Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5401) apaszka válasza #33253120 (#5399) üzenetére


apaszka
veterán

Jaaa

Viszont ez bizonyítja, hogy nem eredeti.
A Toshiba ekkorát nem hibáz.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#5402) adoks válasza apaszka (#5396) üzenetére


adoks
aktív tag

20 gigáig jó volt? :)
Semmit nem ér ha nem futtatod végig!!!
A teszt végigírja, akár 200-ig is, majd a visszaolvasásnál jönnek a hibák.
Hidd el hogy át lettél verve. Nincs ezzel semmi baj, ennyi volt a tanulópénz.

(#5403) Ciccuka válasza apaszka (#5398) üzenetére


Ciccuka
veterán

Közben meg minden 7GB után írt adat garantáltan elveszik...
Fényképed van róla? Azért már ránézésre meg lehet mondani, hogy mit is kaptál.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#5404) Ciccuka válasza #33253120 (#5378) üzenetére


Ciccuka
veterán

futtatásba:
cmd (rendszergazda módban)
format e: (e helyére az eszköz betűjele)

vagy Rufus-al megpróbálni

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#5405) tvamos


tvamos
nagyúr

Vettem nemreg 2 tok egyformanak irt kartyat, 64GB SanDisk Extreme Pro, csa az egyik SD, a masik micro SD. Azt vettem eszre, hogy tesztprogramban hozza mind a ketto a sebesseget, de ha sok adatot masolok ra, akkor minthe a micro SD belassulna. Tesztelni nem tudom, mert egyreszt gyorsan magahoz ter, masreszt meg mar odaadtam a vegfelhasznalonak oket.
Azert morfondirozom ezen, mert adathordozasra akarok venni valami tarolot, es nem tudom, hogy SD, mSD, vagy USB3 flash drive legyen. Mindnek van elonye a tobbihez kepest. Az mSD lenne a legjobb ugye, mert az belemehetne a telefonomba, vagy a fenykepezogepembe is, videot rogziteni. Az USB drive meg talan a leggyorsabb, de ez meg kiall a szamitogepbol, mig az SD kartya ugye belil van, nem zavar, nem kell kivenni, ha elrakom a notebookot. Ha igaz, amit fent irtam, akkor az mSD viszont belassul, es lehet, az elettartamara is negativ hatassal lehet ez a jelenseg...

(Elnezest a polemiaert, tanacstalan vagyok, mi legyen.)

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#5406) adoks válasza tvamos (#5405) üzenetére


adoks
aktív tag

Hónapokkal ezelőtt leírtam ezt, hogy a mSd be szokott lassulni erősebb terhelésre. Gyakorlatilag le lettem hülyézve, mert teszttel nem tudtam ezt igazolni.

(#5407) #Morcosmedve válasza adoks (#5406) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Eleve nagyon hamar elmelegszik a MicroSD, ezen nem segít, ha 90-es írása van és maxra terheled. Nyilván rugalmatlanabb.

© asszongya'hogy

(#5408) adoks válasza #Morcosmedve (#5407) üzenetére


adoks
aktív tag

Szinte szó szerint ezt írtam itt, hogy melegszik( pár hónapja volt róla vita). De néhányan itt csak a teszteknek hisznek a tapasztalatnak nem.
Az egész vita onnan jött hogy DSLR-be valaki microSd+adapter combót ajánlott, én meg megírtam hogy nem kéne...

[ Szerkesztve ]

(#5409) #Morcosmedve válasza adoks (#5408) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Nekem se vált be, de akkor az volt a kéznél, a semminél jobb, de sok a gond DSLR-be, szamit az a kis atalakitas sajnos.

© asszongya'hogy

(#5410) apaszka


apaszka
veterán

Igazatok volt! Végig futtatva ....

Warning: Only 251643 of 255990 MByte tested.
The media is likely to be defective.
11.0 GByte OK (23217224 sectors)
234.6 GByte DATA LOST (492147640 sectors)
Details:512 KByte overwritten (1024 sectors)
0 KByte slightly changed (< 8 bit/sector, 0 sectors)
234.6 GByte corrupted (492146616 sectors)
512 KByte aliased memory (1024 sectors)
First error at offset: 0x0000000040000000
Expected: 0x0000000040000000
Found: 0x000000023ff20000
H2testw version 1.3
Writing speed: 10.3 MByte/s
Reading speed: 6.98 MByte/s
H2testw v1.4

Kértem is az előbb vissza az árát! :K

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#5411) tvamos válasza tvamos (#5405) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ezek kozul kene valasztanom:
[link] [link] [link] [link]
Az SD kartya fele hajlok. A masodik is szimpatikus, de van egy 64GB-os, es az folyamatosan melegszik, akkor is, ha csak be van dugva a gepbe. Az utolso is tetszik, de ha nektek is az a tapasztalatotok, hogy nagyon melegszik, akkor azt kihagynam.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#5412) adoks válasza tvamos (#5411) üzenetére


adoks
aktív tag

Pendrive-om van mindkét tipusból, csak kisebbek. Hibátlan mindkettő. Ha a méret is számít akkor a kisebbik pen-re szavaznék. Korrekt masszív kis cucc.

