Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41201) balewi válasza N3gro (#41200) üzenetére


balewi
aktív tag

A zöld "gombot" húzd fel, aztán "elutasít".

X13 << Mate20Pro << Honor8 << MI2S << MotoDefy

(#41202) Black Phone


Black Phone
senior tag

Na egy kicsit szórakoztam a telóval 105kacsa kolléga kínált programból kivettem ami nem kell
+ vselek állítgattam,Igaz 800mhz működtettem maxon,de akadás mentes és gyors az egész így is amire én használom arra tökéletes.Elég jónak tűnik,ja és a kutyát használom

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#41203) feketepeti


feketepeti
aktív tag

Föltettem én is a CM9 0705-öt, még telepítés előtt átírtam a build.prop 2 paraméterét.

Kicsit vegyesek az érzéseim. Feltettem az ajánlott gapps csomagot, de a gmail szinkron nem az igazi, bizonyos cimkéket egyszerűen kihagy, ha meg beállítom, hogy dedikáltan arra az adott cimkére is szinkronozzon, akkor dupla értesítés jön....

A gyári böngészőben nem tudok könyvjelzőt berakni, mert azonnal FC, a Chrome-ban megy.

A sebességtől nem vagyok elájulva, a kamera alkalmazás egy fos, sokkal szegényesebben szabható testre, mint a CM7.2 kamerája.

A HWUI-tól azért többet vártam kicsit.

Viszont az akksival meglepően jól bánik, a 7.2-höz képest.

(#41204) Oczu válasza feketepeti (#41203) üzenetére


Oczu
senior tag

Csatlakozom, a gmail-t nem is használom, ellenben az alap e-mail progi jól működik.
Fogyasztása elképesztően jó. A google play nem működik, meg sem nyílik. PC-s marketről sem települ föl pl az időkép. Van valami ötletetek?

(#41205) feketepeti válasza Oczu (#41204) üzenetére


feketepeti
aktív tag

A play az nálam jó, az összes vásárolt és ingyenes progim ott volt és szépen fel is tudtam tenni.

[ Szerkesztve ]

(#41206) Nagymelák válasza Oczu (#41204) üzenetére


Nagymelák
aktív tag

Próbáld meg újra feltenni a rendszert,nálam a Play és az időkép is tökéletesen működik.

(#41207) Oczu válasza Nagymelák (#41206) üzenetére


Oczu
senior tag

feltettem a gapps csomagot, mar müxik rendesen. :B

(#41208) bruti01


bruti01
őstag

nemsokára leállitják a cm9 vonalat. áttérnek a cm10 jelly beam vagy mi a toszra. állitólag ahol az ics megy ott az új rendszer is :) csak érdekesség miatt irtam.

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#41209) hokins


hokins
addikt

FastEditionBlack[v.1.2]-[DefyPlus]-By_UserDJ(hokins reloaded1.2)

Elméletileg a hwa mostmár jó benne. Aki bayeres megnézné hogy tényleg müködik-e? Ugytudom hogy SOCosoknak nem megy a kamera benne....

(#41211) pallacko


pallacko
tag

Sziasztok!
Erről a dual, vagy multiboot -ról tud valaki valamit?
Lehet ezt használni úgy, hogy MIUI & CM9?
Letöltöttem az .img filokat és a defy_multiboot_v0.6.1.zip -t!
Hogyan tovább? Használja ezt valaki?

iPhone 8+, iPhone X, iPad Air 2019, Apple watch S4, GitUp Git2P sportkamera, DJI Osmo Pocket

(#41212) Black Phone


Black Phone
senior tag

Jelly Bean

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#41213) lordyka válasza Black Phone (#41212) üzenetére


lordyka
aktív tag

ennél elavultabb cikket nem találtál? :DDD

(#41214) Black Phone válasza lordyka (#41213) üzenetére


Black Phone
senior tag

Nem,csak azért osztottam meg,hogy a létezéséről már rég tudunk :Y

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#41215) KaiotEch válasza feketepeti (#41203) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Igazából az a baj az egésszel, hogy egyetlen ember feljeszti/írja. Így kb még 2014-ben sem lesz stable ICS rá. Nemértem, hogy quarx meg epsylon3 miért nem tudnak összeállni és együtt fejlesztik.

