Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2801) buffet válasza lukacs-csaba (#2800) üzenetére


buffet
tag

Én is örülnék egy válogatott frankó listának,no meg a magyar nyelvű progiknak :D

buffet

(#2802) legiaap


legiaap
nagyúr

Haló!
Nem tudja valaki,hogy lehet az elkészült fotót kitenni háttérnek?
De úgy hogy az egész hátteret kitöltse.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2803) *Ropi* válasza legiaap (#2802) üzenetére


*Ropi*
félisten

Carbide UI-val (a gyári Nokia témaszerkesztő).

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2804) *Ropi* válasza lukacs-csaba (#2800) üzenetére


*Ropi*
félisten

Olvass vissza, párszáz hsz-szel ezelőtt írtunk ilyen listát. :U

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2805) *Ropi* válasza Mat00 (#2799) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ha a ''run app'' menüben beállítasz egy alkalmazást, akkor azt is be tudod állítani az ''after profile end''-nél, hogy mit csináljon, ha kilép(sz) a profilból: disable / close app / kill app.

[Szerkesztve]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2806) legiaap válasza *Ropi* (#2803) üzenetére


legiaap
nagyúr

Valahogy sejtettem,hogy nem lesz olyan egszerű ez a kis feladat.
:(

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2807) Pompi válasza legiaap (#2806) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ha egyszerüen akarod: www.ownskin.com [link]

(hányszor leírtam ezt már a különböző S60-as topicokban... :) )

Feel Good Inc.

(#2808) Mat00 válasza *Ropi* (#2805) üzenetére


Mat00
tag

Jójó, ezt értem, meg ezt 1ből észre is vettem. Csak te azt írtad, hogy ''hogyha kihuzom a fülest''. Akkor vszínű rosszul értelmeztem, mert amikor először írtad, arról volt szó, hogy mi az orvosság a hs véletlen kihúzódásának=telefon ordítása szindrómának. Na mind1, azért ha valaki tud erre valamit, az írja meg nyugodtan, nagyon hasznos lenne. :P Kár h nemtok s60-ra progit írni. :DDD

(#2809) Daweee válasza lukacs-csaba (#2800) üzenetére


Daweee
őstag

Na akkor nézzünk egy listát, most csak így emlékezetből, mert lemerült a drágaszág, nem vagyok otthon, a töltőm viszont igen, és a kocsiba sincs kedvem kivinni a kihangosítóban tölteni...
Szóval:
-Fexplorer - námbör 1 filekezelő
-X-plore: amit az fexp. nem tud, azt tudja ez.
-Handy taskman - a legszinpatikusabb taskman progi, a best tm meg a tracker nem jött be nekem.
-Tracker - csak úgy rajta maradt, és van pár hasznos funkciója amit a handy nem tud.
-Reboot - ez a progi nincs egy kilobájt, annyit tud hogy ha elindítjuk, a kijelző elsötétül, és reboot.
-Boot managernek nem jut eszembe a neve, arra használom, hogy indításnál lépjen be a handy taskmanba, mert amíg nincs elindítva egyszer, nem hajlandó elindulni a menü gomb hosszanti megnyomására.
-fullscreen caller - kívókép progi, de még nem volt lelki erőm hogy beállítgassam.
-handy blacklist - hívásszűrő, egyszer még jól jöhet.
-smartmovie + converter a gépen, videolejátszás.
-mobiola webcam - webcamként használhatod a mobilod.
-phonescreen - a kijelzőt látod a gépen. értelme 0, de vicces :)
-office suite - a gyárinál profibb office pakk, lehet vele szerkeszteni is
-slovoEd - angol-magyar szótár
-Mdictionary (asszem, ez a neve) magyar-olasz szótárját használom.
mobireader + converter a gépen - e-book olvasó, teljesen használható, én egy komplett harry potter 7-et képes voltam végigolvasni rajta :D
-tomtom - GPS progi, vevő nélkül térképnézegető.
-metr0 - tömegközlekedési útvonaltervező
biztos van még, most hirtelen ennyi jutott eszembe. A fontosabbak azért itt vannak. Letöltési helyek: nokiaprogramok.hu, series60v3.com, 6600.agronet.hu a top 3 nálam. jó töltögetést :)

(#2810) Mat00 válasza Daweee (#2809) üzenetére


Mat00
tag

90%-ban ugyan ezek vannak fent. :DDD + még 2 progi:

-LCG Jukebox: legjobb zenelejátszó progi eddig (remélem lesz még ennél is jobb), 10 sávos EQ, gyors tekerés a számban, folytatja onnan, ahonnan kiléptél előzőleg (ha akarod), beépített internetrádió (rengeteg adó bele van írva), beállítható hány perc múlva zárjon be magától a program.

