Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-21 21:56:38

LOGOUT.hu

OFF topik itt: [link]
Aktuális ajánlatok topikja: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) sittes79 válasza SeRoKrigid (#1606) üzenetére


sittes79
addikt

Tudom elcsépelt, de ilyenkor örülök, hogy már nem élek Magyarországon, ez gáz :W

(#1652) Cthulhu Dawn válasza sittes79 (#1651) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Sajnos ez nem exkluziv magyart virtus ebben az esetben.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#1653) szabeska válasza AsakuraDave (#1624) üzenetére


szabeska
addikt

Nekem is összekészítés alatt! :D Bár ez lehet hogy csak valamiféle "nyugtató" a vásárlóknak :DDD

[ Szerkesztve ]

F1

(#1654) Motyi


Motyi
senior tag

AQUA infó: Nyugi srácok, még nem kell pezsgőt bontania annak akinél a státusz "Összekészítés alatt"-ra változott. Beszéltem velük, továbbra sem tudnak semmit sem a STRIX, sem A TUF kártyákról, várják az infót a beszállítótól. A felület hibásan jelzi a státuszt, de ezzel kapcsoaltban nem tudtak segíteni, adtak egy supportos mail címet ahová lehet jelezni. A státusz továbbra is "Beszerzés alatt"...

(#1655) elite.cs11 válasza szabeska (#1653) üzenetére


elite.cs11
senior tag

Ma válaszolták email-ben, hogy nem tudják, hogy mikor kapnak kártyát. Lehet hogy eldöntötték, hogy az összes email-es kérdésre ezt válaszolják, de attól még furcsa a dolog :U

Szerk.: Akkor Motyi kollégának is hasonló infója van sajnos

[ Szerkesztve ]

(#1656) syIex válasza Jacek (#1650) üzenetére


syIex
veterán

Lehetséges... :DDD
De mostmár kicsit megint bizakodom a hétben! :C

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1657) Laraxior


Laraxior
titán

Összekészítés alatt = Már kiküldték az új beosztást a gyármelósoknak, hogy minden napra túlóra várható. ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1658) gabor0928 válasza syIex (#1656) üzenetére


gabor0928
tag

Én most voltam bent személyesen az Aqua-ban. Nekem azt mondták hogy több nap még. De nekem is Összekészítésre változott, 2 órája még feldolgozásban volt

[ Szerkesztve ]

(#1659) AsakuraDave válasza Laraxior (#1657) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Lehetséges mivel kétlem, hogy a Strix már elérhető lenne :O

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#1660) syIex válasza gabor0928 (#1658) üzenetére


syIex
veterán

De az már nem több hét! :DDD
A héten úgysem nagyon tudnam meg be se tenni a gépbe tehát nekem nem késik a jovohet sem, de azért a polcon is jó lenne nézni. :C

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1661) elite.cs11 válasza gabor0928 (#1658) üzenetére


elite.cs11
senior tag

Szerintem csak nem merték élőben megmondani, hogy fogalmuk sincs :DDD

(#1662) gabor0928 válasza syIex (#1660) üzenetére


gabor0928
tag

Azért erre nem vennék mérget... De lehet azért változtatták meg a státuszt hogy mindenki nyugodjon le végre a p-ba. :)

(#1663) Jacek válasza elite.cs11 (#1661) üzenetére


Jacek
veterán

Gyerekek tanulni kell a nyugattól :D Itt az Elgigantenben minden 3080-at lehet venni, ki rva hogy weblager 100+ darab, és sárga betűkkel fölé irva hogy 2 hónapos szállitás :D

(#1664) Cthulhu Dawn válasza gabor0928 (#1658) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Strix konkretan meg nyugati Asus product managerhez sem jutott el, Aqua tudhat valamit ;] .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#1665) Yamaken


Yamaken
csendes újonc

Engem most hivtak az Aquatol,hogy TUF meg nincs de tudnanak helyette valami powercolor vagy valami ilyesmi markajut szerezni. Mondtam nekik hogy en tudok varni arra amit rendeltem, ugyis csak novemberben tudnam atvenni a kartyat mert melo miatt addig nem leszek itthon addig meg csak megjon a TUF is.

