Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) ricsimaister


ricsimaister
csendes tag

Sziasztok

pár napja jutottam egy n80-ashoz (csak azért irok ide mert ott már 3 napja én vagyok az utolsó hozzászoló)
így elsőre iszonyat komoly de hát a kamerája meg a vakuja az elég gyenge már szürkületben sötétben meg használhatattlan. hogy lehet az hogy van egy ilyen komoly teló és ilyen fos kamerát meg vakut raknak bele? hiába 3 MP mert ha már szürkület van fele annyit nem lehet látni mint a volt SE k750i-men és a kép készítés meg egyenesen egyenlő a 0-val nem úgy mint a 2 MP és csak fotófényes k750i-n
VALAHOGY NEM LEHET BEGBUHERÁLNI ÉS EGY XEON VAKUT BELEMŰTENI?

(#2052) Viktor0610 válasza ricsimaister (#2051) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az, h. nem érkezett válasz a beírásodra, nem jelenti azt, h. egy másik topikban (ahol a kérdésed offtopik :U ) érdemi választ fogsz kapni...

Sz.tem azért nem kaptál választ a kérdésedre, mert senki nem foglalkozik ilyesmivel... Miért kéne egy relatív drága készüléket megbuherálni? :F

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#2053) ricsimaister


ricsimaister
csendes tag

mert ha már van egy ilyen relatív drága készülékem akkor szeretném ha mondjuk tudnám használni a kamerát télen 4 után nyáron meg 9 után is. EZÉRT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#2054) crwn válasza ricsimaister (#2053) üzenetére


crwn
senior tag

megoldás: csere n73-ra! és akkor ebben a fórumban (is) szívesen látunk! :DD

(#2055) ricsimaister


ricsimaister
csendes tag

annak sincs komoly vakuja
a nokia szerint 1m ami nem távolság mondjuk egy k800i xenon vakujához képest
akkor minek cseréljek? hogy szívesen lássatok a topikban? :DDD

[Szerkesztve]

(#2056) Viktor0610 válasza ricsimaister (#2053) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A telefonban lévő kamera bármily meglepő, meg sem közelíti a digitális gépeket, még xenon vakuval sem. Hiába tennél bele akármilyen erős vakut, sötétben akkor is gyenge képeket tudnál vele készíteni.

(A csupa nagybetűt és a halmozott írásjeleket pedig mellőzd, légy szíves.
Köszönöm.)

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#2057) ricsimaister


ricsimaister
csendes tag

Bármily meglepő tisztában vagyok vele de most nem értem hogy miért kell kötekedni?
a barátomnak egy k800i-je van és olyan képeket csinál este hogy amikor láttam leszakadt az állam csak az a baj hogy nem Symbianos
csak egy egyszerű kérdést tettem fel amire ha valaki tudja a választ akkor legyen szíves válaszoljon ha meg nem akkor nem kell nekem irogatni

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#2058) crwn válasza ricsimaister (#2057) üzenetére


crwn
senior tag

itt nem szokás (eddig sem volt, remélhetőleg eztán sem lesz) kötekedni. :(
ha neked ennyire fontos a képkészítés, és az n80-al ez nem sikerül, akkor cserélned kell az általad említett k800i-re.
a nokiák ennyit tudnak. szoftveresen vannak javítások, de a hardveres (másik vaku bele :F :F ) buherek nem jellemzőek.

(#2059) Magimano válasza ricsimaister (#2057) üzenetére


Magimano
aktív tag

megoldás :)
egy olcso telefon. egy Mp3 lejátszó és egy a digit gép :)

@ Nokia N95 @  iPhone 3GS @  MacBook White @ Mi ez? Hagymásbab? NEM KRUPLISHAL! @

(#2060) Daweee válasza crwn (#2050) üzenetére


Daweee
őstag

Igen, most jöttem haza túlélőtáborból :D és nem vittem magammal az N73-at, egy T610-zel szenvedtem :DD De a lényeg hogy visszatértem, és várom a kérdéseket :R :)

