Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40701) Angyalpor válasza badaia5 (#40700) üzenetére


Angyalpor
tag

Passz,szerintem sajat,de tokeletes,amire kell. Nalam non-stop net,wifi, telefon, helymeghatarozo es google appok, ilyes... Gyakarlatilag laptop helyett is hasznalom,es eddig birja...

(#40702) badaia5 válasza Angyalpor (#40701) üzenetére


badaia5
tag

csinálok belőle egy Apika remixet go launcherrel meg egyéb progikkal...
kiherélve kicsit ... :)

(#40703) m0rd0k


m0rd0k
senior tag

Nem tud valaki megbízható eladót aki jó minőségű bevált digitizert árul Ebayen?

Köszi.

Minden szinten,szinte minden.

(#40704) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Asszem új telefon után kell néznem. Kollegám vett egy Hüvely G300-ast olcsóbban és jobb. :W

(#40705) Btel


Btel
tag

Help tudtok segíteni?
Újra akrtam húzni a Defym,vol FC előtte és 2.2.2 felraktam mint rég de az android szövegen marad és semmi,hogy lehetne FR nyomni bekapcsoláskor? Le gom +bekapcs csak hároszög és droidos emberke,hogy tovább? Plííízzz

(#40706) kano válasza Angyalpor (#40694) üzenetére


kano
nagyúr

De most felteszem ezt, kíváncsi vagyok milyen. Az első verzióját használtam.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#40707) Z0C! válasza KaiotEch (#40704) üzenetére


Z0C!
őstag

hát ezen a kijelentésen kicsit elgondolkodnék...

Ascend : Színárnyalatok száma 262 ezer
Defy: Színárnyalatok száma 16 millió

Ascend: Kijelző felbontása 480 x 800 pixel
Defy: Kijelző felbontása 480 x 854 pixel

Ascend: RAM mérete 512 MB
Defy: 512 MB RAM / 2048 MB ROM

Ascend: Alap akkumulátor 1350 mAh-s lítium-ion
Defy: Alap akkumulátor 1540 mAh-s lítium-ion

Ascend: Kijelző átlója 4 hüvelyk
Defy: Kijelző átlója 3,7 hüvelyk

Ascend: ??
Defy: IP67 szabvány szerinti burkolat, ütés-, por- és vízálló kialakítás, Gorilla Glass kijelző

Tehát nem hinném, hogy a Huaweii ( hauvej ) olyan jó lenne....

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#40708) somi52 válasza Btel (#40705) üzenetére


somi52
őstag

Utána egyszerre hangerő le fel hosszan menü fr

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#40709) Btel válasza somi52 (#40708) üzenetére


Btel
tag

köszi,de figyi újra raktam a froyot alapnak,de nem írja a passt hogy kész csak hogy manuálisan indítsam,meddig várjak? Egyszer volt csak h pass azóta soha

(#40710) Btel válasza somi52 (#40708) üzenetére


Btel
tag

elindult! KÖSZÍÍÍÍ !!!!!!!!!!!!!!!

[ Szerkesztve ]

(#40711) girnyau


girnyau
tag

Sziasztok!

Segítsetek, mert tönkre fogok menni idegileg :D. CM9-et használok és a beépített email kliens program exchange szerverrel tökéletesen szinkronizálgat csak egyetlen nagy bajom van vele, hogy az almappákat nem és nem tudom hol lehetne beállítani. Próbáltam ezer másik programot (droidmail, k9 ami tetszene nagyon, és még ezer másikat) de mindegyik azt írja ki, hogy nem tud csatlakozni a szerverhez. Az alap kliensnél nem tudok portot beállítani az ssl hitelesítésnél a többinél pedig alapból 443 azt se tudom jó e?

Valaki tud nekem ebben segíteni?

Előre is köszönöm!

(#40712) Csendeske válasza somi52 (#40674) üzenetére


Csendeske
aktív tag

Mikortól tölthető?
Piros lencsés?

(#40713) Black Phone válasza m0rd0k (#40703) üzenetére


Black Phone
senior tag

Nézd vissza a fórumot 2 is ajánlottam.

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#40714) m0rd0k válasza Black Phone (#40713) üzenetére


m0rd0k
senior tag

Igen,láttam,köszönöm,de az akitől rendelni szoktál csak a lencse van,nincs hozzá előlap,nekem olyan kellene ami ragasztva van,kerettel együtt venném.

A másodiknál meg az a gond hogy sok a szállítási idő. :(

Minden szinten,szinte minden.

