Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Rendszergazda topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#22551) MasterMark válasza B. Tamas (#22550) üzenetére


MasterMark
titán

Az egész vinyónak a biztonság fülén add hozzá magadat. És jelöld be, hogy alkalmazza mindenre.

Pár rendszer mappa ettől még lehet nem fog működni.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#22552) B. Tamas válasza MasterMark (#22551) üzenetére


B. Tamas
aktív tag

Az ominózus mappákkal így is hibát dob. :(

Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

(#22553) MasterMark válasza B. Tamas (#22552) üzenetére


MasterMark
titán

Legyen róla biztonsági mentés és formázd újra az új géppel.

Vagy saját felelősségre:

Az advanced ablakban csináld. Speciális ott legalul a biztonság fülön.

Hozzáadás, saját tulajdonba vétel, meg az öröklést is jelöld be.

Meg a tulajdonost is lemódosíthatod, ha csak valami id-t látsz ott a másik gépből.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#22554) B. Tamas válasza MasterMark (#22553) üzenetére


B. Tamas
aktív tag

Köszönöm, így sem tud mit kezdeni a problémás mappákkal. Inkább nem próbálkozom tovább, megcsikarom magam ha 1Tb adat oda lesz, inkább holnap beviszem a cégem infósának gépekkel együtt.

Köszönöm a segítséget!

Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

(#22555) MasterMark válasza B. Tamas (#22554) üzenetére


MasterMark
titán

inkább holnap beviszem a cégem infósának gépekkel együtt.

Biztos örülni fog neki. ;]

Switch Tax

(#22556) Timer válasza MasterMark (#22555) üzenetére


Timer
veterán

Pont ez jutott nekem is eszembe! :) Ha holnap valamelyikünknél kopogtat valaki, akkor legalább tudjuk, hogy kié a nick.

(#22557) seger válasza B. Tamas (#22552) üzenetére


seger
addikt

Ebből nem derül ki, milyen fiókkal vagy bejelentkezve. Sőtt valószínű a fiók nincs is hozzáadva!!

[ Szerkesztve ]

(#22558) Timer


Timer
veterán

Sziasztok!

Egy ideje már megjelent a tartományvezérlők AD DS logjaiban 2887 és 2886 hibakód, mindkettő elég gyakori vendég, és mindkét tartományvezérlőn jelen van. A 2887 konkrét oknak ezt jelöli meg:

"Number of simple binds performed without SSL/TLS: 0
Number of Negotiate/Kerberos/NTLM/Digest binds performed without signing: 25"

Érdekes módon a másik DC-n ugyanennél az errornál ez szerepel:

"Number of simple binds performed without SSL/TLS: 4
Number of Negotiate/Kerberos/NTLM/Digest binds performed without signing: 0"

Ennél jóval több gép van a hálózaton, tehát nagyrészük hibamentes. Ezzel párhuzamosan kliens oldalon is megjelent némely gépen a 6038-as hiba, ami nagyjából ugyanezt hozza, csak a kliensoldalról szemlélve. A kérdésem kétrétű: egyrészt találkozott már valaki hasonlóval, másrészt mi állhat a a háttérben? A DC-k 2012R2-ők, up2date peccselve. Linux nincs a hálózatban, eltekintve egy QNAP-től, illetve ami még fontos lehet, hogy van 1 WS2008 tagszerver (még, de volt eddig is, most kukázzuk). Nem minden bejelentkezést követi bejegyzés, de heti rendszerességgel előfordul némely kliensen, közös pontot nem találok ezek között.

A megoldási javaslatok között a legrelevánsabb a registry 1 értékének módosítása lenne, de ehhez meg valamiért nem füllik a fogam, mégis csak DC, visszaállítani sem olyan egyszerű, ráadásul ha jól értelmezem, a problémát ez nem szünteti meg, csak kiírtja az Eseménynaplóból:

"Reg Add HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\NTDS\Diagnostics /v "16 LDAP Interface Events" /t REG_DWORD /d 2 "

Köszi a válaszokat előre is!

[ Szerkesztve ]

(#22559) roonin


roonin
tag

Ismerkedni kezdtem a virtulizációval, tapasztalatom nincs sok még. Kiscéges környezetbe illeszteném majd.
Hyper-V server host és vm-k környezetében javasolt az állományoknak és egyebeknek is külön fenntartott vhdx-kben tárolni és ezeket is backup-olni mondjuk egy free Veeam Backup & Replication-nal? Vagy esetleg host share-kre építeni? Egyenlőre a szerver futattna vm-ket is meg tárolna is és majd backupolna külső NAS-ra...

