Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) janez válasza csutkaa (#1000) üzenetére


janez
aktív tag

A telót is formáztad?? Ha a memkarit formázod,akkor a telót is ajánlatos. Ez fordítva is igaz.

(#1002) csutkaa válasza janez (#1001) üzenetére


csutkaa
senior tag

ha az eredeti beállítások vissza állítására gondolsz az is megvolt!!

(#1003) janez válasza csutkaa (#1002) üzenetére


janez
aktív tag

akkor passz... Esetleg próbáld meg újra a hard resetet. Nem az egyszerü kódos megoldásra gondolok,hanem amit kikapcsolt állapotban szoktak. Állítólag az hatásosabb.
ha ez sem segít,akkor nem tom.. Esetleg frissítsd az sw-t,ha van frissebb.

(#1004) csutkaa válasza janez (#1003) üzenetére


csutkaa
senior tag

oké! megpróbálok még ezt azt,,, azért köxi!! :R :R

(#1005) kiskacz válasza csutkaa (#1004) üzenetére


kiskacz
senior tag

Szia! Kevés, ha csak az eredeti beállításokat állítod vissza (menűből!).
Ugyanígy jártam - csak mondjuk szándékosan. Én előbb formáztam a memkarit, utána akartam softot frissíteni. (Nem volt.) Újra fel akartam rakni a dolgokat és megkérdezte: frissítem a meglévőt/a meglévővel? (Pedig a progi nem volt fent.) ... szerintem van valami registri féléje a symbianos oprendszernek is, és innen nem szedi ki a bejegyzéseket a formázás. Ha nem hagyja magát, *#7370# - oszt jó napoT! (Csak előtte ments!) Üdv.

(Ugyanaz a szitu, mintha a winyózból csak a könyvtárakat törlöd, de nem uninstallálod a programot.)

Huawei Mate 8

(#1006) csutkaa válasza kiskacz (#1005) üzenetére


csutkaa
senior tag

most már értem!! nagyon nagyon köxi :R :R :R 1000 hála!! :B

(#1007) Daweee


Daweee
őstag

Kicsit megint offolok: Nem tudok videotelefonálni: Adott egy N73, és egy moto V1100, Helyszín Miskolc, 3G lefedettségi övezet mindkét fél részéről. Mégsem tudjuk egymást felhívni. Miért?

(#1008) feketepeti válasza Daweee (#1007) üzenetére


feketepeti
aktív tag

Nekem is volt ilyen. Mindkét szolgáltató szerint minden ok volt, minden jól volt beállítva.

Az egyik SIM kártyát kicserélték és utána ment pöpecül.

(#1009) kiskacz


kiskacz
senior tag

Sziasztok!

No, álljunk csak meg egy szóra! Szó volt itt kb. X hete a legfrissebb szoft-ról (3,0713. stb.) én megpróbáltam frissíteni, de azt a választ kaptam, hogy a legrfissebb: 3.0704.1.0.1 van fent. Azóta időnként megnézem elérhető-e az új - ez eddig nemleges. Most ''hátúlról'' ;] próbáltam, felmentem a No-kia'.hu-ra. Ellenőriztem a termékkód alapján és itt is a 3.0704-es szerepel mint elérhető legfrissebb! Mostakkormivan?! Mo-n függetlenül - Mo-i Nokia garral vásárolt készülék. Akkor másnak honnan van a frissebb szoft? Más a product kód? Nem akarom megváltoztatni, de... az enyém nemfrankó - vagy másnál van valami bibi esetleg más kód?


WWWWWalakiiiii!!! Segits! Thanks. :R

Huawei Mate 8

(#1010) feketepeti válasza kiskacz (#1009) üzenetére


feketepeti
aktív tag

Esetleg másnak nem feltétlenül magyarországi, nokia hu által forgalmazott készüléke van. Heteket szokott késni a magar szoft.

(#1011) emre33


emre33
addikt

kis segítséget szeretnék kérdezni:

N73 féyképezőrésze: Fényérzékenység: automatikus, gyenge, közepes, kiváló.

Ha automatán van, akkor a kamera vaku bekapcsolása mellett 'élességet álít'

Kérdésem ezt a három beállítást (gyenge, közepes, kiváló ) milyen körülények közt érdemes használni?

Automatikust nem szeretném, sporolni akarok az aksival.

Nappal világos helyen, és sötétbe (olyan helyen ahol a vaku felesleges, pl: disco) ott melyik beállítás a prakikus?

