Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-21 21:56:38

LOGOUT.hu

OFF topik itt: [link]
Aktuális ajánlatok topikja: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Haver overclockers.co.uk -ról rendelt és holnap már kezében a kártya :))
Igaz Uk-ban is él

[ Szerkesztve ]

(#1702) syIex válasza #98320896 (#1700) üzenetére


syIex
veterán

Semelyik másik nem érdekel csak amire a rendelést leadtam. :))

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1703) paltom


paltom
tag

Overclockersről Magyarba is lehet rendelni, lehet onnan veszem majd a 3070et, ott legalább lehet előrendelni, itthon meg sehol nem lehet.

Ryzen 5 3600, RTX 3070

(#1704) keIdor válasza Rison77 (#1697) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem ők nagykeres listán látják és azt csak kiteszik.
Nem náluk van raktáron szvsz.

Ami pedig az iponos 395k TUF 3080-at illeti, elvileg 11 ember vett. :C Az is nem tudom mennyire lehet valós...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1705) kornel76 válasza Spirit (#1649) üzenetére


kornel76
aktív tag

Nekem mailben is és FB chaten is megerősítették, hogy 699€-ért kapom a z EVGA kártyákat (majd ha kapnak belőle).

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#1706) kevike576 válasza kornel76 (#1705) üzenetére


kevike576
senior tag

hány db-ot rendeltél ?

(#1707) syIex válasza kornel76 (#1705) üzenetére


syIex
veterán

Amit le lehet és le is ütöd azt bizony annyiért fogja adni amennyiért le lett kasszázva. :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1708) syIex válasza keIdor (#1704) üzenetére


syIex
veterán

Strix lett volna én is köztük lennék, de a Tuf nem ért annyit nekem..

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1709) Laraxior


Laraxior
titán

Szerintem szeptemberben már nem nagyon kell számítani kártyára... :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1710) Sorenke


Sorenke
csendes tag

Berendeltem overclockersről én is, ha 1 hónap múlva lesz kártya akkor 1 hónap múlva lesz kártya.

Alza is közel Iponos árazással készül (nem publikus info, sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudom.)

Ígyis 306 ezer szállítással együtt overclockersről.

(#1711) keIdor válasza syIex (#1708) üzenetére


keIdor
titán

Nekem is egy Aqua rendelés van meg két osztrák. Strixre.

Nem kell azt erre a hónapra várni. Még review-erek se kaptak belőle...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1712) kornel76 válasza kornel76 (#1705) üzenetére


kornel76
aktív tag

Tévedésből írtam többes számot, örülök, h 1-et sikerült rendelni, nem ám 2-t vagy többet :B .

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#1713) syIex válasza keIdor (#1711) üzenetére


syIex
veterán

“Szerencsére” nekem nem késik ebben a hónapban, de október elején jó lenne. :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1714) syIex válasza Laraxior (#1709) üzenetére


syIex
veterán

Uhh látom azért szépen rá tetted az ár pelcsnit az iponos kártyára... :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1715) Laraxior válasza syIex (#1714) üzenetére


Laraxior
titán

;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1716) Powerer


Powerer
tag

Sziasztok!
Az alza honlapján az egyes termékek oldalán még az szerepel, hogy az ár nincs megadva, azonban ha a kedvencek közé teszed a termékeket, akkor láthatóvá válnak a várható árak:


Ádám

(#1717) paltom


paltom
tag

Overclockersről nem nyomnak rà vàmot a hatàron? Valaki rendelt màr onnan?

Ryzen 5 3600, RTX 3070

(#1719) warcat válasza paltom (#1717) üzenetére


warcat
veterán

Ennyire pesszimista vagy a beszerzési idővel kapcsolatban, vagy csak nem világos, hogy év végéig (dec.31) minden maradt a régiben EU kapcsán? Nincs vám.

EA: It's in the crate!

(#1720) Rison77


Rison77
senior tag

Webshop előrendeléssel, nvidia találgatós topicba linkelték. Mást nem zavar, hogy felváltva megy a téma itt is meg ott is? Kicsit már követhetetlen :DDD Elég szedett vetett oldal.. gpu kódszámok nincsenek feltüntetve, strix-nél se ,de órajel 1905Mhz van megadva, szóval az talán az OC, meg hát az árváltozás jogát fenntartják. ;] Biztos kis tőkeinjekcióra mennek, hátha valaki belemegy az előrefizetésbe :DDD

(#1721) Laraxior válasza Rison77 (#1720) üzenetére


Laraxior
titán

Van egy pár topik ahol az új nVidiáról megy a témázás.. :DDD
Mondjuk VGA még a viharba sincsen... de sebaj. ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1722) NumbaN9ne


NumbaN9ne
csendes tag

lehet mégis valósak az ipon eladásai... 🤡 :C

https://hardverapro.hu/apro/asus_rtx_3080_tuf_gaming_10g_10240_mb_gddr6x/hsz_1-50.html

[ Szerkesztve ]

(#1723) Laraxior válasza syIex (#1714) üzenetére


Laraxior
titán

Feltettem facebookra is, ott mégis csak szűretlenül lehet csemegézni a magyar értelmiségi hozzászólásokból ;]

Na, itt is van, ahogy látom :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1724) szabeska válasza Rison77 (#1720) üzenetére


szabeska
addikt

"Külső raktáron" :DDD

F1

(#1725) MomoSinX válasza NumbaN9ne (#1722) üzenetére


MomoSinX
aktív tag

Jézus...

