Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2751) buffet válasza Daweee (#2741) üzenetére


buffet
tag

nekem nincs holtjátéka joynak

buffet

(#2752) Daweee válasza legiaap (#2749) üzenetére


Daweee
őstag

Az enyém 1:31 alatt kapcsol be, viszont ebből lejön 2-3 mp amíg bepötyögtem a pin-kódot...

(#2753) buffet válasza legiaap (#2750) üzenetére


buffet
tag

Sajnos a symbis telcsiknél kb ilyen lassú a bekapcsolás :(( .A haverom N95-nek is egy perc kell.Pedig abban nagyobb a proci

[Szerkesztve]

buffet

(#2754) buffet


buffet
tag

Észre vettétek hogy a kijelző beállításánál,ha a fényérzékelőt fullra veszitek szerintem éllesebb , és kontrasztosabba kijelző.Bár így biztos jobban szívja aksit,de szerintem szebb a kijelző.ti hogy használjátok?

buffet

(#2755) Zsadi


Zsadi
őstag

Nálam is lötyögős, haveromé is. Ja mindkettő sima N73 nem ME

(#2756) user01


user01
aktív tag

Kíváncsivá tettetek, és lemértem a 6120c bekapcsolási idejét a rezzenéstől a szolg.logó mejelenéséig. Ez 28 mp, és benne van a pin kód beütése is, igaz symbian 9.2, és 269 MHz.

(#2757) legiaap


legiaap
nagyúr

Megen nem műxik a billentyűzáram az AutoLock progi.
Nem hiszem el.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2758) Zsadi válasza legiaap (#2757) üzenetére


Zsadi
őstag

Valamelyik változat nálam is csinálta ezt anno.
Egy ideig ment, majd nem működött. Visszaraktam a régebbit, az meg tökéletesen működött.

(#2759) legiaap


legiaap
nagyúr

Most meg már tényleg elegem van.
Fel telepítettem egy hete prá progit,erre az alkalmazáskezelő azt írja ki,hogy nincs telepítve és nem is engedi telepíteni,letörölni meg főleg.
Mi a t...öm ez most????
Minden héten ezt csinálja velem.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2760) *Ropi* válasza legiaap (#2759) üzenetére


*Ropi*
félisten

Valszeg nincsen hitelesített biztonsági tanusítványa az alkalmazásnak, azért csinálja.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2761) legiaap


legiaap
nagyúr

Lassan már kezd elegem lenni.
Felteszek valamit,egy darabig működik azt majd kiírja az alkalmazáskezelő,hogy nincs telepítve,mikor telepítve van.
Azt újratenni nem engedi,letörölni nem lehet,ha megegszer telepítem,akkor megkérdezi hogy rátelepítem-e.Erre mondom igen.Azt nem teszi rá és ott marad a szar amire az van kiírva nincs telepítve.
A falramászok már.
Eddíg minden héten emiatt formázni kellett a kártyámat.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2762) sztyui2


sztyui2
őstag

Az én 5700-m 24 másodperc alatt kapcsol be. Ebben benne van a pin beírása és a két Nokia kezecske animáció is. Az én joy-omnak van kb fél vagy háromnegyed miliméteres holtjátéka. De szerintem ez jó, mert kicsit mintha könnyebb lenne használni a joy-t. Haverom 3250-esének a joystickjának is van egy kis holtjátéka, és egy másik barátomnak volt N73(sima)-ja is, és úgy emlékszem annak is lötyögött kicsit. Ez természetes. Szerintem ez nem gyári hiba. Sokkal nehezebb navigálni egy bebetonozott joyyal. Attól, hogy egy kicsit mozog, nincs semmi baja.

