Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2251) Daweee válasza buffet (#2248) üzenetére


Daweee
őstag

nem cserélni kell, egyszerűen engedélyezni a roamingot :D de nem is érdekelt különüsebben, külföldön amúgysem telefonálok.

(#2252) ecx válasza *Ropi* (#2247) üzenetére


ecx
tag

Köszi Ropi! :)

A legjobbakat!

(#2253) buffet válasza *Ropi* (#2250) üzenetére


buffet
tag

Így igaz

buffet

(#2254) Mat00


Mat00
tag

Nah megrendeltem a HS20+AD-41 -et a speedshopról, 10k lesz összvissz szállítással együtt. Csak nem bánom meg. :))

(#2255) Daweee válasza Mat00 (#2254) üzenetére


Daweee
őstag

helyi boltokban nem néztél szét? Itt Miskolcon a MM-ben és a Nokia márkaboltban is volt 7K-ért amikor megkérdeztem anno...

(#2256) Mat00 válasza Daweee (#2255) üzenetére


Mat00
tag

A közelemben nincs nokia márkabolt, a legközelebbi amiről tudok az Szombathelyen van, az innen 70km, szal az üzemanyag oda-vissza többe került vna mint a külömbözet (2k) amennyivel így többet fizetek.

(#2257) Azazello-


Azazello-
senior tag

[link] ez a headset most a kaphato legjobb minoseg nokia telefonokhoz?

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#2258) Daweee válasza Azazello- (#2257) üzenetére


Daweee
őstag

A teljesen gyári megoldások közül ez a legjobb, viszont azt is lehet csinálni, hogy veszel egy átalakítót, ami csinál 3,5-es jack aljzatot a nokia pop-portból, (ilyen az AD-41-is amit a HS-20hoz adnak) és ebbe dughatsz bármilyen fülest.

[Szerkesztve]

(#2259) *Ropi* válasza Azazello- (#2257) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ebből csak az AD-41 használható :R , a HS-20-nak (hogy is mondjam , finoman szólva is) Sokol rádió hangja van :( .

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2260) Artika válasza Azazello- (#2257) üzenetére


Artika
aktív tag

Vegyél külön egy AD-41 et és csatlakoztass hozzá egy jó minőségű fülezőt.
Ez a legjobb megoldás (ill. legolcsóbb)

Az idegbaj öröklődő betegség. Én is a gyerekeimtől kaptam...

(#2261) buffet


buffet
tag

Jó lenne már egy új soft.nekem a négyes soft van fenn.De még szerintem ez is nagyon lassú.Főleg az alkalmazások megnyitásánál,meg az alkalmazás kezelésénél nagyon lassú.Maga a telcsi felállása is idegesítően lassú :O

buffet

(#2262) buffet válasza RadeonExClÛB (#154) üzenetére


buffet
tag

Na ez a vicc.Mind két telcsim volt,jó képet csinl a K750i,de az N73 képe jobb

buffet

(#2263) crwn válasza buffet (#2262) üzenetére


crwn
senior tag

a kolléga régi hozzászólásában nem ír ám butaságot, nekem is volt k750i telóm, és tényleg nagyon jó képeket csinált. persze a felbontás kisebb, mint az n73 esetében, de az SE valóban igenjó technikát tett bele!

(#2264) crwn válasza buffet (#2261) üzenetére


crwn
senior tag

engem az is megelégedéssel töltene el, ha a négyes szoft nem lenne tele annyi bug-gal, amelyekről sok helyütt olvasni lehet. én még nem mertem feltenni, de szerintem nagy különbség a gyorsaságban nincs a legutolsó hármas és a jelenlegi négyes között.
a gyorsaságot leginkább a processzor teljesítményének, és a memóriának a növelésével lehetne látványosan felpörgetni. de ezek hardveres beavatkozások lennének, azok pedig ugyebár nem frissítés, hanem új modell néven kerülnek forgalomba.