(#5413) apaszka válasza apaszka (#5410) üzenetére


apaszka
veterán

Mindenkinek köszönöm a tanácsot :K :R

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#5414) shirogin21


shirogin21
csendes tag

Sziasztok, Panasonic dmc g6-hoz szeretnék venni memóriakártyát.
A Panasonic oldalán a teljes adatlapmegtekintésnél azt írták ehhez a vázhoz, hogy minimum class4-es kártyát rakjak bele vagy gyorsabbat.
Kérdem én, hogy érdemes beruházni egy class 10-es lexar sdhc kártyára ?
Fényképkészítésre és mozgóképfelvételre egyaránt használva lesz a gép.
A válaszokat előre is köszönöm. :)

(#5415) Balinov válasza shirogin21 (#5414) üzenetére


Balinov
félisten

mindenkeppe legalabb C10-est, de inkabb Class10/UHS1-est vegyel. ha mondjuk 64gb kapacitasura gondoltal, akkor inkabb vegyel 2x32GB-ot

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5416) Muerte68 válasza apaszka (#5413) üzenetére


Muerte68
addikt

legalább korrektül visszafizetik-bár megérne egy misét hogy hányat adtak el úgy hogy biztos tudták hogy nem kóser,csak az emberek 80%-a nem reklamál.

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#5417) Donki Hóte válasza Muerte68 (#5416) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ha jól láttam, akkor 10 GB-nyi adat felfér a kártyára. Ha valaki egy fényképezőgépbe rakja, akkor lehet, hogy egy évig nem is készít rá egyszerre ennyi képet, tehát lehet, hogy egy évig észre se veszi, hogy gond van a kártyával. Egy év múlva pedig ezek az "üzletemberek" már régen felszámolták a boltot.

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#5418) adoks válasza Donki Hóte (#5417) üzenetére


adoks
aktív tag

Igen, nagyjából ez lehet az "üzletpolitika".
Esetünkben is csak azért buktak le, mert annyira hülyék hogy a 128-ra szitázott kártyát "véletlenül" 256-ra sikerült megcsinálni, így topictársunknak gyanús lett.

(#5419) apaszka válasza adoks (#5418) üzenetére


apaszka
veterán

Igen, de nektek is volt részetek benne, hogy be is bizonyosodott. :R

Jó ez a topik :K
Köszönöm mindenkinek a kitartó figyelmeztetést!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#5420) adoks válasza apaszka (#5419) üzenetére


adoks
aktív tag

Mi meg örülünk, hogy sikerült meggyőzni téged, és végül is jól jöttél ki a dologból. :C

(#5421) BrukoMisike


BrukoMisike
tag

Sziasztok! Egy Panasonic Lumix DMC-LX15 fényképezőgépbe keresek memóriakártyát. A gépet 4K videóra (is) fogom használni. 64 GB kapacitású kártya kellene, ami bírni fogja a 4K-s videófelvételt.
Én ezt néztem ki, de ha nem lenne elég az írási sebessége, akkor ezt.
Esetleg ezekre valami alternatíva, amennyiben szükséges? Vagy jó lesz a lassabbik?

(#5422) adoks válasza BrukoMisike (#5421) üzenetére


adoks
aktív tag

Tudni kellene a videó bitrátáját, de szinte biztos hogy a lassabbik is elég. Amúgy a kettő közt alig van különbség írási sebességben, legalábbis abban ami rá van írva.
Viszont a Kingston nincs mostanában az ajánlottak közt, azt inkább felejtsd el.
Sandiskból viszont a sima Extreme ami nem Pro az is elég lehet, és lényegesen olcsóbb.

Írok privátban...

[ Szerkesztve ]

(#5423) Ciccuka válasza BrukoMisike (#5421) üzenetére


Ciccuka
veterán

Mindenképp inkább az Extreme Pro. A Kingston kártya az teljesen egyenlő a Lomtárral.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#5424) voros12


voros12
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy Samsung Galaxy J1-be memória kártyát, jelenleg 32 gigásat néztem de a 64-es sincs kizárva. Valaki tudna ajánlani hogy milyet érdemes venni?

