Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2201) crwn válasza Memphysto (#2200) üzenetére


crwn
senior tag

szétnéztél már a nokiaprogramok.hu-n? (gondolom, igen!)
ha ott nincs, sajnos akkor nincs is! :Y

(#2202) Memphysto válasza crwn (#2201) üzenetére


Memphysto
tag

Igen szétnéztem!De gondoltam hátha vannak okosabb emberek mint én akik megtalálják ;]

(#2203) crwn válasza Memphysto (#2202) üzenetére


crwn
senior tag

ne értékelj túl másokat, ne értékeld le önmagad!
ez a mai tanítás :)

(#2204) M412311


M412311
csendes tag

Sziasztok!
A napokban vennék egy N73 telefont a T-Mobile-nál. Ezzel kapcsolatban szeretném kérdezni, hogy a legújabb szoftverrel árulja-e a T-Mobile, vagy vásárlás után érdemes-e frissíteni a szoftverét. Előre is köszönöm a választ. Üdv M412311

(#2205) crwn válasza M412311 (#2204) üzenetére


crwn
senior tag

régi szofttal adja a trémobil. érdemes utána nokia szervízpontnál frissíttetni. ingyenes a garanciapapír felmutatása esetén!

(#2206) Memphysto válasza crwn (#2203) üzenetére


Memphysto
tag

Ma is tanultam valamit :DDD
Azért szerintem ilyen hasznos apró progikat nem kéne elfeledni a Nokia-nak! :O

(#2207) crwn válasza Memphysto (#2206) üzenetére


crwn
senior tag

van ilyen program. én már találkoztam vele a nokiaprogramokon (asszem... :U ), de még nincs 9.1-es symbian rendszerre, hanem csak előbbi verziókra.

(#2208) crwn válasza Memphysto (#2206) üzenetére


crwn
senior tag

látom kaptál segítséget a nokiaprogramokon. én is megnéztem, többféle ilyen program is van. én a best ''családot'' használom mindenből (keylock, ébresztő, taskman), de van, aki pedig a ''handy''-kra esküszik..

(#2209) M412311 válasza crwn (#2205) üzenetére


M412311
csendes tag

Szia!
Köszi szépen a kérdésemre adott választ. Még azt szeretném kérdezni, hogy mennyire régi a rajta lévő T-Mobile-os szoftver, illetve, ha otthon próbálnám meg a legújabb verzióra frissíteni, az mennyire nehéz feladat. Bocs a sok kérdésért, de ilyen szoftverfrissítést még sosem csináltam. Üdv M412311

(#2210) crwn válasza M412311 (#2209) üzenetére


crwn
senior tag

kb. három hónapja már, hogy vásároltam a telómat, trémobilos ő is. akkor megnéztem a szoftververzióját, ami azóta sem változott... :O kb. 5 vagy hat frissebb szoft jött ki azóta. :W
szóval a t-mobile nem kapkodja el... nekem azzal a szofttal kamerázás közben gyakran lefagyott a teló, ezért frissítettem rajta a szoftvert. nem nehéz frissíteni otthon, könnyen megteheted, a nokia.hu-n nagyon egyszerűen végigvezet rajta az alkalmazás. de mivel szolgáltatófüggő a teló, így csak azt a szoftvert teheted fel otthon a netről, amelyik a legutolsó szolgátató által engedélyezett, ami meg ugye elég régi.
azt javaslom, hogy miután megvetted a telefont, nyúzd, gyötörd keményen; tehát fényképezz, hallgass zenét, netezz, másolj file-okat ide-oda vele, kékfogazz, sms, mms, beszélj (persze anyagi lehetőségeidhez képest :) ), aztán ha tapasztalsz valami bibit, csak akkor frissíttesd. én mindenképpen a nokia szervízpontban történő frissítést javaslom, mert bár otthon is meg tudod csinálni, hogy átírod a teló product codeját, és feltolsz egy nagyon új verziót, de ezt ''visszacsinálni'' már nem tudod, a legújabb szoftok pedig még kiforratlanok, ja és ez esetben elveszted a szolgáltató által biztosított garanciát is, ami meg nem szerencsés, hisz ki tudja, mit hoz a jövő. a nokia meg garipapír felmutatásával a legfrissebb hivatalos szoftot tolja rá.

