Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3701) Daweee válasza Pubszon (#3700) üzenetére


Daweee
őstag

Lehet a gyárban nézik hogy erre a számra ilyen házat tenni... de ennek sincs sok értelme ha belegondolunk... Ez is egy marad a világ nagy rejtélyeiből, amelyekre sohasem fogunk rájönni :))

(#3702) crwn válasza Pajoz (#3687) üzenetére


crwn
senior tag

én a neve elírása miatt szóltam Neked, nem reddoor, hanem reddoors :K

(#3703) Pajoz válasza crwn (#3702) üzenetére


Pajoz
őstag

Valóban!Nem figyeltem eléggé!
Thx! :)

(#3704) Pubszon


Pubszon
veterán

A havernak az N73-as telóját ha 10 centiről leejti az asztalra kikapcsol. Ez megszokott probléma? :F

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#3705) Daweee válasza Pubszon (#3704) üzenetére


Daweee
őstag

hát nemtudom, én teszem és nem ejtem az asztalra ;] a maximum az hogy másfél méterről az ágyba dobom, de az meg eléggé tompítja az ütközést, nem is kapcsolt ki még ilyen miatt nekem

(#3706) crwn válasza Pubszon (#3704) üzenetére


crwn
senior tag

azért remélhetőleg ez a szokását Te majd nem fogod átvenni, ha lesz ilyen telód! :(
nem tesz jót az n73 egészségének, ha leesik, akárha csak 10cm-ről is! :(

(#3707) pastarics válasza vricsi (#3694) üzenetére


pastarics
tag

akkor ez most biztos, hogy otthon is át lehet buherálni a pc-kódot, és nem vész el a garancia?

(#3708) Daweee válasza pastarics (#3707) üzenetére


Daweee
őstag

át lehet buherálni, ilyenkor elviekben nincs gari, de ha visszaírod akkor olyan mint új korában. De egyébként az aktuális PCt is csak célszerszámmal lehet megnézni, ráadásul a garivesztés is elvileg csak a szolg.függő telóknál van

mod:crwn: olyan megtévesztő vagy, először azt hittem legiaap írt :W :D

[ Szerkesztve ]

(#3709) crwn válasza Daweee (#3708) üzenetére


crwn
senior tag

mert időközben legiaap fan lettem!

Nade ide a szoftverfrissítéses ügyhöz térve: tegyük fel, szolgáltatófüggő a teló, otthon átírom a pc-t, majd frissítek, a legújabb szoft kerül rá, klassz, visszaírom a pc-t, majd kisvártatva a teló bekrepál, viszem szervízbe, nézik a szoftverziót, látják, hogy a pc eredeti (visszaírt :) ), kérdezik: hogy lehet, hogy ezzel a pc-vel egy ilyen szoftverzió van a telón, holott a szolgáltatófüggő telók pc-jéhez nem ez a szoft elérhető. Mit mondunk? A szervízpontban frissítésen járt, ott tették rá ezt a verziót. A szolgáltatói szervízes nézi a garipapírt, nix benne Nokedli plecsni. Uff, ebből nehéz kimosakodni... Namost ez egy sarkított eset, de elvileg lehet e miatt garivesztés. Persze, ha jófej a szervizes, ha nem veszi észre, ha fontos neki az ügyféltartás szem előtt tartása, stb. akkor megúszható a dolog.

Javaslat: szolgáltatófüggetlen teló pc-jét nyugodtan írdoshatjuk át otthon, de szolgáltatófüggő esetében, ha a garit meg akarjuk tartani, mindenképp szervízben frissíttessünk, aztán ők már azt csinálnak vele - amit, de pecsételnek, tehát le van papírozva az ügy!

(#3710) legiaap


legiaap
nagyúr

Még annak idején kérdeztem egyet az AudioNotes nevű progival kapcsolatban.Ez egy diktafonos progi,ami mp3-ba vagy wav-ba vesz fel.És az volt a problémám vele,hogy az összes telefonbezsélgetésemkor elindult és felvette azt,de leállítani már nekem kellett.Hogy magától leálljon arra még nem jöttem rá,de arra igen,hogy kell beállítani,hogy ne vegye fel a beszélgetést és gondoltam megosztom veletek,ha valaki használ ilyet:
Bemegyünk a progiba azt:
Menü--->Recording--->Calls autorecord ne legyen kipipálva
de ez még nem elég
Record--->alul az legyen,hogy Mic.Auto Gain-Off
és akkor nem veszi fel a telefonbeszélgetéseket.
Én csak arra használom,hogy néha diktafonként használom.