[ Szerkesztve ]

(#5425) Ciccuka válasza voros12 (#5424) üzenetére


Ciccuka
veterán

Evo+ biztos jó lesz bele.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#5426) Lujo76


Lujo76
újonc

Sziasztok!

Nem olvastam vissza sokat, lehet volt már róla szó korábban...
Szeretnék venni néhány Sandisk SDXC Extreme Pro 64GB 95MB/s SD kártyát.
Kicsit szétnéztem a piacon, és meglepő árkülönbségek vannak. 13000-30000 között mozog "ugyanazon" termék. (És ez nem ebay, ali,amazon, stb - kizárólag magyar forgalmazók.)
Mi a csapda? Érdemes megvenni az olcsót,vagy az olcsónak kétes a forrása,ami esetleg a minőség rovására mehet?
Igazából a sebessége az ami nagyon fontos nekem, abból nem kellene veszítenem.

legolcsóbb amit találtam
http://bevachip.hu/sandisk-64gb-extreme-pro-sdxc-class-10-uhs-i-u3-memoriakartya-p540776/

legdrágább amit találtam
https://www.220volt.hu/SanDisk+Extreme+PRO+SDXC+64+GB+95MB+s

Köszi előre is!

(#5427) Donki Hóte válasza Lujo76 (#5426) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nem olvastam vissza sokat, lehet volt már róla szó korábban...

Pedig jó lett volna visszaolvasni, mert van a topikban ajánlott eladó, ahonnan érdemes kártyát rendelni.

Itt van egy ajánlott eladó, akinél az általad kinézett olcsóbbik beszerzési forrásnál is olcsóbban kapsz gyorsabb és dupla akkora (!!!) kapacitású kártyát :)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#5428) Lujo76 válasza Donki Hóte (#5427) üzenetére


Lujo76
újonc

Üdv!
Köszi a választ.
Igazából azért ez a konkrét termék amit keresek, mert adott készülék (fényképező) a keresett kártyával hozza a legnagyobb gyorsaságot tesztek alapján. Hiába nagyobb a linkelt kártya elméleti írási sebessége, a készülék nem kezeli nagyobb sebességgel - sőt!
De látom van az eladónak az általam keresettből is :)

Köszönöm a tippet!

(#5429) Donki Hóte válasza Lujo76 (#5428) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Igen, az általam linkelt kártya SDXC II. kártya, ami azt jelenti, hogy további érintkezők vannak rajta. A 300 MB/s sebességet csak olyan eszközben tudja elérni, amelyek SDXC II. kompatibilisek, rendelkeznek ezekkel a plusz érintkezőkkel.

Viszont úgy tudom, hogy az SDXC II. kártyában lévő memóriachipek eleve nagyon gyorsak, tehát SDXC I. készülékben is hozzák a 90 - 100 MB/s sebességet.

Milyen készülékhez kell egy minimum 90-95 MB/s sebességű kártya?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#5430) Lujo76 válasza Donki Hóte (#5429) üzenetére


Lujo76
újonc

A valóságot nem tudom - mint irtam teszteket olvastam -ez alapján mondom,hogy a 95 MB/s kártya jobban teljesít,mint "gyorsabb" nagytesói. Ez egy Nikon D7100 gép. Vadfotózással foglalkozom, és sorozatfelvételnél lényeges a mentési sebesség, mivel a gép puffermemóriája véges.A gép maga képes másodpercenként 6 felvételre, de ha nem tudja menteni kellő sebességgel a kártyára, akkor 6 kép után megáll,és ment.Ezalatt az exponálás szünetel.Lehet pont a 7.-8. kép lenne a jó.Egy kép mérete 30-35 MB, ebből meg lehet saccolni mennyi időre van szüksége kártyaírási sebesség függvényében.
Adott készüléknél írási sebesség a 95-ös sandisknél 72,1 MB/sec. A tesztben ugyan a 300-as nem szerepelt,csak a 280-as, ennél 38,2 MB/s az írási sebesség. Érdekes....

http://www.cameramemoryspeed.com/nikon-d7100/fastest-sd-card-tests/

(#5431) hkari


hkari
őstag

Sziasztok!

Vennem kell egy microSD kártyát, mert sajnos a Lamax X10-hez egyszerűen kevés a samsungom sebessége. A gyártó 90/90-es sebességet tanácsol hozzá. Milyen kártyát érdemes vennem, és hol?

32GB elég lenne.

Köszönöm a segítséget! :R

(#5432) rasotamas


rasotamas
veterán

Sziasztok!