(#1666) snecy20 válasza Yamaken (#1665) üzenetére


snecy20
veterán

És ha esetleg holnap megjönne amit te rendeltél, akkor ott lenne az Aqua-nál letétben a kártyád 2 hónapig? :D Na, ilyen sincsen. Általában van egy max. néhány hét az átvételre, aztán törlik a rendelést.

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1667) torma1981 válasza snecy20 (#1666) üzenetére


torma1981
veterán

Ezt én sem értem. Ha csak novemberben kell, akkor miért nem akkor veszi meg? Tuti olcsóbb is lesz addig, stb.

Nem látom a logikát.

(#1668) Rison77 válasza Yamaken (#1665) üzenetére


Rison77
senior tag

Legalább tudjuk milyen kártya várható az aqua-nál. :DDD Bár arról nem hallottam, hogy a powercolor-nak lenne 3080-as kártyája.

[ Szerkesztve ]

(#1669) syIex válasza Cthulhu Dawn (#1664) üzenetére


syIex
veterán

Elvileg [nagyon nagyon] ott van a Strix, de nyilván majd kiderül amikor több teszt lesz. :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1670) arn válasza syIex (#1669) üzenetére


arn
félisten

400w

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#1671) elite.cs11 válasza Rison77 (#1668) üzenetére


elite.cs11
senior tag

Powercolor márka létezik, de tudtommal csak Radeon kártyákhoz. Ki tudja, lehet az aqua már kap a next gen AMD kártyákból :DDD

torma1981: Most rendelte meg, és novemberre megérkezik, ő csinálta jól.
Imádom, hogy a magyar fórumokon egyből támadni kell a másikat

(#1672) KRoy19 válasza Rison77 (#1668) üzenetére


KRoy19
őstag

Colorfult ajánlottak, nem Powercolort...

(#1673) warcat


warcat
veterán

Ez lesz a szép, ha a boltok előre felárazzák a 3090-et is. olasz amazonon PNY 3090 1829€

EA: It's in the crate!

(#1674) elite.cs11 válasza syIex (#1669) üzenetére


elite.cs11
senior tag

Az oldalról egy komment:

"According to an Asus marketing rep on FB, ROG Strix OC 3080 should be out in the week of the 28th.
He's done two streams on a FB group called 'Asus PC DIY Group'."

*Ujjat keresztbe tesz*

[ Szerkesztve ]

(#1675) gabor0928


gabor0928
tag

Kiváncsi vagyok mi lesz 24-én a 3070 indulással...

(#1676) torma1981 válasza gabor0928 (#1675) üzenetére


torma1981
veterán

Milyen 24?

(#1677) Laraxior válasza gabor0928 (#1675) üzenetére


Laraxior
titán

Mi lenne.... ugyanez. 2080S-2080Ti közötti teljesítménnyel féláron... ugyanez.
Lehet előfizetni a botokra, ha valaki kártyához akar jutni :DDD

Erhältlich ab 15/10/2020

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1678) gabor0928 válasza torma1981 (#1676) üzenetére


gabor0928
tag

Szeptember 24-én rajtol a 3070 nem?

(#1679) -=RelakS=- válasza torma1981 (#1676) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

3090-et akart írni

gabor0928
A 3070 majd októberben jön

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#1680) torma1981 válasza -=RelakS=- (#1679) üzenetére


torma1981
veterán

Én is így tudtam. :D

(#1681) Mosqu!to válasza GabeE3e (#1585) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Az imént beszéltem az amazonnal, ahol külön vissza is kérdeztem és megersítették: amikor beérkezik hozzájuk egy adag kártya, akkor a rendszerük random sorsol, hogy a bent lévő orderek közül ki kap éppen. Vagyis nekik sincs fogalmuk arról, hogy a te rendelésed mikor lesz teljesítve, mert ez nem függ össze a megrendelés időpontjával.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#1682) Laraxior válasza Mosqu!to (#1681) üzenetére


Laraxior
titán

Hátha kisorsolnak randomra karácsonyra ;] :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1683) -=RelakS=- válasza Laraxior (#1682) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ja, így lehet, hogy még a Doom Eternal DLC-t is az 1070-el nyomom :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#1684) arn válasza Mosqu!to (#1681) üzenetére


arn
félisten

amazonlotto? :D ingyen adjak?

