Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-21 21:56:38

LOGOUT.hu

OFF topik itt: [link]
Aktuális ajánlatok topikja: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) Malibutomi válasza bunfi (#1399) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Hat ez az hogy mar most is 100+ fokosak

(#1402) Alvin_ti4200 válasza Laraxior (#1398) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

30+% OC a VGA-n, 26% a CPU-n...kérem vissza ezt az időszakot! :O :K

keldor: ez igaz

[ Szerkesztve ]

(#1403) keIdor válasza Laraxior (#1398) üzenetére


keIdor
titán

Na igen, ez a ref.-hez képest kb. +60% GPU OC, szép munka. :R
Ez szerintem a ref. GTX-1080-at is közelíti már így.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1404) elite.cs11 válasza Alvin_ti4200 (#1396) üzenetére


elite.cs11
senior tag

Az igen :D
Nekem az első jobb kártyám az az első assassins creed miatt lett megvéve. Talán egy 9600Gt? Nem emlékszem nagyon

(#1405) Laraxior válasza bunfi (#1399) üzenetére


Laraxior
titán

Elhalálozott. Folyékony fém paszta volt a GPUn, és a gyári hűtő visszahelyezésekor maradhatott a GPU körül, olyan, mint a higany. Aztán így becsíkozta a képernyőt. ;]
De aszonta a KFA2, hogy jóvanazúgy fijam, adunk helyette egy 1080Ti HOF kártyát.

(#1396) Alvin_ti4200: Nálam még van másfél 8800Ultra ami működik. A 3-ból. ;]

[link]

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1406) mileston3


mileston3
csendes tag

Sziasztok, bocs hogy ide, de aki tudna segíteni R7 260X OC témában, az segítsen itt
Köszönöm!

(#1408) bunfi válasza Laraxior (#1405) üzenetére


bunfi
őstag

Mondhatjuk, hogy szarul jártál :DDD :DDD

(#1401) Malibutomi
Én nem hiszek az effajta érvelésben, de sokan fogják mondani, hogy Tjmax az 110°C. A problémák ott fognak kezdődni, amikor nem lehet a kártya hátoldalára olyan csinos kis hűtést pakolni, mint ami pl. TUF 3080-on van. És ez a problémakör a blokkokat is érinteni fogja, ha vizet preferálod, mint elsődleges hűtőközeg...

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#1409) Alvin_ti4200 válasza elite.cs11 (#1404) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Nekem "nomen est omen" ;) (GeForce 4 Ti4200)

(#1410) Laraxior válasza #98320896 (#1407) üzenetére


Laraxior
titán

Hogyne, ilyen volt:
[link]

[link]

ilyen lett:
[link]

Akkoriban még engedte a KFA2 is a hűtőcserét, buherálást. Most már benne van az RMAban, hogy nem igazán kellene. Bár a csavarokon nincsen matrica ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1411) bunfi válasza Laraxior (#1410) üzenetére


bunfi
őstag

Aztán meg ilyen...

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#1412) Dare2Live válasza Alvin_ti4200 (#1384) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

"vagy akár a 1080 több, mint néggyel"
379$os 1070?
Sött ott a 980TI még az özönvíz elöttről...

Amikor rájön az ember, hogy nagyon jó a 700$os 3080 de kell e? Mert 3080 egy értelme a 4K kimaxolva, meg a toptop kompetetív. Amúgy aki 1070/980TI vagy jobb karija van nem tudom. Megéri kiadni rá 300.000Ft+t? Mit is ad? Nem elég levenni pár alig látható dolgot highra és elmegy 4Kn is és nem adtam ki 300.000Ft+t? Jah meg sok esetben táp is kell mert 3080 alá kell egy 650Wos táp.

Érdekes gondolatok. Érdekes a nem tudom berendelni és 4nap után rájövök nekem nem is feltétlen kell. Sztem soha nem volt még ilyennem vga vonalon.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1413) -=RelakS=- válasza Dare2Live (#1412) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

4K kimaxolva...
Én a FullHD-t akarom kimaxolni, ami egy 240Hz-es monitornál szintén probléma :))

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#1414) Laraxior válasza bunfi (#1411) üzenetére


Laraxior
titán

[link]

Nem különösebben foglalkoztam vele, visszatettem a dobozába, vettem helyette egy 1080Ti Armort. Vizezni a legjobb volt.
Persze közben kiderült, hogy én a negyedik tulaj vagyok, hiába van nálam az eredeti számla, csak akinek a neve van rajta ő gariztathatja. Még volt pár hónap a gariból, de aztán sikerült megoldani. :C
A minap ráírtam arra akinek eladtam, hogyha esetleg cserélné, akkor szívesen visszaveszem a 2070Superem helyére. De nem válik meg tőle, meg is értem. :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1415) Jacek válasza Alvin_ti4200 (#1379) üzenetére