(#2061) *Ropi* válasza Daweee (#2060) üzenetére


*Ropi*
félisten

Én csak ''simán'' a Balaton partján hédereltem, de a telefonnak az is egy ''túlélőtábor'' a tolvajok miatt... :( Úgyhogy N73 őfelsége a nyaralóban pihent napközben. Kivéve, ha kirándulni mentünk, mert akkor szigorúan GPS vezetett az orrunknál fogva. Meglepő, hogy a TomTom még a kis balatoni falvakat is utcaszinten ismeri, ráadásul KRESZ szerint (egyirányú utcák iránya, stb.). :R Esténként egy kis netezés, fórumok olvasgatása... :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2062) Mat00 válasza ricsimaister (#2055) üzenetére


Mat00
tag

Csá mindenkinek! Én is nyaralni voltam, hál isten csak 1.5 oldalt írtatok. :DDD

ricsimaister: Elnézést az összes fórumozótól, de én most kötekedni akarok! :)) Szebben megfogalmazva ellenérveket felhozni. (''annak sincs komoly vakuja''). Megkerestem udvarunk egyik legsötétebb pontját, ahol alig lehetett látni szabad szemmel. Az eredmény (1m-en belül): http://img505.imageshack.us/img505/8966/20070729244cw9.jpg Ugyan itt, 1m-es hatótávolságon kívül, kb 1,5-2m a legtávolabbi pont, csak közelíts rá a tüskéire, és gondolj bele h az majd 2m, és tök sötét, csak ez a nem komoly vaku. ;) http://img165.imageshack.us/img165/4839/20070729251du9.jpg Én nemtudom hogy milyen az N80 vakuja, de az N73é az nagyon komoly, mint ahogy a példa is mutatja. Ha meg ez neked tényleg kevés, vegyél fényképezőgépet vazze. :DD

(#2063) Daweee


Daweee
őstag

Emberek!!!

Megjavult a symbiansigned.com!!! nem kér adatot, lehet gond nélkül feltölteni!!
Na én mentem szignózni :P

(#2064) *Ropi* válasza Daweee (#2063) üzenetére


*Ropi*
félisten

Yippi-yey! :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2065) Daweee válasza *Ropi* (#2064) üzenetére


Daweee
őstag

Ébren vagy még? Próbálj már meg szignózni egyet légyszi, mert nekem szarakodik a sisware, 1 órája szopok vele, a np.hu-n levő összes verziót 10-szer felraktam, de sehogy nem jön össze :W A gépemben van a hiba, vagy globális? :F

[Szerkesztve]

(#2066) Daweee válasza Daweee (#2065) üzenetére


Daweee
őstag

sikerült megoldani a problémát egy SignSIS GUI[link] nevezetű prog segítségével. Hogy a sisware-el mi történt, fogalmam nincs... na mindegy a lényeg hogy megint van fexplorerem :DD

(#2067) *Ropi* válasza Daweee (#2066) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ne haragudj, filmet néztem, nem láttam, hogy írtál... :( Örülök, hogy megoldódott. :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2068) Daweee válasza *Ropi* (#2067) üzenetére


Daweee
őstag

:R

(#2069) *Ropi* válasza Daweee (#2068) üzenetére


*Ropi*
félisten

Jut eszembe: ez a FExplorer nem csak Aug. 1-ig működik? ;] Volt valami dátumlimit, az oldalán ki van írva. :U

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2070) Daweee válasza *Ropi* (#2069) üzenetére


Daweee
őstag

aug végéig ;]

(#2071) *Ropi* válasza Daweee (#2070) üzenetére


*Ropi*
félisten

Akkor én emlékeztem rosszul. Szerencsédre. :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2072) rumos14 válasza Daweee (#1530) üzenetére


rumos14
nagyúr

Daweee korábban írta, hogy a GnuBox progival bluetooth-on keresztül lehet a ''netet küldeni'' a telóra. ez megoldható adatkábellel is?