(#41216) bexxter válasza feketepeti (#41203) üzenetére


bexxter
tag

Én 06-27 est frissítettem 0705re, gappsot nem cseréltem. 53%on volt az akksi mikor feltettem, 49%ra esett. Utána volt lehetőségem csak tölteni, teljesen. Kicsit gyorsan merül szerintem.. éjjel repülő módban 90ről 83%ra esett, kb 7óra alatt. De majd 2-3 töltés után kiderül. Nekem nem fczik a böngésző, de opera és chrome is rendesen megy.

(#41217) hodostamas


hodostamas
addikt

ICS-re mi a legújabb gapps? nálam most valami 2011-es van fent, de a calendar FC-zik. Másnak nem?

Amúgy jónak tűnik ez a 0705-ös build, akkuval nagyon jól bánik, smooth-ságra is rendben van belakva is.

[ Szerkesztve ]

(#41218) viralmind


viralmind
aktív tag

Udv !

meg tudna azt mondani valaki ,hogy wiui alatt van-e lehetoseg arra ,hogy a lockscreen-en lassam a naptaresemenyeket?/pld nevnapokat/ ugy mint cm7-alatt? vagy csak kulon appal lehet?vagy valami lockscreen temaval?

koszi!

(#41219) hokins válasza hodostamas (#41217) üzenetére


hokins
addikt

van. [link]

(#41220) YAS-dude válasza KaiotEch (#41215) üzenetére


YAS-dude
őstag

Talán mert az egyik kínai a másik meg francia? :)
Amúgy meg közös forrásból dolgoznak és mindegyik átveszi a többiek használható megoldásait (lásd sgx driver a hwa-hoz), tehát együtt fejlesztik.

(#41221) ccs2929


ccs2929
senior tag

Sziasztok!

Nagyon én sem vagyok elragadtatva a CM9 07.05-ös verziótól.A hibák amiket tapasztaltam:
Már 2* belefagyott a híváslistába,és auto restart volt
Belefagyott a Play áruházba is, szintén auto restart
Akksivan nem mondhatom, hogy jól bánik,ha használom a wifit,akkor k. gyorsan merül.
Wifit néha eldobálja
Akksi töltésnél bekapcsolt állapotban 48%-ot mutat,ugyanekkor kikapcsolt állapotban 75%.
Néha kicsit belassul,nem kimondottan smooth, pedig átírtam a build.prop file-t.

Gps műküdik.

WiUi v4 (ICS) 2.7.7 HWA-ről valakinek tapasztalat?

Üdv.

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#41222) poller


poller
tag

Sziasztok! Én is feltettem a 07.05ös ics-t. Úgy zabálja az aksit, mintha muszáj volna.. 20 órája van fenn és ebből 12 óra alvás neki és nekem is.most 14 %on vagyok. Mikor felkelltem 18 volt. Pedig csak beléptem ide.

byebye droid! Hello winphone! (Nokia Lumia 625)

(#41223) wPityuka válasza poller (#41222) üzenetére


wPityuka
tag

Nekem is fent van az új ics, be is van kapcsolva a hardwer gyorsítás, 1100 on megy a proci. De nem lett gyorsabb a qvadrant szerint, mint alapon. Viszont elég simán fut, minden hiba nélkül, de az akksival nem túl takarékos, azért várok még hátha beáll.

