Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2101) gaabi válasza zsolidodd (#2100) üzenetére


gaabi
tag

N73 user's guide szerint:

Amikor adott névjegykártyához vagy csoporthoz tartozó
telefonszámról hívásunk érkezik, a készülék a kiválasztott
csengõhangot szólaltatja meg (feltéve, ha a hívó fél
elküldi a telefonszámát és azt készülékünk azonosítani
tudja).
1 Névjegykártya megnyitásához nyomjuk meg a
gombot, vagy lépjünk a csoportok listába, és
jelöljünk ki egy csoportot.
2 Válasszuk az Opciók > Csengõhang lehetõséget.
Megjelenik a csengõhangok listája.
3 Jelöljük ki a névjegykártyához vagy csoporthoz
használni kívánt csengõhangot.
Csengõhangként videoklipet is használhatunk.
A csengõhang eltávolításához válasszuk az Alap
csengõhang lehetõséget a csengõhangok listáján.

(#2102) kiskacz válasza gaabi (#2101) üzenetére


kiskacz
senior tag

''csengõhangként videoklipet is használhatunk.''

Kíváncsivá tettél!!!!! De hogy??????? Vagy 5 percig nyomirgáltam a telómat, de csak csengőHANGOT lát! Pedig saját videót is vfettem fel, másik is van...

?????? :))

Huawei Mate 8

(#2103) Viktor0610 válasza Magimano (#2099) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akkor megnyugodtam. ;)
Érdekes, h. ezt nem írja a használati a csengőhang társításával egy helyen... :U

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#2104) buffet


buffet
tag

Nokia.hu ról letöltöttem a Metro progit.Gond nélkül fel is ment.De a hozzá mellékelt bp -ét nem nyitja meg.Mivel kell megnyitni a pdb fájlt?

buffet

(#2105) crwn


crwn
senior tag

na szasztok.
én meg most érkeztem meg a nyárból. :Y
aztán idehaza várt a fájin hong kongból érkezett nokedli gps vevő, amit az ebay-on vettem.
kipróbáltam, rendesen belőtte, hol vagyok épp most. szóval remélem nem lesz télleg baj vele eztán se. :R
hamarost próbálom autóban is!!!
lassan visszaszállingózunk barnán, kipihenten... :))

(#2106) Zsadi válasza crwn (#2105) üzenetére


Zsadi
őstag

Csomagolása rendben volt?
Most nézegetttem ebay-en fekete készülékházat, billentyűt stb... fullos nagyon, még csavarhúzót is adnak hozzá (+ műanyag szétszedőt).
Csak nem tudom, milyen állapotban érne ide a messzeségből.
[link]

(#2107) crwn válasza Zsadi (#2106) üzenetére


crwn
senior tag

igen, ennek mindene rendben volt/van. :)
de készülékházat - utángyártottat - nem ajánlom, hogy vásárolj távolkeletről. :(
én még régebben az n70-esemhez vásároltam az ebay-en, de nagyon gagyi volt látványra is, mikor megérkezett. ki se csomagoltam, adtam el az n70-essel együtt.
ezeknél a telóknál a gyári házak a passzentosak, az utángyártottak recsegnek-ropognak, ha egyáltalán rá tudod cuppantani őket. :W
de ez csak egy vélemény, te döntesz...

(#2108) Zsadi válasza crwn (#2107) üzenetére


Zsadi
őstag

Köszi az infót.
Kerestem másképp:
[link]

Csak az a kérdés, ezek mennyire lehetnek eredetiek. (főleg, ahogy variálják a színeket)

A link képén lévő műanyag szerszámot itthon lehet venni valahol? Vagy hasonlót?


