Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33801) szabof1 válasza motodefy (#33800) üzenetére


szabof1
őstag

SEA: [link]
Szerintem itt sincs más, mint a többi főzött romnál: újraindítod és belépsz a gyári recoverybe. Ott Wipe cahce és Wipe data. Azután bootloader mód és mehet fel a rom RSD Lite-tal.

[ Szerkesztve ]

(#33802) somi52 válasza motodefy (#33800) üzenetére


somi52
őstag

sea [link]

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#33803) Dudi08 válasza motodefy (#33800) üzenetére


Dudi08
tag

A SEA(south east asia) is 2.2 mint a CEE csak újabb a kernele.
Ugyanúgy kell feltenned mintha a CEE-re visszatérnél(ha sbf-ből telepített 2.3.6-os defy+ romról térnél vissza, akkor lenne kicsit macerás az ügy).Szabof1 leírása alapján nagyon egyszerű, de valószínűleg már csináltad.RSD Lite-al sbf-ből telepíted.
Linket sajnos nem tudok adni hozzá.
White Rabbit-el még várj 1 kicsit, mert az imént olvastam itt a fórumon, hogy jön az 1.4-es verzió talán még a mai nap folyamán, de ugyanúgy kell telepíteni, mint a CM vagy MIUI romokat(root,cwm és zipből telepíted).

Elkéstem :)

[ Szerkesztve ]

(#33804) motodefy


motodefy
tag

Köszönöm az infókat az rsd-lite os dolog nem rémlik de majd utánajárok :)

(#33805) szabof1 válasza motodefy (#33804) üzenetére


szabof1
őstag

(#33806) motodefy


motodefy
tag

ezt kerestem köszöntem :)

(#33807) becikem válasza CoolBoy323 (#33794) üzenetére


becikem
tag

És melyik romot tetted fel utána? Data wipe után 2.2 sbf-et is csináltál?

(#33808) somi52


somi52
őstag

MOTO ME525 Defy 春哥 精简优化 ROM zip 2.3 megprobáltam telepiteni nem lehet hibával kilép!!!!

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#33809) Jaffa75


Jaffa75
őstag

Sziasztok!

Egy cm9-es helyzetjelentés, hátha vki gondolkodik a felrakásában, szabof1 kolléga leírásának :R alapján. A lehetőségeknél a cm9 kernelt választottam, így a laptopra kötve MB526... :DDD
A rom durván 2 napja van fent, van néhány dolog ami talán szubjektíven, de kijelenthető:

- nem igazán takarékos (bár deep sleep 66%!!), a második merítésnél kb. 19 órát ment (repcsi nélkül), ebben volt 1 óra zenehallgatás bluetoothos fülesen, kb 1 óra internet (10' mobil, többi wi-fi), aránylag kevés nyomkodással, így merült 32%-ig le... ezek még nem igazán jó értékek, de vmennyi javulás várható tán ha a romot többet használom :P .
- nekem a kezelőfelület bejön, ondemand beállítással megy a processor, 4 sávra osztva, amiből a 2 középsőt( 800, 600) szinte nem is használja...
- a zipben lehet mókolni, könnyíteni, de nem hagyja a launchert, illetve a billentyűzetet cserélni a GB-nél megszokott módon (nekem nem ment)! Carhome megy vele, bár a mookee és a nyuszi rom ügyesebben kezeli a bejövő hívásokat a sygicnál (itt a vissza gombbal nem lép vissza a naviba)! Így nem is fagy le, mint sokaknál a 3betűsnél!! A gapps zip telepítése kihagyható, de akkor az appok közé kell egy market apk, illetve egy gmail app (ha valaki nem a beépített email appot használja...)
- fc, hotboot, nem volt az elmúlt 43-44 órában. A sebessége nem kiemelkedő (1000 Mhz a legfelső sáv), egyes Wiui romok (főleg a tavalyi) verziója gyorsabb és gördülékenyebb, a muki és a nyuszkó 1.3 van vele egy szinten kb. :K . azért lagg nincs... :D
- nem minden beállítás érhető el jelenleg, de ezt gondolom előbb-utóbb a nigthlykkal majd javítgatják.

egyenlőre ennyi, ha valakinek esetleg tesztelésre van szüksége segítek benne, hogy ne kelljen ezért feltenni... :K

[ Szerkesztve ]

(#33810) Nyiaz


Nyiaz
aktív tag

Tisztán felraktam a nyúl Test3-at, nem használtam GPS app-t és megint jelentkezett a GPS ki-bekapcsolási probléma. Ezt az egy problémát találtam vele.

(#33811) FearTomi


FearTomi
őstag

Hey!

Valaki cserélt már power gombot? Mert nekem már lassan letörik az ujjam annyira nehéz benyomni...

