Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3251) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

elképzelhető, hogy májusi a legutolsó szoftverfrissítés a független telókhoz?:U Nekem van egy nagy problémám és azt hittem, hogy majd a szoftverfrissítés megoldja, de ezek szerint nem fogja. Minden nap használok ébresztőt és sokszor nem kapcsol be a telefon (kikapcsolom lefekvés előtt), hanem megáll a bejelentkező képernyő (hófehér) közben:F Ez mitől lehet? Kikapcsolni ki tudom.

(#3252) *Ropi* válasza Alvin_ti4200 (#3251) üzenetére


*Ropi*
félisten

Tutira van egy automatikusan induló alkalmazás a telódon, ami összeakad valamivel. :U Nekem is volt ilyen, méghozzá az Ultimate Voice Recorder, ha jól emlékszem. :U

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#3253) Alvin_ti4200 válasza *Ropi* (#3252) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

semmit nem telepítettem rá:(

(#3254) *Ropi* válasza Alvin_ti4200 (#3253) üzenetére


*Ropi*
félisten

Próbáld töltőről indítani: dugd rá, várd meg, amíg kigyullad a kijelző és a töltéskijelzés, majd kapcsold be.

Este tedd töltőre és hagyd rajta, szerintem reggel be fog kapcsolni magától.

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#3255) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Most frissítek 4.0735.3.0.2-re... :K

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#3256) Artika válasza *Ropi* (#3250) üzenetére


Artika
aktív tag

Bocsika.
Az elérhetőség az "Ropi".
Amúgy nekem is lesz jövő héten 1 másik N73-am (cserebere N80-ra amit el akartam adni) :C

Az idegbaj öröklődő betegség. Én is a gyerekeimtől kaptam...

(#3257) Artika válasza *Ropi* (#3250) üzenetére


Artika
aktív tag

Ha tudsz vmilyen progit v valamit ami leformázza sok hülye kérdés és kód nélkül a mem kártyát akkor üzenj v hívj :R

Az idegbaj öröklődő betegség. Én is a gyerekeimtől kaptam...

(#3258) buffet válasza *Ropi* (#3255) üzenetére


buffet
tag

Ha majd tudsz valamit már mondani az új sofról légyszi oszd meg velünk,nagyon kivi vagyok mit fejlesztettek,aztán én is frissitek :DD

buffet

(#3259) *Ropi* válasza buffet (#3258) üzenetére


*Ropi*
félisten

Persze, hogy nem tölti vissza az előző verzió mentését :W , úgyhogy telepíthetek újra mindent... :O Még szerencse, hogy a névjegyeket külön is kimentettem a memókarira, legalább azok megvannak. :C A zenelejátszóban az equalizer bugos: ha elállítom, mindig visszaáll alapállapotba. :W Meg nem mindig hallhatóak a változtatások benne. :(

Egyenlőre elég is ennyi, majd még tesztelem.

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#3260) M3kk


M3kk
őstag

Van uj FW, ki is probalnam, mert ez a 2.2.1 vegu ME nagyon szar..

Az a baj, hogy nem indul el a Software Updater progi :D Az udvozlo kep elindul, var, majd siman kilep, megprobaltam ujra rakni, de ugyanazt csinalja :D.

. . : http://mekk.homeip.net/ : . . : http://www.hwbot.org/user.do?userId=5288 : .. "well this is a nice way to cool the hardware, but... but.. how you can play games if you need one hand to poor LN2?"

(#3261) *Ropi* válasza M3kk (#3260) üzenetére


*Ropi*
félisten

Indítsd újra a gépedet, miután telepítetted! :K

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#3262) Daweee válasza *Ropi* (#3259) üzenetére


Daweee
őstag

Nekem a gépről a bekápot visszarakta, annyi a problémám, hogy a kártyán lévő progikat n em hajlandó visszatelepíteni :( úgyhogy hosszú lesz a délután/este :U
A SW-ről még annyit a tegnapi hsz-emen kívül, hogy megszűnt az, hogy ha handy taskmanból lépek be pár progiba, kiírta hogy rendszerhiba <program neve>... mostmár nem :))
Viszont a névjegyzékből még mindíg nem hajlandó kilépni :(

(#3263) M3kk válasza *Ropi* (#3261) üzenetére


M3kk
őstag

LOL, ne nezz mar madarnak. =)) =))

Kerdes..

