Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33151) Nyiaz válasza somi52 (#33145) üzenetére


Nyiaz
aktív tag

Osszd meg amint tudod. Már várom, gondolom nem egyedül. Hála!!!

(#33152) polcsa válasza Repp (#33121) üzenetére


polcsa
aktív tag

maniacnak pont nincs minden nap RC1-e. Ez az első.
Szerintem te a _FuZZ-os romokkal kevered. Mindkettő KANG-os. ...Valamiért.
BTW, mi ez a KANG?

(#33153) zsirfecske válasza polcsa (#33152) üzenetére


zsirfecske
addikt

kang-al jelölik a más munkájának felhasználásából alkotott romot, tehát egyfajta fimomítás/módosítás.

(#33154) Sajátos válasza polcsa (#33152) üzenetére


Sajátos
csendes tag

Mozzarella korábban leírta, hogy mit jelent. Akkor az lett a megállapítás, hogy Maniac (vs. FuZZ_) a hozzáértőbb és úgymond szerénységből írja ki, hogy KANG-os verziót csinál.

[ Szerkesztve ]

(#33155) Tex válasza somi52 (#33143) üzenetére


Tex
senior tag

Fel tennéd valahova ha szépen megkérlek? :C Lécccíííí! :B

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#33156) somi52 válasza Tex (#33155) üzenetére


somi52
őstag

Estig melozok kb9orakor felrakom

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#33157) polcsa válasza zsirfecske (#33153) üzenetére


polcsa
aktív tag

zsirfecske, Sajátos (, Mozzarella): Kösz

(#33158) Tex válasza somi52 (#33156) üzenetére


Tex
senior tag

Köszi! :R

Igaz hogy pénteken toltam fel a 11-ei mukit, de ez mégiscsak magyar. ;)

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#33159) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Üdv!

Defy vásárlás előtt állok. Defy vs Defy+ agyalás megy. Szerintetek?
Sima Defy főzött romokkal hogy áll? Minden klappol, vagy vannak fagyások? Nagyon régen jártam itt, és egy-két napom elmenne az olvasásra, ezért kérek valakit, hogy egy rövid szösszenettel segítene? :)

• Honor Magic5 Pro •

(#33160) mtade válasza fpatrik17 (#33159) üzenetére


mtade
aktív tag

Magánvélemény, de ha főzöcskézni akarsz, inkább piroslencsés sima defy.
Kollégámnak defy+ van, ő nincs úgy ellátva lehetőségekkel, mint én... :D

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#33161) Nyiaz válasza somi52 (#33156) üzenetére


Nyiaz
aktív tag

Domi blogja, esetleg? Az előző is ott van.

(#33162) somi52 válasza Nyiaz (#33161) üzenetére


somi52
őstag

Oda nem szeretném más adw pro hoz mitszolnál

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#33163) P3TR!CK


P3TR!CK
senior tag

Nektek mennyire "smooth" ez a MIUI? Próbáltam már 3 fajtát, mindegy akadt össze-vissza. Sem a képernyő váltásoknál nem volt folyamatos, és az ablak animációk is szaggattak. CM9 úgy megy mint a kiskirály. Mi a probléma? Froyo kernel van a telefonon, ha ez számít valamit.

(#33164) Z0C! válasza P3TR!CK (#33163) üzenetére


Z0C!
őstag

elég sok MIUI-t kipróbáltam.
nekem 1ikkel sem volt bajom, hacsak nem a MIUI launcheren kívül más volt alapértelmezett...
mert minek használnék más launchert a MIUI-n kívül?...zeam, go-tól nagyon nem estem hasra...
csak original MIUI launcher! :)
smoothnak kezdetektől az volt. ha húztam a procit ha nem...ott nálad valami más lehet :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#33165) somi52 válasza Z0C! (#33164) üzenetére


somi52
őstag

Teszteld ha van kedved miui germ tettem bele magyar nyelvet egy kicsit visszább a link

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#33166) P3TR!CK válasza Z0C! (#33164) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

Igen, ez a probléma, néztem videókat is, és ott nagyon gyors volt. Pedig toltam wipe-ot is, ahogy kell, és alap MIUI Launcher-t használtam én is. Valami ötlet, hogy mitől lehet tetű ?

