Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2151) crwn válasza gaabi (#2150) üzenetére


crwn
senior tag

hajrá!

(#2152) Zsadi


Zsadi
őstag

Java application launcher problémával találkozott már valaki?
Nem rak fel semmi java alkalmazást, a fenti szöveget nyomatja. Java újratelepítés volt, de semmi változás.

(#2153) HXY válasza Zsadi (#2152) üzenetére


HXY
addikt

próbáld meg újrarakni a telót: a *#0373* -gal (persze ilyenkor minden adat elvész)

(#2154) Reas


Reas
tag

Üdv mindenkinek!

Az előző 600 hsz elolvasása utána úgy döntöttem csatlakozok a n73as tulajokhoz. :)
Vásárlás előtt viszont lenne néhány kérdésem:
1 Ha egy trékomos telónak átírom a product kódját (szoftcsere céljából),ugyan úgy vissza is tudom írni? (ha mondjuk időközben megreccsenne a telefon?) :F
2 A trémobilos szoft mennyiben különbözik az alaptól és mennyire lassítja be a vasat?


A válaszokat előre is nagyon köszönöm. :)

(#2155) Viktor0610 válasza Reas (#2154) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Visszaállítani biztos, lehet, csak azt nem tudom, ezt nyom nélkül meg lehet-e tenni. :F
Én azt javaslom, pár hétig használd az eredeti szoftverrel, majd, ha úgy látod, h. mindenképp' cserélni szeretnéd, csak akkor tedd meg...

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#2156) Reas válasza Viktor0610 (#2155) üzenetére


Reas
tag

köszi a választ :)
az lesz

a kolléga nemrég említette, hogy a szoftfüggö teloján a legratyibb szoftver volt rajta
nálam meg kicsi az esélye arra, hogy 4es trémobilos sw lesz rajta, ez a nagy bibi... :(

[Szerkesztve]

(#2157) Reas


Reas
tag

mivel nagyon sokat okosodtam ebből a topicból, hálából csináltam egy kis csemegét CSAK MOST CSAK ITT CSAK NEKTEK! :DDD

symbianos programok játékok vannak rajta + sok szép téma n73hoz

fogyasszátok egészséggel! :)
[link]


ps.:ha van vmi cuccotok amit hasznosnak találtok még, szóljatok szívesen feltöltöm ;)

[Szerkesztve]

(#2158) buffet válasza Reas (#2157) üzenetére


buffet
tag

Köszi.Nagyon jól jött már egy ilyen gyüjtés

buffet

(#2159) crwn válasza Reas (#2154) üzenetére


crwn
senior tag

ha mindenképpen szeretnél az esetleges régebbi szofttól megszabadulni, és a teló garanciális, az a legjobb, ha nokia szervízpontban frissítteted a vasat. szerintem itt nem a négyest tolják rá, de az biztos, hogy frissebbet, mint amit a szolgáltatók!
a négyes szoft sok pozitív újítása mellett, bizony több fórumon olvasni széttárt kezű beírásokat, amikoris a tulajok nem értik, hogy a négyessel miért nem tudnak hívást indítani csak újraindítás után egyes esetekben, meg miért kapcsol ki magától néha, s indul újra a teló. ezek egyedi esetek, de sajnos mostanában sok ilyen panasszal találkoztam különböző fórumokon.
ami viszont tény, hogy egyes régebbi gps vevőkkel nem kommunikál a négyes szoft. erről is megtalálható a lista a nokiaprogramok-on (mármint, hogy melyikekkel nem). ez persze csak akkor fontos, ha navigációra is akarod használni a készüléket.
semmiképp nem szeretném elvenni a kedved a négyestől, de jó ismerni a negatívumokat is.

(#2160) HXY


HXY
addikt

vodafone-os software-ből van már négyes?