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#33812) Moleman válasza Jaffa75 (#33809) üzenetére


Moleman
addikt

A CM9 kernelt csak Bayeresre lehet feltenni, ugye? Az enyém SOC, eddig egyetlen módot találtam, hogy MB526-nak érezze magát, hogy MS2Ginger-t teszek rá Greenbread kernellel (most tesztelem, egész jó, 1200/60-on is stabil, de 1000/48-on használom, bár Antutuban kevesebb pontot kap, mint CM7-tel).

(#33813) Jaffa75 válasza Moleman (#33812) üzenetére


Jaffa75
őstag

Legjobb tudomásom szerint igen :K ... a cm7-es kernellel is fel lehet tenni egyébként, így a soc-osoknak is elérhető :C

(#33814) Moleman válasza Jaffa75 (#33813) üzenetére


Moleman
addikt

Úgy próbáltam én is, elsőre egész jó lett, csak a flash nem ment, másodjára viszont nagyon bugos volt, nem volt lockscreen (a power gomb közvetlenül a homescreent hozta be), szaggatott a drawer betöltése, és természetesen továbbra sem ment a flash (blokkolja minden oldal betöltését). Szóljatok, ha tökéletes, addig én mellőzöm! :D

(#33815) hokins válasza Moleman (#33814) üzenetére


hokins
addikt

En is ugy vagyok vele. Majd ha lesz stabil cm9 akkor talàn felrakom.

[ Szerkesztve ]

(#33816) fa4hu válasza hokins (#33815) üzenetére


fa4hu
őstag

Szerintem SOC-ra jó CM9 csak a bootloader feltörése után lesz, mivel hivatalos 2.3-as kernel sincs rá.

(#33817) Jaffa75 válasza fa4hu (#33816) üzenetére


Jaffa75
őstag

ezzel egyenes arányban nő majd a téglák száma... :DDD

egyébként a buildnál már ICS szerepel ;) de ez még nem az igazi! Napi használatra jelzem alkalmas... :U

(#33818) teo77 válasza FearTomi (#33811) üzenetére


teo77
őstag

Valszeg csak sok a szennyezödés alatta! Nàlam ez volt a helyzet.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#33819) FearTomi válasza teo77 (#33818) üzenetére


FearTomi
őstag

Lehet, de akkor nem lötyögne:S

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#33820) hokins válasza fa4hu (#33816) üzenetére


hokins
addikt

Cm7 kernelel jò soc kameràra is. Tudom mert volt fent

(#33821) mszl


mszl
aktív tag

Sziasztok!

Frissítenék
CEE sbf
cwm
update-cm-7.1.0-11-Defy-signed.zip
idáig tiszta sor. (persze root köszben szabof1 leírása alapján)

sima zöld lencsés defy-re ezt még esetleg lehetne-e fokozni a
cm72-120212.0129-NIGHTLY-Defy.zip -el
vagy miként lehet a 7.2-t felrakni vayg ezek a "7.1 NIGHTLY-k???"
Előre is köszi!!

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#33822) Moleman válasza mszl (#33821) üzenetére


Moleman
addikt

Nekem volt fent ez a nightly, nagyon jó, ezzel mértem eddig a legmagasabb értéket Antutuban. Ha nem lesz hamar CM9, szerintem az megy fel nekem is állandóra (de egyelőre még marad az MS2 tesztelésre).

(#33823) fa4hu válasza hokins (#33820) üzenetére


fa4hu
őstag

Működik/működget, de sosem lesz addig az igazi.

(#33824) Jaffa75 válasza fa4hu (#33823) üzenetére


Jaffa75
őstag

Tudom, hogy inkább a Wajk romjai felé húzol, ezzel nincs is gond mert megértem, hónapokig jól szolgáltak! Mostanában azonban nem jönnek be, mindegyikkel van valami gond, és a régebbiek sokkal jobban muzsikálnak! :K Bár azért tegyük hozzá, hogy Wajké minden elismerésem... :C

[ Szerkesztve ]

(#33825) hokins válasza fa4hu (#33823) üzenetére


hokins
addikt

Mondjuk defy-n ugyse fog sose anyira pöpec lenni, de ez csak az én véleményem. Nemhiába írják/írták jópár helyen hogy 2magos prociknál teljesít optimálisan.

[ Szerkesztve ]

(#33826) fa4hu válasza Jaffa75 (#33824) üzenetére


fa4hu
őstag

WIUI 4.0 se lesz az igazi, nem csak a CM9. :-) Egyébként most éppen MIUI.hu fut. :-) (Ha kicsit logikusabb lenne a CM menürendszere és nem kerülne annyi munkába kivilágosítani, akkor gyakrabban próbálnék ki CM alapú ROM-okat is.)

