Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-21 21:56:38

LOGOUT.hu

OFF topik itt: [link]
Aktuális ajánlatok topikja: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) kevike576 válasza Puzzony (#1897) üzenetére


kevike576
senior tag

ezt a kártyát ha kidobod az ablakon, nem hallod a puffanást XD

(#1902) Laraxior válasza -=RelakS=- (#1894) üzenetére


Laraxior
titán

Amazon.de <bestellung-aktuell@amazon.de>

12:26 (27 perccel ezelőtt)

címzett: én
Guten Tag,

Sie hatten diese(n) Artikel bestellt:

ZOTAC Gaming GeForce RTX 3080 Trinity

Aufgrund eines technischen Fehlers können wir Ihre Bestellung leider nicht bzw. nicht vollständig weiter bearbeiten und mussten den/die Artikel daher aus Ihrer Bestellung stornieren.

Selbstverständlich werden Ihnen stornierte Artikel nicht in Rechnung gestellt. Sollte eine Belastung bereits erfolgt sein, erhalten Sie eine automatische Rückerstattung.

Wir bitten vielmals um Entschuldigung für unseren Fehler und bitten um Ihr Verständnis.

(Dies ist eine automatisch versendete E-Mail. Bitte antworten Sie nicht auf diese Nachricht, da die E-Mail-Adresse nur zum Versenden, nicht aber zum Empfang von E-Mails eingerichtet ist.)

Freundliche Grüße

Nekem is megvan :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1903) BITBOYS válasza kevike576 (#1901) üzenetére


BITBOYS
addikt

Azt nem, de a marakodás, visítozás hangját igen :DDD

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1904) -=RelakS=- válasza Laraxior (#1899) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

ebay.de is hirtelen kiürült majdnem teljesen :C

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#1905) Laraxior


Laraxior
titán

Tegnap a 2080S-ről minden szó nélkül 200EUR-t ledobott az EVGA. pár óra erejéig. :Y :C
Annyiért volt, mint egy 2070S

Szóval szerintem ha valaki nagyon nem akar 3080-at, csak erősebb VGA-t akkor érdemes figyelgetni :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1906) Rison77


Rison77
senior tag

Nah vajon ma délután is lehet izgulni, ki milyen kártyát talál még a raktárban és rakja ki? :DDD

(#1907) GabeE3e


GabeE3e
tag

Most kaptam emailt Amazontól, hogy technikai hiba miatt nem tudják a rendelésemet feldolgozni, ezért törlik. Akkor így oldották meg, hogy kijöjjenek a 20 ezer előrendelésből, simán törlik a rendelések nagy részét:D

(#1908) TESCO-Zsömle válasza Laraxior (#1902) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

És így lesz a összes cikkben szereplő $699 MSRP-ből $899...

Mondja valaki, hogy nem zseniális! :C

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1909) arn válasza Laraxior (#1902) üzenetére


arn
félisten

nekem meg van 699es rendelesem. bizom az osztrak shopok erejeben :DDD

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#1910) Laraxior válasza -=RelakS=- (#1904) üzenetére


Laraxior
titán

...és azok milyen jól jártak akik már eladták a "megrendelést", még ha haszonnal is...
Az ebay levonta a 10%-át... meg még vissza is kell fizetniük a teljes összeget ;] :DDD

Vagy ez ilyenkor hogy működik vajon. :F

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1911) oriic válasza BITBOYS (#1881) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Atvagott engem is a galad. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1912) Laraxior válasza TESCO-Zsömle (#1908) üzenetére


Laraxior
titán

Ki volt ez már találva akkor, amikor kivette az Amper kukta a sütőből a cuccot.
Adunk el pár ezer darabot ennyiért, aztán bezárjuk a jóléti boltot, ezek megvették 1200EUR-ért a 2080Ti-t is, majd megveszik ezt is 8-900-ért. :K

...és még törölték a 470ezres hirdetésem... Még pár nap és annyi lesz a boltokban az alapár. :(((

Most érdemelnék meg, hogy mindenki AMDt vegyen. :K

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1913) warcat


warcat
veterán

A legnagyobb probléma, ahogy előttem is írtátok,hogy a törlés valós oka vélhetően az lehet, hogy nem tudják listaáron beszerezni még ők sem (ez nem sok jót jelent a potenciális vásárlóknak!)
És azért 20 000 darab esetén még ők sem vállalnak be 50-100€ bukót, úgy meg aztán főleg, hogy a rendelések nagy része mögött egyszeri vásárló lehet, aki sosem térne vissza (pl amcsik).

Érdekes lenne felmérni,hogy vajon tartanak-e meg belőlük azoknak, akik rendszeres vásárlók .de-n.

EA: It's in the crate!