-BestProfiles: Beállíthatod, hogy melyik nap, mikor, meddig stb... melyik profil legyen aktív. Így nem kell mindig a teló kikapcsológombjával váltogatnod, ha nem akarod.

Játékok:

-realdicepoker: Legjobb pókeres játék.
-Quartz 2: nekem tetszik, jó kis ügyességi játék, sok fajta játékmóddal.
-Age of Empires III: nemrég szedtem le, nagyon jó, a játékmenet szinte ugyan az mint a gépesé.
Még van több is, de ezek a legjobbak amik most fent vannak. :)

(#2811) lukacs-csaba


lukacs-csaba
csendes tag

Hálás köszönet a listákért :R

(#2812) buffet


buffet
tag

Köszöm én is a listát. Matoo?A juke box alkalmas mp3 felvételre is,mert az jól jönne :F

buffet

(#2813) *Ropi* válasza Mat00 (#2808) üzenetére


*Ropi*
félisten

Nem véletlenül írtam, mert ez a megoldása. ;) Ugyanis, ha úgy állítod be a Best Profilesben, hogy amikor vége a fülhallgató profilnak (ez ugyebár akkor is bekövetkezik, ha kirántod a csatlakozót), akkor a Best Profiles kilövi (kill) a zenelejátszót is. Ja, igen, tudom már, mit felejtettem el: a telefon saját menüjében a tartozékoknál a headsetet úgy kell beállítani, hogy az a profil induljon el a csatlakoztatásánál, amiben ezeket beállítottad a Best Profiles-ben. Remélem, érthető volt. :U

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2814) lukacs-csaba


lukacs-csaba
csendes tag

Miért nem mennek fel a sis fájlok a telcsimre?hiába nevezem át six-re akkor sem.Kérlek segitsetek?kell hozzá valami tömöritő progi a telcsire?

(#2815) crwn


crwn
senior tag

.sisx-re próbáld átnevezni. bár ez sem működik minden esetben.

(#2816) Mat00 válasza *Ropi* (#2813) üzenetére


Mat00
tag

Így már teljes a kép! Nagyon szépen köszönöm! :R

(#2817) *Ropi* válasza Mat00 (#2816) üzenetére


*Ropi*
félisten

Nincs mit, csak öregszem és felejtek...Mit is...??? :D :DDD :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2818) Sensation


Sensation
tag

Üdvözlet!

A héten meglesz nekem is a kis aranyos N73!:)

Lenne pár kérdésem:
HSDPA-val hogy áll az N73? (egy kis infót plz a HSDPA-ról)

Stereo bluetooth-t hogy lehet ''megcsinálni'' benne? Mi az az A2DP?

Egyenlőre ennyi, sztem lesz még kérdésem..

Köszi

Samsung Galaxy S20 FE (Snapdragon 865)

(#2819) *Ropi* válasza Sensation (#2818) üzenetére


*Ropi*
félisten

HSDPA: felejtsd el! :( A2DP: v4 már tudja, én is azzal használom. :R

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2820) crwn


crwn
senior tag

én most fedeztem fel a remind me nevű alkalmazást. nagyon jó! be lehet állítani, hogy a nem fogadott hívást, nem olvasott sms-t, mailt, hangüzenetet milyen hanggal, rezgéssel, fénnyel, milyen időközönként figyelmeztetőleg jelezze.

(#2821) sztyui2


sztyui2
őstag

Moderálva - Pompi

(#2822) crwn válasza sztyui2 (#2821) üzenetére


crwn
senior tag

Moderálva - Pompi

(#2823) sztyui2 válasza crwn (#2822) üzenetére


sztyui2
őstag

Moderálva - Pompi

(#2824) Daweee válasza sztyui2 (#2823) üzenetére


Daweee
őstag

Moderálva - Pompi

(#2825) crwn válasza Daweee (#2824) üzenetére


crwn
senior tag

Moderálva - Pompi

(#2826) sztyui2 válasza crwn (#2825) üzenetére


sztyui2
őstag

Moderálva - Pompi

(#2827) sztyui2


sztyui2
őstag

Moderálva - Pompi

(#2828) Pompi válasza sztyui2 (#2827) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nekem meg az első tempban kiosztásom az új rendszerben warezolásért. Ez a második ideiglenes kitiltásod a következő után végleg repülsz.