(#2073) Zsadi


Zsadi
őstag

Ejj de jó hogy sokan most voltunk nyaralni! Nem kell annyit visszaolvasni. :)
Olyan ébresztő progi van, ami kikapcsolt állapotban is ébreszt, és az ébresztéseket adott napokra előre, más más időpontokban tudja?

(#2074) Daweee válasza rumos14 (#2072) üzenetére


Daweee
őstag

sztem adatkábellel nem fog menni. Egyébként meg pont tegnap próbáltam megint megcsinálni, de megint nem ment

(#2075) Mat00 válasza Zsadi (#2073) üzenetére


Mat00
tag

Én a HandyClock-ot ajánlom, világóra,stopper,naptár, és annyi ébresztést raksz bele, amennyit akarsz, 1 ébresztésen belül meg rengeteg a beállítási lehetőség.
HandyClock: [link]

(#2076) ricsimaister válasza Mat00 (#2062) üzenetére


ricsimaister
csendes tag

Nem értem hogy az n80-ba miért raktak ilyen ratyi vakut de az biztos hogy az n73-é komolyabb így lehet el is cserélem n73-ra. Köszi a képeket.

(#2077) rumos14 válasza Daweee (#2074) üzenetére


rumos14
nagyúr

na optimista ember lévén tételezzük fel, hogy BT-on megy. akkor adatkábellel miért nem lenne képes _elvileg_ működni? csak hangosan gondolkodom :)

(#2078) Daweee válasza rumos14 (#2077) üzenetére


Daweee
őstag

szerintem az van hogy _elvileg_ semmi akadálya, de gyakorlatilag a programozó bt-re álmodta meg, ami valahol érthető is, mert mégis mobilisabb mintha egy zsinóron lógna, és ennek pont ez a lényege, a wlan pótlására egy erőtlen kísérlet. szerintem

(#2079) Zsadi válasza Mat00 (#2075) üzenetére


Zsadi
őstag

Köszi! :R Meglesem.

(#2080) Memphysto


Memphysto
tag

Sziasztok!
Nemtudom hogy milyennek kéne legyen, de nekem nagyon lassúnak tűnik az adatmásolás ha az adatkábellel nyomom! Mintha a teló visszafogná vagy nemtom :F
2-3 szor is lassabb mintha kártyaolvasóval csinálom!
Szerintetek lehet ennek az oka hogy régibbi rajta a szoft?2007 január 26.-ai!

(#2081) Daweee válasza Memphysto (#2080) üzenetére


Daweee
őstag

Ennek az az oka, hogy a kártya meg a gép között van egy telefon meg egy adatkábel, így nem tudja hozni azt a sebességet mint az olvasó, normális hogy lassabb így. Nem véletlen szoktuk ajánlani, hogyha nagyobb cuccot akarsz rátenni, akkor kártyaolvasóban tedd. De anélkül sem vészes, nekem speciel semmilyen olvasóm nincs.

(#2082) Memphysto válasza Daweee (#2081) üzenetére


Memphysto
tag

Hát igen logikusan hangzik! :U :DDD

(#2083) *Ropi* válasza Memphysto (#2080) üzenetére


*Ropi*
félisten

Minden szofttal így csinálja, kb. USB 1.x sebességgel másol, vagy kicsivel alatta.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2084) rumos14 válasza Memphysto (#2080) üzenetére


rumos14
nagyúr

7-900 kb/s sebességet kell tudnia, azaz 1 gigát kb. 20 perc alatt tudsz feltenni.

(#2085) *Ropi* válasza rumos14 (#2084) üzenetére


*Ropi*
félisten

Csak tudnám, hogy akkor miért USB 2.0-ként reklámozzák nagy csinnadrattával? :F Az USB 1.1-es kártyaolvasóm 1024 körül másol... :R

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2086) Zsadi


Zsadi
őstag

No még egy buta kérdés. :)
Anno haverral K700-ainkat bluetooth párosítás után, tudtunk tallózni egymás mappáiban.
Ma egy W850I párosítása után, N73-nál nem találtam ilyen lehetőséget.
Csak egyforma telóknál működne, vagy valami program tudja ezt?