Kamera hangot ki lehet szedni? Naptart meg lehet nyitani?

.2.2.1 nel nem lehetett..

[ Szerkesztve ]

. . : http://mekk.homeip.net/ : . . : http://www.hwbot.org/user.do?userId=5288 : .. "well this is a nice way to cool the hardware, but... but.. how you can play games if you need one hand to poor LN2?"

(#3264) Daweee válasza M3kk (#3263) üzenetére


Daweee
őstag

kamerahang elvileg nincs, ha némán van a teló. Bár úgy emlékszem ez neked nem segített :(
Az előző hsz-emre visszatérve: az mitől van, hogy ha bekapcsolom a telót, elindítja a telepítést, megy vagy 5 percig, és kiírja hogy a telepítés nem fejezhető be a memkariról? a telmem majdnem üres, a kártyán kb 150mega van szabadon.

(#3265) Magimano


Magimano
aktív tag

:)
látom van uj sw.
érdemes feltenni? :)

más. szerintettek hogy jobb ha az sms-ek és a telefonkönyv is a telefonon van? vagy mind a 2 a memokártyán?

@ Nokia N95 @  iPhone 3GS @  MacBook White @ Mi ez? Hagymásbab? NEM KRUPLISHAL! @

(#3266) Declare válasza buffet (#3242) üzenetére


Declare
őstag

1. sztem Te sem olyan progikat/témákat pakolsz fel a telóra amiket hivatalosan a nokia adott ki :) ( hát a 7másodperces fényképezésre meg annyit tok mondani, hogy ez ennyi :) nem fényképezőt vettem hanem telefont, amivel lehet fényképezni is, amire ki van az találva sztem arra elég, mint ahogy az alk.kezelővel sem bíbelődöm naponta 3x. )

2. mondj alternatívát :), nekem most pl nem lenne, mivel én értelmes teleonnak a nokiát és az se -t tartom, ezüstöt, csuszkás telefont soha.... és tudjása legyen hasonló mint az n73 me nek azzal a pár progival amit rápakoltam. Én nem találnék most se.

(#3267) Declare válasza Magimano (#3265) üzenetére


Declare
őstag

jobb? mitől lenne jobb? :) tedd a memóriakártyára, arra a pár megára az is jó és akkor az alkalmazásaid meg a fotók szépen külön mem.karin, ami ha elszállna valamiért akkor a névjegyzéked megmarad, más indokot egyik vagy másik mellett nem tudok elképzelni

(#3268) Magimano válasza Declare (#3267) üzenetére


Magimano
aktív tag

köszi :)
akkor lényegében tökmindegy hogy hol vannak :)
marad a mostani megoldás. 2 naponta szinkronizálás. és akkor ha elszál akkor max 2 nap veszik el :)

[ Szerkesztve ]

@ Nokia N95 @  iPhone 3GS @  MacBook White @ Mi ez? Hagymásbab? NEM KRUPLISHAL! @

(#3269) legiaap válasza Daweee (#3264) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ilyet nekem is csinált anno.
Én ekkor ideges lettem és leformáztam a tellt.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3270) buffet válasza Declare (#3266) üzenetére


buffet
tag

Én nem arról beszéltem hogy olyan fényképeket csináljon mint egy fényképezőgép,hanem arról hogy más telefonokhoz képest is lassú.2.Nem értem sokaknak mi bajuk a csúszkával?A legjobb megoldás arra hogy nagy kijelző mellé,kényelmes billentyüzet társúlhasson normális nem féltégla méretben.Szarintem legalább anyin utálják a yojt,peddig avval sincs semmi baj ha jól megvan csinálva.Alternativa meg bőven akad.Samsung U 700,vagy G600.ráadásul 90 gramon nem 130-on.Az Se nekem most felejtős mert a K800i óta allig fejlesztett,K850 csúcsmodeljében is maradt a gyenge videó.Én nem vagyok márka függő,sok telcsit használtam.és bizony nem csak nokiánál,és se -nél találtam jól bevált tipust.amúgy progikat csak a nokia.hu-ról töltök le.

[ Szerkesztve ]

buffet

(#3271) Pubszon


Pubszon
veterán

Gyárilag mijen nagy kártyát fogad be max?
1 vagy 2 GB?