Hokins: All Winner 10 CPU-s tablet PC-men gond nélkül és gyorsabban fut a 4.03, mint a 2.3.7.

[ Szerkesztve ]

(#33827) Jaffa75 válasza fa4hu (#33826) üzenetére


Jaffa75
őstag

nem lesz az, ebben egyetértünk!! :K

Kétmagoson odaver, a defy-on inkább placebo! Nem rossz meg minden (ugye most ez fut a teszt kedvéért), de szemrebbenés nélkül visszateszek egy tavalyi Wiuit, ami GB alapokon megy, mert sokkal jobb! A megjelenés és az alkalmazhatóság nem oly jó mint a miui-wiui vonalon ami nekem bejön, de én azt is fogadd el, hogy ez nem = teljesen a cm7-el!! :U
egyébként a mokee is jó (kettővel ezelőtti), nem eszik, 800-on fut, és használható! Igaz, inkább cm7-miui hibrid, de ebben az évben ez a legstabilabb... :C

[ Szerkesztve ]

(#33828) fa4hu válasza Jaffa75 (#33827) üzenetére


fa4hu
őstag

Tény, hogy a 4.0-ás rendszereknek sokkal jobban felépített menürendszere van, legalábbis azok közül, amiket ismerek. És persze az átláthatóság is jobb az IOS-szerű megjelenítéssel.

[ Szerkesztve ]

(#33829) Jaffa75 válasza fa4hu (#33828) üzenetére


Jaffa75
őstag

azért erre a nagyesküt nem tenném le :U ! Jelenleg ez a verzió nincs teljesen befejezve, bár nem rossz! Én csak tesztelek, egy hét múlva nem lesz okostelóm, úgyhogy nincs miért hova nyomnom a voksot! :D

jó ez az ICS, de inkább arra, hogy felkészíti a használókat a két v. a 4 magos telók lehetőségeire... igazán a defy-ra "csak" a feelinget adja meg! nem rossz, de én továbbra is azt vallom, hogy a GB kiaknázatlan, és ott még van mit okosítani :C !

[ Szerkesztve ]

(#33830) Moleman


Moleman
addikt

Az MS2-vel problémába ütköztem: a fiókok menüpont alatt ha rányomok az email címre, újraindul a telefon. Névjegyzék alatt és a beállításokban is ugyanezt csinálja, overclockhoz nincs köze, ellenőriztem, más mókolás nem történt, érintetlen MS2 van rajta. Mit tegyek? Hozzáadtam egy másik email címet, az is megjelent a listában, de azt se tudom megnyitni, újraindul. A market megy, mindkét fiókkal, váltani is tudok köztük.

Ehhez kapcsolódó kérdés: Defy-ra nincs valami app, hogy a telefonon is lehessen névjegyeket tárolni? A Bladen megszoktam, hogy helyben tárolom, amúgy se szívesen adom ki a google-nek, ráadásul pont emiatt derült most fény a fiókos problémára.

(#33831) fa4hu válasza Jaffa75 (#33829) üzenetére


fa4hu
őstag

Elhagyod a Defy-tábort? :O

Moleman: 2.1 és talán 2.2 alatt volt unconnectedphonebook.apk, nem tudom, lehet-e azt adoptálni magasabb verziószámú rendszerekre?

[ Szerkesztve ]

(#33832) Jaffa75 válasza fa4hu (#33831) üzenetére


Jaffa75
őstag

nem egészen... átadom a lányomnak!! :C kár lenne ennyiért eladni, amikor csak a support 0! Ő örülni fog, én meg visszaülök egy időre egy Nokia 6600-ra... :B !

Viszont április közepém a Sony fog levenni a lábamról, a tervek szerint egy p-vel :C ! jó lesz az!
DE!! ahogy olvastam az XT910 topicot, hát finoman egy (?????) óriási fekete pont jár a Motorolának a 0.0 szintű supporért!! A telók (razr, atric, defy..) jók, de a többi... :((( Esélyt nem hagynak, hogy maradjak márkahű... :( :(( :((( :O

[ Szerkesztve ]

(#33833) fa4hu válasza Jaffa75 (#33832) üzenetére


fa4hu
őstag

A support dolgában teljesen igazad van. A Sony sem adott ki a régebbi típusokra (pl. X10 Mini) még 2.2-öt sem, de legalább megnyitotta a bootloadert. A Motorola egyiket sem...

(#33834) bruti01


bruti01
őstag

nem haladok a v6-al! azt a synaptic error-t irja valami ötlet?