Kösszi

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#1012) piqla


piqla
őstag

Tizezerert beszamitjak a keszuleked a pannonnal. Azt hiszem, megyek vasarolni :)

Szereted az állatokat?

(#1013) Alvin_ti4200 válasza emre33 (#1011) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

gyenge=alacsony (~ISO150)
közepes=közepes (~ISO300)
kiváló=magas (~ISO400)

Szerintem vakunál tök mind1, ha nem használsz vakut és sötétben vagy, akkor a kiválóra tedd. Napfényben meg gyengére.

(#1014) emre33 válasza Alvin_ti4200 (#1013) üzenetére


emre33
addikt

Kösszi a segitséget, nem volt még digitális fényképezőgépem :)

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#1015) Daweee


Daweee
őstag

Hello!
A főmenübe mappákon kívül ki lehet mást pakolni? mondjuk programokat? vagy azokat csak mappákba lehet rakni? :F :R

(#1016) Viktor0610 válasza Daweee (#1015) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Emlékeim szerint a régi Symbianokban is ki lehetett tenni a főmenübe a programok ikonjait, gondolom, ez ennél a verziónál sincs másként.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#1017) Artika


Artika
aktív tag

Probléma ugyanaz mint előbbiekben (kiskacz)
Trémobilos 1 hónapos N73 v 3.0638.0.0.1 30-10-2006 RM-133 szoftverrel.
És szoftverfrissítésnél is ezt ajánlja fel újként.
Mi a teendő ilyenkor :F

Az idegbaj öröklődő betegség. Én is a gyerekeimtől kaptam...

(#1018) Daweee válasza Viktor0610 (#1016) üzenetére


Daweee
őstag

Én ilyen lehetőséget nem láttam, csak mappákat hajlandó a főmenübe rakni, progikat pedig csak mappákba... de lehet hogy figyelmetlen voltam, ezért kérdezek rá. :R
Artika: én sem tudom frissíteni, Voda függő vagyok, frissítésnél a rajta lévő verziót írja ki, és rakja rá. Próbáltam.

[Szerkesztve]

(#1019) Mat00


Mat00
tag

Sziasztok!

Most adom el 6630-amat, és arra gondoltam, hogy N73-at veszek helyette. Elolvasgattam amiket írtatok, és többnyire jó dolgokat írt róla mindenki. Szerintetek megéri +vennem, vagy esetleg van ennél jobb kb ezen az áron? Mert én csak az N80-at találtam hasonló tudással, ugyan azon az áron, bár az N73 kamerája jobb, és kijelzője nagyobb. Ha van valami nagy hibája a telónak, ami miatt nem érné megvenni (bár kétlem), vagy valami hasonló érdekesség, légyszíves írja meg valaki! Köszönöm!

(#1020) Daweee válasza Mat00 (#1019) üzenetére


Daweee
őstag

az N80 nak jobb kijelzője van, a 73-é 240X320, a 80-é pedig 352 x 416... + van benne wlan. a kamerája szintén 3 megapixeles, igaz autofókusz helyett makró és nem makró mód van a 80-ban. más jelentős különbség tudtommal nincs köztük... Ezek alapján válassz.
Amúgy az N73-nak nincsen különösen nag hibája, nekem tökéletes. 1 hibája a sebesség, de végülis minden symbi ilyen... vagy ha gyorsabbat akarsz, ott a 6290, még gyengébb kamerával (2mpx) viszont kétszer akkora procival, ergo sokkal gyorsabb. Esetleg az 5700, de az meg bűn ronda

[Szerkesztve]

(#1021) Mat00 válasza Daweee (#1020) üzenetére


Mat00
tag

A sebességhez már hozzászoktam, kinyitható telót meg nem akarok, a nagy mérete miatt, 5700 meg nem az én stílusom. :) Amúgy szerintem N73 lesz, csak érdekel olyanok véleménye, akik ilyet használnak, kössz a válaszod!

(#1022) Artika válasza Mat00 (#1019) üzenetére


Artika
aktív tag

Jelenleg van nálam egy N80 és egy N73.
Egy ideig tesztelem őket, és majd az egyiktől megválok.
Eddig az N80 a nyerő a képélesség és a wifi miatt, az N73 ban jobb a multimédia.
Még gondolkodom......

Az idegbaj öröklődő betegség. Én is a gyerekeimtől kaptam...