(#2265) Zsadi


Zsadi
őstag

N73 ME tulajoktól kérdezném, hogy a teló fekete előlapján/billentyűzetén az ujjlenyomatok mennyire látszanak meg? Sajnos élőben még nem volt szerencsém hozzá.
Matt feketének tűnik, az szerintem nem olyan kényes.


(#2266) M412311


M412311
csendes tag

Sziasztok!
Ma vettem a T-Mobile-nál egy fekete N73-at. Ha valaki meg tudná írni, hogy hol találhatóak rajta a gyárilag tárolt csengőhangok, azt előre is nagyon köszönöm. Ugyanis nekem csak 1 (!) db T-mobile-os csengőhangot sikerült találnom a Hangfájlok mappában. Elnézést a teljesen amatőr kérdésért. Üdv M412311

(#2267) Daweee válasza M412311 (#2266) üzenetére


Daweee
őstag

menü/eszközök/üzemmód/általános-opciók/testre szab/ csengőhang. Jópár éve így megy ez a Nokiánál.

(#2268) M412311 válasza Daweee (#2267) üzenetére


M412311
csendes tag

Szia!
Köszi szépen a választ. Mentségemre szóljon, hogy hosszú idő óta ez az első Nokiám. Még egy kérdésem lenne, hogy hogyan tudok a névjegyekhez egyéni csengőhangot rendelni. Az opciók menüpontban ugyanis nem jelenik meg a csengőhang felirat.

(#2269) Daweee válasza M412311 (#2268) üzenetére


Daweee
őstag

névjegyzék/<névjegy>/rápöckölsz a joy-jal, bejön a neve, száma stb, ott opciók, csengőhang.

(#2270) buffet válasza Zsadi (#2265) üzenetére


buffet
tag

Nem nagyon látszanak az újjlenyomatok,szerencsére

[Szerkesztve]

buffet

(#2271) Zsadi válasza buffet (#2270) üzenetére


Zsadi
őstag

Kösz a válazt! :R

Valaki szedte már szét a telót közületek? Sérülésmentesen szét lehet kapni egy előlap cseréhez? Láttam azt a videót, de azt profi csinálta... :)

(#2272) gaabi válasza Zsadi (#2271) üzenetére


gaabi
tag

Tegnap este bekapcsoltam a tv-t, s pont egy riport ment Piringer Patríciával (volt vivás), s nem azt figyeltem, hogy mint mondanak, hanem elsőre kiszúrtam az asztalán, h N73-sa van. Ez már függőség?:Y

(#2273) Zsadi válasza gaabi (#2272) üzenetére


Zsadi
őstag

Az. :)

(#2274) Ádyka válasza gaabi (#2272) üzenetére


Ádyka
őstag

Nem, hanem eccerű néptelefon :D :D :D

Na felraktam a 4-es szoftot.
-Nem gyorsabb nekem, sőt.....a képnézegetés mintha picit lassabban menne.
-Egy olyan doksit amiben vannak csatolva képek, a 3-as szoft quick office-a képekkel együtt jeleníti meg. Most nem jeleníti meg benne a képeket.
-A 3-as szofttal sem fagyott meg soha teló, eddig a 4-essel sem :R
Á

[Szerkesztve]

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

(#2275) buffet válasza Zsadi (#2271) üzenetére


buffet
tag

Én még nem szedtem szét,de azt olvastam elég fontos hozzá a videón látott cél szerszám./ vagy gitár pengető, vagy valami hasonló/.Szerintem ha csak az előlapot cseréled nem túl meredek.Milyen színre cseréled?

buffet

(#2276) Zsadi válasza buffet (#2275) üzenetére


Zsadi
őstag

Most ezüst színű van. Régóta szemezek az ME színével, így feketére szeretném az előlap/billentyűzetet cserélni. Videó alapján nem lehet olyan nehéz, de ilyenkor amikor az ember igyekszik vigyázni, tuti becsúszik valami malőr. :)