(#2763) buffet válasza legiaap (#2761) üzenetére


buffet
tag

Szereintem nézd meg:eszközök,alk.kezelő.opciok,beállitások.Itt állísd a soft telepítést mindre,az online tanusitv.ellenörzést meg kapcsold ki.Ha igy van beállítva akkor nincs más ötletem :(

buffet

(#2764) legiaap válasza buffet (#2763) üzenetére


legiaap
nagyúr

Hát kedves buffet...eddig is így volt.
De elgondolkoztam és rájöttem mi lehetett a probléma.
Nos akkor mesélek:
Tegnap este felrektam a Windows Live Messengert.
Mielőtt beléptem volna megnéztem az alkalmazás kezelőt és minden telepítve volt.Mondom frankó.
Ezután beléptem,hogy kipróbáljam az msn-t,de nem tudtam fellépni,mert hibát írt ki.
És itt a bibi.Szerintem azzal lett volna kész az egész telepítés,ha be tudom állítani az msn-t,de nem tudtam.
Az igazsághoz még hozzá tartozik,hogy T-mobilos vagyok (dominos) és a Wapot,meg a netet se állítottam be és lehet ezért jelzett hibát.
Azt másnapra már azt írta,ki,hogy nincs telepítve a cucc.
Szóval a megoldás az lenne,hogy ha valaki ért ahoz,hogy hogy kell beállítani a Wapot,meg hogy tudjak netezni,mert nem tok,akkor minden rendbe lenne.
Szóval van itt olyan emberke aki T-mobilos (dominos) és ért az ilyen dolgokhoz?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2765) Daweee


Daweee
őstag

Szóval joy lötyögési mutató: lötyög: Mat00, *Ropi*, Zsadi, Zsadi haverja, és én. Ha jól emlékszem, ez mind sima verzió. nem lötyög: legiaap, buffet, nekik van ME.
Konklúzió: a sima lötyög, az ME stabil. Ma is okosabbak lettünk :D

(#2766) *Ropi* válasza Daweee (#2765) üzenetére


*Ropi*
félisten

Az enyém is ME, GF Edition...Kivétel erősíti a szabályt. :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2767) *Ropi* válasza legiaap (#2764) üzenetére


*Ropi*
félisten

Innen: [link] és innen: [link] le tudod tölteni a konfigurációs sms-t a telefonod beállításához. :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2768) legiaap válasza *Ropi* (#2767) üzenetére


legiaap
nagyúr

Köszi a linkeket.
Elmondom hogy mi történt miután hazsnosítottam őket.
Eddig az emailom (freemailos vagyok) mikor le akartam kérdezni hibát írt ki.Most mikor le akarom kérdezni nem ír ki semmit,habár nincs is új levelem.Ha lesz akkor majd jelezni fog a teló?

A másik dolog.Az internet mappába azon belül is ha rákattintok a Webre,akkor hibát ír ki még mindíg.Valami időtúllépést?Na ez miért van?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2769) Daweee válasza legiaap (#2768) üzenetére


Daweee
őstag

milyen előfizetésed van? wap, vagy net? mert nem mindegy...

(#2770) legiaap válasza Daweee (#2769) üzenetére


legiaap
nagyúr

netre nem fizettem elő,ezért kizárásos alapon wap
De úgy is le tudom tölteni az emailom?
És így már nem is tok netezgetni csak ha előfizetek rá?
Nem értek ezekhez a dolgokhoz.
Somebody help

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2771) *Ropi* válasza legiaap (#2768) üzenetére


*Ropi*
félisten

Meg a mailkiszolgálón is aktiválni kell a pop3 lekérdezést, az nem megy magától. Az sem mindegy, hogy milyen előfizetésed van: előfizus, vagy kártyás.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2772) *Ropi* válasza legiaap (#2770) üzenetére


*Ropi*
félisten

Elő kell fizetned a netre, ha netezni szeretnél.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2773) Daweee válasza legiaap (#2770) üzenetére


Daweee
őstag

Elvileg a wap előfizuval netelni nem lehet... (mondjuk én vagyok az ellenpélda, aki megmagyarázhatatlan okokból a legalapabb wap csomaggal tudtam rendesen netezni...) Szerintem az e-mail is net alapú... annyira én sem értek ezekhez :(

(#2774) legiaap válasza *Ropi* (#2771) üzenetére


legiaap
nagyúr

Akkor azt lassan elkönyvelem,hogy netezni nem tudok a telómon (habár dawee meg igen,ez kiba..ás)
De akkor emailt se tudom megtekinteni?
Dominos vagyok,nem előfizetéses

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2775) Zsadi válasza Daweee (#2773) üzenetére


Zsadi
őstag

Én is tudtam netezni, meg is látszódott a telefonszámlámom. :)

(#2776) Artika válasza *Ropi* (#2767) üzenetére


Artika
aktív tag

Visszatértem.

