Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40841) Lauda válasza Qru (#40840) üzenetére


Lauda
félisten

Koszi, orulok neki! ;) Igen, annyi volt a legmagasabb, bios 1.1 v, load 1.096 v alatt. Futtattam egy ora prime-ot is, elobb lottem ki, ugyan ilyen feszekkel a maximalis hofokok 68-67-63-64. Ezek szerint eltalaltam a pasztazast, bar azzal sosem volt gondom. Egy 5 eve a polcon levo mx3-al kentem be , amit meg akkor hozattam, mikor naponta cserelgettem a lapokat/procikat. :D Epp most olvasgattam milyen jokat beszelgettunk akkoriban, hogy repul az ido. ;) Nekem valamiert nagyon bejott ez a rendszer es most, hogy eloszedtem ujra az asztali gepem, mindenkeppen szerettem volna ujra egy ilyet osszerakni. Ugy nez ki sikerult is. ;) Lehet fel se rakom majd a tr ultra 120-at, bar nagyon megnyero nekem azzal a ket enermax ventivel az oldalan :D , szoval fel fog az kerulni nem sokara. Probaltam amugy 1.1 v-on a 21x160-at, de eldobta magat egy ido utan, ami nem is csoda, neztem a regebbi tesztjeim, joval magasabb feszekkel futottak le a tesztek. Emiatt jok ezek a brutko hutok, nem kell felni a melegedestol, mehet neki a fesz batrabban. ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.