[Szerkesztve]

(#2087) Viktor0610 válasza Zsadi (#2086) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem minden telefon teszi lehetővé ezt a profilt.
Ezek szerint az N73 sem.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#2088) Daweee válasza Zsadi (#2086) üzenetére


Daweee
őstag

Én sem tudok ''tallózni'' más mobiljában a 73-mal, de ha van erre vmi progi annak örülnék :)

(#2089) sztikac válasza Daweee (#2088) üzenetére


sztikac
őstag

Mintha lenne rá valami java app. csak nem találom a linket :W

(#2090) Zsadi válasza sztikac (#2089) üzenetére


Zsadi
őstag

Keresd, keresd, ráérünk! :)

(#2091) pepit0


pepit0
csendes tag

Hella!

Ha azt irja ki h lejárt tanusitvány akkor mi a teendö ?

Illetve olvastam h mms forgalmat csinált valakinek a telo..ezek szerint lehet virus is már?

Valamint eléggé trágya képeket csinál..tudnak vki egy beállitást mondani vagy okot mitöl lehet ez ?

Elöre is köszönöm.

(#2092) Mat00 válasza pepit0 (#2091) üzenetére


Mat00
tag

Mielőtt nekiállsz a telepítésnek, a beállításokban állítsd vissza a dátumot 1 évvel, rakd fel a progit, aztán visszaállíthatod a dátumot a normálisra.

Nem biztos, hogy vírus, de persze előfordulhat, hogy létezik már rá 1-2.

Rossz fényviszonyok, (esetleg nem várod meg míg az AF végez, de vszínű nem, de azért ne szólj le h ne nézzelek hülyének :DDD ), más ötletem nincs, nekem tökéletesen működik! :R

(#2093) pepit0 válasza Mat00 (#2092) üzenetére


pepit0
csendes tag

Sikerült,köszönöm.

Nemtudom,megmutizom majd holnap h milyent csinál..remélem nem a kamerával lesz a gond..

Amugy holnap lehet rakatok rá egy uj szoftvert..érdemes ? Pannonos a telo ..

(#2094) Mat00 válasza pepit0 (#2093) üzenetére


Mat00
tag

Persze hogy érdemes. A sw frissítés sosem árt! :)

(#2095) Daweee


Daweee
őstag

Hello
Kéne nekem a TomTomhoz olyan térkép, amin Róma meg ez a régió van. Tudtok valami linket? Előre is kössz :R

(#2096) Daweee válasza Daweee (#2095) üzenetére


Daweee
őstag

Találtam...

(#2097) metaldog


metaldog
aktív tag

Hi azt kérdezném hogy a telefonkönybe névhez hogy lehet csengőhangot rendelni és képet? Vagy csak külön program kell mindkettőhöz? Azt tudom hogyha név mellé képet akarok rendelni akkor van hozzá külön progi az meg is van, de ha csengőhangot akarok név mellé rendelni akkor azt hogy kell?

(#2098) Viktor0610 válasza metaldog (#2097) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem hiszem, h. ezekhez külön program kellene.

A képnél is azért kellhet a külön program, ha teljes kijelzős hívóképet szeretnél. A magyarnyelvű szerint az ''Opciók - Csengőhang'' részen tudsz csengőhangot hozzárendelni...


MOD:
Most nézem, alapból nincs kép hozzárendelési lehetőség... :Y Az igen!

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#2099) Magimano válasza Viktor0610 (#2098) üzenetére


Magimano
aktív tag

Most nézem, alapból nincs kép hozzárendelési lehetőség... Az igen!

de van.
telefonykönyv--opciok--szerkesztés--opciok--uj indexkép hozzáadása :)
kicsit el van dugva :)

@ Nokia N95 @  iPhone 3GS @  MacBook White @ Mi ez? Hagymásbab? NEM KRUPLISHAL! @

(#2100) zsolidodd


zsolidodd
senior tag

Vagy akár:

Galéria/Opciók/Kép felhasználása .

Csengőhangot én csak csoportnak tudok adni, de ez nem 100.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.