Na hogyis van az e-mailek letöltése :F
Wapos vok. De a beállítások után le akarom tölteni akkor időtúllépést ír.
Natúrba be tudok lépni a wapra.

Ezt még nem használtam, kíváncsi vagyok ;] .

Az idegbaj öröklődő betegség. Én is a gyerekeimtől kaptam...

(#2777) Daweee válasza Artika (#2776) üzenetére


Daweee
őstag

arra jutottunk, hogy e-mailezéshet net előfizu kell ezekszerint... :(

(#2778) *Ropi* válasza Artika (#2776) üzenetére


*Ropi*
félisten

Nagyon pontosan be kell állítani GSM,- és e-mail szolgáltató függően az e-mail klienst. Felhasználónév, jelszó, SSL, kommunikációs port stb. A Vodafone-nál pl. ahány díjcsomag, annyiféle APN, nem összekeverendő...

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2779) Artika válasza *Ropi* (#2778) üzenetére


Artika
aktív tag

Na akkor bemegyek a trémobilba megkérdezem és beállítatom.
Elszoktam már a varázslástól :DDD

Tegnap is ráb@sztam egy szoftverfrissítésre, félúton halál és setovább telefon.
Be kellett vinni a szaxervízbe. Remélem meg tudják csinálni.
Ja és a félreértések elkerülése végett N80 volt :Y

Az idegbaj öröklődő betegség. Én is a gyerekeimtől kaptam...

(#2780) *Ropi* válasza Artika (#2779) üzenetére


*Ropi*
félisten

Hogyan halt meg az N80?

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2781) Artika válasza *Ropi* (#2780) üzenetére


Artika
aktív tag

Elindítottam a frissítést, 3/4 énél megállt.
Kiírta hogy vegyem ki az akksit és tegyem töltőre, majd folytatásnál nem találta a telót.
Bekapcs nuku töltés nuku, frissítés nuku.
A szaxervízben azt mondták ha életet tudnak bele lehelni akkor kb 8 K lesz.Vagy lesz egy drága telefonnak látszó tárgyam.
Oda van a biznicem :O

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Az idegbaj öröklődő betegség. Én is a gyerekeimtől kaptam...

(#2782) legiaap


legiaap
nagyúr

Na gyerekek ennyire idegbeteg rég voltam már.
Megen újraraktam a telóm.
Leformáztam már megen a karit,mert muszály volt,de a telót is vissza kellett állítanom eredetibe így arról is elszállt minden.És megen tehettem fel mindent.

Most meg az volt a baja,hogy nem ismerte fel a kártyám külső meghajtóként.Azt írta ki hogy valami használja a kártyám mikor nem.
És megfogadtam ha mégegszer be..rik a telóm akkor eladom.
Én nem pö...lök vele többet.
Sokszor van pl,hogy felteszek valamit azt az alkalmazás kezelő egy pár nap múlva már azt írja ki,hogy nincs telepítve mikor fenn van és tudjátok,hogy ilyenkor se telepíteni se letörölni nem lehet,csak a kari formázásával oldódik meg a probléma. És nekem nincs kedvem mindíg formázgatni.
Azt van olyan is,hogy felteszek valamit azt az egyik pillanatba működik a másikba meg nem. (pl billentyűzár progi)
Nagyon jó ez a Symbian,nagyon tetszeik,de ennyi küszködést amit én eddig megértem az már sok.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2783) Artika válasza legiaap (#2782) üzenetére


Artika
aktív tag

Kell előtte biztonsági mentés szinkronizálás és türelem.

A próbálgatások, le-föltelepítések ezzel járnak.
Próbáld a számodra legfontosabb progikat föltenni a telódra és meg kell állapodni :DDD
Ezt ne vedd kioktatásnak, de mindenki átesett ezen a procedúrán :C

Én is visszatértem egy kis PDA körút után. :DD

Az idegbaj öröklődő betegség. Én is a gyerekeimtől kaptam...