Van egy rajongóm
:DDD

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3711) legiaap


legiaap
nagyúr

Szerintetek megéri belépni a Club Nokia-ba???
Nem korlátozik az embert semmibe sem,ha belép.
Valaki Tag itt közületek?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3712) vricsi válasza pastarics (#3707) üzenetére


vricsi
tag

Hali!

Felettem már leírták a módját a dolognak...

Ha nem tiszta akkor írj privit... mert lassan off gyanús lesz....

Üdv R.

(#3713) vricsi válasza legiaap (#3711) üzenetére


vricsi
tag

Abban az esetben éri meg belépni ha a telódat nokia boltból veszed. Ha szolgáltatól akkor semmi extra dolog nem lesz... legalább is sztem...

Mondjuk annyi hogy negyedévente kapsz egy újságot (max 8 oldal) hogy mik az ujdonságok stb, de nekem ezt is elég rapszódikusan küldik...

Akárhányszor telót váltottam mindig beléptem de semmi extra nem volt nekem...

Azaz volt, anno 6210 meg 6310 idején küldtek ilyen kis mütyürt a teló aljára amire azt nyomtak amit Te választottál ki, ettől lett egyedi a telód... Nekem ennyi volt...

Üdv R.

[ Szerkesztve ]

(#3714) crwn válasza legiaap (#3711) üzenetére


crwn
senior tag

Én már kitudja mióta Nokia Club tag vagyok. Eddig semmilyen előnyöm, de hátrányom sem származott belőle. Néha küldenek hírlevelet, hogy jelentkezni lehet teló-tesztre, ha kitöltesz egy kérdőívet, de még soha nem voltam befutó... :O

(#3715) legiaap válasza crwn (#3714) üzenetére


legiaap
nagyúr

Csak azért kédeztem,mert tegnap láttam az egyik ismerősöm kezében egy Nokia Club kártyát rajta a nevével ami így kidomborodott és nekem is megtetszett a kártya...de hát ha semmi extrát nem kap az ember,akkor inkább kihagyom...
Végül is mir számítottam volna...mondjuk egy új N82-re
:DD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3716) crwn válasza vricsi (#3713) üzenetére


crwn
senior tag

nem offos téma, de van külön topic-ja.

(#3717) crwn válasza legiaap (#3715) üzenetére


crwn
senior tag

A klubtagsági kártyát persze elküldik, de azon kívül, hogy nézegeted szerintem nem sok mindenre jó. (Régi amerikai filmekben mindig egy ilyen műanyag kártya segítségével jutottak be elzárt helyiségekbe a szereplők ügyes mozdulattal alkalmazva azt.) Valamelyik kolléga írta, hogy ha Nokedli szervízben van a teló, akkor gyorsabban megcsinálják, vagy csak gyorsabban felvilágosítanak, hogy megcsinálták-e, vagy valami ilyesmi, ha tag vagy... :F

(#3718) Magimano válasza vricsi (#3713) üzenetére


Magimano
aktív tag

azt sem szabad elfejteni hogy vannak (voltak) csak klubtagoknak filmvetitések premier elött. Pl: Harry Potter 4 vagy MI 3. kaptál egy sms-t hogy ha szeretnél menni akkor csörögj rájuk a megadott telefonszámon neved tagsági számod és te + 1 fő már mehettél is esete moziba :)

vagy mikor a westend tetején voltak a sielős rendezvények ingyen kaja és meleg üccsi :)

Crw: nem a 24 órás szervízre gondolsz? :)

[ Szerkesztve ]

@ Nokia N95 @  iPhone 3GS @  MacBook White @ Mi ez? Hagymásbab? NEM KRUPLISHAL! @

(#3719) crwn válasza Magimano (#3718) üzenetére


crwn
senior tag

Én soha nem kaptam semmiféle hasonló témájú sms-t, pedig már vagy három éve regisztráltam, sőt nemrég frissítettem is az adataimat, mert felhívtak erre egy mailban. :F

(#3720) Magimano válasza crwn (#3719) üzenetére


Magimano
aktív tag

hát idén már énsem nagyon kaptam ilyet :(

@ Nokia N95 @  iPhone 3GS @  MacBook White @ Mi ez? Hagymásbab? NEM KRUPLISHAL! @

(#3721) vricsi válasza Magimano (#3718) üzenetére


vricsi
tag

nálam sem volt hasonló..... :(

(#3722) legiaap


legiaap
nagyúr

Jófan,akkor nem regisztrálom magam.Nem érdemes.
Én csak attól féltem,hogy kirlátozni fognak majd valamiben.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3723) Magimano válasza legiaap (#3722) üzenetére


Magimano
aktív tag

miért korlátoznának?
de amugy nem rosz a ha regelve vagy kapsz egy szép kártyát is :)
és néha vannak clubtagoknak akciók pl olcsobban vehetsz telcsit.
persze ez relatív mert néha még ígyis drága :)

@ Nokia N95 @  iPhone 3GS @  MacBook White @ Mi ez? Hagymásbab? NEM KRUPLISHAL! @

(#3724) legiaap válasza Magimano (#3723) üzenetére


legiaap
nagyúr

De gondolom csak magánál a Nokiánál vehetek olcsóbban telót nem pedig ilyen online boltokban ugye???