(#2161) Zsadi válasza HXY (#2153) üzenetére


Zsadi
őstag

Sajnos a windows kavar valamit. Java application launcher hibával megáll az egész.
Azért köszi! :R

(#2162) crwn válasza HXY (#2160) üzenetére


crwn
senior tag

szerintem még egyik szolgáltató sem cuppantotta a nyégyest. biztos sokáig nem is fogják, sok a hiba még vele.
állítólag nagyon hosszú ideig tesztelik a szoftverziókat, amíg ''hivatalosítják'', vagyis onnantól lehet ezekre frissíteni a függő telót a product code-ja alapján.
mindezek ellenére nekem a trémobilos szoft állandóan jegelte kamerahasználat közben a cuccot... muszáj volt frissíteni.

(#2163) HXY


HXY
addikt

valakinek próbálta már frissíteni, akinek vodás a telcsije?

(#2164) Reas válasza crwn (#2159) üzenetére


Reas
tag

köszönöm hogy figyelmeztettél, én is olvastam a problémákat a 4es szofttal kapcsolatban.

azt nem tudni hogy kirívóak-e ezek az esetek vagy sem.
tudna esteleg vki olyan írni aki 4es sw használ és nincs vele semmi gondja? :)


ingyen frissítik a szoftot? és ha frissítik eltűnik a ''ˇ^~˘°˛`°˛˘trékom logo is(a menüben)?

köszi a válaszokat :)

(#2165) Reas válasza crwn (#2159) üzenetére


Reas
tag

köszönöm hogy figyelmeztettél, én is olvastam a problémákat a 4es szofttal kapcsolatban.

azt nem tudni hogy kirívóak-e az esetek vagy sem.
tudna esteleg vki olyan írni aki 4es sw használ és nincs vele semmi gondja? :)


ingyen frissítik a szoftot? és ha frissítik eltűnik a ''ˇ^~˘°˛`°˛˘trékom logo is(a menüben)?

köszi a válaszokat :)

(#2166) *Ropi* válasza Reas (#2165) üzenetére


*Ropi*
félisten

Nekem jól megy, egy dolgot kivéve: ha valami autorunos program beírja magát bootoláshoz, akkor bekapcsoláskor contact retailer szöveg fogad. :O Aksi ki, vissza, újrabekapcs megoldja a problémát, vagy ha nem, akkor a töltőről indítás. :) :R

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2167) Viktor0610 válasza Reas (#2165) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ingyen frissítik, és nem tűnik el a T-Mobile logó sehonnan.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#2168) Reas válasza Viktor0610 (#2167) üzenetére


Reas
tag

:W :W :W

(#2169) crwn válasza *Ropi* (#2166) üzenetére


crwn
senior tag

na, még egy bugocska. ezt még nem olvastam eddig sehol.

más: dilemmám volt. megosztom itt.
egy ideje meginogtam, és tervbe vettem, hogy kedves telefonomat pda-ra váltom. az asus p525-tel váltottam plátói pillantásokat. aztán vizsgálódtam komolyabban, és konstatálnom kellett, hogy nagy különbség nincs a kijelzőjük mérettye között, a pda nyújtotta többletlehetőségeket pedig nem tudnám kihasználni. a dolog azon az érzelmi, és nem is feltétlenül logikai trambulinon kezdett el le s föl belengni, hogy navigációhoz az autóba jobb lenne egy nagyobb monitor, ugyebár. de aztán nem sok jót olvastam a combo pda+gsm-ekről, meg igazábúl a méretük is megijesztett (holott hát éppen ebben van/lett volna a lényeg, hogy nagyonn képernyő - a fent említett asus nagyon barátságosan néz ki, viszont csak akkora az arca, mint az n73-nak - na jó, cseppet nagyobb), így megerősítettem magamat, és azóta (kb egy órája) még szorosabb a kapcsolat az n73 és közöttem! :) maradunk együtt (ha ő is így akarja)!

(#2170) *Ropi* válasza crwn (#2169) üzenetére


*Ropi*
félisten

Gratula! :) Esküvő + gyerek mikor lesz? ;] :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2171) Reas válasza crwn (#2169) üzenetére


Reas
tag

elérzékenyültem..