(#22560) seger


seger
addikt

Veeam-ot akartam letölteni a free-t, hogy kipróbáljam. De telefonszámot is kér.
Mihez kell telefonszám?

(#22561) kraftxld válasza seger (#22560) üzenetére


kraftxld
Topikgazda

Hogy az éjszaka közepén a búgó hangú Veeam sales hölgyek felhívjanak és megpróbálják eladni a terméket :DDD
A rutinos IT-s az ilyen form-okat mindig valami véletlenszerű adattal tölti fel :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#22562) seger válasza kraftxld (#22561) üzenetére


seger
addikt

Ez tiszta sor. Email sem saját... csak hát na...

(#22563) Timer válasza roonin (#22559) üzenetére


Timer
veterán

"Egyenlőre a szerver futattna vm-ket is meg tárolna is és majd backupolna külső NAS-ra.."

Én így oldottam meg, és lehet, hogy nem elegáns, de működik. Persze, ha sok a WM, akkor az átvitel sebessége azért nem lényegtelen.

(#22564) CsodaPOK válasza seger (#22560) üzenetére


CsodaPOK
senior tag

Magányosak. Biztos ismerkedni akarnak. Elvégre jön a valentin nap meg minden :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22565) sanzi89


sanzi89
addikt

Jol olvasom neten, hogy a Hyper-V Manager-ben ha csatlakozok egy VM-hez, akkor csak egy monitor érhető el és nincs rá konzolon belül megoldás?

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#22566) MasterMark válasza sanzi89 (#22565) üzenetére


MasterMark
titán

Konzol kapcsolattal miért kéne több monitor? :F

Switch Tax

(#22567) roonin válasza Timer (#22563) üzenetére


roonin
tag

Köszi. A Veeam B&R egy külön guest vm-en (win10) fut? A Veeam B&R az igazából képfájl mentésre specializált? A hostot + összes vendég vm-et + vhdx tároló lemezeket is egyszerre mented? A host külön mentésére is van mód B&R-ban?

(#22568) sanzi89 válasza MasterMark (#22566) üzenetére


sanzi89
addikt

Megosztom kicsiny életem szociális problémáit, mert itt is felütötte a fejét az az általános vélekedés, hogy nem a kérdésre kell válaszolni, hanem megkérdőjelezni a másik problémáinak jogosságát - ahelyett, hogy átadnánk a helyet a csöndnek, ha már nem tudunk érdemben hozzászólni a témához. :U

Van egy VM (Server 2016) saját fennhatóságom alatt, amin van egy VPN kliens, amivel be tudok lépni az egyik ügyfél hálózatában. Csak így, és csak ezen a VM-en keresztül érem el a számomra szükséges hálózatot - magyarul máshova nem tudom áttelepíteni a VPN klienst -, pontosabban abban a hálózatban egy darab gépet RDP-n keresztül. A távoli hálózatban lévő gép a külső cég tartományának része, itt vannak a jogosultságok/programok/hozzáférések menedzselve, és csak itt. Itt telepíteni, érdemi beállítást elvégezni nem tudok, csak használni. Ha érdemben dolgozni akarok, akkor azt ezen a gépen tudom megtenni. Ugye a hatékony munkához a két monitort nem kell részleteznem. Mivel a VM-et csak a HyperV Manager-ből érem el, így az egész folyamat le van korlátozva egy monitorra. A kérdéses VM hiába saját fennhatóságom alatt áll, de a ügyfél hozzáférési rendszerében be van vonva az céges auditba a cég profiljából kifolyólag, így ide is csak korlátozottan telepíthetek fel akármit.
Ilyen TeamViewer-rel meg társaival most ne is fárasszatok légyszi. Amikor a VM-en csatlakozok a VPN-re, akkor elérhetetlenné válik a belső hálón, szóval RDP-n nem tudok rálépni, csak a konzol marad.

[ Szerkesztve ]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#22569) MasterMark válasza sanzi89 (#22568) üzenetére


MasterMark
titán

Itt is felütötte a fejét, hogy mindent személyes sértésnek kell venni és rögtön meg kell sértődni rajta. Hiszen ma már mindenki annyira érzékeny mindenre, hogy egy egyszerű kérdést is annyira személyes sértésnek vesz, hogy ilyen kisregényt ír a mondandója elejére.