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#3272) *Ropi* válasza Pubszon (#3271) üzenetére


*Ropi*
félisten

4 GB-ig bármit. :C

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#3273) crwn válasza *Ropi* (#3272) üzenetére


crwn
senior tag

a 4GB tapasztalat?

(#3274) *Ropi* válasza crwn (#3273) üzenetére


*Ropi*
félisten

Külföldi fórumon olvastam, hogy valaki úgy használja. Konkrétan Sandiskkel.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#3275) *Ropi* válasza yoogie (#3247) üzenetére


*Ropi*
félisten

Nem az enyém a telefon és nem én találtam ki az árát. ;) A tiéd is szinte vadonatúj? Ezt csak 3 napig használták, azóta a dobozában pihen.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#3276) Simtu


Simtu
senior tag

Sziasztok!

Nemrég vettem n73 ME-t és most feltoltam rá a legújabb soft-ot (4.0736.3.2.1) és ahogy látom nincsen benne magyar nyelv, a szövegbevitelnél is csak angol van + malaysian + indonesian.
Nem tragédia, csak kérdezném, hogy lehet-e valahogy magyart varázsolni rá?

Köszi!

Sz.

Ja igen! Most nézem, eltűntek a jó kis 3d-s hangeffektek is... :(

[ Szerkesztve ]

(#3277) *Ropi* válasza Simtu (#3276) üzenetére


*Ropi*
félisten

Nem magyar a Product Code-od. :( Ha megoldod, hogy magyar PC-d legyen, akkor a legközelebbi frissítés után már magyar nyelv is lesz a készülékben. :K

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#3278) buffet válasza legiaap (#3269) üzenetére


buffet
tag

Szia,Szétnéztem a Samsung környékén,hát nagyon dögös telcsiket csinál.Megnéztem az U600-700 között a külömséget,700 3g,viszont 600 -ba van rádió.3 g-ét ugyse hazsnálom.Viszont már a 700-ra is találnék cserét 1az 1-ben.Mi volt a tapasztalatod a 600-sal?be jött?Ha választanál melyik kellene?600 vagy 700?Tudom hogy a G 600 lenne az igazi de az most még drágább mint az N73.t.Te biztos tudod mikorra várható a G800.Mert igazán akkor buki a G 600 és akkor talán menne egálba a csere.Ha 1, 2 hónap akkor inkább kivárom.válaszod előre is köszi.

buffet

(#3279) Simtu válasza *Ropi* (#3277) üzenetére


Simtu
senior tag

Na várj csak! Szóval ez pc függő? Illetve Windows? Most bent vok melóhelyen, de elképzelhető, ha otthoni gépen frssítem magyar lesz?
Hogy tudom én azt buherálni?

Köszi!!!

(#3280) Daweee válasza Simtu (#3279) üzenetére


Daweee
őstag

PC=Product Code ;) ebben a kódban van benne az ország, és hogy szolg.függő-e, és ez alapján frissíti az sw-t. Egyrészt elviheted Nokia márkaboltba, ott biztos megoldják, vagy ha a gari nem izgat, átírhatod házilag is (igaz nincs az a hely ahol ezt nézik, ergo megcsinálják neked esetlegesen gariban attól független) ehhez egy progi kell, a nevének mindjárt utánnanézek...
MOD: szóval Nemesis Service Suite

[ Szerkesztve ]

(#3281) Simtu válasza Daweee (#3280) üzenetére


Simtu
senior tag

Á, köszi! Értem. Sajnos nincs rá gari, úgyhogy nekivágok! :C

:R

(#3282) Simtu válasza Simtu (#3281) üzenetére


Simtu
senior tag

Mennyire tudja elcseszni ez a progi a telót? :F

(#3283) Daweee válasza Simtu (#3282) üzenetére


Daweee
őstag

nem jobban mint az NSU ;) sőt, kisebb rá az esély, mert ez meg van 1 mp alatt, míg az NSU 10 percig tököl a telóval :)) hülyeség lenne azt mondani, hogy veszélytelen, de alapvetően ha jól csinálod, semmi bala nem lehet (leszámítva áramszünet, vagy akksilemerülés eseteit)

(#3284) Magimano válasza Daweee (#3283) üzenetére


Magimano
aktív tag

szia.
van valamien tapasztalat az uj sw-rö? :)
megbizható?