(#2172) crwn


crwn
senior tag

én az őszinte érzéseimről lebbentettem fátylat, és tessék, ez a hála, kigúgyojják az embert :))

(#2173) *Ropi* válasza crwn (#2172) üzenetére


*Ropi*
félisten

Azért gondolj bele: Te már bottal fogsz járni, amikor Ő még vígan félrekacsint Brutuszával... :D :DDD :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2174) crwn válasza *Ropi* (#2173) üzenetére


crwn
senior tag

sajnos én már most is bottal járok, kettővel, de csak akkor, ha nem találom meg a járókeretet, hiszen az ilyen gyors technikai fejlődés mellett csak megaggastyánosodni lehet. ;)

(#2175) Artika


Artika
aktív tag

Sok sikert és boldogságot nektek:)

Az idegbaj öröklődő betegség. Én is a gyerekeimtől kaptam...

(#2176) Artika


Artika
aktív tag

Node félre a családi gondokkal:

Proléma adódott
- Haicom HI-406BT bt GPS vevővel nem szeret csatlakozni a TOMTOM és a teló

A teló látja, kéri a kódot felismeri, a progi látja de egy fél óra múlva sem csatlakozik hozzá.

N73 verzió:4.0726.0.1
TOM verzió:6.020 (8300)
GPS meghajtó v1.20(TOM)
Térkép:v622.1211(ez lehet nem érdekes)

HELP :W

Az idegbaj öröklődő betegség. Én is a gyerekeimtől kaptam...

(#2177) kiskacz


kiskacz
senior tag

:O Én is elérzékenyültem!!!

Csak, hogy tudd: Majdnem egycipőben jár(t)unk. Én is nézegettem, na jó, én az 535-öst, meg még másokat is (félrekacsingatós típus vagyok.... ;] az N73 is így lett)

DE AZ MÁN' NEM ÍGAZ, HOGY NINCS EGY KIB@ PDA, AMI ANNYIT TUDNA MINT AZ N73!!!!!

Megszoktam azt, hogy 3-4 napig nem kell töltenem, és hozzá szoktam az autofókuszos 3 megapixelhez. Hátmindbencsak2van!!!!! Amiben meg 3, az meg akkora mint egy szatyor.
Meg aztán a Rádillyó, megazaz Mpéééé3.... meg a filmek...

Szóval én is hű maradtam! :R

Pedig az IGO, meg mások... meg az WINes kék halál.... szóval azé''' jó lenne :DD

[Szerkesztve]

Huawei Mate 8

(#2178) kiskacz válasza Artika (#2176) üzenetére


kiskacz
senior tag

A problémádra: Nem a soft frissítés után kezdődteka bajok? Mert több helyen olvastam, hogy a 4--es nem szereti a tomtomot, meg a GPS-t.
Valahol olvastam típusokról mit nem szeret a gép.

Ha van lehetőséged próbáld ki más fajta gps-el, ha nincs (Az adatlapod szerint Bp-i vagy) keress meg priviben, nagyon szívesen kipróbálhatod az én kütyümet valahol - valamikor. Nekem is 4-es softom van, de simán indult.

Üdv!!

Huawei Mate 8

(#2179) Artika válasza kiskacz (#2178) üzenetére


Artika
aktív tag

Soft előtt nem volt GPS em :) most szereztem.
Óccsóé volt, a gazdájánál működöttPDA-n, de akut probléma volt a 73- al való csazlakozásnál aTOM szoftverrel való sz@rakodás(látja de csatlakozás van folyamatosan).
A TELÓ LÁTJA ÉS FELISMERI!Ezt nem tudom felfogni. :F

Az idegbaj öröklődő betegség. Én is a gyerekeimtől kaptam...