Tovább olvasva crwn is megkapta az egy napos pihenőt.

Javaslom mindkettőtöknek az alapelvek olvasgatását az megy belépés nélkül is!

Feel Good Inc.

(#2829) Daweee válasza Daweee (#2824) üzenetére


Daweee
őstag

első RIOS 5-ös hsz, és első megmoderált hsz is egyben...
ez meg lesz az első törölt hsz, mert annyira nem kapcsolódik a témához, hogy az fáj :B

(#2830) press


press
csendes tag

Sziasztok,
T-nel valoba 2 szinben letezik az N73? Nezem a tajekoztatot, es mintha lenne fekete is)
nem csak ME ben van fekete? koszonom elore is!
http://webshop.t-mobile.hu/webapp/wcs/stores/ProductDisplay?catalogId=2001&storeId=2001&productId=34526&langId=-11

press

(#2831) Daweee válasza press (#2830) üzenetére


Daweee
őstag

Fekete előlapra gondolsz, vagy különböző árnyalatú szürke/fehér összeállításra?
Mert fekete előlapot csak a ME-re, meg a Godfatherre tesznek, a többi mind szürkeárnyalatos. Hogy a T-nél hányféle színben kapni, nem tudom.

(#2832) press válasza Daweee (#2831) üzenetére


press
csendes tag

igen a fekete elolapra gondoltam, az tetszik, de ezek a feher-barna-voros szinek nem jonnek be
Majd valaki biztos tudja, hogy a T-nel mi a valasztek :)
amugy lehet siman cserelgetni elolapot?

press

(#2833) Daweee válasza press (#2832) üzenetére


Daweee
őstag

[L:http://webshop.t-mobile.hu/webapp/wcs/stores/ProductDisplay?catalogId=2001&storeId=2001&productId=34526&langId=-11&parent_category_rn=790][/L] itt a választéknál szürke meg fekete van, de kizárt hogy fekete előlapja legyen egy nem ME N73-nak... Egyébként meg az előlap cserélhető, akár házilag is, korábban linkeltek szétszedési videót, viszont ha a többi részét karc éri szétszedés miatt, akkor a gari ugrik. De nokiaboltban a tapasztalatok alapján ingyen is cserélnek előlapot, csak maga az előlap van vagy 5K, meg feketében a T-mobilos gari is ugrik valószínűleg.

MOD: nem megy még a linkelés RIOS5 alatt :B mindjárt utánnaolvasok hogy kell, addigis: http://webshop.t-mobile.hu/webapp/wcs/stores/ProductDisplay?catalogId=2001&storeId=2001&productId=34526&langId=-11&parent_category_rn=790

MOD 2 miért nem tördeli több sorba az url-t :F

(#2834) press válasza Daweee (#2833) üzenetére


press
csendes tag

megneztem a "szetszedos" videot
http://www.youtube.com/watch?v=n_jOLMEE1YY
ez az elolap leszedes nem is olyan veszes
elolap+billentyu csere tuti 10k :)

press

(#2835) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Srácok tanuljatok meg linkelni. Igaz kicsit más, mint az előző rendszerben, de meg lehet tanulni. Erről és a többi változásról is itt olvashattok.

Feel Good Inc.

(#2836) Daweee válasza Pompi (#2835) üzenetére


Daweee
őstag

Tehát akkor így működik elvileg: qwerty
Link szövege beír, kijelöl, link gomb, url paste, ok. :R

MOD: sikerült, kössz a segítséget :R

MOD2: most tűnt fel, hogy eltűnt a logout blog a nevünk alól. Örülök neki, valahogy nem ment a PH-hoz :) de befejezem az offot :B

(#2837) Zsadi válasza press (#2834) üzenetére


Zsadi
őstag

Hali!
6990Ft volt a gyári fekete előlap+billentyűzet. Ráadásul a Nokia szervízben ingyen lecserélték nekem, így a gari is megmaradt.