Szóval még mindig nem értem, hogy miért nem RDP-zel?

szerk.: Ja látom már hozzáírtad.

Egyébként csak azért érdekel, mert szerintem nem szokás a konzol kapcsolatot erre használni, és kíváncsi voltam, hogy itt most mégis miért kell ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#22570) sanzi89 válasza MasterMark (#22569) üzenetére


sanzi89
addikt

Valóban kretén egy megoldás, és nem szívesen használom, de a meló miatt muszáj és jelenleg nincs rá ötletem.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#22571) bobsys


bobsys
addikt

Exchange 2010, SCOM monitorozas, van valami cross premise mail flow probe amire azt mondja nekem a SCOM arc, hogy azt nem ok csinaltak, hanem az Exchange belso health probeja. En meg meg sohasem halottam rola. Igy nez ki. SystemMailbox(xyz...) de ezt a mailboxot en nem talalom seholsem. Lattatok mar ilyet?

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#22572) VeryByte válasza sanzi89 (#22568) üzenetére


VeryByte
őstag

Csinálsz a host-on még egy virtual switch-et - ami ugyanarra a host interface-re csatlakozik, mint az eredetid, a guest-en még egy hálózati kártyát, ami erre a virtual switch-re csatlakozik, így már lesz 2 hálózati kártyád, az egyiket elveszi a VPN, amikor csatlakozol, de ott a másik, szerintem az csodásan meg fog maradni és mehet rá az RDP. Ez most így elmélet, de még akár működhet is. Néha én is vagyok így, és akkor tök jó, hogy a laptopban van wifi.

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#22573) sanzi89 válasza VeryByte (#22572) üzenetére


sanzi89
addikt

Ez nem is rossz ötlet, köszi, kipróbálom.

Bár akkor ha jól sejtem a fenti kérdésem az igaz, miszerint HyperV konzolon nincs több monitoros megoldás?

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#22574) VeryByte válasza sanzi89 (#22573) üzenetére


VeryByte
őstag

Szerintem igaz.

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#22575) kraftxld válasza bobsys (#22571) üzenetére


kraftxld
Topikgazda

Lehet valaki legyalulta a system mailbox-ot, az Exchange 2010 SP3-as telepítővel csinálj egy setup /preparead parancsot az újra megcsinálja.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#22576) Timer válasza roonin (#22567) üzenetére


Timer
veterán

Uff, most nézem, hyper-v server. Én STD-t raktam alá, arra települt a hyper-v szerepkör és a Veeam. Ide is menti le a gépeket éjjelente, amit szintén veeam másol tovább egy tempósabb NAS-ra.

(#22577) szagnes69


szagnes69
aktív tag

Szép estét kívánok!

Lehet, hogy nagyon buta lesz a kérdésem. Egy iskolában tanítok és kaptunk tableteket, amelyet órán használnánk. Olyan tanteremben, ahol van egy faliajzat, amelybe egy számítógép hálózati kábelét lehet bedugni. Sajnos a suliban lévő két nagyobb wifi hatósugara nem minden teremig ér el, ezért arra gondoltam, hogy egy wifi routert csatlakoztatnánk a faliajzathoz és a tabletek arra a wifire csatlakoznának. Körülbelül 25 db tabletről lenne szó. Gondolom, hogy azért ez így necces lehet, hiszen azon az egy kábelen mennének a jelek a 25 tablethez. Ez így kivitelezhető vagy van ennél jobb módszer is?

Válaszokat előre is köszönöm! :)

(#22578) MasterMark válasza szagnes69 (#22577) üzenetére


MasterMark
titán

Egy rendes AP kéne, ami normálisan tud kezelni ennyi klienst egyszerre.

Switch Tax

(#22579) sanzi89 válasza szagnes69 (#22577) üzenetére


sanzi89
addikt

Az iskolában nincs rendszergazda? Ha van, neki kell feltenni a kérdést.

Ha nincs, vagy csak tojik az egészre, akkor vegyetek egy normálisabb SOHO routert, dugjátok a fali csatlakozót a WAN portjába, mintha az lenne a szolgáltatótól kapott internet csatlakozás, állítsatok be olyan WiFi-t ami nektek tetszik és valószínűleg működni fog minden.
A jelszóra vigyázzatok, 25 tabletet egy normális eszköz még csak-csak elbír, de ha a fél iskola beállítja a telefonján, akkor nem fog működni.
De ez az egész csak kókányolás, kell oda egy szakember aki normális megoldást épít ki és nem nektek kell szenvedni ilyesmivel.