(#2211) M412311 válasza crwn (#2210) üzenetére


M412311
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm a minden részletre kiterjedő választ a kérdésemre. Üdv M412311

(#2212) crwn válasza M412311 (#2211) üzenetére


crwn
senior tag

szívesen! ;)

(#2213) gaabi válasza M412311 (#2211) üzenetére


gaabi
tag

ja, ha még nem vetted meg, jól tetted, m valszeg holnaptól 5e-rel olcsóbb lesz a T-nél!

(#2214) Memphysto válasza crwn (#2208) üzenetére


Memphysto
tag

Nekem eddig nagyon bejött ez a progi! :R handy :R
De köüsz hogy megnézted!

[Szerkesztve]

(#2215) crwn válasza Memphysto (#2214) üzenetére


crwn
senior tag

ne nekem köszönd, én nem tudtam segíteni - sajnos :W
de örülök neki, hogy a nokiaoldalakon a kolléga tudott, én is letoltam a letöltések közül a handy-t is, meg a best-et is. inkább neked kösz, hogy felhívtad eme alkalmazásra figyelmet! :R
a handy alkalmazások nagyobbak, mint a best-ek, én leginkább ezért használom az utóbbiakat. (ugyanis a nap, mint napos alklamazásokat a teló memójába telepítem, azt mégiscsak jobban kezeli a teló, mint a külső perifériát, a kártyát - alapon)

(#2216) Mat00


Mat00
tag

Úgy érzem eljött az idő, hogy vegyek egy pop port->jack audió adaptert. Régebben szó volt róla, *Ropi* ajánlott is egy NOKIA AD41+Sennheiser CX-300 ''kombót''. Szeretném, ha ajánlanátok olyan helyet, ahol meg tudnám venni egyik ill másik terméket. Főleg az AD41 a lényeg. Előre is köszi! (Netes bolt is jó)

(#2217) *Ropi* válasza Mat00 (#2216) üzenetére


*Ropi*
félisten

AD-41: [link] 4.500.-

CX-300: [link] 9.000.-

:U

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2218) Mat00 válasza *Ropi* (#2217) üzenetére


Mat00
tag

Ki gondolta vna h pont te segítesz. :D Csak 1 a hiba, hogy nekem nem használtan kéne. :)) De azért kössz!

mod: találtam még 1 bökkenőt, a CX300 2.5mm-es nem 3.5 :(

[Szerkesztve]

(#2219) Mat00


Mat00
tag

Vaterán 5000-ért adja csak az AD41-et, mikor újan headsettel 8... :DDD

(#2220) *Ropi* válasza Mat00 (#2218) üzenetére


*Ropi*
félisten

Azt hittem, minél olcsóbban szeretnéd megúszni. :U De ha nem, akkor: [link] :DDD Biztos, hogy a CX-300 2,5mm kisJack? :F Nem hinném.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2221) Mat00 válasza *Ropi* (#2220) üzenetére


Mat00
tag

Igen, közben a speedshop-on már én is megtaláltam, lehet ez lesz belőle, bár a legjobb headset nélkül lenne, de ahogy elnézem ezt a típust külön nem adják. :( A CX-300-at nem úgy értettem, hogy 2.5mm-esre gyártják, az tény h 3.5-es, csak ami oldalt adtál ott volt az árlistájukon az h 2.5mm, de mind1 mert azt a headsetet sok helyen megtaláltam. Csak egy boltot szeretnék, ahonnan vki már vett, olcsó, és megbízható, vagy vmi hasonló. :P

[Szerkesztve]

(#2222) *Ropi* válasza Mat00 (#2221) üzenetére


*Ropi*
félisten

[link]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2223) Mat00 válasza *Ropi* (#2222) üzenetére


Mat00
tag

Látom mindent megteszel, hogy segíts, köszi! Ez biztos megbízható hely, látszik h igényes lap. Csak az az AD41 HS nélkül kéne, de az seholsenincsen. :W

(#2224) *Ropi* válasza Mat00 (#2223) üzenetére


*Ropi*
félisten

Azt úgy nem fogsz kapni, max. használtan. Azért linkeltem a Vaterát. :U Nekem 2 volt, de az egyiket már 1 hónapja eladtam.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2225) Mat00 válasza *Ropi* (#2224) üzenetére