(#40715) Black Phone válasza m0rd0k (#40714) üzenetére


Black Phone
senior tag

Mind 2 nél együtt van most néztem meg azok eredetiek.

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#40716) ktommy91


ktommy91
addikt

Sziasztok!
Lenne egy kis problémám egy defy-vel. Itt már leírtam, de nem kaptam válasz. Hálás lennék ha tudna valaki segíteni.

Nincs kerítés.

(#40717) Angyalpor


Angyalpor
tag

Miuin hol talalom a bejovo szamok blokkolasat? Egyszer mar megvolt...

(#40718) szabof1 válasza feketepeti (#40680) üzenetére


szabof1
őstag

BAYER (piros lencsés) Defyd van?
Ha igen, akkor telepíts Defy+-os CM7-et vagy CM9-et. A CM9 telepítési leírásomban van ilyen esetre lépés a GB kernel telepítéséhez (és a battery fixhez is).
Értelemszerűen ez a CM7-nél is működik.
(Ja, és minden Defy+ CM rom kernel nélküli.)

(#40719) Angyalpor válasza Angyalpor (#40717) üzenetére


Angyalpor
tag

Megvan,targytalan.:-)

(#40720) natë


natë
nagyúr

Megvan végre a mini...hivatalos ICS és fut rajta a Chrome ;]

(#40721) teo77 válasza feketepeti (#40680) üzenetére


teo77
őstag

Azt mondják egyesek, hogy a boot.img-t tartalmazó zipek felülírják a régi kernelt a sajátjukkal. Ha ez így van, nem kell ...“gyalulnod".

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#40722) 105kacsa


105kacsa
őstag

szabof1 nem próbáltad még ezt : Fast Edition BLACK v.1.2 Defy RED LENS : http://d-h.st/7on , Defy PLUS : http://d-h.st/CAW , Gapps http://d-h.st/Y3w ?

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#40724) chab7 válasza nash13 (#40683) üzenetére


chab7
addikt

Számtalanszor volt már téma, de újra bebizonyosodik, hogy a nem kalibrált akkuk csinálják az esést, hiszen a rom nem tudja a pontos értékeket.
Aki nem hagyja merülni kikapcsolásig annak az alján továbbra is fogja csinálni ezt a pár százalékkal bír még fél óra mérges madarakat, tetején meg nem olyan ütemű merülést fog mutatni (hanem gyorsabbat) mint ami valójában van.
Most a nagy utazgatós navigálós hetem után nekem is lett egy ~40%-ról ~30%-ra esésem, de az eddig is használt fullra töltöm (+1h) majd kikapcsig merít és újra fullra tölt (+1h) metódus helyre is tette ahogy szokta :K

(#40693) sinkoneri: Nekem a CM7-tel sincs wifi probléma (és még csak nem is fapad mint egyeseknek ;] )

(#40704) KaiotEch: Hajrá ;)

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#40725) teo77 válasza Halo (#40664) üzenetére


teo77
őstag

Én is próbáltam. Nagyom ügyes, de még van mit csiszolni rajta

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#40726) noad


noad
csendes tag

Sziasztok!

Lassan egy éve boldog tulaja vagyok a Defy-mnek... Eddig csendes megfigyelő voltam...
Pár hónapja már nem ég a kereső gomb ledje. Ez annyira nem is zavart, de szombaton történt egy kis malőr a Defy életében. Mintha megfolyt volna a képernyő. Vagyis olyan mintha egy papírlapon elkenődne a toll tintája. És egyre csak nő. [link]

Két kérdésem lenne vele kapcsolatban. Mitől történhetett ez? Se leejtve, se megütve, se egyéb fizikai behatásnak nem volt kitéve a telefon.
Ebay-en nézegettem bele kijelzőt, ott 4-5ezer Ft-ból kijön, az itthoni 10-12ezer Ft helyett. Szerintetek merjek Ebay-ről rendelni kijelzőt? Félek, hogy sokkal gyengébb minőségű lesz..

Hogy a mélyvízhez is kötődjön írásom: próbáltam már rengeteg cpu beállítást, sehogy se bír ki a telefon 10-12óránál többet, igaz folyamatosan neten van, de régebben azért ennél sokkal tovább bírta. Még gyári értékekkel se bír többet. Vettem bele másik akkut, azzal is ugyanez a helyzet. Próbáltam haver akkujával, de szintúgy. (az a Defy kb 3 hónapos).
Egy másik problémám szintén akku-hoz kötődik, felteszem tölteni 100%-ra feltölt, amint lehúzom máris 99%-on van, pedig nem telt el csak 1-2másodperc. Próbáltam Cm7-et, Cm7.2, Miui-ból több verziót, vissza raktam gyári 2.2-őt de azzal is ugyanez a helyzet.