[ Szerkesztve ]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#22580) seger válasza sanzi89 (#22579) üzenetére


seger
addikt

A szakember is ezt fogja tenni, amit itt most leírtál!

(#22581) szagnes69


szagnes69
aktív tag

Kedves Sanzi89 és MasterMark! Köszönöm szépen a válaszotokat! Továbbítom a vezetőség felé az ötleteteket. :) Egy kis iskola vagyunk és folyamatosan lett bővítgetve a hálózat, mindig más vállalkozóval, ahogy újabb tantermek, eszközök kerültek hozzánk, emiatt kaotikus egy kissé a hálózat. A rendszergazdakérdés is megoldás alatt van, de elég gyorsan kellett most egy ötlet, mert egy pályázat miatt több óráról videófelvételt kell készíteni, ahol tablettel dolgoznak a gyerekek, illetve alapvetően jó lenne használni az eszközöket órán. :)
Még egyszer hálásan köszönöm az ötleteket! :R

(#22582) bobsys válasza kraftxld (#22575) üzenetére


bobsys
addikt

Systemmailboxok vannak, at is lettek migralva Exchange2016-ra, get-mailbox -arbitration mutat is 5 systemmailboxot meg federation es migration. ADUC-ban sem talalok ilyen nevut mint a kepen.
Aztan kozben megtalaltam a MESO OU (Microsoft Exchange System Object) alatt. Tok jo, gondolom valami regi akarmi itt ragadt valami ami nem lett soha kitakaritva. Nem sok attributeja van:
mExchVersion 1126140425011200
HomeDB
Email cim
mailnickname

Az a gaz, hogy get-mailbox cmdlet baromira nem adja vissza, pedig elvileg van mailboxa. Homedb kitoltve es kikuldott teszt email sem jott vissza.
Get-Mailbox -identity "SystemMailbox{e7631204-a19c-421e-956b-74f97bebbdae}@xyz.com" is hibat dob (couldn't be found on DC.xyz.com)

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#22583) nyikszi


nyikszi
őstag

Sziasztok! Nem biztos, hogy idetartozik szorosan, de hátha találkozott már valaki ilyennel. Van egy Linksys WAP54G AP. Nem üzemelt eddig, de mivel a számtech teremben állandóan vacakol a wifi, gondoltam jó lesz ez még oda, hogy szét szórja. Be is állítottam, SSID-t hagytam gyárilag "linksys"-en. Telefonon kipróbáltam, ment is szépen egyből. Majd a gépeken is beállítottam, de pár windows10-es (van még win7-es gép, de cseréjük folyamatban, azokon nem is volt probléma) kiírta, hogy nem tud csatlakozni, majd kikapcsoltam a wifit és újra vissza és látom, hogy az SSID-nek "linksys 2"-t látják és simán csatlakoznak is hozzá. Miért? Van amelyik win10-es gép automatán tudott csatlakozni a "linksys 2"-re. (Azt ne kérdezzétek, hogy miért nem UTP-vel vannak a gépek kapcsolódva a hálóra (switchre), szerver nincs.)

Másik kérdésem, hogy létezik olyan program, amit elindítok és tudom távolról vezérelni a gépeket? Teamviewert ismerem, de az elvileg fizetős. Előre is kösz a válaszokat!

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#22584) radi8tor válasza szagnes69 (#22581) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Egy ilyen WiFi AP-vel nem lőhettek mellé: Ubiquiti UniFi UAP-AC-PRO Router

⭐ Stella

(#22585) sanzi89 válasza radi8tor (#22584) üzenetére


sanzi89
addikt

Ha senki nem ért hozzá és semmit se tudunk a meglévő hálózatról, akkor én nem ajánlanék egy sima AP-t. Nem tudom, hogy az általad linkelt például tud-e NAT módot, viszont simán elképzelhetőnek tartom, hogy pl. nincs elég szabad kiosztható IP mind a 25 eszköznek. Suliba tuti nincs 255.255.255.0-nál nagyobb méretű subnet és ki tudja hány eszköz lóg jelenleg a hálózaton, vagy hogyan van megnyirbálva a DHCP scope. Sajna tapasztalatból írom a fentit. Kollégium, pakolgatták az AP-kat ész nélkül és csodálkoztak, hogy döglődik az egész háló. Persze, mert volt egy 100-s DHCP scope és 300 gyerek telefonnal.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#22586) MasterMark válasza sanzi89 (#22585) üzenetére


MasterMark
titán

Nem tud, az csak egy bridge network szempontból. Nem értem miért van rosszul írva árukeresőn.