(#33167) Nyiaz válasza somi52 (#33162) üzenetére


Nyiaz
aktív tag

Ezt nem igazán értem: "más adw pro hoz mitszolnál"

(#33168) somi52 válasza Nyiaz (#33167) üzenetére


somi52
őstag

Adw pro lenne a romban

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#33169) somi52 válasza P3TR!CK (#33166) üzenetére


somi52
őstag

Csinálj egy tiszta telepitést

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#33170) P3TR!CK válasza somi52 (#33169) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

Egészen pontosan mire gondolsz ? Mert mielőtt felraktam a MIUI-t, töröltem mindent, wipe is meg volt, stb.

(#33171) Z0C! válasza somi52 (#33165) üzenetére


Z0C!
őstag

most nem szenvedek vele :)
Csütörtökön megjön az ájfon, este átadom a Defyt az asszonynak, majd ő MIUI-zik...
Addig jó rajta a CM7.2

MIUIból elég sokat próbáltam. Legtöbbször ugyanazok voltak más más verziószámmal +1-2 "új" dologgal.
Domerator félét tudom ajánlani amit Wajkosból csinált.

Magyar nyelv nagyon nem fogott meg. Angol nekem pont tökéletes :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#33172) somi52 válasza P3TR!CK (#33170) üzenetére


somi52
őstag

Flass 2.2cce vagy sea és utána a miui

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#33173) somi52 válasza Z0C! (#33171) üzenetére


somi52
őstag

Ok köszi!

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#33174) P3TR!CK válasza somi52 (#33172) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

Ez most mit is jelent pontosan ? Eléggé kezdő vagyok Defy szinten. Ha megtennéd, hogy kicsit szájbarágósabban elmondod, azt nagyon megköszönném. :K

(#33175) Lacopapi válasza Z0C! (#33171) üzenetére


Lacopapi
addikt

Mi lesz Veled,ember? Kézbe kapsz egy kiforrott rendszert,amiben minden jó úgy ahogy van.....megöl az unalom :DD

P3TR!CK...EZT olvasd végig figyelmesen és képben leszel...

[ Szerkesztve ]

(#33176) somi52 válasza P3TR!CK (#33174) üzenetére


somi52
őstag

Olvasd el az elsö hozzászolást ott mindent megtalász

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#33177) JeffDebr


JeffDebr
tag

nekem nem jött be a FehérNyúl. gondoltam felteszem a WajkIUI-t,
pontosabban a WajkIUI_multilang_2.2.24_HybridICS_2.zip-et,
amit a 2.2-es CEE-re raktam fel. elkezdte a telepítést,
majd a 3-ik sor után újraindult a Defy és nem jutott tovább a piros M logónál. :O

[ Szerkesztve ]

Motorola V2288, Nokia3310, Ericsson T20i, SonyEricsson F500i, Motorola V3i, E8, Defy, Nexus4, Jiayu G3T, LG G2mini, Lenovo P70A, Samsung J5 '16, Honor 6X, Nokia8, Samsung Note9, S23 Ultra

(#33178) Z0C! válasza Lacopapi (#33175) üzenetére


Z0C!
őstag

azt azért nem mondom, hogy megöl majd az unalom. :)
Csak azért lesz most pár napig/hétig nálam iPhone, hogy lássam a működését, menütérképet, Appstore működést, aktiválást. azon tábor közé tartozom akik nem szeretik az iPhonet, viszont a munkámhoz kell némi tudás. Megtanulom az iOS-t és visszatérek Androidra. Továbbiakban is maradok Android vonalon. A Defy 2013.januárig tuti enyém, utána vagy RAZR Droid vagy valami hasonló kaliberü gép lesz, amit a cég majd ad :)

Előre félek a szinkronizációtól, itunes meg mittudomén :D
Az Android jóval egyszerűbb és testreszabbhatóbb. Ez tény :)

Várom a MIUI V4 "stable" verziót :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#33179) domerator válasza Z0C! (#33171) üzenetére


domerator
veterán

Érdekes, hogy az eddigi miuik nálam magyarra váltva mindig picit bizonytalanabbul működtek, mint angol nyelven... a reloaded az első, amit magyar nyelven használok és pöpec.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#33180) P3TR!CK válasza Lacopapi (#33175) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

Az alapján csináltam tegnap mindent, csak az első lépést hagytam ki, mert már Froyo (2.2.2) volt a telefonon.

(#33181) Nyiaz válasza somi52 (#33168) üzenetére


Nyiaz
aktív tag

OK. Vagy esetleg 360 launcher? Most azt preferálom éppen.
De az adw mindeképpen jobb mint ami a mokeeben van.