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#33835) Moleman válasza fa4hu (#33831) üzenetére


Moleman
addikt

Tudnál adni apk-t, a google egyedül a hozzászólásod dobja ki rá. :D

Próbálkoztam vele, a vCardból importált névjegyeket betölti, fiókhoz rendelve is, de se a telefonon, se a fiókban nem jelenik meg. Nem igazán akaródzik újrarakni, mostanra állt össze, dél óta. :D

(#33836) CoolBoy323 válasza fa4hu (#33833) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

de az x10et is frissítette a megjelenése után jóval... szal a mototól jobb :D nem nehéz mondjuk :D

[ Szerkesztve ]

(#33837) bocika023


bocika023
csendes tag

Jó estét kívánok!

Szükséges wipe data-t végezni ha most CM7.2 0304 nightly van fent,és a ném rég megjelent cm7.2 rc1 kiadást szeretném,vagy erre rárakhatom?

Köszönöm

(#33838) bruti01


bruti01
őstag

nem tudom ferakni a v6 superchange-et :(

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#33839) szabof1 válasza bocika023 (#33837) üzenetére


szabof1
őstag

Nem kell Wipe data ilyenkor

(#33840) domerator válasza bruti01 (#33838) üzenetére


domerator
veterán

Busybox Installer

1.18.2 Busyboxot feltenni

Supercharger

Kártya gyökerébe

Script managerrel mennie kell

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#33841) fa4hu válasza Moleman (#33835) üzenetére


fa4hu
őstag

Lehet, hogy más a neve, pl. contacsunconnected vagy valami ilyesmi. De le lehet menteni, akinek még régebbi verzió van a telefonján.

CoolBoy323: Éppp ezt mondtam, hogy jobb, bár csak az X10-re adta ki, a többire nem.

[ Szerkesztve ]

(#33842) Shyciii válasza domerator (#33840) üzenetére


Shyciii
veterán

Te szoktál apk-kat szétbontani, vagy belenyúlni?

Ki szokott apk-kat szétbontani, belenyúlkálni?

[ Szerkesztve ]

(#33843) domerator válasza Shyciii (#33842) üzenetére


domerator
veterán

Még nem csináltam olyat... :(

Miért kérded? Mi lenne a feladat?

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#33844) bocika023 válasza szabof1 (#33839) üzenetére


bocika023
csendes tag

Köszönöm!

(#33845) kanyazsombor válasza Shyciii (#33842) üzenetére


kanyazsombor
tag

Nézd meg a blogomat.
Cm7 téma apkt, framework-öt, meg systemui-t csináltam eddig. És működtek utána :)

Szerk: arra pont jó lesz amit irtam az apk piszkálásnál

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy :)

(#33846) Shyciii válasza domerator (#33843) üzenetére


Shyciii
veterán

domerator

Van egy apk-m, ami túlképpen egy lockscreen. Ebből az apk-ból kellene kiszedni a lockscreenhez kapcsolódó xml file-t, vagy egyéb más leíró file-t. Meg akarom nézni hogyan oldották meg azt, amit én nem tudok megoldani:

- Simább gördülési animáció
- Ujj húzás sebességének figyelése, és ennek megfelelő sebességgel, és hosszal gördítsen

Minden mást meg tudtam csinálni, de erre a kettőre nem találtam megoldást.

kanyazsombor

Épp ez az, hogy nem akarok a gépemre telepíteni JDK-t és SDK-t :)
Xml nyelvet értem, ezért is van majdnem kész a saját lockscreenem.

[ Szerkesztve ]

(#33847) kanyazsombor válasza Shyciii (#33846) üzenetére


kanyazsombor
tag

Szerk:
Jó, hogy érted, de ha kell az apk visszakódoláshoz, akkor hogy kerülöd ki :)

Bár Jdk és sdk nélkül is lehet, hogy működik a decompile. Asszem ezek csak az ujrakodolashoz (compile) kellenek. De próba megmondja.
Ha csak zippel bontod ki az apkt, akkor az xmleket nem kapod meg.

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy :)

(#33848) domerator válasza Shyciii (#33846) üzenetére


domerator
veterán

Ajjj... hát ez marad az Ön reszortja Sir... ez mélyebb víz, mint amennyiből én kilátszom... :( :U

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#33849) FearTomi válasza bocika023 (#33837) üzenetére


FearTomi
őstag

Én simán ráraktam a Nightly-ra és tökéletesen megy, de bénázott mielőtt nem nyomtam wipe datát:S

[ Szerkesztve ]

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#33850) Shyciii válasza kanyazsombor (#33847) üzenetére


Shyciii
veterán

TC-vel szétbontva sajni ami xml-eket látom, az nem értelmezhető.
Az APKMultitool-hoz meg Java kell emlékeim szerint.

domerator

Itt a nyár! Már lehet úszni :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.