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3725) crwn válasza Magimano (#3723) üzenetére


crwn
senior tag

Hát, lehet, hogy adnak kedvezményt, de Nokia márkaboltban lehet legdrágábban hozzájutni a gyártó modelljeihez. Érdemesebb a szolgáltatói kínálatból válogatni, mert akkor több mindent tudsz igénybe venni (arany, platina, gyémánt kártya pontok, hűségnyilatkozat, részletfizetés, stb.).

(#3726) legiaap válasza crwn (#3725) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na szolgáltatónál már ezer éve nem vettem telót,de mostmár sose veszek ott.
Inkább gyütök és megveszem a szokásos helyemen függetlenül.
Nekem ne kontárkodjon bele a telómba egy szolgáltató se!

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3727) vricsi válasza crwn (#3725) üzenetére


vricsi
tag

Pontosan igy van....

Nekem így került a nokia n73 telóm 17000 Ft-ba.....

Fincsi mi?

ÜdvR.

[ Szerkesztve ]

(#3728) Magimano válasza crwn (#3725) üzenetére


Magimano
aktív tag

szolgáltató kedvezmény az van :) meg szolgáltatói sw :) azt meg inkább kihagyom.
én jobban szeretem agyári telcsioket amibe senki nem turkált bele :)
meg a telcsikre rakott szolgáltató logo. áá nem jönbe. de tény hogy a nokiánál húzosak a telcsik.

[ Szerkesztve ]

@ Nokia N95 @  iPhone 3GS @  MacBook White @ Mi ez? Hagymásbab? NEM KRUPLISHAL! @

(#3729) crwn válasza Magimano (#3728) üzenetére


crwn
senior tag

Mindenki maga dönt. De a szolgáltató logo a telón még nem csökkenti a technikai tulajdonságait. Az meg, hogy van egy ikonnal több a menüben engem nem zavar. De persze valakit pedig igen, és ezért nem vesz akár olcsóbban sem készüléket szolgáltatótól... ;)

(#3730) legiaap válasza crwn (#3729) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én pl. ilyen vagyok
A letisztult formát nagyon eltudja rontani egy logo,bárhol is legyen az a menübe vagy a telón kívül

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3731) Magimano válasza crwn (#3729) üzenetére


Magimano
aktív tag

na igem :)
csak hát ugye N73-on is volt hogy aki függetlent vett az frissitett aki szolgáltatóit az nem :)

Pc-t persze át lehet irni tudom én de "normális" esetben nem lehett frissiteni :)

[ Szerkesztve ]

@ Nokia N95 @  iPhone 3GS @  MacBook White @ Mi ez? Hagymásbab? NEM KRUPLISHAL! @

(#3732) crwn válasza Magimano (#3731) üzenetére


crwn
senior tag

Nokia szervízpont - garanciapapír felmutatása ellenében ingyen frissítik. :K

(#3733) legiaap válasza crwn (#3732) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ja,de az mind utána járás.
Most tételezzük fel valaki vidéken lakik,mint pl. Én is annak elég körülményes dolog ez.
Előtte egyeztetni,hogy mikor is érnek rá...azt elmenni a nagyvárosba (szerintem csak Pesten van ilyen)...azt leadni a telót...idő míg kész lesz....meg persze az utazási költségek

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3734) Magimano válasza crwn (#3732) üzenetére


Magimano
aktív tag

jóó de ahoz be kell menni és oda kell adni :)
ahelyett hogy itthon leülök elinditom megebédelek és mire végzek kész is :)

[ Szerkesztve ]

@ Nokia N95 @  iPhone 3GS @  MacBook White @ Mi ez? Hagymásbab? NEM KRUPLISHAL! @

(#3735) crwn válasza legiaap (#3733) üzenetére


crwn
senior tag

Az élet kompromisszumok sorozata.
Olcsóbban veszel szolgáltatói telót, viszont szervizpontban tudod frissítettni garimegmaradás mellett, és szolgáltatói logok is lesznek rajta meg a menüben is egy-két ikon.
Vagy függetlent veszel (drágábban garival vagy a nélkül), és nem lesz logo a vason, a PC-t is kedvedre írdoshatod át, és tolhatod odahaza a legújabb firmware-ket.

