.: Előtte meg egy padlizsán hátlap színű N95-est tapogattam meg. A fene a mobilmániába, a kis szertelen mániákus.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#9049) bnss válasza ádyz (#9047) üzenetére


bnss
veterán

Viszonzásul: [link] (Nem épp egy Skyline, de amikor beültem, elindultunk egy ilyen géppel, leesett az állam. Amikor a Mecsek szerpentinjeihez értünk tátva maradt a szám, hogy nem estünk le az útról ilyen annál a tempónál.)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#9050) ádyz válasza bnss (#9049) üzenetére


ádyz
addikt

Az 5 hengeres Audik...Na, azokba vannak az igazi motorok. :K

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.