(#2838) press válasza Zsadi (#2837) üzenetére


press
csendes tag

ez jo hir! koszonom az infot!

press

(#2839) Zsadi válasza press (#2838) üzenetére


Zsadi
őstag

Egyedül azért morogtak egy kicsit, hogy nem náluk rendeltem meg az előlap/bill. párost.
Puhatold ki felétek mi a helyzet a szervízben, hogy mennyiért szereznék be a dolgokat, és a csere is hogy menne. Ez a legbiztosabb szvsz, fene se tudja, melyik szervíz hogy áll hozzá, milyen napja van a szervízesnek (lehet morcos :) ), stb stb...
(Itt nálunk kecskeméten nagyon korrektek volt, még azt is megmondták melyik napokon lehet úgy bevinni a telót, hogy pár perc és kész, hogy ne kelljen több órára otthagyni.)

(#2840) Pompi válasza Zsadi (#2839) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Pesten tényleg körül kell nézni előtte, mert van ahol meg se csinálják ha nem náluk veszed a cuccot hozzá. Viszont ha náluk veszed akkor az árban benne van a felrakás is.

Feel Good Inc.

(#2841) Zsadi válasza Pompi (#2840) üzenetére


Zsadi
őstag

Ezért is csodálkozom, hogy nekem megcsinálták így, térítés nélkül.
Vagy csak már unták a leveleim, és inkább ingyen, csak hagyjam már őket békén. :)

(#2842) press


press
csendes tag

keresgettem hogy milyen szinekben keszul n73 es ezt talaltam:

gondolom valos a dolog, mert a sved, dan, norveg nokia oldalakon is ezt mutatjak
[L:http://www.nokia.no/campaign/photo_by_n73/][/L]

a kerdesem meg mindig a regi :) nem tudja valaki hogy a T-nel milyen szinben van?

press

(#2843) press válasza press (#2842) üzenetére


press
csendes tag

na meg egy link ami a szineket mutatja:
http://www.nokia.no/phones/n73/

press

(#2844) fateless válasza Zsadi (#2837) üzenetére


fateless
veterán

Ráadásul a Nokia szervízben ingyen lecserélték nekem, így a gari is megmaradt.

NE már! :Y
A készülék szétszedésével elvész a garancia?
Én általában azzal kezdem, hogy darabokra szedem a telefont kíváncsiságból. Bár még egy telefonomat sem kellett garanciális idő alatt javíttatni, de most már kezdek aggódni. Mondja valaki, hogy ez nem így van. :O Vagy legalább azt, hogy ez csak a nokiára igaz.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2845) Zsadi válasza fateless (#2844) üzenetére


Zsadi
őstag

Hát most hirtelen ezt találtam:
"Jelen Korlátozott Jótállás nem érvényesíthető, ha a Termék felnyitásra, megváltoztatásra vagy javításra került a Nokia szerződéses szervizközpontján kívüli személy által, továbbá ha nem engedélyezett cserealkatrészekkel javították, illetve a Termék sorozatszámát, a mobil alkatrész dátumkódját vagy az IMEI számot eltávolították, kitörölték, megrongálták, megváltoztatták vagy ezek bármilyen más módon váltak olvashatatlanná, azzal, hogy ezen mód meghatározása a Nokia kizárólagos jogköre."

De a Jótállási Feltételek, "A jótállási felelősségről" című fejezet 1. pontja is hasonlókat ír.

(#2846) Viktor0610 válasza fateless (#2844) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem :U egyértelmű, h. ha egy készüléket (nem csak telefon), szétszedek, tehát a csavarokat is kitekerem, a garancia elvész.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#2847) Zsadi válasza Zsadi (#2845) üzenetére


Zsadi
őstag

És ez nem csak a Nokia-ra igaz, egyik gyártó sem szereti az ilyen jellegű beavatkozásokat.

(#2848) crwn válasza Pompi (#2828) üzenetére


crwn
senior tag

jogos volt a moderálás - bocs! :R
a telóra létező alkalmazásokat tárgyalva sajnos legtöbb minden warez, hiszen tört...

(#2849) legiaap válasza crwn (#2050) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na mi van Nő lettél?
:))
Az ezerarcú crwn

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2850) Zsadi válasza legiaap (#2849) üzenetére


Zsadi
őstag

Jah, már kezdtem örülni, hogy lány is tévedt ide..... :D
crwn úgy cserélgeti itt az avatarokat, mint más az alsónadrágát.. :D
(semmi rosszszándék nincs mögötte crwn!!, nehogy félreértsd)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.