(#1914) Laraxior válasza warcat (#1913) üzenetére


Laraxior
titán

Nem hiszem... én Prime tag is vagyok, jópár éve, veszek is állandóan mindent, de az enyémet is törölték. :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1915) TESCO-Zsömle válasza Laraxior (#1912) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Viszont akkor az nV részéről nincs 'valós árverseny', vagyis a 700$ induló se nem a konzoloknak, se nem az AMD-nek szólt. Ennek fényében mit remélhetünk?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1916) Laraxior válasza TESCO-Zsömle (#1915) üzenetére


Laraxior
titán

Eddig sem volt, amíg meg nem jelenik, hiszen nincsen konkurencia. Hülyeség is volt ennyiért elkezdeni árulni.
Majd ha jön az AMD megoldása, majd akkor visszaállnak az árak, meg jönnek a készletek is. :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1917) Roalk


Roalk
csendes tag

https://aqua.hu/videokartya/msi-geforce-rtx-3080-10gb-ventus-3x-oc-videokartya-t942471
[link] :Y

[ Szerkesztve ]

(#1918) korner83 válasza Roalk (#1917) üzenetére


korner83
tag

nem drága?

(#1919) Rison77 válasza Roalk (#1917) üzenetére


Rison77
senior tag

Mondom én, ha nagyon keresnek találnak még a raktárban pár elfekvő darabot.. :C

(#1920) maross válasza korner83 (#1918) üzenetére


maross
veterán

lehet rajta vitatkozni, de ugyis elviszik, szoval realis az arazas :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1921) syIex válasza korner83 (#1918) üzenetére


syIex
veterán

De legalább elérhető... :D

A Caseking szerintem nem fogja torolni főleg, hogy a pénzt is le vette.

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1922) BITBOYS válasza Laraxior (#1916) üzenetére


BITBOYS
addikt

Kimaxolták a kapitalista módszereket, vagyis kiugratták a nyulat a bokorból :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1923) Csokilama válasza Roalk (#1917) üzenetére


Csokilama
tag

Remélem nem arra vártak nagykernél, hogy AQUA pont ne kapjon TUFot és inkább VENTUS jusson amit nagyob árréssel el lehet adni. Aki rendelt olcsóbban meg majd kap. :N

(#1924) GabeE3e


GabeE3e
tag

Egyik nagykernél is raktak fel, viszont azt mondták október közepére várják, hogy beérkezzen hozzájuk, árazást meg még nem tudnak mondani, de foglalhatok, ha szeretnék, ja hát így látatlanba ezt most inkább kihagyom.

(#1925) kevike576 válasza Roalk (#1917) üzenetére


kevike576
senior tag

arra leszek kivi hogy a tuf non-oc új ára mennyi lesz az aqua-nál :F

(#1926) GabeE3e válasza syIex (#1921) üzenetére


GabeE3e
tag

Ebben én is nagyon bízom, főleg,hogy azóta már 100 euróval többe kerül, amit rendeltem :)

(#1927) warcat válasza kevike576 (#1925) üzenetére


warcat
veterán

Nagyon sok és rengeteg között valahol.
Kíváncsi vagyok ez már vajon visszavitt kártya egy szűk ezer ojróért? :))

EA: It's in the crate!

(#1928) arn válasza kevike576 (#1925) üzenetére


arn
félisten

annyira sikerult behulyiteni az embereket, hogy a strix a legolcsobb, es a sima tuf a legdragabb kartya az arkeresoben.

strix 819
tuf oc 849
tuf 869

a kapitalizmus mukodik :)

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#1929) -=RelakS=- válasza Roalk (#1917) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Viszket rendesen az ujjam, de szerintem várok egy 300-hoz jóval közelebbire :))

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#1930) BlackSoft válasza Roalk (#1917) üzenetére


BlackSoft
addikt

50k haszonnal azért vicces :DDD

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#1931) Puzzony


Puzzony
kezdő

viszont az hogy megjelent az Aquában egy új rendelhető kártya, remélhetőleg azt jelenti hogy a nagykerből bejött a többi is, csak ugye azokat nem rakják ki eladásra mert túlrendelés van igy is, viszont ha igazam van akkor azt jelenti hogy jó eséllyel még ma nekiállnak kiküldeni a maileket hogy lehet menni a cuccért.

(#1932) hun1997 válasza Puzzony (#1931) üzenetére


hun1997
csendes tag

Tudtommal ez már megjelent tegnap is egyszer

(#1933) hun1997


hun1997
csendes tag

Engem tegnap hívtak a TUF-al kapcsolatban és valahogy úgy tűnt mintha nagyon rá akarnának beszélni hogy lemondjam a rendelést. Mondogatta hogyha lemondom a rendelést a pénzt is visszautalják 2 napon belül. Gondolom nem tudják annyiért beszerezni hogy megérje nekik eladni és szeretnének szabadulni a rendeléstől csak hát nem ilyen egyszerű főleg hogy a tegnapi emailben azt is írták hogy teljesítve lesz a rendelés amint kapnak még belőle.