Jacek
veterán

Válaszolok mindenkinek itt :) no problémo
Én ezt abból szűrtem le hogy svédországban ahol azért igencsak jóléti társadalom van, egy kattal veszel meg egy 3090-et is kamatmentesen stb. eleve kotta is van
Induláskor ilyen készletek voltak a legnagyobb webshopokban hogy 3 meg 5 darab :D
Na ugyan már, valóban felfokozott a kereslet de 5 kártyára... 10 perc alatt nem volt svédországban kártya :DDD

(#1416) gabor0928 válasza Jacek (#1415) üzenetére


gabor0928
tag

És akkor ezt nevezi az NVidia felkészültségnek?? Üzletenként minimum kellene 20 kártya

(#1417) Jacek válasza gabor0928 (#1416) üzenetére


Jacek
veterán

Volt annyi, 8 webshop volt megnyítva :D 15:03 levonták a pénzt a kártyámról 25db volt nem a legolcsóbb hanem GamingX, de nincs kártyám.

(#1418) keIdor válasza Dare2Live (#1412) üzenetére


keIdor
titán

Többet is fizetni kell, mint 300k átszámolva.
Hobbi, kíváncsiság, nem kenyérre kell, szóval megéri. :D
Jók-jók a régi kártyák is, ahogy egy 10 éves autó is elvszi A-ból B-be, de az új meg kényelmesebb, gyorsabb és megvan az újdonság érzet.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1419) gabor0928 válasza Jacek (#1417) üzenetére


gabor0928
tag

De legalább már pénzed sincs :)

(#1420) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Na végre srácok...megjött a 3080-m,végre,nemsokára jönnek a tesztek.. :C :C
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1421) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag


:DDD

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#1422) -=RelakS=- válasza Cthulhu Dawn (#1421) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Who is the motherboard now? Who is it, b1tch?!

:))

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#1423) gabor0928 válasza ScomComputer (#1420) üzenetére


gabor0928
tag

Honnan rendelted??

(#1424) -=RelakS=- válasza gabor0928 (#1423) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Linket megnézted? :DD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#1425) Jacek válasza gabor0928 (#1419) üzenetére


Jacek
veterán

Szerencsére ez svédia :) Másnap lemondtam délútán már fel is oldották.
Vettem egyből megint de 14 napos fakturával ami olyan hogy elküdik és 14 napod van befizetni. Na ezt csak akkor küldik ha feladják a kártyát, így nem áll benne a kotta.

(#1426) korner83


korner83
tag

Aquások válasza a berendelt 3080 kapcsán:
"Egyelőre még beszállítónkra várunk. Sajnos nem tudjuk mikorra tudja felénk biztosítani ezt a terméket. "

(#1427) gabor0928 válasza -=RelakS=- (#1424) üzenetére


gabor0928
tag

Most nézem, jó tréfa :(

(#1428) gabor0928 válasza korner83 (#1426) üzenetére


gabor0928
tag

Ki a beszállítója? a nagyker vagy az NV? Mert az Nvidia webshopján is ott vannak...

(#1429) snecy20 válasza korner83 (#1426) üzenetére


snecy20
veterán

Ki se kellett volna tenniük még a webshopoknak a 3080-akat. :)
Aki már esetleg kifizette, annak lehet hogy még vagy 1 hónapig ülni fognak a pénzén.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1430) Sorenke


Sorenke
csendes tag

A legszebb hogy a zöld manós oldalon ki volt rakva már 1 héttel elötte hogy 17-étől elérhető. Aznap is még a legtöbb-re ugyanaz volt a kiírás és aztán dél körül az összes MSI átállt 25-ére.
Aztán estére már "Nagyon várt termék" lett.

Na én ezért is kiszabnék rájuk egy pár 10 milliós büntetést.

(#1431) Puzzony


Puzzony
kezdő

Az Aquának is kijárna a s*ggbek*ki, ugyanis nem előrendelésként árulták a kártyákat, hanem simán, aki előre fizetett, annak jól elhasználgatják a pénzét hetekig a nagy semmire.

(#1432) Linem válasza Sorenke (#1430) üzenetére


Linem
senior tag

Nah igen, de jelen esetben nem ők a hibásak. Inkább az Nvidia és a beszállítók a hunyók. Gondolom hitegettek mindenkit a kiskereknél is.