Bocsánat, hogy írásom nem gyakorlott fórumozóhoz képest, ily hosszúra sikerült. Ezekre a kérdésekre eddig nem találtam választ, ha mégis felmerült már valakinél akkor bocsánat.

[ Szerkesztve ]

(#40727) feketepeti válasza szabof1 (#40718) üzenetére


feketepeti
aktív tag

Az enyém az elsôk közül való SOC modulos sajna. Arra van megoldás?

(#40728) Shyciii válasza chab7 (#40724) üzenetére


Shyciii
veterán

Bocsi, de amit írsz, az igencsak nem igaz.
1. Itt is van pár ember aki több kalibrálást is végigcsinált, de az esés megmaradt
2. Ha olvasnál több fórumot, akkor tudnád, hogy nem 10-20 ember szenved ettől, hanem jóval több.

[ Szerkesztve ]

(#40729) Angyalpor válasza Shyciii (#40728) üzenetére


Angyalpor
tag

Annyi tuti igaz,hogy ezzel kell kezdeni,es ha nem jon be,utana erdemes trukkozni...

(#40730) chab7 válasza Shyciii (#40728) üzenetére


chab7
addikt

Én kérek elnézést, hogy saját gyakorlati tapasztalatból írok és nem más emberkék fórum írásait szajkózom :R (akik közül nyakam rá sokan nem kikapcsig merítenek. És nem kell most a flame, mert az előbb sem konkrét személyekre céloztam még ha így letámadsz is). De ha van mégis olyan akire igaz amit írtam akkor nem is csodálom ha nem ugyanazt tapasztaljuk.
Én már csak ilyen maradi ember vagyok egyébként, hogy ha valamit sokat látok leírva hogy így vagy úgy van már csak azért is rápróbálok és bizony rengeteg esetben kiderül hogy fals amit annyian írnak, vagy én vagyok másik dimenzióban mert nálam nem produkálódik adott bug/hiba/akármi - és ebből kifolyólag magamnak hiszek a próba után , nem a próba nélküli jajveszékelésnek.
Na a fentiekből kiindulva
1. Nem vagyok ott, nem tudhatom hogy amit csinálnak az valóban lépésről lépésre meg van -e csinálva (vagy olyan mint mikor szabof1 írása alapján mégis elakad valaki és jön a megoldás hogy x.y lépés megvolt? Jaaaa az nem.
Szóval ha mégis pontos ahogy kalibrálnak akkor :R és együttérzés hogy mégsem oldódik meg a hiba, de ha meg "mégsem van" pontosan követve mit kell csinálni akkor meg ne én legyek már a hunyó hogy nem igazat írok. (Újfent, csak az vegye magára amit írok akinek inge)
2. Ez meg volt a bevezető ;)

Amúgy peace, és nem is akartam írni de hogy mindig mikor valamiről személyesen gyakorlatban meggyőződök, mindig az amiben nincs sosem igazam. Fura azért.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#40731) viralmind válasza chab7 (#40730) üzenetére


viralmind
aktív tag

Sajnos en is csak cafolni tudom,nalam sem oldodott meg mar jopar honapja,barmit probaltam,tobbek kozott az altalad leirt metodust is,ez van ,ettol meg nem vonom ketsegbe ,hogy nalad ez muxik,sajnos nalam nem.

(#40732) s_pepe25 válasza noad (#40726) üzenetére


s_pepe25
csendes tag

azt hogy leveszed a telefont a töltőről és egyből 99% mutat az nálam is így van de nemrég írta valaki ide fórumba hogy ez normális mivel miután leveszed a töltőről a telefont onnantól már kevesebb mint 100% a töltöttség és a kisebb százalékot mutatja vagy valami hasonló...
A kijelző meg szerintem szerviz ha még van garanciád ha nem a te hibád akkor meg kellene hogy csinálják ne te költs rá!

(#40733) Shyciii válasza chab7 (#40730) üzenetére


Shyciii
veterán

Hogyne, nyakadrá persze. Mindenki hülye és béna, csak te vagy helikopter...
De hogy mondjak biztos gyakorlati példát, hogy nem igaz amit írsz, pl nálam sem oldotta meg (mint az ezer más megoldási javaslat sem az xda-n, és egyéb helyen).
Mellesleg a külföldi fórumokon nem feltétlenül vannak olyan kezdők, mint pl itt, nem kell általánosítani, hogy mindenki "hülye".