(#2784) *Ropi* válasza Artika (#2781) üzenetére


*Ropi*
félisten

Lemerült az akku frissítés közben? :Y De írja is az elején, hogy csak telitöltött akksival szabad frissíteni, pont az ilyen esetek elkerülése végett. :W Ne haragudj, de ez a Te hibád volt. :U :( Ezután mindig úgy csináld, hogy a frissítés alatt végig legyen töltőn a készülék. :U

[Szerkesztve]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2785) Artika válasza *Ropi* (#2784) üzenetére


Artika
aktív tag

Nem vok kezdő, töltőn volt a készülék :O

Az idegbaj öröklődő betegség. Én is a gyerekeimtől kaptam...

(#2786) *Ropi* válasza Artika (#2785) üzenetére


*Ropi*
félisten

Akkor visszaszívtam, mindenesetre érdekes, elvileg nem szabadott volna lemerülnie.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2787) legiaap


legiaap
nagyúr

Probléma egyelőre megoldva.
Azért nem ismerte fel külső meghajtóként a karimat,mert ment a billenytűzár progim,amit a Handy Taskman nem jelzett ki.
Amúgy a Bestkeylocker volt a bűnös neve.
Úgy hogy most egyelőre nyugi van és mehetek aludni.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2788) rumos14 válasza legiaap (#2787) üzenetére


rumos14
nagyúr

nem akarlak megbántani, de nagyon sok ''kezdő'' hibát csniálsz, persze, ezen át kell esni. nekem is csak 2 hónapja van symbian-os telóm, de ésszel csináltam mindent, így eddig csak 1 hard resetem volt, az is beazonosítható hülyeség miatt. szóval csak lassan, megfontoltan mindent, nem egyszerre 20 progit felrakni. minőség a mennyiség előtt, tudod. felraksz valami progit, használod pár napig, ezalatt kiderül, hogy bugzik-e, tetszik-e. néha nem árt a tutira jól működő rendszerről egy biztonsági másolatot készíteni. ilyen szempontból tiszta pda fíling.

(#2789) legiaap válasza rumos14 (#2788) üzenetére


legiaap
nagyúr

Hát igen ezen én is elfilóztam,hogy miért is reseteltem ennyiszer,mert kezdő vagyok.
De
Azért itt érdeklődtem pár embertől,hogy mit érdemes felrakni és mit nem,hogy mit hogyan kell és hogy nem.
De mégegszer mondom,hogy legtöbbször azzal gyült meg a bajom,hogy egszer ment a prog amit felraktam,egyszer meg nem.Ez már nem az én hibám.
Meg egszer azt írta ki,hogy fel van telepítve egyszer meg azt hogy nincs.
Ezek voltak a problémáim.
De ha van valami jó tanácsod szivesen fogadom.
Ja a másik dolog.
Hiába csinálok biztonsági mentést a progikat amik fenn voltak akkor is újra kell rakni nem?
Vagy rosszul tudom?

[Szerkesztve]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2790) crwn válasza Artika (#2783) üzenetére


crwn
senior tag

üdv újra a fedélzeten!
csatlakozom a hozzászólásodban leírthoz, meg kell állapodni, mely programok a legfontosabbak, és azokat kell csak feltenni. de kezdők persze kipróbálnak mindent, ez így helyes.
magam is rengeteg témát, alkalmazást feltoltam anno.
így tapasztaltabb fejjel, ha most csinálnék mester rezetet, előtte mindenképpen biztonságimentést készítenék (mint ahogyan szoktam is néha) a beállítások végett, aztán csak a tényleg fontos cuccokat cuppantanám vissza.
lehet meg is teszem hamarost, csak hogy újra lepucoljam a vasat...
néha nem árt a frissítés.

(#2791) Daweee válasza legiaap (#2789) üzenetére


Daweee
őstag

pont hogy azért van a biztonsági mentés hogy a progikat ne kelljen újratelepítgetni... elvileg.