(#2277) Daweee válasza Ádyka (#2274) üzenetére


Daweee
őstag

a quick office-ra a megoldás egy másik office, mondjuk az office suite, az biztos megjeleníti a képeket (és még szerkesztheted is vele a szöveget)

(#2278) Daweee válasza gaabi (#2272) üzenetére


Daweee
őstag

Ne félj nem vagy egyedül, én Rómában vagy 5öt láttam emberek kezében, pedig nem is figyeltem különösebben :D az egyik a Trevi kutat fényképezte, a másik mögöttünk állt a sorba a szt.Péter kupolájába, a többi meg csak úgy tartotta, én meg kiszúrtam :DD

(#2279) *Ropi* válasza Daweee (#2278) üzenetére


*Ropi*
félisten

Mi a fütty, itt suttyomban mindenki az N73-akat lesi? :D :DDD :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2280) M412311


M412311
csendes tag

Sziasztok!
Milyen márkájú miniSD kártyát érdemes venni a telefonhoz az eredeti Nokián kívül? Üdv M412311

(#2281) Daweee válasza M412311 (#2280) üzenetére


Daweee
őstag

Azt mondják a kingstont szereti még, igaz én már megszívtam vele, gyári hibás volt, de kicserélték, és azóta tökéletes az 1gigás kingston.

(#2282) buffet válasza Daweee (#2281) üzenetére


buffet
tag

Szerintem is Kingstont vegyél

buffet

(#2283) Ádyka


Ádyka
őstag

Létezik valami progi, amivel a pc-n készített, un. webarchivum filet meg lehet nyitni a telón?
Vagyis azt a filet, amikor mondjuk a pc-n explorerben egy weboldara azt mondod, hogy Mentés másként - webarchivum egyetlen file.

Ropi: Megcsináltam a szoft. frisst. Nem vártam USB 2.0-ra, simán rányomtam 1.1-en. Amikor azt írta ki, hogy telefon keresése, na akkor szakadt meg a kapcsolat pc suite szerint, mint ahogy már azt mondtam. De mégis korrektül kiírta, hogy mi van fent éppen a telón, és, hogy milyen az új verzsön. Így megszakadt állapotban rányomtam, hogy mehet, és megcsinálta hibátlanul, bár azért volt egy kis izgalom :))

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

(#2284) Magimano válasza M412311 (#2280) üzenetére


Magimano
aktív tag

Szia
nekem egy Kingston van benne. és eddig semmi baja nem volt.
eddig az összes telc simbe kingston volt és egyszer sem volt gong vele.

@ Nokia N95 @  iPhone 3GS @  MacBook White @ Mi ez? Hagymásbab? NEM KRUPLISHAL! @

(#2285) Mat00


Mat00
tag

Nekem is 1 gigás Kingston van! Szerintem is ezt vegyél, memóriamárkák közül az 1ik legjobb! :P

(#2286) *Ropi*


*Ropi*
félisten

A 2 GB-os Kingstonokat viszont nem szereti, ahogy az N70 sem, viszonylag rövid idő alatt kinyírja a kártyát. :( :O Saját tapasztalat. :W

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2287) Mat00 válasza *Ropi* (#2286) üzenetére


Mat00
tag

Akkor nem lehet h nem a teló a hibás, hanem te nem szereted őket? :DDD Na jó csak vicc volt. :P

(#2288) *Ropi* válasza Mat00 (#2287) üzenetére


*Ropi*
félisten

:) Még az N70-emmel esett meg, hogy ki kellett cseréltetnem benne a 2 GB-os Kingston kártyát, mert kinyírta az előzőt. :( Akkor mondta a srác, akitől vettem (itt a PH!-n), hogy másoknak is volt vele problémája. Meg, hogy N73-nál is ugyanez a helyzet. :O