[Szerkesztve]

(#2109) gaabi válasza Zsadi (#2108) üzenetére


gaabi
tag

valahol kapható hozzá storm blue vagy light sand teljes hátlap? (itt látjátok a színeket: [link]

(#2110) crwn válasza Zsadi (#2108) üzenetére


crwn
senior tag

ilyen szerszámot mellékeltek nekem is anno az n70-es házhoz.
nem ultra speciális szerszámok ezek.
ha megnézed az n73 szétszerelős-videot, ami megtalálható a neten, akkor látható, hogy ott egy gitárpengetőhöz hasonló műanyag (darabbal) pattintják le körben a ház patentjeit.

az ebay-on nem ellenőrizhető, hogy originál-e a cucc, én ha vásárolok, mindenképp támpontnak tartom, hogy az eladónak hány, és milyen visszejelzett értékelése van.
akitől a gps vevőt vettem több, mint 13ezer biznyisze volt, és 99.valahány százalékban elégedettek voltak a vásárlói, így mertem én is rendelni tőle.

egyébként asszem 5 vagy 6 féle eredeti színes n73 elő-hátlap van, nameg a fekete. aztán még a gombsornak is jó, ha origin ugye...

(#2111) *Ropi* válasza gaabi (#2109) üzenetére


*Ropi*
félisten

Nem jó a linked! Azaz nincs is. ;]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2112) Zsadi válasza crwn (#2110) üzenetére


Zsadi
őstag

Itthon is láttam azt a kis gitárpengetős valamit. Ráadásul Nokia a cucc. De 1440Ft-ért? :) :F

(#2113) *Ropi* válasza Zsadi (#2112) üzenetére


*Ropi*
félisten

Gitárral együtt? :D :DDD :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2114) Zsadi válasza *Ropi* (#2113) üzenetére


Zsadi
őstag

Jah. :D

(#2115) *Ropi* válasza Zsadi (#2114) üzenetére


*Ropi*
félisten

Original Nokia Multifunction Accessory 1440.-ért? :) Átfúrod és kulcstartódísznek is használhatod. :Y :P :C

[Szerkesztve]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2116) *Ropi*


*Ropi*
félisten

N73 típushiba! :Y [link] :D :DDD :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2117) Zsadi válasza *Ropi* (#2116) üzenetére


Zsadi
őstag

Elrontotta a krampusz. :D

(#2118) GyuZa


GyuZa
tag

Üdv!

Ugyan nem az n73-al kapcsolatos a kérdésem, de ahogy elnézem itt elég komoly az aktivitás, ezért úgy döntöttem itt zaklatom a népet. :)

2 napja vettem egy Nokia 5700-ás telót, baromira teccik meg minden, de van egy eléggé irritáló problémám. Onnantól kezdve, hogy belépek a zenelejátszó progiba nem lehet bezárni, csak a kikapcsolás oldja meg... A symbian gomb nyomvatart, majd c gomb-ra nem csinál semmit, más proginál megkérdi, hogy bezárja-e... Esetleg létezik vmi feladatkezelő progi, amivel bezárhatom, vagy várjak egy firmware frissítésre, amiben talán kijavítják. (A következő lépés az lesz, hogy írok a nokiának, bár nemhiszem, hogy különösebben érdekelni fogja őket a dolog.)

(#2119) *Ropi* válasza GyuZa (#2118) üzenetére


*Ropi*
félisten

Általában nem lehet kilépni a zenelejátszóból, ezt csak a ''kiváltságos'' telefonok tudják... ;]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2120) GyuZa válasza *Ropi* (#2119) üzenetére


GyuZa
tag

És hol van ebben a logika?

(#2121) crwn válasza GyuZa (#2118) üzenetére


crwn
senior tag

az általad jelzett dolog fennállt az n73 music edition-nál is egészen addig, amíg ezt a legutóbbi frissített szoftverben meg nem oldották úgy (ami a felhasználók nagy megelégedésére szolgált), hogy ugyan bekapcsoláskor elindul a zenelejátszó, de azt a menüben a programhoz jutva ki lehet kapcsolni.
szerintem az 5700-nál is a következő (vagy valamelyik következő) frissített szoftban lesz megoldva a dolog. külön rátelepíthető segédprogramról, amelyik ezt tudja, én még nem hallottam.