(#1023) Magimano válasza Daweee (#1015) üzenetére


Magimano
aktív tag

Szia.
megnéztem és ha rámész arra a progira amit ki szeretnél tenni a főmenübe akkor az Opciok-> Áthelyezés mappába résznél nekem 4 lehetöséget ad. Menü, Játékok, Eszközök, Iroda.
ha a menüt jelölöm ki akkor simán kiteszi a fömenübe.

[Szerkesztve]

@ Nokia N95 @  iPhone 3GS @  MacBook White @ Mi ez? Hagymásbab? NEM KRUPLISHAL! @

(#1024) Daweee válasza Magimano (#1023) üzenetére


Daweee
őstag

váá de hülye vagyok :W :W :DDD Illetve csak figyelmetlen :B Köszi :R

(#1025) Magimano válasza Daweee (#1024) üzenetére


Magimano
aktív tag

:)
nincs mit :)

@ Nokia N95 @  iPhone 3GS @  MacBook White @ Mi ez? Hagymásbab? NEM KRUPLISHAL! @

(#1026) Jamis


Jamis
tag

Üdv Mindenkinek!

Elárulná valaki, hogy az N73-ba tutira jó e a 2GB mem kari?

:R

(#1027) metaldog


metaldog
aktív tag

Hali nemtudja valaki van olyan progi n73-ra amelyel powerpoint dokumentumot lehet megnyitni?

(#1028) metaldog válasza Jamis (#1026) üzenetére


metaldog
aktív tag

Szerintem tutira jó mert nekem music edition van és abban 2gb-os van és superül működik.

(#1029) metaldog


metaldog
aktív tag

Jaj most raktam fel rá powerpointos file-t és alapból megnyitja ezt nemtudtam akkor nemis kell külön progi hozzá. Sorry

(#1030) Artika válasza Jamis (#1026) üzenetére


Artika
aktív tag

Igen, jó.
Csak ha veszel bele előbb próbáld ki, nehogy finnyás legyen Noname karira.

Az idegbaj öröklődő betegség. Én is a gyerekeimtől kaptam...

(#1031) metaldog


metaldog
aktív tag

Hello én felraktam a quickoffice 4.00(19)-es verzióját de működik mert crack kell. Van crack de ha azt felakarom rakni azt az üzenetet kapom hogy Tanusítványhiba lépjen kapcsolatba a szolgáltatóval de ehhez a progihoz kiadtak egy pach-et és ha azt felrakom akkor nemkell crack na de ha pacht indítom el azt az üzenetet kapom hogy Nen lehet telepíteni a tanusítvány megakadályozza. Így nemtudok documentumot megnyitni és a régebbi verziót hogy lehet visszacsinálni hogy működjön?

(#1032) Viktor0610 válasza metaldog (#1031) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A crack-témát ne itt beszéld meg.
Köszönöm.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#1033) metaldog


metaldog
aktív tag

Valaki tudja hogy lehet az quickOffice programot eltávolítani atelóról mert frissítettem de nemsikerült mert az új meg seriált kér és az meg nincs és így nemtudok megnyitni semmit. A régi progit meg nemfogadja el valami tanusítvánnyal vacakol.

(#1034) piqla


piqla
őstag

Hat ma voltam Pannonnal, de kezbe vettem a telefont, es hat... Sajnos nem ilyen lesz a telefonom. Hiaba van olyan tudasa, amilyen, egyszeruen nekem nagyon nem allnak kezre a gombok. Es rohadt vastag a keszulek. Na, majd egy masik :F

Szereted az állatokat?

(#1035) crwn válasza piqla (#1034) üzenetére


crwn
senior tag

ez mindenkinek egyéni, ugyebár... :) sokan így vélekednek, mint te is, akár az n70 tekintetében is, hogyugyanis sms-íráskor, vagy akár csak az egyéb kezelés során kényelmetlen a gombsor. nekem ez előtt a fent említett n70 volt, annak jobb a gombsor kialakítása pedig (elvileg), és féltem az n73 kezelhetőségétől, de nagyon kellemesen csalódtam benne (mármint pozitív csalódás volt), jobb, mint az n70, számomra ergonómikusabb. amelyik telók nem flip-pesek vagy szétcsúszkálnak, ott a nagy kijelző rovására zsugorodnak a gombok, vagy ha a gombok megfelelőek a monitor kisebb.

(#1036) Attttti


Attttti
csendes tag

hello!

van használható msn live messenger erre a telóra?
eddig egyik sem indult el...

köszi

(#1037) Jamis válasza Artika (#1030) üzenetére


Jamis
tag

Köszi!