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2289) Zsadi


Zsadi
őstag

Na ha már mindenki reklámozza, akkor nekem is Kingston van! :D

(#2290) *Ropi* válasza *Ropi* (#2288) üzenetére


*Ropi*
félisten

Hamár kártyázunk :DDD , mit ér mostanság egy használt 2 GB-os Nokia MU-37? Eladnom esetleg, mert egy 4 GB-os karin gondolkozom... ;]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2291) *Ropi* válasza *Ropi* (#2290) üzenetére


*Ropi*
félisten

SP1 :) : eladnÁm

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2292) Ulkesh válasza Mat00 (#2285) üzenetére


Ulkesh
őstag

''Nekem is 1 gigás Kingston van! Szerintem is ezt vegyél, memóriamárkák közül az 1ik legjobb!''

Ja, memóriamodulok esetén ez teljesen igaz..
Memóriakártyák esetén viszont egyáltalán nem..
Tekintve, hogy az összes közül a Kingston kártyák a leglassabbak és rengeteg eszköz nem működik velük.. Aki hosszú távon akar kártyát használni az inkább Toshiba, Sandisk, vagy valami hasonlóan márkás kártyát válasszon..
(Egyébként Kingston memóriamodul ugyanúgy nincs, mint Nokia, egyszerűen csak címkéznek, legtöbbször a legolcsóbb piacon kapható kártyákat..)

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#2293) crwn válasza *Ropi* (#2290) üzenetére


crwn
senior tag

a gyorsboltban 6 körül adják.

(#2294) Mat00 válasza Ulkesh (#2292) üzenetére


Mat00
tag

Igen, vannak a cimkézett Kingstonok, olyan volt először a telómban, nem is ment vele, és 1 csere után még1 ugyan olyannal szintén nem... Aztán beugrottam egy általam kedvelt PC boltba, és láss csodát amit ott adtak Kingston, egyből jó volt vele, még az adapterén is rajtvan h Kingston (nem úgy mint az előző 2én...), és én ebben biztos vagyok, hogy más mint azok voltak. Amúgy 4500 volt. :DDD

(#2295) *Ropi* válasza crwn (#2293) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ehh, akkor nincs értelme eladni. :) Köszönöm az infót! :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2296) Daweee


Daweee
őstag

Hello
Ti hol hordjátok a telót? Zsebben, vagy tokban? Én zsebben hordom, és elkezdett kopni a softkey-ek meg a hívásgombok széle. (5 hónapos) Nektek milyenek?

(#2297) Zsadi válasza Daweee (#2296) üzenetére


Zsadi
őstag

Én tokban. Láttam még a vétel előtt haver zsebben hordott telóját, és inkább megelőztem a bajt. Én ezt vettem: [link]


[Szerkesztve]

(#2298) Viktor0610 válasza Zsadi (#2297) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ugyan a telefonjaim offtopiknak számítanak, a hordásuk módja nem. ;)

A jelenlegi telefonom az első, amit (övre fűzhető bőr) tokban hordok. Egy éves múlt a készülék, de sokkal jobban néz ki, mint a korábbiak, amiket a zsebemben hordtam -kialakítástól függetlenül.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#2299) Zsadi válasza Viktor0610 (#2298) üzenetére


Zsadi
őstag

Nekem az a 2. ''tokos'' telefonom. K700i-m hordtam övre csiptethető tokban, és majd 3 év után is (2004.09.16.) a csodájára jártak az állapota miatt. De van olyan ismerősöm is, aki egyszerűen képtelen tokba rakni. :)

(#2300) evR válasza Zsadi (#2299) üzenetére


evR
aktív tag

Én sem vagyok képes tokban hordani.. Bár többször próbálkoztam, de nekem macerásnak hatott. Kivenni, berakni satöbbi
Én igazából az övre csiptethetőt preferáltam/-nám, de azzal meg az a gond, hogy -félek- egy óvatlan pillanatban a földre kerülve elveszíthetem..

mod: off


[Szerkesztve]

''...trend a lelke mindennek...''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.