Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-21 21:56:38

LOGOUT.hu

OFF topik itt: [link]
Aktuális ajánlatok topikja: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) gabor0928 válasza nexplo (#798) üzenetére


gabor0928
tag

309.990 Ft volt

(#802) arn válasza TESCO-Zsömle (#799) üzenetére


arn
félisten

az a fenti 2006os konfig nagyon brutal, tobb mint 200w idle. eloszor azt hittem, hogy vmi nincs bekapcsolva rajta... de ennyi :D

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#803) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Na, melyik volt az, aki elvitte $50.000-ért? :D

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#804) VoltanIgor válasza nexplo (#798) üzenetére


VoltanIgor
tag

310k körül volt ha jól láttam. Az OC elvileg egy tízessel drágább. Maga a kártya elvileg tök ugyanaz, az OC picit húzva van, de kétlem, hogy nagy lenne a difi.

(#805) szabeska válasza gabor0928 (#795) üzenetére


szabeska
addikt

Msi Afterburner es ugyanugy 1785-on fog porogni :K

F1

(#806) Laraxior válasza TESCO-Zsömle (#799) üzenetére


Laraxior
titán

:DDD
172W-ot mutat3600-on, de ki tudja mennyit szívott fel, szerintem simán pislákoltak az utcán a lámpák :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#807) TESCO-Zsömle válasza arn (#802) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ja, azok még ettek. X38, X48 chipseten olyan IHS volt, mint a procikon, mert maga a cucc 90W-ot zabált és adott le. Ha emlékszel, nem véletlenül voltak 2 kiló rezek ráfaragva a lapokra...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#808) keIdor válasza gabor0928 (#795) üzenetére


keIdor
titán

Ott a shunt videó, amit linkeltem. :)
GPU-Z-vel össze tudod hasonlítani az értékeket.
der8auernek az OC-s van.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#809) gabor0928 válasza szabeska (#805) üzenetére


gabor0928
tag

Láttam hogy nincs nagy kül, de akkor végülis, simán húzható 1785-re és ugyanott tartok, de 10 rugóval olcsóbban?

(#810) TESCO-Zsömle válasza -=RelakS=- (#803) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem biztos, hogy elvitték. Valaki írta itt tegnap, hogy Reddit-en csoportok alakultak, akik felverik az árakat, aztán visszamondják a liciteket/nem fizetnek.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#811) arn válasza TESCO-Zsömle (#807) üzenetére


arn
félisten

ez meg 975x - de a hutest illetoen a mostani x szaz euros lapoknal tanulhatnanak toluk, minthogy az x550re ventit tesznek.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#812) -=RelakS=- válasza TESCO-Zsömle (#810) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

A videóban is benne van, hogy visszamondhatod még akkor is, ha megnyerted a licitet.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#813) TESCO-Zsömle válasza arn (#811) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem tudnak. Nincs hova vinni. Régen evidens volt a déli hidat bekötni az északi híd és VRM hűtésébe, de északi híd már nincs. Bevitték a prociba. Délen nem maradt más, csak az I/O. Nem tudsz (és nem éri meg) hova rakni akkora bordát.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#814) Laraxior válasza arn (#811) üzenetére


Laraxior
titán

[link]

Az ilyen konfiggal BAZ megyébe körutat csinálni felér egy öngyilkossággal :DDD
Réz, réz hátán volt az alaplapokon :K :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#815) -=RelakS=- válasza Laraxior (#814) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Azt a hiányzó IDE kábelt már kiégették? :DD
Van még itthon pár. Meg soros kábel, 25 pines véggel, bár nem tudom, mennyi van bekötve.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#816) Locutus válasza gabor0928 (#795) üzenetére


Locutus
veterán

Nincs. Én is kerestem. Úgyhogy maradtam az OC-nál, mert arról lehet biztosan tudni a dolgokat.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#817) nexplo válasza Laraxior (#814) üzenetére


nexplo
őstag

A republic logo az világít vagy venti is van benne?

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#818) syIex válasza Laraxior (#772) üzenetére


syIex
veterán

Egy ideig elég lesz a 10GB szerintem.
Mire kijön a Ti vagy a Super addig ki fog szolgálni! :P

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#819) gabor0928 válasza Locutus (#816) üzenetére


gabor0928
tag

a 2080 és a 2080 OC közt annakidején 1-3 képkocka különbség volt. most sem gondolnám hogy nagyobb lenne a különbség. ez 10 rongyot megért nekem, amúgy is az OC verzió 1-2 percig volt elérhető.

(#820) gabor0928 válasza syIex (#818) üzenetére


gabor0928
tag

Láttam egy videót arról hogy a mérő programok szerint kiirt használt memória az a lefoglalt memória értéke és nem a ténylegesen használté.

