Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7051) Heimdallr75 válasza Edge (#7049) üzenetére


Heimdallr75
őstag

és ezt ki kérdezte? simán leírtam a tapasztalatom mert volt aki kérdezte..
a f@x kivan hogy itt ha információt közölsz mindig van valaki aki kontrázik valami abszolut más oldalról aminek köze nincs hozzá.
(megjegyzem mindezt 1500 ftért tudja kb...)

hajrá....

de én vagyok a hülye hogy leírtam egyáltalán... nem fordul elő többet.

[ Szerkesztve ]

الغريبة في هذا الكوكب

(#7052) Wajk válasza forintuser (#7050) üzenetére


Wajk
addikt

nem, csak voltak különböző boot-osak, aztán arra nincs időm hogy flashelgessek, de az új pénteki WIUI fejlesztése közben egy Recovernyi időm azért van, hogy tesztelgessem az RC1.5-öt. köszi az infót.

A Wide videót akarom átülteni nagyon, az birizgálja a fantáziámat, a HD-hoz bemelegítésnek jó lenne. ;)

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#7053) zsirfecske válasza forintuser (#7045) üzenetére


zsirfecske
addikt

:DD

Edge: a mugennél most már vsz jobban megéri majd defy+ akksit venni. olcsóbb lesz remélem :)

[ Szerkesztve ]

(#7054) natë válasza YAS-dude (#7047) üzenetére


natë
nagyúr

Other levels:
Lower Upper Screen Buttons
0 49 20 255
50 249 30 255
250 499 50 255
500 999 70 0
1000 1999 120 0
2000 3999 170 0
4000 5999 225 0
6000 7999 255 0
8000 8999 255 0
9000 ~ 255 0

Az upper level fix, ezt hogyan állítottad? :F

Nekem az alsó gombok pl nagyon ritkán világítanak (most sem).

(#7055) Edge válasza Heimdallr75 (#7051) üzenetére


Edge
veterán

Sry nem bántásból írtam, csak nekem mugen van és meglepett amit írtál, azt hittem jobb lesz sokkal. Persze idővel majd beérik több merülési és töltési ciklus után jobb lesz ez.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#7056) szabof1 válasza Heimdallr75 (#7051) üzenetére


szabof1
őstag

Engem érdekel minden akksival kapcsolatos tapasztalat. A tied is. Edge-é is.
Én nem éreztem Edge hozzászólását támadónak. :N

[ Szerkesztve ]

(#7057) Heimdallr75 válasza Edge (#7055) üzenetére


Heimdallr75
őstag

nem para, csak nem értem miért kell összehasonlítani valamit ami 2x drágább, kb ugynailyen pelda lenne hogy je nekem gyorsabb a ketmagos asztali gepem mint a masik celeronja igaz 2x annyiba kerul.

Csupan ezert nem ertem.
Tegy egy probat ha van idod 2 ora koruli telo wifi full online 40 perc xvid lejatszas adj hozza 2 ora nfs-t aktiv jatekkal, ha ezutan a nap vegen a muggen meg birja egy napot utana elismeresem.
Csupan egy alternativakent 1500 ft-ot megero dolog. Vegre ha hetvegere elmegyek valhova csak bedobom tartalekba es kesz. enni nem ker.
Nem mondom hogy a legjobb valasztas, meg ilyen olyan szuper, ismetlem ar/ertekben nezve.

van valami teszt progi erre?
mármint amivel tényleges összehasonlitás lehetne?

[ Szerkesztve ]

الغريبة في هذا الكوكب

(#7058) Wajk válasza natë (#7054) üzenetére


Wajk
addikt

ha beírod a Lower-t, az Upper-t kiszámolja maga :K

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#7059) forintuser válasza Wajk (#7052) üzenetére


forintuser
őstag

Hatalmas UP a videónak.Ha kell teszter szólj. Úgyis minden héten ujrarakom a telefont.

Holnapkészítést vállalok.

(#7060) Edge válasza Heimdallr75 (#7057) üzenetére


Edge
veterán

Sry árát nem néztem, nem is az alapján mértem össze, milyen romod van nekem cm7rc1.5, az is számít tesztnél.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#7061) YAS-dude válasza natë (#7054) üzenetére


YAS-dude
őstag

A felsőbb értékektől visszafelé haladva kell beírogatni, mert az uppert magától állítja be, a következő lower alatti értékre.

(#7062) Heimdallr75 válasza Edge (#7060) üzenetére


Heimdallr75
őstag

rc1.5 van fent szintén.
keresek valami megoldást hogy tényleges teszt legyen :D bár totál mindegy.