Mat00
tag

És van más átalakító, amit hs nélkül lehet újan kapni? Lehetőleg ennél csak jobb legyen, mert az ennél gyengébbek pl AD15-ön nincs mikrofon meg semmi. Ha nincs ilyen, akkor kénytelen leszek megvenni hs-el együtt. :U

(#2226) *Ropi* válasza Mat00 (#2225) üzenetére


*Ropi*
félisten

Nincs ennél jobb, mert az AD-46-on nincsen távirányító, csak hangerő + mikrofon. :(

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2227) Mat00 válasza *Ropi* (#2226) üzenetére


Mat00
tag

De az kapható külön? Mert amúgy sztem a távirányítóról mindenképpen lemondhatok, mert nem az alap zenelejátszót használom. :(

(#2228) Mat00


Mat00
tag

Jaja megtaláltam, 5000ft, hs nélkül, és semmi navigomb. Hát attól a 3000Ft-tól má nem esek hasra, legalább lesz 1 pót hs-em. :))

(#2229) *Ropi* válasza Mat00 (#2228) üzenetére


*Ropi*
félisten

Na, ezért mondtam. :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2230) Mat00


Mat00
tag

Akkor ezt megbeszéltük. :) Köszi a segítséget! Jóéjt! :DDD

(#2231) *Ropi* válasza Mat00 (#2230) üzenetére


*Ropi*
félisten

Nincs mit, neked is! :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2232) Daweee


Daweee
őstag

Hello!
Hazajöttem - megint... most épp Rómában voltunk, és vittem az N73-at is, és találtam egy új bugot/nokia jellemvonást (4-es sw-m van) konkrétan azt, hogy amikor nem tud semmilyen hálózathoz csatlakozni, újraindítgatja magát, de kb 5 percenként. A sim kártyámmal valamiért nem ment fel külföldi hálóra, és így csak offline módban volt használható a teló.
Néhány jól sikerült kép csak itt, csak most: :))
[link][link][link][link][link][link][link]

(#2233) crwn válasza Daweee (#2232) üzenetére


crwn
senior tag

szomorú, hogy mindig előjönnek hibái a négyesnek.
kérdés, hogy ha hármas van rajta, akkor is így vislekedett-e volna, tehát hogy nem csatlakozott volna semmilyen hálózathoz...
nagyon jól sikerült, szép képek az örök város nevezetességeiről - köszönjük, hogy megmutattad!

(#2234) Daweee válasza crwn (#2233) üzenetére


Daweee
őstag

az hogy nem csatlakozott hálózathoz, szerintem a SIM hibája volt, bár nem biztos, majd utánnanézek. A bug, hogy ilyenkor újraindulgat folyamatosan.

Szívesen :)

(#2235) Artika


Artika
aktív tag

Élete során először fagyott le a vasam:

Extrém körülmény:
- alkalmazás eltávolítása közben kaptam egy üzenetet és megállt a szíve:(

2X kellet teljes kikapcs-bekapcsolást végrehajtani hogy fibrilláljon. :DDD
Azóta tökéletes, hála az orvostudománynak :DD

Az idegbaj öröklődő betegség. Én is a gyerekeimtől kaptam...

(#2236) Magimano válasza Daweee (#2232) üzenetére


Magimano
aktív tag

Daweee nem hiszem hogy Bug. vagy nem mindenkiken jön elö :) nekem eddig sose indult ujra ha nem talál hálózatot.

@ Nokia N95 @  iPhone 3GS @  MacBook White @ Mi ez? Hagymásbab? NEM KRUPLISHAL! @

(#2237) Magimano válasza Artika (#2235) üzenetére


Magimano
aktív tag

óóó nekem sikrült videozás közben :) jo 25 perce vett fel a kicsike majd jött egy hívás :)
se a hívásból nem lett semmi se a videoból :(:(

@ Nokia N95 @  iPhone 3GS @  MacBook White @ Mi ez? Hagymásbab? NEM KRUPLISHAL! @

(#2238) Daweee válasza Magimano (#2236) üzenetére


Daweee
őstag

1, hanyas sw van a tieden?
2, hálózatot talált, csak a SIM miatt nem tudott kapcsolódni rá.