Kingston szeretnék venni. Szerinted?

(#1038) Memphysto válasza Jamis (#1037) üzenetére


Memphysto
tag

A Kingston-t azt szereti, de még nem hallotam olyat hogy valamilyen memkarival ne működött volna.
Egyszer nem működött vkinek és az egy hibás kingston-volt :)

(#1039) Daweee válasza Memphysto (#1038) üzenetére


Daweee
őstag

Igen, az a hibás kingston az enyém volt, de kicseréltettem és azóta perfektül megy, semmi baj vele.

(#1040) Artika válasza Jamis (#1037) üzenetére


Artika
aktív tag

A Kingston az jó lesz :R .
Nekem sem volt vele probléma.

Az idegbaj öröklődő betegség. Én is a gyerekeimtől kaptam...

(#1041) surixxx


surixxx
tag

üdv!

telefont szeretnék vásárolni, és egyre inkább a fekete n73 music edition a befutó (2. helyen az e50 metal black tanyázik). annyi volna a kérdésem (elsősorban a music edition tulajok felé), hogy hol érdemes megvenni ha mindenképpen szeretném a 2 éves garit? kinek milyen tapasztalata van? 90ből kijön ilymódon?

megköszönök minden segítőkész hozzászólást!

további szép napot!

cooler master centurion 590 :: intel e5200 :: cooler master hyper 212 :: geil ultra 2*2gb :: gigabyte geforce 9800gt :: zalman vf900cu :: wd green 1tb :: wd 250gb :: cooler master silent pro 500w :: zalman zm-mfc1 plus black :: samsung 2243sw

(#1042) Artika


Artika
aktív tag

Probléma ugyanaz még mindig :((
Trémobilos 1 hónapos N73 v 3.0638.0.0.1 30-10-2006 RM-133 szoftverrel.
És szoftverfrissítésnél is ezt ajánlja fel újként.
Honnan legyen új szoftver? :F
Trémobilba benézzek és kivárjam a rengeteg sort :O
Az új ME szoftver csak limitált vagy mint az N80 nál az IE szabadon lesz frissíthető (ha egyáltalán engedi frissíteni :F )

[Szerkesztve]

Az idegbaj öröklődő betegség. Én is a gyerekeimtől kaptam...

(#1043) Daweee válasza Artika (#1042) üzenetére


Daweee
őstag

Már leírtam egyszer, hogy pont azért mert T-mobilos. Az enyém Vodás, és ugyanez van, én is megkérdeztem, és azt hiszem Pompi írta hogy a szolgáltatónak jóvá kell hagynia az új softot...

(#1044) Artika válasza Daweee (#1043) üzenetére


Artika
aktív tag

Kösz :R
Csak azt hittem van más megoldás mint a szolgáltatóhoz bebumsztlizni és sorbaállni.

A másik kérdésemre tudna vki válaszolni (ME miben különbözik az előzőtől) :F

Az idegbaj öröklődő betegség. Én is a gyerekeimtől kaptam...

(#1045) crwn válasza Artika (#1044) üzenetére


crwn
senior tag

rárakhatsz legfrissebb szoftot, ehhez át kell írni a t-mobile-os product code-ot nns szoftverrel, aztán frissíteni a netről a telót. kérdés, hogy ezzel ugik-e a trémobilos gari... valszeg igen.

(#1046) Jamis válasza Artika (#1040) üzenetére


Jamis
tag

Köszi :R

(#1047) Artika válasza crwn (#1045) üzenetére


Artika
aktív tag

Köszi. Megpróbálom a szolgáltatónál.

Az idegbaj öröklődő betegség. Én is a gyerekeimtől kaptam...

(#1048) csutkaa


csutkaa
senior tag

Sziasztok!!

Már vagy 1 hónapja megvan a N73 ME telóm.. nagyon jóó meg minden, de egy gondom van vele hogy nyikorog két gomb rajta..(a hívás feletti meg a bontás feletti).
van valakinek hasonló tapasztalata :F vagy csak az enyém ilyen :O

(#1049) Ck. válasza csutkaa (#1048) üzenetére


Ck.
addikt

Az enyém is nyikorgott (mindkét N73-asom), normális jelenség és pár hét alatt meg fog szűnni a nyikorgás, csak nyomogasd sokat.

(#1050) csutkaa válasza Ck. (#1049) üzenetére


csutkaa
senior tag

:DDD oké meglesz.... egész nap nyomogatni fogom :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.