(#40734) Angyalpor


Angyalpor
tag

Mar nekem kellemetlen,hogy leirtam,mi oldotta meg az akku-bajomat...

(#40735) hokins válasza Angyalpor (#40734) üzenetére


hokins
addikt

Érezd magad leba...va amiért lemered írni a tapasztalatod :DDD

Én meg magam azért érzem kellemetlenül mert nem volt még akuesési problémám. kop kop kop :DD

[ Szerkesztve ]

(#40736) Angyalpor válasza hokins (#40735) üzenetére


Angyalpor
tag

Mi hulyek. :-)

(#40737) chab7 válasza Shyciii (#40733) üzenetére


chab7
addikt

Írtam hogy akinek nem inge az nem veszi fel, erre megindult az aprítás. No mindegy, ez megy itt de nagyon. ;) (Felszállási engedélyt kérek ;] )
Mikor leírtam a tapasztalatom akkor nem volt megnevezve senki, mégis mindenki jön most hogy így meg úgy. Írtam, ha úgy csináltátok és mégsem jött be hát akkor :R respect; más a probléma a készülékeiteken, de semmiképp sem a metódus, ha van - és nem is egy - ahol meg műxik. Továbbra is tartom hogy aki még ezek után is sárdobál akkor annál lesz a bibi - bármi is az.
De akkor sem engem kell akasztani ha vagy a user vagy a készüléke vagy a bolygóegyüttálás az oka egy-egy dolognak miközben nálam meg frankón jó - és másnál is.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#40738) somi52 válasza hokins (#40735) üzenetére


somi52
őstag

Nekem is volt akku esésem a földön landolt

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#40740) teo77 válasza chab7 (#40737) üzenetére


teo77
őstag

Chab7! Te melyik megoldással kalibrálsz? Mert már én is próbáltam a legjobbnak tűnő lehetőségeket, és továbbra is maradt a 28-ról 19-re való esés. Próbáltam a 100%-ig akkut feltölt, battery statot töröl Root Explorerrel, reboot, majd logó előtt akku kivesz, térerőjelzés előtt akku visszatesz, majd ezután tölt, 100%-ig -vagy "tetszés szerint" tovább-, de maradt az esés. Most megpróbálom Bruti javaslatát, de szívesen és köszönettel fogadom a tied, és más segítőkész fórumtársak ötleteit. Köszönöm, előre is!

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#40741) szabof1 válasza 105kacsa (#40722) üzenetére


szabof1
őstag

Még nem volt időm. :(
Péntek estére marad...

(#40742) teo77


teo77
őstag

Somi! Felraktam a Speed2-t egy gyorsabb hozzáférésű helyre, gondolom egyre nagyobb lesz a jövőbeni érdeklődés a romod iránt. :) Remélem, nem bánod!

Itt volna: SomiSpeed2.zip

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#40743) chab7 válasza teo77 (#40740) üzenetére


chab7
addikt

Itt már címszavakban írtam -> [link]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#40744) somi52 válasza teo77 (#40742) üzenetére


somi52
őstag

köszi de azért nem raktam a blogomba mert a video felvétel nem megy késön vettem észre a tőbbi okés

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#40745) tames válasza teo77 (#40742) üzenetére


tames
tag

Bővebben a romról hol találok infót?

(#40746) kano válasza 105kacsa (#40722) üzenetére


kano
nagyúr

Én próbáltam, most is az van fent. Eddig nagyon tetszik. :C

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#40747) teo77 válasza tames (#40745) üzenetére


teo77
őstag

Somi52 gyúrta ezt a bizonyos romot. Szerintem szívesen beszél róla neked, ha megkéred.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#40748) duduati


duduati
aktív tag

Régen megvolt ez a képernyőzár program:

Most valahogy nem találom. Nem tudom mi volt a neve, és annó ingyenesen volt meg. valaki tud segíteni benne?

[ Szerkesztve ]

(#40749) szmayer1


szmayer1
senior tag

használja valaki újabb cm9-es romon a hwa selector nevű progit? Nem értem, hogy mit is kéne csinálnia. Nekem nincs semmi változás ha van pipa ha nincs. Vagy kell még valami mást is csinálni??

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#40750) DEARevil válasza szmayer1 (#40749) üzenetére


DEARevil
tag

Én úgy tudom,h hiába rakod a pipát. Vagy a build.propban kell valamit átírni. De hogy mit nem tudom. XDA-n próbálj erre az átírás dologra rákeresni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.