(#1726) bunfi válasza Laraxior (#1723) üzenetére


bunfi
őstag

Ahogy Bödöcs Tibi mondta: házhoz jöttél a lóf@szért ;] ;]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#1727) TESCO-Zsömle válasza MomoSinX (#1725) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szólítson Smith-nek... :DDD :C

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1728) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Sziasztok,

Van mar egyaltalan valakinek 3080-asa? (bocs nem nagyon olvastam vissza :B )
Csak azert kerdezem, hogy letezo dolog-e vagy borkabat tenyleg csak azt az egyetlen egyet mutatta amit a show kedveert csinaltak neki? :D

...

(#1729) MomoSinX válasza Devid_81 (#1728) üzenetére


MomoSinX
aktív tag

Csak azoknak akik megvették itthon jóval MSRP felett (vagy bemákolták külföldről) meg a skalpolók akik lecsaptak és most nyerészkedni akarnak. :D

(#1730) Laraxior válasza Devid_81 (#1728) üzenetére


Laraxior
titán

A kártyák a sütőben maradtak ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1731) syIex válasza Laraxior (#1723) üzenetére


syIex
veterán

Van fent egy Ventus 400-ért is itt apron az alatt is indul a buli... :DDD
Melyik Facebook csoportba tetted fel? :D

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1732) B@dsector


B@dsector
aktív tag

hazai nagyker ár +10% emelkedett tegnap óta... ezért annyi amennyi az ipon-ban

netto árak:

(#1733) snecy20 válasza B@dsector (#1732) üzenetére


snecy20
veterán

Ilyen nettó árak mellett nagy csodákat nem lehet várni.
Szerintem marad a külföldről rendelés, kizárásos alapon.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1734) Laraxior válasza syIex (#1731) üzenetére


Laraxior
titán

Már leszedték... nem tudom miért. :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1735) Devid_81 válasza Laraxior (#1730) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Sebaj, regen is volt olyan VGA aminek az eletet a suto hosszabbitotta meg...vagy ez nem az a BGA ujraforrasztasos suto dolog mar? :DDD

...

(#1736) torma1981 válasza B@dsector (#1732) üzenetére


torma1981
veterán

Nem most kell venni. Ennyi.

(#1737) Laraxior válasza Devid_81 (#1735) üzenetére


Laraxior
titán

Hát lehet, hogy a GTX295-ömre ráférne hogy mellédobjam a melegszendvicsek mellé, hátha megjavul :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1738) Laraxior


Laraxior
titán

EVGA XC3 - 1200EUR

Azért vannak itt már kiszállított példányok :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1739) warcat


warcat
veterán

Lehet irigykedni amcsikra:

EA: It's in the crate!

(#1740) szasanyi válasza warcat (#1739) üzenetére


szasanyi
félisten

Az a helyzet, hogy aki Mo-on él, dolgozik az nem csak - vagy nem elsősorban - emiatt fog irígykedni.

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#1741) sittes79 válasza Laraxior (#1723) üzenetére


sittes79
addikt

Én simán 1 millaval kezdtem volna ha nem több, switchet adtam el nyáron ebayen 2000 eur ért

(#1742) Puzzony


Puzzony
kezdő

Egyeseknek olyan mail jött ma délután fél 4 után az Aquától hogy "nem tudni mikor lesz vga", ugyanakkor nekem olyan mailt küldtek hogy "rendelésem összeállitását megkezdték".
Bár kevéssé valószinű, de lehet hogy megkapták az első batch kártyát a nagykerből, és az első X megrendelő rendelési idő szerinti sorrendben meg fogja kapni, azoknak küldték azt hogy megkeztdék a rendelés összeállitását, a többieknek pedig a másik mail ment hogy "sorry". Az is lehet hogy azt is nézik hogy ki az aki előre fizetett, és az előrébb van véve a sorban, nem tudom (Asus TUF non-OC, előre fizettem).

(#1743) syIex válasza Puzzony (#1742) üzenetére


syIex
veterán

Lényegtelen az az üzenet sajnos. Nekem is a rendelés állapota az lett, de az mit sem ér azt mondták a Chaten. Utána írtam e-mailt nekik válaszul amit linkeltem is. Fogalmuk sincsen semmiről továbbra sem. :(((

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1744) bulikavagyok válasza snecy20 (#1733) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ezek nem bruttó árak? :B

(#1745) hun1997 válasza Puzzony (#1742) üzenetére


hun1997
csendes tag

Azt elárulod hogy percre pontosan mikor adtad le a rendelést?

(#1746) snecy20 válasza bulikavagyok (#1744) üzenetére


snecy20
veterán

Félek hogy nem, ezért látni ipon/aqua-ban ilyen 350-400k-s árakat.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1747) Puzzony válasza hun1997 (#1745) üzenetére


Puzzony
kezdő

15:35-kor jött a visszaigazoló mail.

(#1748) hun1997 válasza Puzzony (#1747) üzenetére


hun1997
csendes tag

Ami mailt ma kaptál tőlek besnippeled ide légyszi?

(#1749) syIex válasza Puzzony (#1747) üzenetére


syIex
veterán

Nekem 15:50 (Strix OC)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1750) bulikavagyok válasza snecy20 (#1746) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Az komoly. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.