(#1934) syIex válasza hun1997 (#1933) üzenetére


syIex
veterán

Hasonlóan vagyok csak Strixel. Én is mondtam, hogy mindenképp igényt tartok rá. Remelem inkább előbb, mint utóbb meg kapjuk őket. :)

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1935) elite.cs11 válasza syIex (#1934) üzenetére


elite.cs11
senior tag

Mármint mindketten kifizettétek már? Én csak átvételi fizetést választottam, de engem még nem kerestek :(

(#1936) hun1997 válasza elite.cs11 (#1935) üzenetére


hun1997
csendes tag

Igen, egyből kifizettem bankkártyával.

(#1937) hun1997 válasza syIex (#1934) üzenetére


hun1997
csendes tag

Hát ha engem kérdezel akkor jogszabály alapján nézve a dolgot pont a tegnapi emaillel amit küldtek vágták el magukat attól a lehetőségtől hogy szó nélkül töröljék a rendelést. Úgy hogy én is remélem hogy 1-2 héten belül érkezik. Én még mondtam is neki hogy hülye lennék törölni, köszönöm a tájékoztatást de tartom a rendelést.

[ Szerkesztve ]

(#1938) BITBOYS válasza hun1997 (#1936) üzenetére


BITBOYS
addikt

Számla alapján fizetted vagy csak úgy elutaltad az összeget?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1939) hun1997 válasza BITBOYS (#1938) üzenetére


hun1997
csendes tag

Web bankkártyás fizetési móddal.

(#1940) tetris válasza -=RelakS=- (#1929) üzenetére


tetris
tag

Egy ventusra leadtam a megrendelést amint megláttam, aztán látom, hogy csak 1db HDMI (kell 2 meg egy DP), meg erősen túl is van árazva, szóval... Meh. Lemondtam, majd valaki más boldog lesz vele és inkább várok egy olyan modellre, amivel én is az leszek.

Fölösleges körök elkerülése végett: Igen, ami hirdetésem aktív, az még megvan. Posta csak vevő költségére és felelősségére.

(#1941) syIex válasza elite.cs11 (#1935) üzenetére


syIex
veterán

Caseking esetén igen, de az Aquanál én is azt választottam, hogy átvételekor fizetek.
Viszont az e-mail után már nem fogjak torolni az biztos. Maximum húzni az időt, de azt meg nem teheti meg, hogy felteszi drágábban eladni mivel törvény alapján “mi” élvezunk elsőbbséget.

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1942) -=RelakS=- válasza tetris (#1940) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Éééés ... volt-nincs :D

Nem, neménvótam

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#1943) hun1997


hun1997
csendes tag

Én úgy gondolom hogy a 3090 és a 3070 megjelenésével javulni fog a helyzet, és az AMD megjelenésével pedig teljesen meg is fog szűnni ez az állapot. Nvidia bácsi hirtelen fogja majd tudni tartani a megrendeléseket akkor. ;)

(#1944) syIex válasza hun1997 (#1943) üzenetére


syIex
veterán

Csak az meg hónapok sajnos... :(

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1945) hun1997 válasza syIex (#1944) üzenetére


hun1997
csendes tag

3090 a héten 3070 mennyi? 3 hét múlva jelenik meg asszem. AMD jövő hó végén leleplez, nem sokra rá szerintem kezd árulni. Legeslegkésőbb én arra tippelek hogy novemberben megszűnik ez az állapot. Addig is ha mondjuk hetente érkezik szállítmány akkor 1-2 hét múlva már a gépedben lesz. A STRIX tudtommal még el sem készült hivatalosan úgy hogy neked lehet hogy valamivel több lesz.

(#1946) BlackSoft válasza hun1997 (#1943) üzenetére


BlackSoft
addikt

Ebben van logika. Mint fentebb írtam van raktáron 3 raklappal, csak nem szabad eladni. Ehhez még hozzá jön majd közben, amit sikerült produkálni, és akkor nem az lesz, hogy volt-nincs, amint rendelhető lesz, hanem marad raktáron is.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#1947) -=RelakS=- válasza BlackSoft (#1946) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Hmm... lehet, nem csak az ismik miatt nem lehet eladni, hanem azért is, hogy ha később magasabb árat lehet kérni érte, akkor majd csorgatnak?
Nyerészkedő, de nagy tételben ;]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#1948) Jacek


Jacek
veterán

Nyihaha jobb felső sarok weblager felirat alatt :DDD [link]
Svédországban itt volt startkor a legtöbb 3080, csak a shop minősége miatt.

(#1949) BITBOYS válasza BlackSoft (#1946) üzenetére


BITBOYS
addikt

Mi az, hogy nem szabad eladni? Ott van raktáron az éppen legaktuálisabb termék sokak szemében és nem akarják magukat rongyosra keresni? Ez így baromságnak tűnik :F

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1950) -=RelakS=- válasza BITBOYS (#1949) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Szerintem pont az, hogy rongyosra akarják magukat keresni.
Ha most el tudnak 3 raklapot adni darabját 300-ért, de jövő héten ugyanezt el tudják játszani 350-400 körül, akkor hülye lesz most elpattintani mindent úgy, hogy nem várható szállítmány.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.