(#2122) gaabi válasza *Ropi* (#2111) üzenetére


gaabi
tag

valaki tudja hol lehetne beszerezni n73-hoz storm blue vagy light sand teljes hátlapot? (itt a link -most már jól- [link]

(#2123) crwn válasza gaabi (#2122) üzenetére


crwn
senior tag

szerintem kérdezd meg a nokiát, biztosan található valamelyik szervízpontjukkal együtt üzemelő mintabltjukban.

(#2124) GyuZa válasza crwn (#2121) üzenetére


GyuZa
tag

Arról lehet vhol tájékozódni, hogy a következő frissítést sacc/kb mikor adják ki?

(#2125) zsolidodd válasza GyuZa (#2120) üzenetére


zsolidodd
senior tag

Nekem 5500-val volt ilyen problémám, hogy nem lépett ki a sport funkcióból, állandóan futott a háttérben ( bár csak kevés memóriát foglalt). Véletlenül észrevettem, ha csak simán kirántom az USB kábelt a gépből, akkor csak a Készenlét marad, a Sport funkcióból kilép. Próbáld meg, hátha sikerül ezzel is.

(#2126) crwn válasza GyuZa (#2124) üzenetére


crwn
senior tag

javaslom, hogy érdeklődd meg a nokia ügyfélszolgálatánál vagy esetleg valamelyik szervízpontban, bár a tapasztalat azt mutatja, hogy nem feltétlenül hamarabb ér el hozzájuk az információ, mint ahgyan a neten is megjelenik.
a következő linken [link] tudod megnézni, hogy melyik telefonhoz melyik a legfrissebb szoftververzió.
ez eléggé naprakész oldal. a szoftververziót pedig a telódon a *#0000# bepötyögésével ellenőrizheted.

(#2127) Memphysto


Memphysto
tag

Sziasztok!
Érdekes jelenségre lettem figyelmes!
Sorozatkép módban leggyakrabban 2, van hogy 3, vagy 4, esetleg 5 és legrittkább esetben meg 6 képet csinál!
Ez mitől lehet? Egy biztos: Attól nem függ hogy nyomva tartom a gombot vagy csak 1 szer nyomom le! :F
Nektek mi a helyzet?

(#2128) Magimano válasza Memphysto (#2127) üzenetére


Magimano
aktív tag

szerintem a két részleteségétöl.
tegnap vártam vártam Kimi raikönenre a hotel elöt. és ugy gondoltam hogy ha sorozatképre állitom nagyobb az esély hogy sikerül lefényképezni.
igy is lett :)
az 5 képből 1 sikerült is a többi a lelkes llökdösödés miat nem éppen :)
de volt hogy tájképet csináltam ott csak 4 et csinált.de 2 öt még nekem nem csinált

@ Nokia N95 @  iPhone 3GS @  MacBook White @ Mi ez? Hagymásbab? NEM KRUPLISHAL! @

(#2129) ati11


ati11
csendes tag

SziasztoK!nekem egy olyan problémám lenne h. az n73-on egy idő után eltűnnek a témák amiket telepítettem annak egy része vagy a híváslista?Mi lehet a megoldás?

(#2130) yoogie válasza ati11 (#2129) üzenetére


yoogie
aktív tag

Esetleg egy szoft frissítés megoldja a dolgot, még soha nem találkoztam ezzel a problémával pedig 6 hónapja használom.

(#2131) crwn válasza Memphysto (#2127) üzenetére


crwn
senior tag

most - olvasva a jelzett problémát - kipróbáltam többször is a sorozatkép módot, de nekem minduntalan hatszor ''sül el'' a kis zárhang, ha kép készül.
neked melyik szoft van rajta?

(#2132) Memphysto válasza crwn (#2131) üzenetére


Memphysto
tag

V3.0705.1.0.31
Ez még 2006 január 26.-ai szoft! Én a szoftverre gondolok, mert azt is észrevettem hogy néha főleg ha 4 képet csináll elsőnél és harmadiknál vakuzik rendesen de a második és negyediknél nem vakuzik! De van higy mindnél vakut használ! :F


Magimano :Nemhinném hogy igen! :P Biztos hogy nem függ a részletezettségétől mert direkt kipróbáltam, mindig a HI-FI met fényképeztem és akkor is fennálta probléma!