Luke, én vagyok az apád! Defy soc> CMX [JB] 12.29 - 2ndboot

(#41224) poller válasza poller (#41222) üzenetére


poller
tag

Íme:


[ Szerkesztve ]

byebye droid! Hello winphone! (Nokia Lumia 625)

(#41225) somi52 válasza poller (#41222) üzenetére


somi52
őstag

Nekem is fent volt a cm9 nem rossz de a speed sokkal gyorsabb.ment is vissza a speedi

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#41226) pok.tom válasza KaiotEch (#41215) üzenetére


pok.tom
aktív tag

Én úgy voltam már cm9el, utolsó próbálkozás ha ezis akadozni fog meg napi több fc..
akkor visszatolom a cm7et. Aztán feltettem a 120706-os epsylon romot hát nagyon meg vagyok elégedve, mondjuk a flash meg mindig szar, de qva gyors maradt a szokásos programjaim feltelepítés után is.

(#41227) slecht


slecht
aktív tag

Gyerekek, elégedett vagyok veletek!!! :C
Most ment szét a vinyóm, amin rajta volt minden fontosabb progim (így a defy-é is) és be voltam xarva, hogy nem találok meg semmit amit eddig használtam. De kellemesen csalódtam, mert mindent kb 2 perc alatt megtaláltam itt. A SEA-től kezdve a CM9-ig mindent.
Nagyon jó ez a fórum, és köszönöm mindenkinek aki valaha is linkelt bármilyen programot ezen a fórumon. :R
Sok keresgéléstől mentettetek meg. :DD

(#41228) tarnagy válasza YAS-dude (#40958) üzenetére


tarnagy
aktív tag

YAS-dude

Írtad: http://fitsnugly.euroskank.com/skankwich/?id=jordan

Én is erről töltögetem eddig a CM9-et.
A lehetőség eltűnt, jordan feszívódott.
Mit tudsz erről - én magam meg vagyok elégedve a ROM-mal! Az utolsó 06. 30-ai volt!

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#41230) zsuzzzs_


zsuzzzs_
tag

Őszinte leszek. Nekem ez tutira mélyvíz. Van valaki, aki 1-2 sör fejébe okosítja az állandóan lefagyó defymet? Igazából annyira vágyom, h ne fagyjon le, és h a kameráján lehessen javítani, mert így gyárilag alulról súrolja a hígf*s kategóriát.

[ Szerkesztve ]

"People should not be afraid of their governments. Governments should be afraid of their people. "

(#41231) YAS-dude válasza tarnagy (#41229) üzenetére


YAS-dude
őstag

Nincs már ideje a srácnak a cm9-cel foglalkozni.

(#41232) hokins


hokins
addikt

Kicsit láma kérdés, főleg tőlem :DDD De gyári romra van valami statusbar zip? Vagy valami apk amivel ellehet érni hogy a statusbarba ottlegyenek a kapcsolók?

(#41233) teo77 válasza zsuzzzs_ (#41230) üzenetére


teo77
őstag

Szia!
Milyen színű a telód kamerájának a lencséje?

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#41234) teo77 válasza hokins (#41232) üzenetére


teo77
őstag

"főleg nekem..."...de szerények vagyunk ma! :)

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#41235) hokins válasza teo77 (#41234) üzenetére


hokins
addikt

Majd ha annyi romba belenyulsz mint somi meg én akkor te is majd ilyen óvatosan fogalmazol :DD

(#41236) teo77 válasza hokins (#41235) üzenetére


teo77
őstag

(Talán) Félreértettél. De nem is olyan fontos...

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#41237) R19 válasza hokins (#41232) üzenetére


R19
senior tag

Talán az egyik legjobb megoldás a Notification Toggle.
Az alap ikonok eléggé bumfordiak, de lecserélhetőek.

[ Szerkesztve ]

(#41238) zsuzzzs_ válasza teo77 (#41233) üzenetére


zsuzzzs_
tag

Szia! Zöld :)

"People should not be afraid of their governments. Governments should be afraid of their people. "

(#41239) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Észrevette más is, hogy ebben a 0705-ösben, ha lehúzza a status bar-t akkor nagy üresség fogadja?