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#1685) gabor0928 válasza -=RelakS=- (#1679) üzenetére


gabor0928
tag

összekevertem, 3090-nél nem hiszem hogy tolongás lesz.

(#1686) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Gondolom mindenki megkapja ezt, de ide is bemesolom.

Aqua:
"Tisztelt Ügyfelünk!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni az RTX 3080-as videókártya előrendelése kapcsán, sajnos a kártya beérkezési határideje bizonytalan. Jelenleg hatalmas túlkereslet van a termékekre, illetve piaci hiány is fellépett. Természetesen előrendelését tudjuk tartani és amint beszállító partnerünk biztosítani tudja számunkra, haladéktalanuk kézbesítjük az Ön részére rendelését. Elnézést szeretnénk kérni a felmerült kellemetlenség miatt, köszönjük türelmét és megértését!"

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#1687) GabeE3e válasza Mosqu!to (#1681) üzenetére


GabeE3e
tag

Na az még szép lenne, ha sorsolás lenne, én úgy tudom "sor" van, a lista pedig a rögzítés időpontján alapul én ezt láttam kettő Amazonos beszélgetésben is, amiket redditre tettek fel.

Egyébként ma felkerült 3 féle Inno3d kártya Amazonra, de elő rendelni sem lehet, nem tudom ,hogy már eladták-e vagy csak msot fognak aktiválódni.

(#1688) elite.cs11


elite.cs11
senior tag

Gondolom nem en vagyok az egyetlen aki aquatol kapott emailt a bizonytalan rtx 3080-al kapcsolatban. Biztos megereztek, hogy sokan megorultunk a rendelesi allapot megvaltozasanak :DDD

(#1689) szabeska


szabeska
addikt

Nem baj, holnap ismét írunk nekik chaten ;]

F1

(#1690) AsakuraDave válasza Cthulhu Dawn (#1686) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Nekem ez jött emailbe:
"Megkezdtük rendelésed beszerzését, neked nincs más dolgod,
mint hátradőlni és megvárni következő e-mailünket,
ami a legtöbb esetben pár napon belül megérkezik." :F

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#1691) syIex válasza AsakuraDave (#1690) üzenetére


syIex
veterán

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1692) Laraxior válasza GabeE3e (#1687) üzenetére


Laraxior
titán

Október 13.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1693) elite.cs11 válasza AsakuraDave (#1690) üzenetére


elite.cs11
senior tag

A 14 is páros szám :DDD

(#1694) Laraxior


Laraxior
titán

Azért csak kerülnek kiszállításra, mert Innoból már van fent pár darab ebayen. :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1695) Mosqu!to válasza GabeE3e (#1687) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Melyik amazon? Mert az amazon.de chatjén külön megerősíttettem és azt mondták hogy az amazon évek óta így dolgozik a preorderes vagy out of stockos cuccok teljesítésével.
A többi ország amazonja nem tudom hogy működik, de simán lehet, hogy a .com beérkezési sorrendet tart.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#1696) syIex válasza syIex (#1691) üzenetére


syIex
veterán

Ez pedig a válasz a mikor lesz Strix kérdésre.

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1697) Rison77 válasza syIex (#1696) üzenetére


Rison77
senior tag

Semmiről sincs információjuk, de azért ma is csak így váratlanul felkerült pár db msi ventus :DDD

(#1698) B@dsector válasza Rison77 (#1697) üzenetére


B@dsector
aktív tag

@1696: Nekem is ezt írta az Aqua a Strix rendelésemre.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#1699) elite.cs11 válasza Rison77 (#1697) üzenetére


elite.cs11
senior tag

Ők is biztos meglepődtek amikor megtalálták a raktárban :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.