Van egy GoodRAM 128 gigás MicroSD XC kártyám, valamelyik nap szereztem (asszem a TME-től, céges megrendelés).
Bővítővel a laptopban volt már napok óta. Kb 7 giga adatot másoltam rá a laptopról.
Most valamiért a laptop nem hajlandó írni, törölni, formázni, de az olvasás hibátlanul működik.
Mindeközben mobilban jól működik, másol rá.
A bővítőn a pöcök nincs lock állásban :) Másik bővítővel is megpróbáltam.
Mi baja lehet?

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#5433) Ciccuka válasza rasotamas (#5432) üzenetére


Ciccuka
veterán

Másik jó kártyaolvasóban is érdemes kipróbálni.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#5434) Kazasi


Kazasi
tag

Erőt, egészséget mindenkinek! :)

Okostelefonba ( Samsung galaxy A3 2017) keresek microsd kártyát. Melyik az a legmagasabb sebesség osztály, amit még ki tud szolgálni a készülék? Nem találok erre vonatkozó infót.
Előre is köszönöm!

(#5435) rasotamas válasza Ciccuka (#5433) üzenetére


rasotamas
veterán

Megtörtént, sőt, egy másik Goodram bővítővel is. Most találtam egybKingston bővítőt, megnézem ezt is.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#5436) rasotamas válasza rasotamas (#5435) üzenetére


rasotamas
veterán

Ezzel se jó. Tényleg mi baja lehet?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#5437) Ciccuka válasza Kazasi (#5434) üzenetére


Ciccuka
veterán

Samsung EVO+ megfelelő lehet bele.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#5438) Kazasi válasza Ciccuka (#5437) üzenetére


Kazasi
tag

Köszönöm szépen!

(#5439) fireman123


fireman123
őstag

sziasztok,

DSLR-be (fotó és néha fullhd videó is) melyiket érdemes megvenni az alábbiak közül?
Sandisk Extreme Pro
Sandisk Extreme

(#5440) #Morcosmedve válasza fireman123 (#5439) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Pro mindenképpen jobb, árban sokszor egyeznek, figyeld a piacot.

© asszongya'hogy

(#5441) Lujo76 válasza fireman123 (#5439) üzenetére


Lujo76
újonc

Ajánlom az alábbi tesztoldalt - ha szerencséd van benne van a géped, és megmutatja melyik kártyával a leggyorsabb. Én is innen tájékozódtam :)

[link]

(#5442) Donki Hóte válasza Lujo76 (#5430) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ez egy Nikon D7100 gép. Vadfotózással foglalkozom, és sorozatfelvételnél lényeges a mentési sebesség, mivel a gép puffermemóriája véges.A gép maga képes másodpercenként 6 felvételre, de ha nem tudja menteni kellő sebességgel a kártyára, akkor 6 kép után megáll,és ment.

Ha az általad linkelt oldalon lejjebb tekersz, akkor láthatod, hogy a Nikon D7100 semelyik kártyával sem tudja a valós 6 felvétel per másodperces sebességet. A legjobb eredmény is csak 114 felvétel 30 másodperc alatt, vagyis a legjobb kártyával is kevesebb, mint 4 felvételt készít 1 másodperc alatt.

Viszont a listában 15. helyezésű kártyával is tud 3 felvételt másodpercenként, tehát úgy látom, hogy nem igazán a kártyák sebessége korlátozza a gépet, hanem a belső adatmozgatási sebessége.

A gép tesztjének összefoglalójában le is írják, hogy a géphez a Samsung Pro kártya a BestBuy, amely elég gyors és jó áron kapható (persze nem az Amazonon, hanem pl. az itt ajánlott sincerity és courtesy ebayes eladónál).

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#5443) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Találtam még egy lényeges információt az oldalon.

Mint a képen is látható, nincs különbség egy azonos típusú kártya sebessége között, függetlenül attól, hogy az SD, vagy microSD tokozásban került forgalomba.

Sokak óvakodnak a microSD kártya megvásárlásától, de itt jól látszik, hogy (ha megfelelő az adapter, akkor!) teljesen mindegy, hogy SD kártya megy a gépbe, vagy micro SD kártyát használunk adapterben.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#5444) fireman123 válasza Lujo76 (#5441) üzenetére


fireman123
őstag

Köszi a linket, jól ráéreztem :Y , a Nikon D5300 vázamhoz éppen az általam linkelt Sandisk Extreme Pro 32GB a legajánlottabb a tesztelt kártyák közül :DD :C

[ Szerkesztve ]