(#2180) crwn válasza Artika (#2176) üzenetére


crwn
senior tag

okulásul (a germánok letesztelték a kommunikációt a különöző gsp vevőkkel):

TomTom6.01,6.02-re érvényes szoftver(új, négyes)

Xaiox WondeX (Nemerix Chip) - NEIN
Xaiox Skysurf V3 - NEIN
Weiom (Sirf Star 3) - NEIN
Royaltek (Sirf 3) - NEIN
iBlue (Sirf 2) - NEIN
Noname Solar Gps - NEIN
Jentro Gps8 (Sirf Star 3) - JA
Tom Tom Wireless gps mkII - JA
Nokia ld-3w - JA

TomTom 6.02
Navigon BiCeiver (Sirf 3) - NEIN
NoName (Nemerix Chip) - NEIN
Xaiox Skysurf V3 - NEIN
Navibe GB732 - NEIN
Navibe GB731 (Sirf Star 3) - JA
Nokia ld-3w - JA

jelmagyarázat: JA-igen, NEIN-nem

(#2181) crwn válasza kiskacz (#2177) üzenetére


crwn
senior tag

te vagy az én emberem! mert megértesz!
hiszen a bogárka maradt a fülben. de én, mint egy kung-fu nagymester, vagy mint egy szamuráj, vagy mint egy buddhista pap, nagyon fegyelmezett vagyok, és uralom a lelkem.
de a mélységben háborgás van, mert van ez a qtek s200-as gyerek, ami próbálkozik a nagy arczával elbűbájolni, de mindhiába próbálja a gazember!
hagyjuk is, koncentráljunk egy pontra és adjunk neki nevet: n73 :R , és kérjünk aztán elnézést fórumtársainktól eme kis megbicsaklásért.
többet nem fordul elő!!

(#2182) Artika válasza crwn (#2181) üzenetére


Artika
aktív tag

Láttalak én is és majdnem megbotránkoztam:)
Az eladót ki is javítottam (XDA II) nehogy megvezetés legyen.....

Aztán magamba néztem, és MEA CULPA én sem adtam- cseréltem el az N73-at.

Örülök hogy maradhattam a csapatban, igaz egy ideig remete voltam és nem voltam netközelben!
N73 :R

[Szerkesztve]

Az idegbaj öröklődő betegség. Én is a gyerekeimtől kaptam...

(#2183) Artika válasza crwn (#2180) üzenetére


Artika
aktív tag

A HI-406BT nincs benne :O
De ez a róla szóló [link]

Az idegbaj öröklődő betegség. Én is a gyerekeimtől kaptam...

(#2184) Myair


Myair
tag

Hy all. Nekem van mind2, egy N73 me, és egy HP rw6815 gsm pda. Igazából szerintem teljesen felesleges a PDA. N 73 mindent tud, amit tudnia kell, hibátlanul. pda-val kurva sok a gond, ugye windows mobile 5, jobbaknál 6 oprendszer, egy idő után megőríti az embert a pálcika. :DDD míg megírtam vele egy sms-t.. hagyjuk. 2 mp kamera a legtöbben = crap. semmire nem jó. N73nál kezdődik a minőség.

Igazából az számít hogy mire akarja használni a user a cuccot.

(#2185) crwn válasza Myair (#2184) üzenetére


crwn
senior tag

köszönök minden lélekerősítőt! ez is ilyen volt! abzug pda! viva n73! :R

(#2186) Myair válasza crwn (#2185) üzenetére


Myair
tag

:C

ui: a pda eladó... ;] :Y

(#2187) crwn válasza Artika (#2182) üzenetére


crwn
senior tag

kösz, hogy elvégeztetted a hirdetővel a pontosítást! s téged mi vitt rá anno, hogy az n73-ra válts?

(#2188) Artika válasza crwn (#2187) üzenetére


Artika
aktív tag

Eccer volt hol nem volt.......
Nokia 6233- ról váltottam egy O2 XDA IIi re (ami qrva jó volt (wifi, bt, teló, 520Mhz) csak nagyon nagy méretű).
Párhuzamosan vettem egy N80-at amit meghirdettem később, és a vevőm WIFI-re akarta használni a telóját (N80-at, de rábeszéltem az XDA-ra) és elcseréltem vele az ő N73 jára :C
Azóta vagyok tagja eme megbecsült társaságnak. :R

[Szerkesztve]

Az idegbaj öröklődő betegség. Én is a gyerekeimtől kaptam...