(#2792) buffet


buffet
tag

Sziasztok.Meg tudná valaki mondani mikor várható új soft?azt sem tudom hogy az előzőknél mennyi idő telt el két soft között.Úgy rémlik talán két hónap.Nos akkor ideje lenne már.Jól tudom?

buffet

(#2793) Artika válasza buffet (#2792) üzenetére


Artika
aktív tag

Azt nem tudom, hogy van-e de a mostani elérhetőek:

N73 ME PC: 0539289 Ver.:40727221
N73 PC.0529780 Ver.:40726201

Legal (saját PC al):0541714 Ver.30638001
De átírással frissítve.

Asszem :Y

Az idegbaj öröklődő betegség. Én is a gyerekeimtől kaptam...

(#2794) crwn válasza buffet (#2792) üzenetére


crwn
senior tag

várjunk csak azzal az új szofttal, ezek a négyesek sem valami stabilak, sok rájuk a panasz!

(#2795) buffet válasza crwn (#2794) üzenetére


buffet
tag

ugyan ez a véleményem nekem is,ezért lenne jó már valami javítás :O

buffet

(#2796) Mat00 válasza *Ropi* (#2643) üzenetére


Mat00
tag

''Én a BestProfiles-ben úgy állítottam be, hogy ha aktiválódik a fülhallgató profil (csatlakoztatáskor, vagy profilmenüből), akkor automatice induljon a zenelejátszó és bekapcsolódik a Bluetooth is (stereo BT fülesen is hallgatom, néha meg kábelesen, ha az előbbi lemerül). Ha kihúzom a fülest, vagy a profilmenüben visszaállítom más üzemmódba, akkor pedig kikapcsolja a BT-t és lelövi a zenelejátszót (bár ez nem mindig jön össze, mivel az rendszeralkalmazás).''

Már egyszer kérdeztem, biztos nem vetted észre. Leírnád, hogy ezt hogy állítod be?

Amúgy én Handy Profiles-t használok, egyszerűbben be tudtam állítani, kijelölhetem, hogy melyik beállított profil melyik nap mikor induljon, akár többet egyszerre. És magyar. :P

(#2797) *Ropi* válasza Mat00 (#2796) üzenetére


*Ropi*
félisten

Tényleg nem vettem észre, ne haragudj. :B A Best Profilesben minden profilnál az ''options/advanced settings''-ben van egy olyan menüpont , hogy ''run application'', itt tudod beállítani, hogy a profil aktiválódásakor mit indítson el, illetve hogy azt az adott programot hogyan fejezze be. A ''profiles rules''-ben pedig azt tudod megadni, hogy egy profil mikor aktiválódjon magától, akár időpont szerint, akár a naptár vezérlésével, vagy akár csak akkor, ha a töltőre dugod a telefont. De ezt mintha már leírtam volna, lehet, hogy mégis válaszoltam?! Deja vue... :DDD

[Szerkesztve]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2798) Mat00 válasza *Ropi* (#2797) üzenetére


Mat00
tag

Hasonlókat írtál, csak részletezni nem részletezted, és úgy nem tudtam mit hogy. :DDD De most már világos, köszi! :))

(#2799) Mat00 válasza *Ropi* (#2797) üzenetére


Mat00
tag

Mondjuk azt is írtad, hogyha kihúzod a headsetet kilép az mp3 lejátszóból, de én azt nemtudom beállítani, csak azt, hogy ha a töltőről lehúzom akkor mitcsinjen. De belépni belép, meg kiis, de csak ha a profilt vált. Na mind1, azért köszi.

(#2800) lukacs-csaba válasza Mat00 (#2799) üzenetére


lukacs-csaba
csendes tag

Sziasztok kedves kollégák.Nos én is beléptem az N73 boldog tulajok táborába.Nagyon tetszik a telcsi,és ez a Symbian,király.Sokat tanultam a fórumról köszönet mindenkinek érte.Olvastam hogy ki kell kisérletezni melyik program a tutti,mert van ami nem működik jól.Kérlek, tudnátok olyan listát írni hogy nektek milyen progik vannak fenn,és azt is hogy mihez használjátok?Az is jó lenne ha minél több magyar nyelvűt mondanátok.Elöre is köszönet mindenkinek :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.