(#821) -=RelakS=- válasza syIex (#818) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ott volt az az Unreal Engine 5 demo. Ha minden igaz, mondják benne, hogy streamingelik az adatot csak az van a memóriában, ami feltétlenül szükséges. Mindezt 16GB memóriából kihozza, ami gondolom, az egész rendszerre vonatkozik.
Ha a pcie 4.0-t kihasználva erre felé fognak menni a játékmotor írók is, akkor lehet, hogy valóban elég lesz egy jó ideig.
Viszont az is ott van, hogy Doom Eternal Ultranightmare részletességen 8K-ban 10,5 giga videómemóriát szeretne látni :Y

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#822) Locutus válasza gabor0928 (#819) üzenetére


Locutus
veterán

Én is így gondolom, de inkább biztosra mentem, nemám a simáról le van hagyva valami a hűtésen, vagy alkatrészekből, stb... :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#823) Laraxior válasza nexplo (#817) üzenetére


Laraxior
titán

Világít(ott) :K
Már nincsen meg egyik RoG lapom sem. Nem sikerült az összes 775-öst összegyűjteni. A Blitz-ekkel nem találkoztam.
Így megtartottam egy Giga P35-DS4-et, meg egy P45-UD3P-t.

Crysis Remastered: 60FPS-t épphogy tudja tartani a 2070Super, 1080p-ben high beállítások mellett. :DDD :C

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#824) gabor0928 válasza -=RelakS=- (#821) üzenetére


gabor0928
tag

De az is igaz, hogy ha a VRAM megtelik, akkor a normál RAMba kerülnek az adatok, ami ugyan lassabb, de még mindig jó megoldás.

(#825) -=RelakS=- válasza Laraxior (#823) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Can it run Crysis?-t engedi-e egyáltalán? :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#826) Laraxior válasza -=RelakS=- (#825) üzenetére


Laraxior
titán

Persze, csak nem megy 60-al :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#827) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

(#828) elite.cs11 válasza gabor0928 (#824) üzenetére


elite.cs11
senior tag

"De az nem jó, mert ha lesz 20 gigás kártya akkor a 10 gigás semmit se fog érni"
Internet mentalitása, 2020 :DDD

(#829) csibuka85 válasza Laraxior (#823) üzenetére


csibuka85
senior tag

Az nem is olyan rossz. Mondjuk kíváncsi lennék hogy egy 3080 al mennyit mutat vagy majd a 3090 és karival :)

Z790 AORUS MASTER,I7 13700K+ARCTIC 420 RGB,G. PHANTOM 4090 GS,G SKILL TRIDENT Z5 RGB 32 GB 7200 CL34, SOUND B. Z,LOGITECH Z5500 THX 5.1,K. Renegade FURY 4 Tb M.2 ,34 TB HDD,EVGA G2 1300W,COSMOS C700P ,LOGITECH G7,G903,ASUS HORUS RGB,R.BLACKSHARK V2 7.1,L.G633 .1, AOC AGON 353UCG 200HZ HDR1000

(#830) Laraxior válasza csibuka85 (#829) üzenetére


Laraxior
titán

Ha megjön a 3080, megmondom :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#831) nexplo válasza Laraxior (#823) üzenetére


nexplo
őstag

Hát az összeset nagy meló és még több pénz lett volna. Nekem is volt jópár lapom abban az időben. A legtöbbet a P35 Gigákból volt. Nagyon jó árban voltak és tök jó lapok voltak, szerettem mindet. Azt hiszem ebben az időben lett vége az Abit lapoknak is. Fatal1ty lapom is volt abból az időszakból, az volt ám a kuriózum csak a chipset volt gyenguszka: [link]

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#832) gabor0928 válasza elite.cs11 (#828) üzenetére


gabor0928
tag

Ha lesz is, akkor is odébb lesz, mivel a memória baromi drága, így a kártya árát nagyon megnyomná. egyelőre nem terveznék vele a közeljövőben.

(#833) Dareius


Dareius
tag

Sziasztok!

Ha gigabyet os 3080 rol van már teszt ? Eddig az asus a leghüvösebb. Van e nála mar jobb választás(hőmérséklet terén)?

(#834) Laraxior


Laraxior
titán

Kíváncsi vagyok, hogy úton lesz-e ma... Sanszos, hogy nem.
Érdekes lesz kimagyaráznia a sok ebayes eladónak, hogy ugyan miért nincsen még feladva a vásárolt kártya. (Aki esetleg onnan vette egy kis plusszal) ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#835) -=RelakS=- válasza Laraxior (#834) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Várjál még!
Ugyanezt bámultam vagy este hatig az Aftershokz fülesemnél, aztán másnapra megjött.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#836) ScomComputer válasza Laraxior (#834) üzenetére


ScomComputer
veterán

Én azt kívánom legyen szerencséd is mielőbb kapd meg,majd írj róla milyen... :R

(#837) Tengri válasza Laraxior (#834) üzenetére


Tengri
senior tag

Akkor olyan mint a MPL... :DDD
Még mindig csak a feladást jelzi ki, holott 16-án már átvette a vevőm az rtx 2080 Ti-t amit eladtam neki.