(#3736) Pubszon válasza crwn (#3706) üzenetére


Pubszon
veterán

Ezzel csak bemutatta hogy hibája van és ha a zsebéből veszi ki és véletlen nekiütődik pcit valaminek akkor is kikapcsol.

Amugy ma este meglessz a teló. :D :D :DD

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#3737) crwn válasza Pubszon (#3736) üzenetére


crwn
senior tag

Gratulálok! Akkor ezentúl tapasztalatból tudsz a fórumtémákhoz hozzászólni! :K
De 10cm-ről leesve nem olyan kis ütés éri. :U

(#3738) Declare válasza vricsi (#3727) üzenetére


Declare
őstag

17k + fizeted a havi részletet, meg a kamatot jó eséllyel, meg ha el akarod adni (amit meg se tehetsz amíg le nem jár a részlet) szolgáltatófüggő a telód ami miatt jóval nehezebb lesz jó áron megválnod tőle, minimum egy vagy 2 évig szolgáltató adott tarifájához vagy kötve, mozgó reklámfelülete vagy az adott szolgáltatónak ( kivétel ha jól tudom a pgsm, mert ők nem reklámoznak a telón).
Szóval azért ez a 'Nekem így került 17 ezerbe a teló....' ez így kerek.
És ehhez képest én ha jól emléxem 15-20 ezerrel vettem drágábban, függetlenül, a pgsm akkori akciós áránál.

(#3739) Declare válasza Pubszon (#3704) üzenetére


Declare
őstag

Valószínüleg az akku az ütéstől elmozdul és egy pillanatra nem kap áramot a teló, ezért kapcsol ki. Ne dobálja, nem tesz jót neki :)

(nekem ha leesik amúgy nem kapcsol ki, csak úgy érzékeli hogy kivettem a mem.kártyát majd visszatettem, sőt ezt írta ki akkor is amikor múltkor futás közben kiesett az aszfaltra a zsebemből :U :) )

[ Szerkesztve ]

(#3740) Declare válasza Pubszon (#3704) üzenetére


Declare
őstag

2x ment el sry

[ Szerkesztve ]

(#3741) Pubszon


Pubszon
veterán

Signózni akarok egy progit és mijen progival kell legegyszerübben?

Az mit jelent hogy (unsigned)

[ Szerkesztve ]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#3742) legiaap válasza Pubszon (#3741) üzenetére


legiaap
nagyúr

szignózás leírás
köszönet Daweee kolegának

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3743) Pubszon


Pubszon
veterán

Egy program telepítésénél miért írja ki azt hogy Lejárt tanusítvány!?

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#3744) legiaap válasza Pubszon (#3743) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ebben az esetben állítsd vissza a dátumot 2006-ra
Akkor felmegy
utána ha már fenn van akkor visszatolhatod

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3745) Pubszon válasza legiaap (#3744) üzenetére


Pubszon
veterán

Kipróbálom.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#3746) vricsi válasza Declare (#3738) üzenetére


vricsi
tag

Egy darab dolgot nem vettem még részletre életemben... nem egy telóval fogom kezdeni...

De elárulom a részleteket....
Teló ára 2 évre 64000 Ft. (mivel tizen x éve vagyok előfizus a T-nél)
-10000 mert leadtam egy készüléket és ez 3G (akció)
-20000 platina kártya ponty ami forintban nem kevés és mi másra használjam mert ugye T-s bögre meg törcsi nem kell
-17000 régi teló annyiért ment el....

De ha a telót levesszük akkor 34000. És szoftfrissítés óta nincs rajta egy T-s ikon sem....
:)

Üdv R.

(#3747) crwn


crwn
senior tag

Na, így már megismertük a konkrét történetet, erre gondoltam én is, vagyis ilyesmikre, amikor azt mondtam, hogy a szolgáltatóknál mindenféle búnuszokat, grátiszokat igénybe lehet venni, de egy gyártó mintaboltjában ez a lehetőség nem áll fenn feltétlenül :(

(#3748) Declare válasza vricsi (#3746) üzenetére


Declare
őstag

Ok, akkor a részlet kiment, a többi maradt, de tény hogy forintban nem rossz bolt, használd egészséggel :), csak azért írtam mert az hogy Neked 17 volt a telcsi azért így csupaszon az nem volt korreket.

( teljesen off és zárójeles kérdés, ha el akarod adni a telefont eladhatod a mindenféle hűségpapírok miatt? )

(#3749) Pubszon


Pubszon
veterán

Na az enyémen 3.0638.0.0.1 a szoftver száma.
Az jó?

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#3750) *Ropi* válasza Pubszon (#3749) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ja, jó régi. ;] :D :DDD :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.