(#2239) Magimano válasza Daweee (#2238) üzenetére


Magimano
aktív tag

sw 4.0726.2.0.1
26-06-20074
Rm-133
C Nokia N73 (06)

lehet hogy hülyének fogsz nézni de a rooming be van kapcsolva telcsiden? mert akkor lehet hogy nem tud felmenni a hálózara

[Szerkesztve]

@ Nokia N95 @  iPhone 3GS @  MacBook White @ Mi ez? Hagymásbab? NEM KRUPLISHAL! @

(#2240) Daweee válasza Magimano (#2239) üzenetére


Daweee
őstag

a telefonon nem találtam ilyen beállítást, viszont a kártyámon valószínű nincs bekapcsolva. de nem is foglalkoztam vele sokat, nem kellett kint telefonálni, úgyhogy eleve offline-ban volt a határ óta, csak később mikor bementem egy templomba tettem némára, hogy ne vakkanjon a fényképező, viszont így meg később újraindult. később kipróbáltam általánoson is, átállítás után 1 percen belül már csak a nokia felirat volt a kijelzőjén...

(#2241) Magimano válasza Daweee (#2240) üzenetére


Magimano
aktív tag

akkor a romindg miatt nem mment fel hálózatra mert ha a kártyidon nincs aktiválva akkor a telcsit minden más hálózat elutasítja :( . de hogy emiatt újrauinduljon az vicces valami akkro lehet az sw-ben de tény hogy nekem még egyzser sem indult ujra mikor nem tud csatlakozni.
kiváncsi leszek miért csinálja :)

@ Nokia N95 @  iPhone 3GS @  MacBook White @ Mi ez? Hagymásbab? NEM KRUPLISHAL! @

(#2242) Daweee válasza Magimano (#2241) üzenetére


Daweee
őstag

igen, ezt mondtam az elejétől, hogy a kártya nem ment fel sehová, azt meg hogy a roaming miatt, hozzágondoltam :B :D

(#2243) Magimano válasza Daweee (#2242) üzenetére


Magimano
aktív tag

:)
akkor gondoloat olvasó vagyok :)

@ Nokia N95 @  iPhone 3GS @  MacBook White @ Mi ez? Hagymásbab? NEM KRUPLISHAL! @

(#2244) Mat00


Mat00
tag

Én is voltam külföldön, és nem volt bekapcsolva a roaming szolgáltatás a kártyámon, attól még felment más hálózatra, csak hívást nem tudtam kezdeményezni/fogadni. Szal nem azért nem csatlakozott fel szerintem, bár ki tudja. :U

(#2245) Magimano válasza Mat00 (#2244) üzenetére


Magimano
aktív tag

ez szolgáltató függö.
velemeik felenged de csak ott van és semkit nem lehet kezdeni vele se hivni se semmi.
valameik szolgáltato edig fel sezm engedi az előfizetőt más hálózatra.
legalábbis nekem mig nem volt bekapcsova nem ment fel semelyikre amiota be van azóta igen :)

@ Nokia N95 @  iPhone 3GS @  MacBook White @ Mi ez? Hagymásbab? NEM KRUPLISHAL! @

(#2246) ecx


ecx
tag

Sziasztok!

Internet böngészésnél át lehet valahogyan kapcsolni fektetett nézetbe? Az újabb Nokiák tudják, fura, hogy az N73-ban a szoftverfrissítésnél sem gondoltak erre. :(

Hallottam valamilyen nem gyártói szoftverről, ami megoldja ezt kérdést, de ezentúl semmilyen konkrétumot nem tudok. Köszi előre is.

A legjobbakat!

(#2247) *Ropi* válasza ecx (#2246) üzenetére


*Ropi*
félisten

RotateMe. ;)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2248) buffet válasza Daweee (#2232) üzenetére


buffet
tag

ÉN is most jöttem haza.Svácba, Német országba,és Ausztriába voltam,Semmi gondom nem volt a hálózat választással.Szerintem cseréltesd ki a sim kártyád,azzal lessz a gond

buffet

(#2249) buffet


buffet
tag

Szerintetek az újjabb softoknál lehet rá számítani hogy a hangfelvétel időtartalmát ki bővítik? Mond juk úgy mint az N95-nél,hogy egy órát is fellehet venni.Tudom hogy megoldható más progival,de azért érdekelne ez a dolog.

buffet

(#2250) *Ropi* válasza buffet (#2249) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ha akarták volna, már eddig is megtehették volna. :( Szerintem. :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.