(#1433) torma1981 válasza Puzzony (#1431) üzenetére


torma1981
veterán

Pontosan. Nem írták, hogy csak előrendelés stb. Elég nagy szemétség volt ez. :(

(#1434) arn válasza Sorenke (#1430) üzenetére


arn
félisten

A nagykerekre vannak utalva es az egesz beszerzesi lanc saros.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#1435) -=RelakS=- válasza Puzzony (#1431) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

olcsóbbiknál oda volt írva, hogy várható szállítás: Október 1

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#1436) syIex válasza -=RelakS=- (#1435) üzenetére


syIex
veterán

De a Strixet a hétre ígértek szóval kiváncsi leszek rá. Azóta se az Aqua se a Caseking esetén nem volt változás az állapotban nekem.. :((

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1437) Locutus válasza arn (#1434) üzenetére


Locutus
veterán

Ha itt valakit el lehet marasztalni, az szerintem az amazon. Ők konkréttan "auf lager"-ként tüntették fel a zotacot, prime rendelhető, stb. Aztán felvettek 20.000 rendelést, miközben valszeg volt 20 kártyájuk. Bár ugye a pénzt ők nem vonják le addig, amíg nincs tényleges kiküldés.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1438) AsakuraDave válasza -=RelakS=- (#1435) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Mindegyiknél szerepelt hogy várható Okt 01 de az átvételt mára írta ki budapesti üzletekbe.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#1439) -=RelakS=- válasza Locutus (#1437) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Viszont most minden e-mail, amit kapok, felér egy infarktussal, hogy vajon az jön-e, hogy bocsi, nem kapsz kártyát :DDD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#1440) Cthulhu Dawn válasza syIex (#1436) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Elvileg Strix-eket az Asus csak 24-tol kuldi, ugyhogy en annak is orulnek ha legalabb valami review jonne rola a heten.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#1441) Laraxior válasza Locutus (#1437) üzenetére


Laraxior
titán

Volt is nekik valamennyi, jópár darabot kiküldtek. aztán gondolom bennük is megállt az ütő amikor Amerikába is tőlünk akartak vinni, és gondolom nem egy darabot.
A pénzünkkel viszont nem játszanak, majd akkor fizetsz, ha van motyó. Addig bárhol körbe lehet nézni, megvenni. Bár úgyse lesz ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1442) Zsombors97


Zsombors97
tag

Mit gondoltok, október 15-ig a 3070 launchig vajon helyreállhat többé kevésbé a 3080-as raktárkészlet, vagy teljesen esélytelen ? Úgy gondoltam, októberben építek egy teljesen új gépet, az előzőt meg kukázom, de így ez a projekt csúszhat akár november végéig is, akkor szétverek egy falat... :W

(#1443) Cthulhu Dawn válasza Zsombors97 (#1442) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Kinaban Oktober eleje golden week, gyarak zarva lesznek, szoval rip.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#1444) Motyi válasza Sorenke (#1430) üzenetére


Motyi
senior tag

Az volt kiírva, hogy "Várható időpont: Szeptember 17, 2020". Ez változott "Nagyon várt termék" kiírásra. Miért is kellene emiatt bűntetni őket több 10 millióra? Ez nem egy 70%-os kedvezménnyel hírdetett Black Friday termék amiből csak egy darbjuk volt beetetésnek, hanem egy olyan új termék ami az egész világon 1 perc alatt fogyott el, olyan kevés volt belőle és akkor piaci igény volt rá. Ez biztos a bolt hibája....

(#1445) Locutus válasza Zsombors97 (#1442) üzenetére


Locutus
veterán

Mit hívsz helyreállásnak? A gyártás valszeg folyamatos, sorban fogja mindenki kapni, a rendelés leadás dátumától függően.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1446) elite.cs11 válasza AsakuraDave (#1438) üzenetére


elite.cs11
senior tag

Azt szerintem csak szimplán benézték, elfelejtettek beállítani valamit, és az a szept 21 mint várható átvétel, az a default csütörtök + 1 munkanap miatt jött ki annyira

(#1447) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Asus marketing managertol par napja: (csak Eszak-Amerikat tudta megerositeni)

Recap - THE ONLY CARD available tomorrow will be our TUF GAMING 3080 no other cards will be available.
Following this card, we will release our TUF GAMING RTX 3080 OC model. We will follow up with the ROG STRIX RTX 3080 OC.
Dates -
September going into October - *These are estimates and they may change.
17th - TUF GAMING RTX 3080 * Firm availability
Week of the 21st but most likely around the 24-28th - TUF GAMING RTX 3080 OC
Week of the 28th - ROG STRIX RTX 3080 which will be OC model.

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#1448) gabor0928 válasza Motyi (#1444) üzenetére


gabor0928
tag

Ha ezért nem is, sok másért például lehetne őket büntetni. Pl, hogy az akciózás náluk arról szól hogy egy soha nem létező árból adnak nagyvonalú kedvezményt. Egyéb hülyeségekért már így is megbüntették, de én simán visszaesőként kezelném őket. Pofátlan egy cég.

(#1449) Mumee válasza Cthulhu Dawn (#1447) üzenetére


Mumee
őstag

"* Firm availability"

Ez a sor tetszik a legjobban.

(#1450) Motyi válasza gabor0928 (#1448) üzenetére


Motyi
senior tag

A sok más dolog rendben van, de a leírt ok az nevetséges volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.