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#838) MomoSinX válasza Laraxior (#834) üzenetére


MomoSinX
aktív tag

Nekem is ugyanezt mutatja..lehet csak képzelődöm de mintha az a csík egyre jobban menne a Dispatched felé... Korábban szinte fele annyi volt a távolság most meg majdnem 3/4.

(#839) keIdor


keIdor
titán

Steve megmondja és igaza van: [link] :)

Ezek szerint valahol már gyűlölködésig fajulhatott a dolog. :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#840) gainwardgs válasza Laraxior (#830) üzenetére


gainwardgs
addikt

Szigorúan csak 1080p-be ;]

(#841) -=RelakS=- válasza MomoSinX (#838) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Az a csík szerintem egy sima időzített csík, ami az eddigi tapasztalatok alapján mozog :)
Kifizettették már egyáltalán veled? :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#842) arn válasza Laraxior (#834) üzenetére


arn
félisten

ha dispatched, akkor van remeny :) addig akarmi lehet... az amazon utvesztoi bonyolultak, ha szar kerul a palacsintaba.

nekem volt, hogy mar reg megkaptam, de mivel begyurtek a postaladaba (szo szerint - gondolom vmi gondos harmadikvilagbeli futar lehetett), a rendszer csak orlodott, hogy majd megkapom, aztan majd kesobb. a legjobb az volt, ha ma sem kapom meg, akkor refund... ok, mondom ennyit varok egy free ssdre. aztan masnap azt irta, ok refund. raklikkelek, erre kiirja, hogy megsem, varjak meg egy hetet. :D

ezen a ponton, mivel nem valt be az ssd a nasba, visszakuldtem. de azert kivancsi lettem volna, hogy ilyenkor mi van, mert jelezni nem lehetett, hogy megkaptam.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#843) Cthulhu Dawn válasza TESCO-Zsömle (#807) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Ne is mondd, a korabban emlitett p35-dq6 mi lap volt...fiatal enemet fejberugnam, hogy nem tartotta meg ereklyenek.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#844) Laraxior válasza arn (#842) üzenetére


Laraxior
titán

Remélem. A minap vettem (volna) egy TV-t is, mire a VISA kártyámra áttoltam az árát, hogy le tudja vonni az amazon, addigra már csak "preparing for Dispatch"... Utolsó darab volt, valószínű, amíg szarakodtam, hiába volt kosárban, addig elvitték. :W
De annyiba jó, hogy csak akkor kell fizetni, ha már itt van a marha az ajtómban. Szóval nem veszít az ember egy fillért sem. Sőt, talán a Zotackal még nyerhetek is ;] :DDD

(#843) Cthulhu Dawn: Oszt' ez még a rev 1-es ha jól látom :C A szart is kihajtottuk belőlük, annak idején a Q6600-ot nagyon szerették ;] Főleg ez E-ONosok :DDD

Ez meg itt a szekrény tetején:

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#845) Cthulhu Dawn válasza Laraxior (#844) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Bizony, anno egy 1.2 VID-es q6600-at hajtottam benne alulfeszelve 9*345-on (haha, 183 a dollar meg a kepen :DDD ), de 4,2-n is tudott bootolni, vizhutessel mit mehetett volna....

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#846) szabeska válasza gabor0928 (#809) üzenetére


szabeska
addikt

99% hogy igen, húzható addig. Az OC verzió annak van, aki nem szeretne buherálni egy percig sem, out of the box használná emelt órajelen.

F1

(#847) arn válasza TESCO-Zsömle (#813) üzenetére


arn
félisten

erre valo a heatpipe, elvezeti a hot mas helyre.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#848) arn válasza Laraxior (#844) üzenetére


arn
félisten

ebben volt az ssd :D az elozo rtxemet ugy kuldtek ki, hogy siman a diszdobozra r*bsztak egy matricat, meg egy sealing se volt a dobozon.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#849) Laraxior válasza arn (#848) üzenetére


Laraxior
titán

Nekem az RTX2070S jött így natúr, rányomva az amazonos matrica. Nah mondom, az anyátokat... de szerencsére, valami viaszos a doboz, így lejött.

erre a csomagolásra van valami hullámos sajátgépes mém valamerre :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#850) -=RelakS=- válasza arn (#848) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Wish-ről rendelted? :DDD
Onnan vannak igazi oof-ok :D

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.