Viszont ujraindítás után néhányszor csinál 6 ot!

[Szerkesztve]

(#2133) Myair


Myair
tag

Hi all

Valaki le tudná írni hogy mi a legújabb sw N73 ME-hoz?
Ha a nokia.hu-n rákeresek kisebb verziót ír mint ami a készülékemen van gyárilag.
Jelenlegi sw-m: V 3.0705.1.0.31
26-01-2007
RM-133
(c) Nokia N73 (06)

(#2134) crwn válasza Myair (#2133) üzenetére


crwn
senior tag

V 4.0727.2.2.1
04-07-2007
RM-133
Music Edition

(#2135) Myair válasza crwn (#2134) üzenetére


Myair
tag

Köxi szépen. Ezt netröl fogom tudni frissíteni? Vagy csak Nokia márkaszervízben?

(#2136) crwn válasza Myair (#2135) üzenetére


crwn
senior tag

a fentiekben általad írtak alapján, csak abban az esetben tudod otthon a netről a négyesre frissíteni, ha átírod egy segédprogrammal a telefon product code-ját.
szolgáltatófüggő telefon esetén ez garanciavesztéssel jár!!!
ha beviszed nokia szervízpontba, akkor az ő általuk hivatalosan felrakható verziót teszik a vasadra, ami nem biztos, hogy a négyes szoftver.
ezek vannak.

(#2137) Myair válasza crwn (#2136) üzenetére


Myair
tag

Írtam privát üzit.

(#2138) yoogie válasza crwn (#2136) üzenetére


yoogie
aktív tag

Hali!

Hogyan lehet megoldani, hogy gyári független N73-omra ME-s szoftot feltolni? :(
Ez is garancia vesztéssel jár vagy csak függő telóknál van? :F

(#2139) crwn válasza yoogie (#2138) üzenetére


crwn
senior tag

csak függők esetében veszik a gari.
egyébként a frissítésről van egy fórumtéma, itt olvasgass: [link]

(#2140) yoogie válasza crwn (#2139) üzenetére


yoogie
aktív tag

Kösz! Nekem valamiért nem megy a leírtak alapján próbáltam átírtam a pc-ot most frissíti a telót, de a NSU sima N73-ként ismerte fel a telót. Nem vágom miért... :F

(#2141) gaabi válasza yoogie (#2140) üzenetére


gaabi
tag

valaki vett esetleg mostanában T-nél n73-at? milyen soft volt rajta?

kapható kis hazánkban ilyen cucc? (mindenhol néztem, nem találtam, so val.színű, h nem, de hátha ti többet tudtok) [link]

(#2142) yoogie válasza yoogie (#2140) üzenetére


yoogie
aktív tag

Elhamarkodtam a dolgot asszem megvan! Kösz crwn papírzacskófej! :R

(#2143) yoogie válasza gaabi (#2141) üzenetére


yoogie
aktív tag

Itt kapsz tokot 1000 pénz az ár: [link]

(#2144) gaabi válasza yoogie (#2143) üzenetére


gaabi
tag

yoogie! ez nem olyan tok. azért köszi.

(#2145) crwn válasza yoogie (#2142) üzenetére


crwn
senior tag

szívesen.

(#2146) Zsadi válasza gaabi (#2144) üzenetére


Zsadi
őstag

Eredeti Brando érdekel csak?

(#2147) crwn válasza gaabi (#2144) üzenetére


crwn
senior tag

ugyan nem kishazánkban, de itt lehet kapni [link] potom 4 dolcsiért postaköltséggel együtt. :)

(#2148) Memphysto


Memphysto
tag

Sziasztok!

Nem tud valaki javasolni nekem egy jó kis mobiltárca progit? :R

(#2149) Myair


Myair
tag

Eh, nem hiszem el, valaki le tudná írni hog tudom normálisan signozni a progikat? valamiért az istennek sem akar menni, mindenre azt írja hogy le van járva...
:W :O

(#2150) gaabi válasza crwn (#2147) üzenetére


gaabi
tag

kösz.akkor marad az ebay.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.