@ Nokia N95 @  iPhone 3GS @  MacBook White @ Mi ez? Hagymásbab? NEM KRUPLISHAL! @

(#3285) Daweee válasza Magimano (#3284) üzenetére


Daweee
őstag

Annyi újítást nem érzek benne, ez szerintem csak bugfix-re van kihegyezve.
Viszont azt vettem észre, hogy a fényérzékelő néha meghülyül, nem kapcsolja le a bill.világítást, hiába világítok bele... Ráadásul energiatakarékos módban sem hajlandó a világítást lekapcsolni. Újraindítás helyrehozta, eddig 1szer jött elő, de remélem egyedi eset volt...

(#3286) Magimano válasza Daweee (#3285) üzenetére


Magimano
aktív tag

értem :)
akkor este felteszem énis. :)
köszi

@ Nokia N95 @  iPhone 3GS @  MacBook White @ Mi ez? Hagymásbab? NEM KRUPLISHAL! @

(#3287) crwn válasza Daweee (#3285) üzenetére


crwn
senior tag

ááá, trutyik ezek a négyes szoftok, én nem merem leváltani a hármasomat! :(

(#3288) buffet


buffet
tag

Én is feltoltam tegnap este.nem nagyon veszek észre változást :U

buffet

(#3289) crwn válasza *Ropi* (#3274) üzenetére


crwn
senior tag

hát igen. szerintem ez csak afféle városi legenda. eddig még mindenki csak úgy nyalatkozott, hogy hallott valakiről, aki olvasta egy fórumon, hogy a szomszédja volt barátnőjének a nagymamája a szoc. otthonban 4Gb-os memóriakártyát használ az n73-as nokedlijében. :C szóval kézközi tapasztalatot magyar fórumon még nem olvastam. csak 2gigásokról.

(#3290) legiaap válasza crwn (#3289) üzenetére


legiaap
nagyúr

Neked magyartanárnak kéne elmenni

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3291) Lamair


Lamair
aktív tag

aki navigációra IS használja a telcsit milyen vevőt érdemes venni hozzá?

illetve twinmos 2gb karcsira tapasztalatok??

''...válaszd a nagyképernyős színes tv-t,... válaszd az életet...''

(#3292) Daweee válasza Lamair (#3291) üzenetére


Daweee
őstag

Vevőegységben nem vagyok otthon, de itt már többen vettek, majd ők segítenek.
Memkarit meg ha van és nem skkal drágább, inkább Kingston-t ajánlanám. De biztos megy Twinmossal is :U

(#3293) crwn válasza Lamair (#3291) üzenetére


crwn
senior tag

nokia gps vevőt!! :C

(#3294) Lamair válasza crwn (#3293) üzenetére


Lamair
aktív tag

thx mindenkinek :C

tom-tom navi szoftver jó hozzá vagy van speckó?

''...válaszd a nagyképernyős színes tv-t,... válaszd az életet...''

(#3295) crwn válasza legiaap (#3290) üzenetére


crwn
senior tag

én az vagyok!

(#3296) crwn válasza Lamair (#3294) üzenetére


crwn
senior tag

tökéletes! magam nagy élvezettel használom, és nagy megelégedéssel! bár a térképek területén még van mit fejlődni..., de utca szinten ismer minden települést.

(#3297) Artika válasza crwn (#3296) üzenetére


Artika
aktív tag

Én is használom és -bár házszám szerint nem a legtökéletesebb- a navigálni tökéletesen megfelelő.

Az idegbaj öröklődő betegség. Én is a gyerekeimtől kaptam...

(#3298) Lamair válasza crwn (#3296) üzenetére


Lamair
aktív tag

aham van ebből olyan ami full európa?

''...válaszd a nagyképernyős színes tv-t,... válaszd az életet...''

(#3299) Magimano


Magimano
aktív tag

Frissités indul... :)

@ Nokia N95 @  iPhone 3GS @  MacBook White @ Mi ez? Hagymásbab? NEM KRUPLISHAL! @

(#3300) crwn válasza Lamair (#3298) üzenetére


crwn
senior tag

van. összesen (minden ország - na jó, majdnem minden) több, mint 2 giga. és itt jön be az elméleti kérdés: mekkora kártyát kezel az n73???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.