5let rá? marmint valami progi ami hajtja es nem kell fogdosni kozbe

الغريبة في هذا الكوكب

(#7063) szabof1 válasza Heimdallr75 (#7062) üzenetére


szabof1
őstag

Ez esetleg: Battery Test.
Most googliztam nektek. :D

(#7064) Edge válasza Heimdallr75 (#7062) üzenetére


Edge
veterán

1. kell vmi ami monitorozza: battery widget monitor
2. kell vmi olyan alkalmazás ami fogyaszt és nem küldi stand by-ba a telót.

3. úgyis te nyernél nyilván jobb az az aksid, attól függetlenül mennyibe is került nem hiába akkora a mérete. :)

szerk: szabof1: thx, nem rossz

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#7065) Edge válasza YAS-dude (#7061) üzenetére


Edge
veterán

Én se boldogulok vele :DD beállítom hogy 10-es level legyen aztán beirogatom a számokat de az upper nem változik... nem értem :F

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#7066) Heimdallr75 válasza Edge (#7064) üzenetére


Heimdallr75
őstag

igen monitorra a battery mon tökéletes,
csak valami kell ami terheli :D
ez nem az hogy kié jobb kérdés, simán tényt közöltem :D ket nem összehasonlithato dologrol beszeltunk, maga katban biztos mindketto teljesit.

mi legyen akkor ami terheli? mert estére akkor megprobalom.
Legalabb lenne valami etalon osszehasonlitasi alap, +valaki biztos megcsinalna gyari akkuval is.

ui: ez jónak tünik nem?

[ Szerkesztve ]

الغريبة في هذا الكوكب

(#7067) errrtu válasza Edge (#7065) üzenetére


errrtu
aktív tag

miután beírtad, hogy 10 szint legyen akkor a megjelenő új mezőket visszafelé (alulról felfelé) kitöltögeted 9000, 8000, 6000, 4000 stb stb
azután az adott sorokhoz tartozó értékeket 255, 255, 255, 225, 170 és így tovább

mindegy...

[ Szerkesztve ]

OnePlus3

(#7068) Crondore válasza Edge (#7065) üzenetére


Crondore
tag

Elöször tölts ki végig az alsó határértéket 0-tól 9000-ig... és jó lesz!

(#7069) Wajk válasza Edge (#7065) üzenetére


Wajk
addikt

ne stresszelj már vazz, írd be a baloldali oszlopba a lower értékeket, változutasd meg a gomb világítás lépcsőit ha akarod, kattanj a mentés-re aztán élvezd a beállítst.
(ha a mentésre kattintasz és kilépsz majd vissza akkor már korrekt értékek lesznek az upperba ha hamarabb nem. Az a lényeg hogy azokat progi számolja, nem kell foglalkozni vele)

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#7070) natë válasza Wajk (#7069) üzenetére


natë
nagyúr

Jaja, ha elmented, kitölti az uppert :B

(#7072) Moon_Walker válasza forintuser (#7050) üzenetére


Moon_Walker
tag

Szerinted mi értelme van kétszer formázni egy partíciót egymás után közvetlenül, ha az első lement hiba nélkül és közben senki nem ír oda???

(nem kötelező megadni)

(#7073) chab7


chab7
addikt

Kellett nekem próbálgatni a romokat :(

CM7 - leggyorsabb, MIUI - legjobb akku, MS2Ginger - legszebb (+ egy két feature ami nincs másban de - pár ami meg hiányzik)
Nem lehetne ezeket egyben? :U

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#7074) Edge


Edge
veterán

errtu,crondore,wajk: thx! jó lett

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#7075) Skatysuti


Skatysuti
tag

Üdv .
Motorola Defy vett a barátnőm.
T - Mobilos és nincs magyar nyelv rajta. Kicsit már ideges és most tőlem várja a megoldást de mivel nagyon különbözik az ace -től így nem sokra jutottam átolvasott éjszaka de semmi.
Ha nekem kellene ráérnék keresgetni mert angol felület nem lenne nagy gond de neki eddig Windows mobilja volt és Android nagyon ismeretlen neki.
Tudnál segíteni vagy esetleg nem ismersz valakit aki tudna segíteni?
Privátban? Nem fejlesztgetni akarom neki csak működő magyar felületet.

ASUS Rog Strix G17 G713QM HX1139T+ 2x16gb Kingston Fury Impacr 3200mhz cl20, Samsung 980pro NVMe m.2 SSD, ASUS ROG Strix XG259Cm, Asus Rog Chakram X+ ASUS Rog Scabbard 2, Steelseries Arctis Nova7 Wireless, Xbox elite controller 2, Samsung Galaxy S22U 12/256 HUAWEI Watch Gt2, HUAWEI FreebBuds Pro

(#7076) RootRulez válasza Skatysuti (#7075) üzenetére


RootRulez
félisten

Eme leírás alapján simán fel tudod majd tenni. Nem csináltam még, de másoknak nem volt vele problémájuk...