(#2189) Reas válasza Artika (#2188) üzenetére


Reas
tag

eredmény: a héten megveszem! nem bírom ki tovább :O :O
:)

mostmár lelkes is vagyok

[Szerkesztve]

(#2190) crwn válasza Artika (#2188) üzenetére


crwn
senior tag

na igen! magam, amikor kezdtem elmenni az n73 adta lehetőségek határmezsgyéjéig, és rátoltam a navigációt, a tomtomot a térképet, vásároltam gps vevőt, tartót az autóba (ami navigáció sokak szerint megerőszakolása a szmartfónoknak - ezzel nem értek egyet!), akkor pillantottam a pda-kra, mint a nagyobb képernyő megtetstesítőire. aztán a legtöbb tényleg olyan böszme (miniszterelnökünk kedvelt szava a nagyra ;) ), kistévét pedig nem szándékozom magamnál hordani. a qtek s200 baráti méret, szép is jó is, viszont a procija nem gyorsabb, mint az n73-nak, office doksikat én csak asztali gépen kezelek, ezt nem tudnám tehát kihasználni, a képernyője persze nagyobb, de nem jelentősen (mint pl. az XDA IIi esetében), ami plusz, az a wlan benne. viszont multimédia terén sokkal gyengébb - olvasván a tesztekből - sem hangzás, sem kamera minőség nem közelíti a n73-at.
kinek mi a fontos, a szerint vásárol ugyebár - elvileg... :U

(#2191) crwn válasza Artika (#2179) üzenetére


crwn
senior tag

ha megvan még az n80-asod, és rátolod arra a tomtomot meg a térképet, azzal nem tudod használni ezt a négyes n73-as szofttal már nem kommunikáló gps vevőt?

(#2192) Zsadi válasza crwn (#2191) üzenetére


Zsadi
őstag

Most olvastam, de én is meghatódtam azon a hsz-n. Csak hogy tudd! ;] :R

(#2193) Myair


Myair
tag

Aki még nem ismerné: http://www.series60v3.com

Sok jó progi, rengeteg game s603rd-re, érdemes benézni. :D

(#2194) Artika válasza crwn (#2191) üzenetére


Artika
aktív tag

Már eladtam:(

Az idegbaj öröklődő betegség. Én is a gyerekeimtől kaptam...

(#2195) Artika válasza crwn (#2190) üzenetére


Artika
aktív tag

Én is fontolóra vettem hogy veszek egy PDA-t de csak a navi meg a wifi miatt KÜLÖN!
Nem pedig a Drágaság (N73) helyett:)

Az idegbaj öröklődő betegség. Én is a gyerekeimtől kaptam...

(#2196) crwn válasza Zsadi (#2192) üzenetére


crwn
senior tag

direkt kicsit szentimentálira vettem a figurát...

(#2197) crwn válasza Artika (#2195) üzenetére


crwn
senior tag

ha lenne pénzem, ez lehetne talán igazi alternatíva, ami tán még el is csábítana: [link]
miért van ennyi kísértés? fene abba a bibliai kelgyóba, hogy kitalálta!

(#2198) Artika válasza crwn (#2197) üzenetére


Artika
aktív tag

Nekem egyenlőre ez teccik:) erre alkudgatok :))
A péztárcám ennyit bír(na) sajna:(
[link]

Az idegbaj öröklődő betegség. Én is a gyerekeimtől kaptam...

(#2199) crwn válasza Artika (#2198) üzenetére


crwn
senior tag

hát ez is jó, de cseppet nagy. meg nincs benne gsm. persze külön rendben van, de ha már cserélnék, én combora tenném.
nade félre a pda-kal, mert az n73 mindenre jó!!

(#2200) Memphysto válasza Memphysto (#2148) üzenetére


Memphysto
tag

Így van az N73 mindenre jó! :DD :DDD
Sajnálattal látom hogy senki nem tud mobiltárca progit! :O
Azért én még teszek egy halvány kísérletet hátha valaki tud csak nem jutott így eszébe. :U
Tehát nekem olyan program kéne amibe csak egy kóddal tudok belépni és ha beléptem akkor megjegyzi a jelszóimat és a felhasználóneveimet! :R Utóljára tesóm 3230-asában láttam ilyet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.