Egyébként valóban igazad van, ha nem tudni mi van a hálóval, akkor egy natolós router jobb látatlanban.

Switch Tax

(#22587) sugarforce válasza MasterMark (#22586) üzenetére


sugarforce
őstag

Arukereson sajnos sok minden rosszul van irva.

(#22588) radi8tor válasza sanzi89 (#22585) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

:R

⭐ Stella

(#22589) bogabi válasza radi8tor (#22584) üzenetére


bogabi
senior tag

Szerintem ez UNIFI kontroller nélkül egy darab vas/műanyag. Ezen nem állítasz be semmit, mert mindent a kontroller tol ki rá.

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#22590) balaaa88 válasza bogabi (#22589) üzenetére


balaaa88
aktív tag

Így van, azt hiszem initial setup-hoz van app telóra, de normálisabb környezetben kontroller ajánlott hozzá. Ami lehet szoftveres is.

(#22591) bon válasza nyikszi (#22583) üzenetére


bon
őstag

Ez a linksys már bármire kevés, 54mbit!!! Konkrétan kukába dobtam.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#22592) bon válasza sanzi89 (#22585) üzenetére


bon
őstag

Semmiből se tart növelni, nálunk is több ezer ip cím érhető el a Scope-ban. Az ajánlott cucc meg nagyon jó, a cégtől lég sok van nálunk, de máshol is használom.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#22593) sanzi89 válasza bon (#22592) üzenetére


sanzi89
addikt

"Semmiből se tart növelni..."

Ez elég erős kijelentés ahhoz képest, hogy olyan szintről beszélünk, ahol kérdés, hogy egy LAN csatlakozó elbír-e 25 eszközt. ;]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#22594) MasterMark válasza bogabi (#22589) üzenetére


MasterMark
titán

Kontroller nem szükséges a működéséhez, csak a beállításához.

A beállítást teljes körűen meg lehet tenni telefonról is, kontroller nélkül egyébként.

Switch Tax

(#22595) Drag77 válasza szagnes69 (#22577) üzenetére


Drag77
senior tag

Egy Ubiquiti ac pro Ap elég lenne oda..

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#22596) bogabi válasza MasterMark (#22594) üzenetére


bogabi
senior tag

Így még soha nem használtam. De ha így is műxik, akkor az tök jó.

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#22597) bon válasza sanzi89 (#22593) üzenetére


bon
őstag

Iskolában dolgozom, közepes méretűben, fogyott már el az ip cím tartomány, bővítés egyik délután meg lett oldva. Mivel iskola, így legalább a egy Cisco router ott van ami képes dhcp-zni. a hálózat meg csak elbír már 25 eszközt egy kábelen. A Ubi AP-vel meg még többet is. ha jól rémlik a Pro már 250 user-t támogat.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#22598) Drag77 válasza bogabi (#22596) üzenetére


Drag77
senior tag

link

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#22599) nyikszi válasza bon (#22591) üzenetére


nyikszi
őstag

Tudom, nem mai darab, de a bejövő net is csak 100 Mbit.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#22600) timelord1987


timelord1987
őstag

Sziasztok!

Tudtok segíteni az alábbi két dologban?

1) Az egyik PC, ami nincs domain-ben pár napja, amikor bekapcsolom, akkor kiírja, hogy milyen processzor, memória, stb. található benne. Korábban ezt csak újraindításkor tette. A gyors boot be van kapcsolva. Mitől lehet ez? (Windows 10 van rajta)

2) A vezérlőpult/energia gazdálkodási lehetőségek/séma beállításainak módosítása/speciális energiaellátási beállítások módosításánál az Intel(R) grafikus beállításoknál a "beállítások" szónál az ékezetek nem jelennek meg rendesen, furcsa karakterek vannak az ékezetek helyén. Mitől lehet? Okozhatja valamilyen kártevő? A Windows Defender nem talált semmit.

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Rendszergazda topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.