(#33182) Lacopapi válasza P3TR!CK (#33180) üzenetére


Lacopapi
addikt

Nohát az első lépés a fontos új rom telepítése esetében...a tiszta telepítés azt jelenti,hogy felteszel egy új froyo-t és utána arra telepíted a kívánt romot. Ha csak rátelepítgetsz a régiekre maradhat vissza holmi szemét-vagy ki tudja,de érdemes tiszta lappal indulni,a bajok elkerülése végett ...somi erre utalt.

[ Szerkesztve ]

(#33183) P3TR!CK válasza Lacopapi (#33182) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

Rendben. Most, hogy CM9 van fenn, ettől függetlenül csinálhatok mindent ugyan úgy, ahogy ott le van írva ? Valamint, a kernel számít-e a sebességnél, hogy Froyo, vagy GB kernel van fenn ?

(#33184) Lacopapi válasza P3TR!CK (#33183) üzenetére


Lacopapi
addikt

Ha friss flash-elést csinálsz,akkor mindegy mi van fenn,úgyis froyo lesz,amit azután úgyis felülír az utoljára telepített rom. Az újabb kernelek jobbak,ez tény,de neked mindig az lesz,ami az adott romhoz tartozik. Esetleg felülírhatod,de az már kétesélyes és minek is.

(#33185) P3TR!CK válasza Lacopapi (#33184) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

Rendben. Köszi a gyors választ, már állok is neki. (Esetleg az számíthat gyorsaságban még, hogy melyik Defy-m van, vagy a Boot Managerben CPU beállítások, stb?)

(#33186) Shyciii válasza Lacopapi (#33175) üzenetére


Shyciii
veterán

Kár, hogy ez nem teljesen igaz...Van ismerősöm, aki szídja, mint a lovat :)

Jut eszembe, tiszta telepítés vs szemét.
Most hogy bazi soxor raktam fel sbf-et, kimondhatom, hogy az sbf sem tiszta telepítés. Pl felraktam a SEA-t. Beállítgattam ezt-azt, majd újra rsd lite-al felraktam a SEA-t, és megmaradtak a cumókok amit beállítottam, szal nekem nagyon úgy néz ki, hogy az sbf-es telepítés sem teljesen tiszta :F

[ Szerkesztve ]

(#33187) Lacopapi válasza P3TR!CK (#33185) üzenetére


Lacopapi
addikt

A melyik Defy gondolom a zöld-piros lencsére utal,nos,nem egyértelmű a dolog,van amelyik romot a zöld,van amelyiket inkább a piros lencsések kedvelik,de ott van még az alaplap meg egyebek különbözősége jó közelítéssel nincs két egyforma Defy,tehát ezen nem érdemes gondolkodni. A cpu már más kérdés,bár ez is személyre szabott,azt lehet mondani,hogy a sebességet jótékonyan befolyásolja a smartass beállítások használata,de ez sem mindenkinek felel meg,próbálgatni kell (mint a romokat),hogy Neked melyik válik be,mi a legjobb a cpu-nak.

Shyciii...nagyjából a beats-hoz hasonlíthatom : NINCS olyan,ami mindenkinek megfelel. Aki szidja,adja el. Az ismerősöd vegyen olyant ami megfelel neki és dobja el azt,ami nem. Persze,szidni valamit roppant divatos mostanában. Szakértő mindig több van,mint szakember.... :DD Attól az még lehet jó. Ha 1000 az egyhez az arány,akkor nem mondhatjuk,hogy egy elhibázott rendszer.
Azt már én is észrevettem,hogy ez-az megmarad,régebben szóvá is tettem,de lehurrogtak az okosok,úgyhogy inkább hagyom,de egyezik a véleményünk...mondjuk inkább,hogy kevesebb a hibalehetőség,de persze van.

[ Szerkesztve ]

(#33188) P3TR!CK válasza Lacopapi (#33187) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

Rendben. Annyit észrevettem, hogy a ROM-okban, csak 1Ghz-re engedi emelni az órajelet, viszont a boot manager-ben mehet fentebb is. Érdemes fentebb emelni ? Gondolok itt 1,1, 1,2 Ghz-re. Lesz lényeges változás?