═════════════════════════════════════════

(#7077) kano válasza Skatysuti (#7075) üzenetére


kano
nagyúr

Kb. mindenhol le van írva nagy betűkkel, hogy nincs benne magyar nyelv. :F

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7078) forintuser válasza Moon_Walker (#7072) üzenetére


forintuser
őstag

A válasz egyszerű.Biztos ami biztos alapon.Lehet neked furcsa, nekem nem.Nem azon a fél percen fog múlni a boldogságom. :P

Holnapkészítést vállalok.

(#7079) Skatysuti válasza kano (#7077) üzenetére


Skatysuti
tag

Hát igen ebben figyelmetlenek voltunk amikor megvette.

RootRulez: nagyon köszönöm megpróbálom

ASUS Rog Strix G17 G713QM HX1139T+ 2x16gb Kingston Fury Impacr 3200mhz cl20, Samsung 980pro NVMe m.2 SSD, ASUS ROG Strix XG259Cm, Asus Rog Chakram X+ ASUS Rog Scabbard 2, Steelseries Arctis Nova7 Wireless, Xbox elite controller 2, Samsung Galaxy S22U 12/256 HUAWEI Watch Gt2, HUAWEI FreebBuds Pro

(#7080) RootRulez válasza Skatysuti (#7079) üzenetére


RootRulez
félisten

Inkább olvasd el előtte többször, ne akkor kelljen kapkodni, ha valami nem stimmel...

═════════════════════════════════════════

(#7081) Nxn908xxx válasza chab7 (#7073) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Akkor szerinted összességében jobb a CM7, mint a MIUI?Visszaraktad a CM7-et?Nekem Jobban tetszik a MIUI külsőre, mint a CM7, ezért is tervezgettem, hogy kipróbálom. :)
Megéri? :F

(#7082) chab7 válasza Nxn908xxx (#7081) üzenetére


chab7
addikt

Igen, újra cm7 ;) De megéri a MIUI-t kipróbálni. Nem rossz, akinek az a vonal tetszik annak nagyon bejöhet, ezt meg is értem. Nekem tetszene a blur vonal is az ms2ginger-ben, de sokkal lassabb, nagyon akad, legalábbis zöld kamerával mindenképpen, főleg, hogy a működéséhez modot, meg fix fájlokat kell feltenni és emiatt kicsit hibrid lesz. Kernel innen modul onnan. És van még benne pár idegesítő bug, ami miatt mindennapi használatra nem javallott. Videókba nem lehet tekerni, geotag koordinátát negatív előjellel menti le és így az óceán közepére tesz :) stb. De egészében véve ígéretes, csak meg ne álljon a fejlődésben. Figyelemmel kísérem minden képpen.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#7083) Nxn908xxx válasza chab7 (#7082) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Azt leírnád nekem, hogyan is raktad föl pontosan, és hogy mentetted a személyes adatokat?Lehet hogy én is kipróbálom! :D

(#7084) kano válasza chab7 (#7082) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem egyáltalán nem lassú az MS2Ginger egy Launcher Proval. A betöltéskor van egy kis akadás, de onnan minden megy flottul. Nekem ez a felület tetszik legjobban az összes közül. A videót még nem próbáltam, de mindjárt kipróbálom.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7085) Nxn908xxx válasza Nxn908xxx (#7083) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Illetve mi lenne, ha csak simán install zippel feltolnám, és nem csinálnék faktori rezetet? :)
Ha nem jön be(úgy értem nem bootol be, bugos, stb.)visszateszem ugyan úgy install zippel a CM7-et, mintha mi se történt volna?

(#7086) RootRulez válasza Nxn908xxx (#7085) üzenetére


RootRulez
félisten

na ez egy érdekes kérdés. :DDD

═════════════════════════════════════════

(#7087) forintuser válasza kano (#7084) üzenetére


forintuser
őstag

Jobban tetszik mint a MIUI? :F

Holnapkészítést vállalok.

(#7088) chab7 válasza kano (#7084) üzenetére


chab7
addikt

Nekem is ez tetszene, de hát ilyen dolgok miatt mint amit leírtam, mindennapokra nem tudnám használni. Ha megnézed az avi tekerést meg esetleg a fényképekben levő koordináták nálad is rosszak-e azt megköszönöm, mert jó lenne kizárni mi rom bug és mi nem. Bár sajna zöld kamera miatt fel kell tenni a mod-ot, és ha márs nem akkor az kavar be, tehát sajna nekem nem lesz jó :( pedig elsőre "beleszerettem :D

(#7087) forintuser: Erre válaszolok én is :)
A MIUI jó. De tetszeni nekem sem tetszik jobban mint a cm7 vagy a ms2ginger. De jónak jó, és stabilnak is stabil, az alapján amit pár óra alatt tesztelgettem tegnap. Baj nincs vele,csak épp nem jön be nálam az az elgondolás. És enyhén -de csak nagyon enyhén- röccenősebb mint a cm7.