(#5445) tvamos válasza Donki Hóte (#5443) üzenetére


tvamos
nagyúr

Tesztoldal ide, vagy oda, a saját tapasztalataimak hiszek, és az azt mutatja, hogy folyamatos másolás esetén, a micro sd felmelegszik és lelassul. Sd-nél ezt nem tapasztaltam még.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#5446) Lujo76 válasza Donki Hóte (#5442) üzenetére


Lujo76
újonc

Részben igazad van. De! A gép másodpercenkénti képkészítését nem befolyásolja a kártya, mivel van saját puffermemóriája,oda dolgozik első körben. Nyilván nem fog másodpercenként lementeni 6 képet, hisz akkor közel 200 MB/sec írási sebességgel kellene dolgozzon. Ezt nem tudja semmilyen kártyával megvalósítani valóban. Igazad van. De van egy szám, ami azt mutatja meg mennyi kép készíthető vele folytonosságban - ez azt az időpontot veszi alapul,amikor utóléri a képkészítés a mentést. Ki lehet számolni ez milyen írási sebességnél pontosan milyen időtartamnál jön elő - és ezalatt hány kép készült. Ezt kell a lehető legnagyobb számra növelni azzal,hogy a legnagyobb írást elérjük.Mivel ő az első expo után azonnal elkezd menteni a kártyára. Hú... Remélem érthető volt,kicsit lehet túlcsavartam :)

1 kép expo ideje kb 0,16 sec, 1 kép mentési ideje ( 72 MB/s-sel számolva) kb 0,41 sec.

Ha az írást lehetne növelni mondjuk 180 MB/sec sebességre, akkor az expo nem érné utol az írást. Ekkor érvénybe lépne a gép maximálisan sorozatban készíthető limitje. Ez asszem gyárilag 100 környéke, de menüben ez csökkenthető.

Az én elméletem szerint :)

(#5447) Donki Hóte válasza Lujo76 (#5446) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Izéé... :U

Mondhatnám, hogy értem amit mondani akarsz, de nem lenne teljesen igaz :D

Addig értem, hogy a gép puffere valahány képet betárol, tehát mondjuk az első 9 képet 1,5 sec alatt felszívja a puffer, de utána a kártyára írás miatt ez lelassul.

Erre lehetne az a megoldás, hogy csinálsz 9 képet 1,5 másodperc alatt sorozatban, aztán vársz egy másodpercet a puffer ürülésére, aztán megint csinálsz 9 képet 1,5 másodperc alatt, aztán megint vársz egy másodpercet, és így tovább.

Így kb. kijön az nagyjából, hogy kb. 4 képet tud a gép folyamatosan sorozatban, mert bruttó 2,5 másodperc alatt csinál 9 képet.

DE!

Pont a te szempontod az, hogy folyamatos felvétel kell, mert mi van, ha nem az első 1,5 másodpercben kapja el a róka az egeret, hanem a második 1 másodpercben, amikor a puffer ürítésére vársz és akkor nem készül egy kép sem :(

Szerintem jobb a 4 kép/sec folyamatos felvétel, mint a memóriakezelésnek jobban eleget tevő, szünetekkel szétvagdosott felvételi módszer.

Az én elméletem szerint :)

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#5448) Lujo76 válasza Donki Hóte (#5447) üzenetére


Lujo76
újonc

Hűűű :))

Na ez már nagyon bonyolult. Maradjunk annyiban,ha beszereztem a nagyobb írási sebességű kártyát, és fotóztam egy tesztet,akkor jelentkezem,és megosztom a tapasztalatomat. Köszönöm,hogy segítettél elmélkedni kicsit. :R

(#5449) Ch4r0n


Ch4r0n
tag

Sziasztok!

MicroSD kártyát szeretnék venni egy SONY HDR-CX240E kamerához. Full hd 50p PS-el veszi a videókat.
32GB vagy 64GB-os kapacitásúak érdekelnének. Ha jól emlékszem a kamera akkuja úgyis csak 160 percig tudja üzemeltetni a készüléket.
Esetleg még Asus T100TA 2in1 gépbe tenném, illetve ms Lumia 650 telefonba elvétve.
Úgy tudom a sandisk, illetve a samsung a legmegbízhatóbb, ezeket preferálom.
Ezek tudatában mit tudnátok ajánlani? Kérhetnék konkrét linket, mert sokszor nem igazodom ki a webáruházakban és nehogy rosszat vegyek.

Előre is köszönöm!

(#5450) fireman123 válasza Ch4r0n (#5449) üzenetére


fireman123
őstag

Nikon D5300-hoz (videó: full hd/50p) én ezt rendeltem, eddig ennek a kisebb sebességű változatát [link] használtam, azzal sem volt gondom soha.

szerk: ....hopp most látom, hogy microsd-t keresel :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.