(#33189) baal-amiga válasza P3TR!CK (#33163) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Nálam szépen muzsikált eddig minden miui, most az új wiui van épp. Bár minden romon az eredeti helyett a saját 1GHz-es beállításomat használom.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#33190) Imdre


Imdre
aktív tag

Korábban kérdeztem, de nem érkezett válasz: van lehetőség a hívóképernyő módosítására? Egy MUTE gomb kellene nekem a képernyőre. Ezt hogyan tudnám megoldani?

(#33191) Lacopapi válasza P3TR!CK (#33188) üzenetére


Lacopapi
addikt

Én SEA-t (froyo),használok,nekem azért kell az 1.1 Ghz, de van akinek feljebb van tolva és semmi gondja nincsen....pár száz pont a különbség quadrantban,de nem igazán érezhető 100Mhz különbség.

(#33192) RootRulez válasza Imdre (#33190) üzenetére


RootRulez
félisten

Ha megnyomod a kikapcsoló gombot, akkor elnémítja a hívót. :K (nálam legalábbis CM7-en)

═════════════════════════════════════════

(#33193) Imdre válasza RootRulez (#33192) üzenetére


Imdre
aktív tag

Köszi, kipróbálom :))

(#33194) Vicqdazyr


Vicqdazyr
csendes tag

CM9-es tapasztalatok, sokadik felvonás.

Epsylon legújabb, 19-i nightlyjában javítva van a wallpaper scrolling. Ámde, a korábbi nightlykon (a márc 3. utánin) elég hektikusan megy a fiókok hozzáadása (Skype, Facebook, stb.)
Úgyhogy aki CM9-ezni akar, annak javallom, hogy tegye fel a 03.02-ös nightly-t (én Quarxot használtam, és a bizt. kedvéért egy nappal korábbit), állítsa be a fiókokat amiket szeretne, és utána frissítse a legújabbra.

Egyéb tapasztalat: eddig minden szuperül megy (kamera, videófelvétel, lejátszás, 3rd party camera app-ok (egyedül a pulzusszámlálók nem működtek), Youtube, navigáció (Motonav), bluetooth, stb). A Trebuchet (gyári launcher) mostmár nem olyan lassú /szemben a korábbi verziókkal/, teljesen használható. Hívásnál kijelzőkésés nincs. Akkuról még nem nagyon tudok írni, de első blikkre egy kicsit rosszabb a legújabb WIUI-nál.

1000MHz-es SOC lencsés Defy.

Úgy látom, teljesen használhatóvá vált a mindennapokban.

(#33195) Lacopapi válasza Vicqdazyr (#33194) üzenetére


Lacopapi
addikt

SOC-al ? Ez örömteli...végre.

Meg az is,hogy bluetooth-on is megy az internet tether a tengeren :)

[ Szerkesztve ]

(#33196) Hafy75


Hafy75
aktív tag

Wajk és most CM7.2-alatt is elszáll néha hívás fogadás és hívás közben DSP hibával.
Leszedhető? Nem okoz galibát, ha kigyepálom?
Meg mi a francért van ez mindkét romnál állandóan?

Na!!!

(#33197) teo77 válasza Z0C! (#33171) üzenetére


teo77
őstag

Domenator!
Mit csiszoltál a Wiui-n? Úgy nagyvonalakban...

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#33198) Shyciii válasza Lacopapi (#33187) üzenetére


Shyciii
veterán

Szerintem elég jogos szídni valamit, ami fagy, és fél éven belül 3-szor jár szervízben de nem tudnak mit kezdeni vele...De biztos a felhasználó a hülye :)

(#33199) hodostamas válasza P3TR!CK (#33183) üzenetére


hodostamas
addikt

Regota hasznalok miuit. volt magyar is, most angol van. sebessegben nincs kulonosebb gond. nem raktal fel vmit, ami bekavarhat?
en teleptettem sima cm7re, 2.2 alapra is, nem volt kulonbseg.. full wipe a lenyeg.
akku ido pompas minden hack nelkul. ondemand ajanlott, mindig legalacsonyabb frekin tartja procit. (wifi zene, kekfogon kikuldve, 4 ora alatt -35% akku..)

(#33200) veszet


veszet
csendes tag

Azt szeretném megkérdezni, hogy nektek is "késik" a navigáció a WIUI 2.3.16 alatt ?
Nálam legalább 2-3 mp-es lemaradásban van a valósághoz képest. A gyári ROM-al teljesen jól működött.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.