(#41240) poller


poller
tag

Próbálgatom az aksikalibrációs dolgot (teljes lemerítés, 100%-ig fel, törölni a stat-ot, majd újraindít, aksi ki, betölt, aksi be), de 5%-nál nem megy másodszorra feljebb. Ötlet?

byebye droid! Hello winphone! (Nokia Lumia 625)

(#41241) hokins válasza R19 (#41237) üzenetére


hokins
addikt

köszi :R Már rakom is fel

(#41242) wPityuka válasza KaiotEch (#41239) üzenetére


wPityuka
tag

Nem! Teljesen jó!

Luke, én vagyok az apád! Defy soc> CMX [JB] 12.29 - 2ndboot

(#41243) KaiotEch válasza wPityuka (#41242) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nem mindig, nagy általánosságban jó, 1-1x előfordul nálam. Pl ma is látom jött sms, lehúzom és nagy semmi. Majd ha legközelebb látom, akkor csinálok képet.

(#41244) teo77 válasza zsuzzzs_ (#41238) üzenetére


teo77
őstag

A gyári rendszer van fent a Döfin?

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#41245) #71562240 válasza zsuzzzs_ (#41238) üzenetére


#71562240
törölt tag

Ha SOC kamerás a Defy-od, találsz az első hozzászólásban patch-et, amivel javítani lehet a kép részletességét, élességét, ugyanis gyárilag túl nagy tömörítési fokozatra van állítva. Könnyű megcsinálni, nem olyan mélyvíz.
A fagyogatást minden bizonnyal valami telepített szoftver okozza. Azzal lenne érdemes kezdened, hogy megpróbálod megtalálni a bűnöst, például úgy, hogy factory reset után egyenként újratelepíted, amire szükséged van, és minden telepítés után működést vizsgálsz. Gyárilag a rendszerbe tett szoftverek is okozhatják, pl. Cardio Trainer tipikus... Ismerkedj meg a task killer fogalmával, ha még nem tetted, és ha megismered, akkor lehet hogy használni kezdesz egy task killer szoftvert (pl. Advanced Task Killer), ami Androidon néha igen hasznos tud lenni, például ilyen fagyogatások ellen is.
Ha még nem olvastad a "Döfy" és ezen Mélyvíz topik első hozzászólását, olvasgasd őket, és máris nem lesz annyira mélyvíz a dolog.
Ezzel együtt persze biztosan lesz, aki személyes segítséget is tud ajánlani, de minden szempontből jobban jársz, ha megismered egy kicsit a telefonod és a szoftvereid lelkivilágát, és akkor magad is sok mindent meg tudsz oldani, megfelelően beállítani és használni. Hosszútávon csak ez vezet eredményre számítógépeknél.

(#41246) teo77


teo77
őstag

A kezdők számára jó lenne, ha létezne flashelhető főzött rom. Feltéve, hogy lehetséges ilyet kreálni.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#41247) evitiguF


evitiguF
senior tag

Üdv!

lenne egy gondom: tegnap egy buliban megúsztattam a telefont, és a kamerája beázott. Szerencsére komolyabb baja nem lett, minden funkciója tökéletesen működik, és már a kamera részből is kiszárítottam a vizet, de fotózásnál, videózásnál nem tiszta a kép... :(
A telefon még garanciális, kérdés az lenne, hogy ilyen esetben megcsinálják-e garanciában, vagy ez már garancián kívüli szerviz lesz? Ha garancián kívüli, akkor hová érdemes beadni, kb mennyi időbe telne egy ilyennek a megcsinálása, illetve itthon érdemes lenne-e nekiállni?
néztem szétszerelési videót, de úgy nem szeretnék járni, hogy ezek cserealkatrészek, tehát ha szétbontom, vissza már nem tudnám visszatenni.

(#41249) bruti01 válasza zsuzzzs_ (#41238) üzenetére


bruti01
őstag

én vállalom föleg ha dögös is vagy mellé :))

teo77: nem lehetséges.

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#41250) ccs2929 válasza KaiotEch (#41243) üzenetére


ccs2929
senior tag

Én hiszek neked!Nálam is előfordult már nemegyszer,főleg hidegindításnál,de működő rsz-nél is előfordult. :(

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.