(#7083) Nxn908xxx: Úgy tettem fel mint ahogy szabof1 féle leírásban is van. Nincs eltérés egyik rom feltevésében sem (na jó a gingerben van mert ott más fájlok vannak).
Én spec gyári 2.2-vel kezdek, hogy minden oké legyen. Root, 2ndinit. aztán meg wipeok, install zip, újra wipeok (data kivéve) és ennyi.
Érteni nem értem miért kell ennek annyiszor "elhangzania" mikor egy jó ideje nincs változás a menetében.

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#7089) kano válasza chab7 (#7088) üzenetére


kano
nagyúr

Az avi tekerés nekem is rossz, de annyira, hogy bele fagyott az egész telefon (a képeket nem is néztem).
Igazad volt, most megy vissza a 2.2.2 CEE aztán rá a CM7.
Nekem a MIUI jön be talán a legjobban, de már unom. :B

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7090) chab7 válasza kano (#7089) üzenetére


chab7
addikt

Akkor ez sajna rom bug :( Ha ez meg a fénykép tag-ek hibája plusz az fm rds hiánya nem lenne még el is menne, de ki tudja akkor meg melyik erőigényesebb appnál jönne hogy áhhhh a cm7-ben menne.
Ráadásul zöld kamerásként még azt is hiába várom egyelőre, hogy majd jön egy cee defy+ rom és majd arra épülve minden jó lesz, mert a zöldkamera mod visszatesz régi kernelt meg ki tudja még mit. De hátha lesz azért előbb utóbb belőle egy nekem is használható változat.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#7091) kano válasza chab7 (#7090) üzenetére


kano
nagyúr

Én most a CEE visszatételével küzdök. Nem jut tovább az Android feliratnál. :F

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7092) chab7 válasza kano (#7091) üzenetére


chab7
addikt

Akkor wipeolni kell. Mert előtte nem volt ezek szerint ;)
Bár már gondolom azóta megvolt.

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#7093) kano válasza chab7 (#7092) üzenetére


kano
nagyúr

Igen, köszi megcsináltam. Most a CM7 RC1.5 van fent.
Meglátjuk mi lesz.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7094) hawok009


hawok009
csendes tag

Az miért lehet, hogy nekem defynél nemlehet valamiért overclockolni a procit? cm7 rc1-et használok és csak 1000-ig engedi huzni...

(#7095) Nxn908xxx válasza chab7 (#7092) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Ha fel akarom rakni a MIUI-t, akkor csináljam meg újra szabof1 leírását a felkészülésről?
És hogy tudom lementeni a beállításokat, programokat?titanium backup jó?

(#7096) natë


natë
nagyúr

Ezekről valakinek valami konkrét infója? Ez olyasmi, mint az "XP Lite"? :D

Heréltek :DDD Ez jó.

[ Szerkesztve ]

(#7097) chab7 válasza Nxn908xxx (#7095) üzenetére


chab7
addikt

Igen, úgy csináld, hogy az írása szerint felteszed a 2.2-t és végigmész rajta. Vagy röviden az előbb a főbb pontokat leírtam, de inkább az írása szerint csináld, mert olyan bizonytalan vagy hogy csak na.
De fel lehet tenni a 2.2 újrarakása nélkül is, ekkor csak zip fel és install (+ wipeok)
2.2-vel biztosabb a bugmentes siker.
Kár, hogy mindent 100x kell amúgy leírni.
Mentéseket én csak pár programról csináltam aminek fontos volt az adatainak a megmaradása (pl ami játék pályákat nem akartam újra végigjátszani)
Te csinálhatod másképp is ha neked ennyi nem elég.

(#7096) Mozzarella: Heréltek, de még nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#7098) kano válasza Nxn908xxx (#7095) üzenetére


kano
nagyúr

Ha CM7-ed van fent akkot nyomsz egy Wipe Cache és Wipe ... -t, majd feltolod a MIUI-t. Ha kész akkor egy Wipe Dalvik Cache. Titanium backup jó (egyenként tudod lementeni a prg-ket).

CM7 1.5: Hiába töröltem a megadott file-t akkor sem csatlakozik a TP-Link routeremhez. :W
Valakinek van még ötlete?
chab7
Ha CM7 van neki rajta akkor felesleges feltenni megint a 2.2.2-t.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7099) zsirfecske válasza kano (#7098) üzenetére


zsirfecske
addikt

hülye kérdés, de újraindítottad törlés után?

(#7100) Heimdallr75 válasza kano (#7098) üzenetére


Heimdallr75
őstag

milyen pontosan a router?

próbák: vedd le b/g módra
talán a csatornát 10 alá. inditsd újra a routert minden változtatás után.

الغريبة في هذا الكوكب

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.